May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

It's Always Sunny

Well-known member
נראה לי שצפייה מלאה על כל התוכנית עשיתי פעם אחת אבל יש פרקים שראיתי כמה פעמים.
[קומיוניטי] את יודעת למה בעצם?

מממ... קשה לבחור. בצפייה בקטעים ישנים שלו אני יותר מתרשמת מהתזמון הקומי שלו והיכולת שלו להצחיק. הוא היה ממש מוכשר. את הקטע המוזר הזה שהוא מדגיש חלק שנשמע לא נכון במשפט לפי מה שהבנתי, זה היה משהו שמת'יו פרי עשה כי הוא ניסה כל מיני דרכים להגיד משפטים רגילים בצורה מצחיקה.
זה לא בהכרח הרגע הכי אייקוני שלו אבל נראה לי שזה הרגע שאני הכי אוהבת בעלילה שלו ושל מוניקה (כי הוא פשוט כ"כ חמוד פה):
|כן| הזכרת למה אני אוהבת את מוניקה וצ'נדלר ביחד.

במחשבה שניה לא הייתי חוזרת שוב ושוב לאותה הופעה אלא הולכת לכל ההופעות בטור כי בכל הופעה יש הפתעות אחרות.
|כן| מה לגבי הופעות מהתקופה שהוא התחיל את קריירת הסולו?

נו אבל היא קצרה תראו אותה שבוע ותמשיכו מה זה התירוץ הזה!!
המאה? בשבילם 100 פרקים זה הרבה.

ובכן.... למעשה הקשבתי בלופ לשיר אחד שלהם שהם מארחים בו את טיילור|מובך|
ואני חושבת שפעם אחת גם לאלבום המלא שהוא יפה אבל לא יצא לי שוב.
זאת להקה אינדי כזאת שטיילור אוהבת וארון דסנר הוא אחד החברים שלה, ובקורנה טיילור חברה אליו להפיק את אלבומי הקורונה שלה שהם אינדי כאלה ולא הפופ הרגיל שלה. הם נהיו חברים טובים ומאז הם שיתפו פעולה גם בעוד אלבומים שלה והיא התארחה בפרוייקטים שלו.
חשבת להקשיב לעוד שירים שלהם או שזה פחות הסגנון שלך?

האמת שיש משהו קצת מוזר באיך שאפל סופרים. אנטי הירו הוא 100% השיר הכי מושמע של השנה שעברה אבל לדעתי השיר הכי מושמע שלי השנה צריך להיות איז איט אובר נאו. רק בחודש האחד שהוא קיים שמעתי אותו מליון פעם.
אבל משומה הם סופרים כטופ אלבומים אלבומים ששמעתי מהם שיר בודד או כמה בודדים, אבל השיר הבודד הזה בכלל לא נספר לטופ שירים. ובטופ שירים מופיעים אלו שנמצאים בפלייליסט האהוב עליי אבל לא בהכרח שמעתי אותם יותר. משהו נורא מוזר באיך שאפל סופרים.
מוזרים :-0

היה. יש לי בבית לדעתי.
תודה על התשובה :-):

חמודים :-]

סיפור החודש:
במשחק ביתי של הספרס פופ המאמן מבקש מהקהל לא לצעוק בוז לקוואי שמשחק בקליפרס

Excuse me for a second,” Popovich said, silencing the crowd late in the first half. “Can we stop all the booing and let these guys play? Have a little class. It’s not who we are. Knock off the booing.”​
אחרי הראיון הוא אמר שהסיבה שהוא אמר את זה היא כי 'לא צריך 'לגרות את הדב' אבל אני יודעת את האמת, הוא אמר את זה כי הוא אוהב את קוואי :-D. גם אני |לב|
אני לא מכירה את הקבוצה אבל זה סיפור חמוד.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכולנו נגלה שכל מה שקרה ב7/10 היה רק חלום רע.
:-/

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:
ניק וצ'ארלי מעוצר נשימה|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 95370

וראיתי גם מלא סרטונים של קיט וג'ו החודש, שבטח כל מי שזה מעניין אותו ראה כבר מזמן. אז רק אחד קצר.
אמרתי מקודם אבל חייבת לומר שוב, הם מאוד מאוד חמודים :-]:-]:-]

מיקום במשפחה (מבחינת אחים):הכי "צעיר"
למה במרכאות?

שירי החודש:
:-D

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שתיגמר המלחמה הזאת כבר
|כן|

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:לא מספר!
עכשיו סיקרנת יותר :-D:-P:

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:1994
למה דווקא 1994?

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: can i have your autograph matt?
מ-Critical Role?

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף: כי אנחנו מדברים על נרות

Dylan Hollis - CANDLE SALAD (TikTok Vintage Recipe) - YouTube
lol :-D
https://www.youtube.com/shorts/HHN2oxFIWKA
מאיזו סדרה זה?

סיפור החודש:הדבר(פרופ מסדרה) שאני מחפש יותר מ...30 שנה? הגיע סוף סוף בדואר
איזה יופי!
אפשר לשאול מה הפרופ?

didalf

Well-known member
|כן| מה לגבי הופעות מהתקופה שהוא התחיל את קריירת הסולו?
ברור|מאוהב|
הוא היה כזה חמודייייייייייייי|מאוהב|
גם כתבתי את זה:
אה בהחלט ריחמתי עליכם ולא כתבתי כל טור של טיילור אי פעם. והטור הראשון של הארי. והונטסלי אפילו הופעות של וואן דירקשיין נראות כיף.

המאה? בשבילם 100 פרקים זה הרבה.
האנימה הסינית, אמרת שהיא קצרה. אז תראו אותה שבוע ותחזרו ל100.

חשבת להקשיב לעוד שירים שלהם או שזה פחות הסגנון שלך?
הקשבתי והם יפים אבל לא חזרתי אליהם.

Reutk

Active member
רעות אמרתי לך שאת האדם האהוב עליי בפורום?:-P:
לפחות אני בצד הטוב של מישהו. ג'ולס עדיין לא שוכחת לי על סלידתי מקפטן הוק שלה.
מזל טוב יש לך איניומולדת!!!!!!!!
תודה! Happy Unbirthday גם לך.

אני ואחותי מקפידות לשיר את זה או לפחות לשלוח גיף אחת לשניה בשניה שהיומולדת שלנו נגמר.
נראה לי כבר כתבת את זה בעבר, אבל שווה ציון נוסף, מסורת חמודה נורא.

הגיבור הראשי צ'ארלי לואיס הוא בחור בן 38 שעומד להתחתן ונזכר באהבה הראשונה מגיל 15. רוב הספר הוא בעבר בשנת 1997 צ'ארלי פוגש את פרן והוא מעוניין לצאת איתה אבל כדי להתקרב אליה הוא מוכרח להצטרף למועדון המשחק שהיא משתתפת בו, והוא נבוך שהחברים שלו יגלו. ברקע יש עוד גם בעיות עם ההורים ובין ההורים, כישלון בלימודים ודאגה מהעתיד.

אני אהבתי אבל זה לא ספר שהייתי ממליצה לך עליו.
השאלה שלך כן הזכירה לי קטע מהספר. שפרן שואלת את צ'ארלי לגבי שספר שהוא קרא על מהו, והוא מדמיין שזאת שאלה שמורה שואלת אותו.

"?So. What's it about"

.Charlie, can you tell the class something about the author's intentions in this passage? Your own words. please

"...I'ts about this man, this war veteran, who has been kidnapped by aliens and he's in an alien zoo"

.Yes, that's what happens, but what's it about? keep going, Charlie, please
למה הם כאלה חמודים??|מאוהב|
אין לזה תשובה הם פשוט כאלה. היום ואתמול בזבזתי את הזמן בלצפות בסרטונים של מישהו שצפה בסדרה ותוך כדי הביע את דעתו. וגם הוא ככה כל הזמן אמר aww they so cute. הם פשוט ממיסים אי אפשר איתם.

למה דווקא לשם?
אחרי השירות לאומי. השנה הראשונה ויחידה שהיה באמת חופש מלימודים עבודה ומחויבויות.
לא הזיק שבאותו שנה גם התאהבתי בספרס והם זכו באליפות ה-2 שלהם.

רוב האנשים בוחרים משהו קליל.
אני יכולה להבין את זה. אבל אני חושבת שסדרה קלילה תימאס עלי אחרי הצפייה ה-5 גג (אולי אני אבדוק את התיאוריה הזאת עם עוצר נשימה :-P: ).

אוי הם חמודים.
כן. גם ג'ו וקיט חמודים לא רק הדמויות שלהם. אבל הקטע שבתור צ'ארלי וניק אני לגמרי מאמינה שהם מאוהבים ובתור עצמם אין וויב כזה הם כאילו ממש bro. בסרטון ששמתי לא כל כך רואים את זה כי זה צילומים למגזינים אז הם כן צריכים קצת להעמיד פנים של זוג מאוהב.

didalf

Well-known member
לפחות אני בצד הטוב של מישהו. ג'ולס עדיין לא שוכחת לי על סלידתי מקפטן הוק שלה.\
:-D:-D
יו וויל אולוויז הב מי|לב|
תודה! Happy Unbirthday גם לך.
תודה:-D
נראה לי כבר כתבת את זה בעבר, אבל שווה ציון נוסף, מסורת חמודה נורא.
אה כן? אז זה כי את כבר כתבת את הסרט הזה!:-D

הגיבור הראשי צ'ארלי לואיס הוא בחור בן 38 שעומד להתחתן ונזכר באהבה הראשונה מגיל 15. רוב הספר הוא בעבר בשנת 1997 צ'ארלי פוגש את פרן והוא מעוניין לצאת איתה אבל כדי להתקרב אליה הוא מוכרח להצטרף למועדון המשחק שהיא משתתפת בו, והוא נבוך שהחברים שלו יגלו. ברקע יש עוד גם בעיות עם ההורים ובין ההורים, כישלון בלימודים ודאגה מהעתיד.

אני אהבתי אבל זה לא ספר שהייתי ממליצה לך עליו.
אה אז סטרייטים:-D
השאלה שלך כן הזכירה לי קטע מהספר. שפרן שואלת את צ'ארלי לגבי שספר שהוא קרא על מהו, והוא מדמיין שזאת שאלה שמורה שואלת אותו.

"?So. What's it about"

.Charlie, can you tell the class something about the author's intentions in this passage? Your own words. please

"...I'ts about this man, this war veteran, who has been kidnapped by aliens and he's in an alien zoo"

.Yes, that's what happens, but what's it about? keep going, Charlie, please
אוי מסכן צ'רלי איזה שאלה קשה.

אין לזה תשובה הם פשוט כאלה. היום ואתמול בזבזתי את הזמן בלצפות בסרטונים של מישהו שצפה בסדרה ותוך כדי הביע את דעתו. וגם הוא ככה כל הזמן אמר aww they so cute. הם פשוט ממיסים אי אפשר איתם.
:-D|מאוהב|
בזבוז ראוי של זמן.

אחרי השירות לאומי. השנה הראשונה ויחידה שהיה באמת חופש מלימודים עבודה ומחויבויות.
לא הזיק שבאותו שנה גם התאהבתי בספרס והם זכו באליפות ה-2 שלהם.
סיבות טובות מאד.
זה חופש אמיתי שלעולם לא יחזור הא?;-(

אני יכולה להבין את זה. אבל אני חושבת שסדרה קלילה תימאס עלי אחרי הצפייה ה-5 גג (אולי אני אבדוק את התיאוריה הזאת עם עוצר נשימה :-P: ).
ולכבדה יהיה לך סבלנות כל פעם מחדש?

כן. גם ג'ו וקיט חמודים לא רק הדמויות שלהם. אבל הקטע שבתור צ'ארלי וניק אני לגמרי מאמינה שהם מאוהבים ובתור עצמם אין וויב כזה הם כאילו ממש bro. בסרטון ששמתי לא כל כך רואים את זה כי זה צילומים למגזינים אז הם כן צריכים קצת להעמיד פנים של זוג מאוהב.
זהו בסרטון הזה הם כאלה חמודים שקצת רציתי שיהיו זוג במציאות חח

Reutk

Active member
אני לא מכירה את הקבוצה אבל זה סיפור חמוד
זה בגלל שאת לא באמת מכירה. אני חושבת שרוב מי שכן שמכיר חשב שזה או מוזר או מיותר. אני חשבתי שזה חמוד כי זה מסוג הדברים שאני אוהבת אצל פופ (המאמן של הספרס) החיבור שלו עם השחקנים שהוא מאמן או אימן בעבר. זה כמו שהורה של שחקן ספורט, שהיריבים צועקים לבן שלו בוז בזמן שהוא משחק, והוא לוקח את זה ללב.

אמרתי מקודם אבל חייבת לומר שוב, הם מאוד מאוד חמודים :-]:-]:-]
אין בעיה לציין פעמים או יותר. זה תמיד נכון.
heartstopper-charlie.gif

Reutk

Active member
אה אז סטרייטים:-D
כן זאת אחת הסיבות שלא הייתי ממליצה לך :-D . אבל גם בגלל שהיו בו קטעים קרנג'ים שאת לא אוהבת.

אוי מסכן צ'רלי איזה שאלה קשה
שגם את שאלת אותי |שפם|.
אבל כן, במקרה שלו זה בגלל שהוא מנסה להרשים את פרן ולצאת חכם.

בזבוז ראוי של זמן
אכן. אני לא מתחרטת אל אף שניה.

ולכבדה יהיה לך סבלנות כל פעם מחדש?
לא עניין של סבלנות. סבלנות כמעט אף פעם אין לי. עניין של כמה אני זוכרת/שמה לב אליו בין הצפיות החוזרות. בסדרה קלילה זה יותר קל ולכן הצפיות החוזרות יהפכו למשעממות יותר מהר כי לא היה לי הרבה חידוש. בסמויה בצפייה השנייה הבנתי דברים שלא הבנתי בצפייה הראשונה ובשלישית דברים שלא הבנתי בשנייה, ועכשיו אני לא זוכרת הרבה מהצפיות האלה ככה שצפייה חוזרת תרגיש כמעט כמו צפייה שנייה.

זהו בסרטון הזה הם כאלה חמודים שקצת רציתי שיהיו זוג במציאות חח
הא, אני תמיד רוצה. אבל מה לעשות שלא.
אגב, קראתי שהיו מעריצים ממש אידיוטיים שהתעצבנו שיש לקיט חברה וזה אילץ אותו לצאת כביסקסואל |פנים|. ככה זה, יש סידרה שבאמת מחממת את הלב וגורמת לך להאמין בטוב שבמין האנושי ואז המעריצים שלה מורידים אותך לקרקע המסריחה של המציאות.

didalf

Well-known member
כן זאת אחת הסיבות שלא הייתי ממליצה לך :-D
. אבל גם בגלל שהיו בו קטעים קרנג'ים שאת לא אוהבת.
לאדעת מה את מגדירה קרינג' אבל זה נכון שאני לא אוהבת
שגם את שאלת אותי |שפם|.
לא נכון חח לא שאלתי שאלה פילוסופית רק תקציר:-D

לא עניין של סבלנות. סבלנות כמעט אף פעם אין לי. עניין של כמה אני זוכרת/שמה לב אליו בין הצפיות החוזרות. בסדרה קלילה זה יותר קל ולכן הצפיות החוזרות יהפכו למשעממות יותר מהר כי לא היה לי הרבה חידוש. בסמויה בצפייה השנייה הבנתי דברים שלא הבנתי בצפייה הראשונה ובשלישית דברים שלא הבנתי בשנייה, ועכשיו אני לא זוכרת הרבה מהצפיות האלה ככה שצפייה חוזרת תרגיש כמעט כמו צפייה שנייה.
מעניין

אגב, קראתי שהיו מעריצים ממש אידיוטיים שהתעצבנו שיש לקיט חברה וזה אילץ אותו לצאת כביסקסואל |פנים|.
כן חצופים:-[
אנשי האינטרנט כ"כ צבועים כל הזמן. מאשימים כל אחד שלא מדווח בדיוק מפורט מה הנטיה המינית שלו בקווירבייטינג מצד אחד, ומתלוננים על כמה אאוטינג זה מגעיל מצד שני.
ככה זה, יש סידרה שבאמת מחממת את הלב וגורמת לך להאמין בטוב שבמין האנושי ואז המעריצים שלה מורידים אותך לקרקע המסריחה של המציאות.
לגמרי|שפם|

LeAnnDylan

Well-known member
שם: אור
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): הכי קטנה (בערך).
בערך?
סדרות החודש:
- האישה הטובה
לאן הגעת באישה הטובה? אני בפרק 2X05
אני רואה שאת חזק בענין של קולדפליי.
סיפור החודש: במהלך הזום, המרצה אמר לי שאני faithful participant כי נרשמתי להרבה מההרצאות :-D (אני די בטוחה שהוא ראה אותי כל מפגש שבועי), ניהלנו שיחה קצרה וזה עזר להוריד את החרדה שלי :-):
איזה יופי!! ממש שמחה בשבילך!!
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכל החטופים יחזרו.
אמן|הלוואי|
איך נראית החנוכייה שלכם: בצבע כסף, השמש בצד.
חשבתי שאמורים לשים תמונה.
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: רוצה לאכול סופגניות, מפחדת שתהיה לי חרדת בליעה ולא אוכל ליהנות מהסופגנייה כמו שצריך.
יש משהו מיוחד בסופגניות שגורם לך לחרדת בליעה או שזה אוכל באופן כללי כרגע?
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס, אפילו אותה שנה |שפם|
חח זכרתי שאמרת את זה בעבר.
מד"ב או פנטזיה: מד"ב, מסתבר שאני ממש ממש אוהבת את הז'אנר הזה ובחיים לא חשבתי שאני חובבת מד"ב.
מד"ב זה נחמד, במיוחד כשאין יצורים.
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: אחד משניהם: 😂😅
בהחלט שימושיים.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1.1.2000, הייתי רוצה לראות את ההתרגשות סביב המעבר בין 1999 ל-2000!
זה היה בשנה של באג 2000, לא? יואו איזה מגוחך זה היה.
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: פיטר מורגן, מה קרה לכתיבה בעונות המאוחרות של הכתר |נחמה|
מה קרה? האם הסדרה התדרדרה לטעמך?
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): יש לא מעט: שרלוק הולמס, גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן, שייקספיר, שירים של אמילי דיקנסון.
מה בעצם מונע ממך? את לא חייבת לסיים אותם בבת אחת, תתחילי לאט ותקראי בקצב שלך.
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר: מדור מיוחד, יש הרבה עונות והרבה פרקים אז תמיד יהיה פרק חדש ואני יכולה לצפות בפרקים מהעונות הראשונות סתם ככה, כי אין ממש קו עלילתי שצריך לעקוב אחריו (לרוב).
האמת שגם אני חשבתי עליה בתור אוצפיה אבל אפילו שיש המון פרקים, הם בסופו של דבר אותו הדבר ולא תמיד בא לי על זה אז בחרתי במשהו אחר.
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: נעלי בלט של נואל סטריטפילד, הייתי יודעת מדי אובססיבית עם הספר הזה, עד שרציתי לקנות ספרים שלה באנגלית כי חלק לא היו מתורגמים. את שני האחרים שהיו מתורגמים קראתי ומאוד אהבתי ואפילו ניסיתי לכתוב סיפור משלי שכלל את הספר הזה כהשראה :-D
נו וכתבת בסוף סיפור משלך?
היה לי חלום שאחי ואני מכירים את מרשיקה הרגיטאי (אוליביה ממדור מיוחד) והלכנו כולנו לטקס פרסים וראינו אותה שם והיא התעלמה מאיתנו 8-*
אוי, למה היא התעלמה מכם? בחלום מותר לה להיות נחמדה! חח האמת שהיא עושה רושם של בן אדם מאוד נחמד. אני מקווה שבמציאות היא באמת נחמדה. כאילו לא שזה משנה לי, זה לא שאפגוש אותה אי פעם, אבל זה עדין נחמד לדעת שהסלבס שאנחנו אוהבים הם אנשים נחמדים.
חח חמוד.
הנה ההוכחה למה חתולים יותר חכמים מכלבים :-D

LeAnnDylan

Well-known member
שם: לונה3
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): שלישית (אחרונה)
בגלל זה את לונה3? :-0
מידת נעליים: 35
יואו איזה רגל של ננסית|לב|
סדרות החודש:
לוקי (לא רעה)
דוקטור הו - ספיישל ראשון של 2023 (למרות שקצת התאכזבתי)
שותפים למסע (אבל בפרק 4 פרשתי.)
העידן המוזהב (האמת שממנה לגמרי הכי נהניתי החודש)
יום יבוא ויהיה לך את תוכנית הבוקר ברשימה הזאת|הלוואי|
ספרי החודש: הארי פוטר 2-5 (אני באמצע 5, וזו קריאה שניה שלי)
אמאל'ה הספקת לקרוא שלושה ספרים של הארי פוטר בחודש:-0:-0
שירי החודש:
שיר 1
נדמה לי שניק הביא אותו באחד השרשורים פה, בכל אופן חרשתי הרבה על daylight שי דיוויד קושנר, זה באמת שיר ממש מהמם וחזק.
אגב הייתי בטוחה שהוא בדומה ל-take me to church של הוזייר - מדבר על הקונפליקט של הומוסקסואלים שגדלים בסביבה נוצרית דתית. אבל גיגלתי את הזמר והופתעתי לגלות שהוא לא גיי בכלל, הוא כן נוצרי מאמין אבל השיר נכתב על חטאים באופן כללי יותר ולא על גייז. (מבחינתי הוא עדיין כן על זה. זה יותר מידי מתאים.)

שיר 2
שיר שאהבתי מאוד בעבר הרחוק, אבל לאחרונה חזרתי אליו בזכות הקליפ הזה, שרומם לי קצת את מצב הרוח ועשה לי טוב עם הקופצנות שלו והדילוגים עם חברי הלהקה, האנרגיות.
Peter Gabriel - Solsbury Hill
הקליפ הוא מונטאז' מ-6 הופעות חיות שלו בגילאים שונים, הראשונה מ-1978 והאחרונה (על האופניים) מ-2013.
ואיכשהו גם השורה החוזרת על מישהו שבאים להחזיר אותו הביתה גם התחברה לי לנושא הבוער בחדשות של החטופים (למרות שכמובן שאר מילות השיר לא קשורות, אבל אני גם אוהבת את הסיפור שלו).
לא כל כך התחברתי לשירים אבל נהניתי לקרוא מה שרשמת עליהם.
שחקני החודש: מאט בומר והשני (שעדי|חזיר| אוהבת) (בשותפים למסע fellow travelers)
הם באמת חתיכים. במיוחד מאט. חבל רק שהעלילה לא עניינה אותי כל כך.
ציטוט החודש: "התרחשה שגיאה בשרת. אנא נסה שנית מאוחר יותר." - תפוז פורומים
יואו איזה מציק זה.
סיפור החודש:
סיפרתי לכם כבר שנפלתי פעמיים על אותה ברך. חוץ מזה עשיתי שני דברים בזכות/באשמת הפורום:
נכנסתי לחנות ספרים פיזית, והחלטתי לקנות ספרים שכנראה אין בקינדל - כלומר ספרים ישראליים, אז קניתי שני ספרים שנראו לי נחמדים: הסוכנות לתיקון עבר רב-שכבתי, מאת אילן שיינפלד, ומפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן. מקווה לקרוא אותם אחרי הארי פוטר. אז זה היה בזכות הפורום.
ובאשמת הפורום: התפתיתי לקנות סופגנייה. זה בגלל שהיה לי בראש התירוץ שכתבתם פה שסופגניה אחת או אפילו שתיים זה לא נורא (תגידו את זה לדיאטה הכושלת שלי). אבל לפחות היא הייתה מיוחדת ושווה, לא עם ריבה, אלא עם קינמון וקרם שאני לא זוכרת איך קוראים לו ולא הכרתי קודם, אבל התגלה כטעים מאוד.
קראתי לא נכון את מה שכתבת וחשבתי שהתכוונת ששתי המכות שקיבלת בברך הם באשמת הפורום אז קראתי את הסיפורים שלך ולא הבנתי איפה הפאנץ' של המכות בברך עד שקראתי שוב והבנתי שאין קשר:-D|חבול| בכל אופן מקווה שהברך שלך החלימה כבר.
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?
שיהיה פה טוב. (זה יותר מידי דברים לפרט מה בדיוק צריך לקרות פה בשביל שזה יהיה.)
אמן.
איך נראית החנוכייה שלכם:
כמו הארי פוטר מתחת לגלימת היעלמות.
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות:
אני מתה על לביבות הכי בעולם, אבל לא חושבת שאזכה לאכול כאלו השנה. לסופגניות כאמור כבר לא חיכיתי :p אבל באשמת הפורום אני כנראה ארשה לעצמי עוד אחת. אז אני מחכה לה.
למה שלא תזכי לאוכל לביבות אם זה משהו שאת אוהבת?
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:
המממ שאלה טובה. בפורום הזה נראה לי ש :-D
אנחנו פורום מצחיק אין מה להגיד.
נתקעתם בטארדיס,
אוווו עוד לא קראתי עד הסוף אבל אני כבר אוהבת את השאלה הזאת :-D ומה זה "נתקעתם", מי בכלל רוצה לצאת מהטארדיס? תני לי לגור שם!
יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
אוקיי זה לא כזה פשוט :unsure: אוקיי אני אצטרך לעשות מחקר בשביל לבדוק איזה שנה מתאימה לזה, אבל אני אסע לשנה בעבר הפרה-היסטורי, שהיה בה מזג אוויר סבבה (*ראו הערה מתחת). אני לא רוצה לחיות בשום תקופה בעבר של הציביליזציה האנושית.

* במקור רציתי לכתוב "שנה שהיה בה מזג אוויר סבבה, כלומר לא תקופת הקרח נגיד", אבל אז ליתר בטחון גיגלתי מה בעצם היה בתקופת הקרח, ואתם יודעים מה גיליתי? שגם התקופה שבה אנו חיים עכשיו היא תקופת קרח!! כן כן!! :-D מי ידע?
(עד היום דימיינתי בראשי את תקופת הקרח בתור זמן שבערך כל כדור הארץ היה מכוסה קרח |טמבל|)
רגע, מה קראתי עכשיו?8-*
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:
מר וינס גיליגאן, אתה תיצור לנו בקרוב עוד סדרת מופת, נכון?
הייתי מגגלת מי זו ומה הוא יצר אבל אין לי כוח. אני מקווה שמישהו כבר שאל וענית על זה בהמשך.
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:
חברים.
את יודעת שאף פעם לא צפיתי בסדרה הזאת בשלמותה.
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
"המלך מתיא הראשון".
המצאת עכשיו משהו?
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ריס ויית'רספון
זה הכבוד הכי גדול שאדם יכול לזכות בו.
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "זה בדוק שהשחקנית של וילנאל (להרוג את איב) היא לא רוסיה?"
היא באמת נראית רוסיה.
סדרות החודש:|קדימה|שותפים למסע - אהבתי. חתיכים מאד. ואפילו החלק הפוליטי יחסית מעניין.
לוקי -סוף עונה וכנראה סדרה? היה סוף יפה.
זהו בערך?
סרטי החודש:|קדימה|האם לא ראיתי אף סרט?8-*
לא הבנתי מה עשית כל החודש אם זה כל מה שראית??? לא הבנתי יש לך חיים או משהו??
שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Marjorie - זה שיר שטיילור כתבה על סבתא שלה ובמשך הרבה זמן היה לי קשה לשמוע אותו כי פחדתי מהיום שזה יהיה לי רלוונטי. ובסוף זה הגיע. ואז איכשהו לשמוע את השיר הזה דווקא עשה לי לבכות אבל גם להרגיש איכשהו יותר טוב.
|נחמה||חיבוק|
דמויות החודש:|קדימה|טים החמודי, שותפים למסע|מאוהב|
שחקני החודש:|קדימה|ג'ונתן ביילי|מאוהב|
קראש החודשג'ונתן ביילי חמודי חתיך שלי|מאוהב|
באמת חתיכי|לב|
ציטוט החודש:|קדימה|"סבא היה צמחונאי הוא לא היה חייתון" - עדי|חזיר|. 31. שוחכת מקיומן של המילים "בוטנאי" ו "זאולוג".
צמחונאי זה נשמע יותר טוב.
סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.
מה זה סודה סטרים? כאילו אני יודעת שיש מפעל כזה ושהיה פעם איזה בלאגן איתו אבל שם הידע שלי מסתיים.
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:|קדימה|שאקירה. והארי נולד יום לפני אז לדעתי זה נחשב|פטיש|
אני גם חושבת שזה נחשב.
מד"ב או פנטזיה:|קדימה|ממממ נראה לי פנטזיה? למרות שהמאה זה מד"ב. אבל אני חושבת שהמאה היה יוצא מהכלל. אם כבר בעולמות האלה אני מעדיפה כוחות קסם על רובוטים וחייזרים.
ציינת את כל הדברים שאני לא אוהבת בבת אחת חח (כוחות קסם רובוטים וחייזרים)
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:|קדימה|בתפוז או בטלפון? נראה לי הצוחק בשניהם בעצם.
לא נכון את משתמשת בשפם הרבה יותר.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:|קדימה|ספטמבר-נובמבר 2021 לחלק הראשון של הטור של הארי לפני שיצא האלבום השלישי כי יש הרבה שירים שאני אוהבת שהיו בסטליסט וירדו עד ההופעה שלי.
אם את מתעקשת יותר עבר אז וומבלי 86 להופעה של קווין.
ואם כאילו מממשששששששששששש עבר אז לתקופה של ברידג'טון כזה אבל ממש זמן קצר לבקר בנשף ולחזור כי בתכלס החיים שם לא כיפים.
חחח נראה שהשקעת בזה המון מחשבה:-D
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:|קדימה|מי הפיל אתכם על הראש כשתכתבם את עונה שבע??????????
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:|קדימה|הונסטלי אני חושבת שמכל סדרה היה נמאס לי מתישהו אז נגיד חברים כי גם ככה היא משודרת בלופים אינסופים ובמילא נמאס ממנה אז אני כבר חסינה.
בתאכלס לא נראה לי שיש שום סדרה שאפשר לראות רק אותה כל החיים לנצח. סדרה אהובה היא כזאת רק כי אפשר להעריך אותה כמו שצריך אחרי שרואים מלא דברים גרועים:-D
תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף|קדימה|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:
צפה בקובץ המצורף 95266
חח איזה חתול אומלל:-D

It's Always Sunny

Well-known member
הסברתי את זה בהמשך אבל אסביר שוב :-): יצאנו בניתוח קיסרי אז כנראה פשוט הוציאו אותי לפני, זה עניין של כמה שניות אני מניחה. אני לא מוכנה שיגידו לי שאני לא הכי קטנה במשפחה רק בגלל שהוציאו אותי לפני במהלך ניתוח קיסרי |שפם|
אז כששואלים אותי מי יצא ראשון (כי תמיד שואלים) אני אומרת שאני לא יודעת ושזה היה בניתוח קיסרי. אז כמובן אנשים מתעקשים את מי הוציאו קודם :-D

לאן הגעת באישה הטובה? אני בפרק 2X05
אתמול צפיתי ב-1X08. את זוכרת מה היה בעלילה של הפרק הזה? (להזכיר לך?)

איזה יופי!! ממש שמחה בשבילך!!
עוד דבר טוב שקרה לי השבוע בקשר ללימודים זה שהיה מפגש בזום של החוג לספרות אנגלית (בהפרש של כמה חודשים מהחוג להיסטוריה :-D) ודיברו איתנו על השנה הראשונה, הביאו שתי תלמידות שכבר נמצאות בשנים יותר מתקדמות ואחת מהן אמרה שזה הזמן להתחיל לתרגל את הקריאה באנגלית כי אנחנו נקרא הרבה חומר באנגלית. זה קצת הרגיע אותי לדעת שאני לא חייבת לדבר אנגלית מושלמת כבר כשמתחילים ושבעצם נתנו לי "אישור" שאם קשה לי קצת לדבר בהתחלה זה בסדר ושבהמשך זה ישתפר (כמו כל מיומנות אחרת בחיים בעצם).

חשבתי שאמורים לשים תמונה.
חחחח, את פשוט מאוד משקיעה. אני שאפתי לדבר הכי פשוט בשאלה הזאת :-D

יש משהו מיוחד בסופגניות שגורם לך לחרדת בליעה או שזה אוכל באופן כללי כרגע?
כרגע למזלי אין לי חרדת בליעה. זה קורה בעיקר כשאני בלחץ (סמוי או גלוי) ואז לא משנה מה אני אוכלת, אני יכולה לאכול חתיכות מאוד קטנות ועדיין יהיה קשה לי לבלוע מהפחד שהאוכל יכנס לקנה הנשימה.

זה היה בשנה של באג 2000, לא? יואו איזה מגוחך זה היה.
למה?

מה קרה? האם הסדרה התדרדרה לטעמך?
כן, הכתיבה כבר לא טובה כמו פעם. את יודעת פחות או יותר על מה הכתר?

מה בעצם מונע ממך? את לא חייבת לסיים אותם בבת אחת, תתחילי לאט ותקראי בקצב שלך.
נכון, אבל יש לי שתי בעיות בעצם: 1. שחלק מהספרים האלה צריך לקנות ואני כרגע לא רוצה לבזבז כסף 2. קשה לי להתרכז כרגע, שזה נראה לי יותר בעייתי מהסיבה הקודמת.

האמת שגם אני חשבתי עליה בתור אוצפיה אבל אפילו שיש המון פרקים, הם בסופו של דבר אותו הדבר ולא תמיד בא לי על זה אז בחרתי במשהו אחר.
הגיוני.
מעניין אותי בכל זאת אם יש לך עונה אהובה של הסדרה [מדור מיוחד].

8-*

נו וכתבת בסוף סיפור משלך?
לא סיימתי אותו (אף פעם לא הצלחתי לסיים את הסיפורים שלי) אבל מאוד נהניתי מהיומיים שכתבתי בהם :-D

אוי, למה היא התעלמה מכם? בחלום מותר לה להיות נחמדה! חח האמת שהיא עושה רושם של בן אדם מאוד נחמד. אני מקווה שבמציאות היא באמת נחמדה. כאילו לא שזה משנה לי, זה לא שאפגוש אותה אי פעם, אבל זה עדין נחמד לדעת שהסלבס שאנחנו אוהבים הם אנשים נחמדים.
אני גם מאוד מקווה, כמו שאמרת אין מצב שאני אפגוש אותה אבל בכל זאת זה יבאס אותי לדעת שהיא לא נחמדה. ואני מרגישה קצת שאני צריכה להסתייג כשאני אומרת את זה כי ברור שאף אחד לא יכול להיות נחמד כל הזמן.

8-*

קראתי לא נכון את מה שכתבת וחשבתי שהתכוונת ששתי המכות שקיבלת בברך הם באשמת הפורום אז קראתי את הסיפורים שלך ולא הבנתי איפה הפאנץ' של המכות בברך עד שקראתי שוב והבנתי שאין קשר:-D|חבול|

הייתי מגגלת מי זו ומה הוא יצר אבל אין לי כוח. אני מקווה שמישהו כבר שאל וענית על זה בהמשך.
יוצר Breaking Bad ו-Better Call Saul.

את יודעת שאף פעם לא צפיתי בסדרה הזאת בשלמותה.
[חברים] :-0:-0:-0:-0

מה זה סודה סטרים? כאילו אני יודעת שיש מפעל כזה ושהיה פעם איזה בלאגן איתו אבל שם הידע שלי מסתיים.
נראה לי שזה המכשיר שאפשר לעשות איתו סודה בבית.

בתאכלס לא נראה לי שיש שום סדרה שאפשר לראות רק אותה כל החיים לנצח. סדרה אהובה היא כזאת רק כי אפשר להעריך אותה כמו שצריך אחרי שרואים מלא דברים גרועים:-D
וואלה, נשמע הגיוני.

LeAnnDylan

Well-known member
לאדעת מי אלה אבל תגידי להם שהשם שלך זה הדה!
אבל אני לא הדה שלהן אני הדה שלך. חוץ מזה שאף אחת מהן לא ראתה המאה אז הן לא יבינו את הרפרנס.
אוי שכחתי מזה.
חבל. למרות שמצד שני לאדעת אם אני מאמינה לך כי הטעם שלנו שונה כמעט בהכל.
חח אז תראי בעצך מה את רוצה ממני, לא אמרתי לך לא לראות:-D
מזכיר לי אמרה של מישהי דגולה אחרת "אני מסכימה עם עצמי".
בהחלט דגולה:-D
חחחחחחחחחחח הכל נורמלי ואז קנגורו:-D למה??
זה השם של אישתי החדשה - Kangaroo Amy (כי מילי נטשה אותי אז בגדתי בה).
מה את קטנונית כמו ניק? תבחרי משהו שאהבת בילדותך!
לא התקטננתי אבל התשובות יהיו שונות בהתאם לגיל. כאילו הדבר הראשון שעלה לי לראש זה רמת אביב ג' אבל לא רציתי שתגידו לי שזה לא נחשב.
טוב אני ממש צריכה הסבר על הקבוצה הזאת!!!!!
ואני מקווה שאת לא אוהבת אותן יותר מאיתנו!!B-|
אני מבלה איתן יותר זמן מאתכם אז תביני לבד מה זה אומר:-D
השתדלתי כל כך יפה להוריד את הממוצע של השימוש היומי בטלפון שלי מתחת לחמש שעות ובגללן אני עם יותר מ-8 שעות ביום|חבול|
זו קבוצה של 15 בנות שאוהבות את ג'וליאנה מרגוליס. האמת שכשהוסיפו אותי לקבוצה אני לא הבנתי שזו קבוצת מעריצות שלה, חשבתי שזו קבוצה של מעריצים של תוכנית הבוקר (כי דרך זה זאתי שהוסיפה אותי הגיעה אליי) כל אחת מהן מאיזה חור אחר בעולם אז הקבוצה פעילה בכל שעות היממה. אם התרחקת מהטלפון שלך למשך שעה, את מסתכנת בלחזור ל300 הודעות שלא נקראו. וזו אומנם קבוצה של מעריצות שלה אבל כמובן שמדברים שם על הכל. בהתחלה הרגשתי אשמה כשהוסיפו אותי כי אומנם אהבתי את ג'וליאנה באישה הטובה, אבל בתאכלס עשיתי לה פולואו באינסטגרם רק בגלל שהיא תומכת בישראל:-D אבל הן שולחות כל מיני סרטונים מראיונות איתה וכאלה וזה גרם לי לאהוב אותה הרבה יותר כי היא ממש מצחיקה וחמודה. וגם הצפייה החוזרת באישה הטובה הוסיפה לאהבה אליה.
בכל מקרה, כשהן הוסיפו אותי לקבוצה היו מלא הודעות ולא הכרתי שם אף אחת אז אפילו שהן הציגו את עצמן לא ממש זכרתי מי זו מי אבל זכרתי שהייתה שם איזו מישהי בשם איימי, אז החלטתי שמעכשיו הן כולן איימי. יש שם איזה מישהי שהיא מורה אז היא המורה איימי. יש איזה אחת שהיא עורכת הדין איימי. ויש אחת מאוסטרליה שיש לה מבטא מושלם אז קוראים לה קנגרו איימי וכו'.
קשה לי קצת לאהוב את פיטר אחרי שגיליתי מה כריס נות' עשה :-(
איך את מצליחה להתמודד עם הפער הזה?
אני לא יודעת מה הוא עשה אז לא קשה לי.
על מה הספר?
על החיים שלה.
מאיפה השיר הזה?
המחזמר If/Then
מאיזו סדרה/סרט את מכירה אותו?
נראה לי שנזכרתי, הוא הופיע במבוקש?
אכן|כן|
למה? זה לא ברור שהם אנדגיים?
חח הם אפילו לא ביחד:-D אז אנדגיים זה בהחלט לא משהו שברור:-P:
התכוונתי שאם אין לך אפשרות לראות סדרות אחרות יותר בחיים.
בכל מקרה התשובה שלי לא תשתנה למרות שזו שאלה מאוד אכזרית.
זה ממש יפה :-):
הסמל שלך (זה שהחלפת לאחרונה) הוא גם אחד מהעיצובים שלה?
כן.
אני דווקא מחבבת את הדיבור של הקוריאנים, יש בו משהו מתבכיין כזה אבל זה משעשע אותי. מה הז'אנר של זה? ובאיזה פלטפורמה? אולי אני אנסה את זה אם ישמע מעניין.
זה באפל. מיני סדרה קצרה על בחור גאון שמצא דרך לחבר בין תודעות של אנשים. יש בזה גם תעלומה והוא צריך לפענח מה קרה למשפחה שלו אז אולי החלק הזה פחות יענין אותך, אבל החלק המד"בי נשמע לי כמו משהו שאת מאוד תאהבי.
כן, אבל מה פיטר? השני! העו"ד שלא זוכרת את שמו!
אף פעם לא אהבתי את וויל. טים פיטר תמיד!
מבינה אותך (אבל אל תגלי לעדי וניק).
אני לא מפחדת מהם.
מה קראתי עכשיו 8-{
חחח זה היה דוחה כמו שזה נשמע. מה שמצחיק זה שהם ניסו לעשות את זה איזה סיפור אהבה מרגש. איך אפשר להתרגש עם הגועל הזה????
את לסבית שאוהבת גברים |שוטר|
חחח אחלה תיאור:-D
אני מבינה שאת ממש לא אוהבת את העו"ד השני... (?)
את מבינה נכון.
אנחנו יותר רוצים שתצלמי לנו את הסופגניות ו/או הלביבות (בהנחה שתכיני משהו).
לא התנדבתי להכין והאמת שאני חולה מתה כבר שלושה ימים (כנראה חטפתי משהו בטיסה חזרה מההופעה) אז זה כנראה לא יקרה השנה.
הקנגורו זה במשמעות "קפצו לי"? אחרת למה את משתמשת בו כל כך הרבה (או בכלל אי פעם)?
ולב כחול דווקא זה בשביל אנשים שלשלוח להם לב אדום ירגיש לך רומנטי מידי, או סתם באקראי?
הקנגרו זה שם של מישהי.
ולב כחול זה בעיקר בתגובות לדברים שקשורים לישראל.
וכל הדמויות מה-100 בי לייק: ;-(;-(;-(;-(;-(;-(
ככה חולפת תהילה עולם.
קצת התבאסתי על אלייזה טיילור בגלל כל הקטע עם בוב והאקסית שלו (שממש אין לי כוח להיכנס לזה שוב עכשיו) והיא קצת הורידה לי את ההנאה מהסדרה. כמובן שאני עדין אוהבת את הסדרה מאוד. אבל האם בא לי לצפות בה שוב בלופים אינסופיים? קצת פחות. האם אני חושבת שייצא לי לצפות בה שוב בעתיד - בהחלט כן.
פשוט אור רושמת שאלות מרשעות אז זו לא אשמתי.
אני אפילו לא צפיתי אם פעם בסדרה הזאת ואני רוצה שזה יקרה :-D
[בנסון וסטייבלר, שישכבו]
לא לא לא לא8-{
מפתיע:-D
אבל אני בהלם מהדקות את לא סוגרת את זה אף פעם??:-0
האמת שזה ספוטיפיי של העבודה אז הוא פתוח כל הזמן שאני בעבודה. סביר להניח שהיו ימים ששכחתי לכבות אותו בסוף היום אבל לרוב הוא עובד רק כשאני בעבודה אז זה אמור להראות לך כמה מסכנה שאני שאני נמצאת כל כך הרבה דקות מהשנה בעבודה|חבול|

LeAnnDylan

Well-known member
הסברתי את זה בהמשך אבל אסביר שוב :-): יצאנו בניתוח קיסרי אז כנראה פשוט הוציאו אותי לפני, זה עניין של כמה שניות אני מניחה. אני לא מוכנה שיגידו לי שאני לא הכי קטנה במשפחה רק בגלל שהוציאו אותי לפני במהלך ניתוח קיסרי |שפם|
אז כששואלים אותי מי יצא ראשון (כי תמיד שואלים) אני אומרת שאני לא יודעת ושזה היה בניתוח קיסרי. אז כמובן אנשים מתעקשים את מי הוציאו קודם :-D
אוקיי נשמע הגיוני בסך הכל.
אתמול צפיתי ב-1X08. את זוכרת מה היה בעלילה של הפרק הזה? (להזכיר לך?)
אני זוכרת שזה הפרק הראשון שלאנה הופיעה בו!!|מאוהב|
עוד דבר טוב שקרה לי השבוע בקשר ללימודים זה שהיה מפגש בזום של החוג לספרות אנגלית (בהפרש של כמה חודשים מהחוג להיסטוריה :-D) ודיברו איתנו על השנה הראשונה, הביאו שתי תלמידות שכבר נמצאות בשנים יותר מתקדמות ואחת מהן אמרה שזה הזמן להתחיל לתרגל את הקריאה באנגלית כי אנחנו נקרא הרבה חומר באנגלית. זה קצת הרגיע אותי לדעת שאני לא חייבת לדבר אנגלית מושלמת כבר כשמתחילים ושבעצם נתנו לי "אישור" שאם קשה לי קצת לדבר בהתחלה זה בסדר ושבהמשך זה ישתפר (כמו כל מיומנות אחרת בחיים בעצם).
זה נכון ואני שמחה שאת לא מלחיצה את עצמך|4U|
חחחח, את פשוט מאוד משקיעה. אני שאפתי לדבר הכי פשוט בשאלה הזאת :-D
לא יודעת נראהלי שלשים תמונה זה פחות השקעה מלהתחיל לתאר אותה:-D
כרגע למזלי אין לי חרדת בליעה. זה קורה בעיקר כשאני בלחץ (סמוי או גלוי) ואז לא משנה מה אני אוכלת, אני יכולה לאכול חתיכות מאוד קטנות ועדיין יהיה קשה לי לבלוע מהפחד שהאוכל יכנס לקנה הנשימה.
אה אז זה לא משהו ספציפי נגד סופגניות. יופי אז אולי יש סיכוי שכן תוכלי ליהנות מהן השנה?
למה? [באג 2000]
כי כולם היו בהיסטריה שכל מכשירי החשמל יקרסו ויהיה תוהו ובוהו ובסוף לא קרה כלום.
כן, הכתיבה כבר לא טובה כמו פעם. את יודעת פחות או יותר על מה הכתר?
על שושלת המלוכה הבריטית. לא?
נכון, אבל יש לי שתי בעיות בעצם: 1. שחלק מהספרים האלה צריך לקנות ואני כרגע לא רוצה לבזבז כסף 2. קשה לי להתרכז כרגע, שזה נראה לי יותר בעייתי מהסיבה הקודמת.
לגבי הבעיה הראשונה - תבקשי אותם כמתנה ליומולדת/חנוכה/וואטאבר. לגבי 2 זה בעיה אחרת.
הגיוני.
מעניין אותי בכל זאת אם יש לך עונה אהובה של הסדרה [מדור מיוחד].
אממ אני אוהבת את העונות עם רולינס הרבה יותר מכל העונות בלעדיה. אולי 14 או 15? לאדעת. נראה לי שבכל עונה יש פרקים טובים יותר וטובים פחות ככה שבסה"כ הסדרה די מאוזנת.
לא סיימתי אותו (אף פעם לא הצלחתי לסיים את הסיפורים שלי) אבל מאוד נהניתי מהיומיים שכתבתי בהם :-D
טוב אני מניחה שזה גם משהו.
אני גם מאוד מקווה, כמו שאמרת אין מצב שאני אפגוש אותה אבל בכל זאת זה יבאס אותי לדעת שהיא לא נחמדה. ואני מרגישה קצת שאני צריכה להסתייג כשאני אומרת את זה כי ברור שאף אחד לא יכול להיות נחמד כל הזמן.
זה גם נכון.
אה אוקיי תודה.
חח אף פעם לא הרגשתי את הצורך.
למה שמישהו ירצה את זה בבית?8-*

טוב ההשפעה של הכדורים שלקחתי מתחילה לדהות אז אני פורשת למיטה. אני אמשיך מתישהו אחר.

It's Always Sunny

Well-known member
אבל אני לא הדה שלהן אני הדה שלך. חוץ מזה שאף אחת מהן לא ראתה המאה אז הן לא יבינו את הרפרנס.
ניסית לשכנע אותן לראות המאה?

השתדלתי כל כך יפה להוריד את הממוצע של השימוש היומי בטלפון שלי מתחת לחמש שעות ובגללן אני עם יותר מ-8 שעות ביום|חבול|
זו קבוצה של 15 בנות שאוהבות את ג'וליאנה מרגוליס. האמת שכשהוסיפו אותי לקבוצה אני לא הבנתי שזו קבוצת מעריצות שלה, חשבתי שזו קבוצה של מעריצים של תוכנית הבוקר (כי דרך זה זאתי שהוסיפה אותי הגיעה אליי) כל אחת מהן מאיזה חור אחר בעולם אז הקבוצה פעילה בכל שעות היממה. אם התרחקת מהטלפון שלך למשך שעה, את מסתכנת בלחזור ל300 הודעות שלא נקראו. וזו אומנם קבוצה של מעריצות שלה אבל כמובן שמדברים שם על הכל. בהתחלה הרגשתי אשמה כשהוסיפו אותי כי אומנם אהבתי את ג'וליאנה באישה הטובה, אבל בתאכלס עשיתי לה פולואו באינסטגרם רק בגלל שהיא תומכת בישראל:-D אבל הן שולחות כל מיני סרטונים מראיונות איתה וכאלה וזה גרם לי לאהוב אותה הרבה יותר כי היא ממש מצחיקה וחמודה. וגם הצפייה החוזרת באישה הטובה הוסיפה לאהבה אליה.
בכל מקרה, כשהן הוסיפו אותי לקבוצה היו מלא הודעות ולא הכרתי שם אף אחת אז אפילו שהן הציגו את עצמן לא ממש זכרתי מי זו מי אבל זכרתי שהייתה שם איזו מישהי בשם איימי, אז החלטתי שמעכשיו הן כולן איימי. יש שם איזה מישהי שהיא מורה אז היא המורה איימי. יש איזה אחת שהיא עורכת הדין איימי. ויש אחת מאוסטרליה שיש לה מבטא מושלם אז קוראים לה קנגרו איימי וכו'.
:-D:-D:-D
אהבתי שכולן איימי עכשיו.

אני לא יודעת מה הוא עשה אז לא קשה לי.
טוב, אז אני לא אספר לך כדי לא לבאס אותך.

חח הם אפילו לא ביחד:-D אז אנדגיים זה בהחלט לא משהו שברור:-P:
מה? :-0
מהקצת שקראתי על מה שכתבת על הסדרה הייתי בטוחה שהם ביחד (!!)

לא התנדבתי להכין והאמת שאני חולה מתה כבר שלושה ימים (כנראה חטפתי משהו בטיסה חזרה מההופעה) אז זה כנראה לא יקרה השנה.
החלמה מהירה |4U|

קצת התבאסתי על אלייזה טיילור בגלל כל הקטע עם בוב והאקסית שלו (שממש אין לי כוח להיכנס לזה שוב עכשיו) והיא קצת הורידה לי את ההנאה מהסדרה.
אז אם זה לא מפריע לך אני רוצה לכתוב על זה משפט אחד, כי אני זוכרת כשגיליתי על זה מאוד התבאסתי, הרגשתי שזה קצת קילקל את הסיפור שלהם :-/ אני בהחלט יכולה להבין למה זה הוריד לך את ההנאה מהסדרה.

אני זוכרת שזה הפרק הראשון שלאנה הופיעה בו!!|מאוהב|
כשצפיתי בפרק, לא חשבתי על הדמות שלה אבל אז ראיתי אותה ונזכרתי שאמרת שאת אוהבת אותה :-):

אה אז זה לא משהו ספציפי נגד סופגניות. יופי אז אולי יש סיכוי שכן תוכלי ליהנות מהן השנה?
לא יודעת, מקווה שכן.

כי כולם היו בהיסטריה שכל מכשירי החשמל יקרסו ויהיה תוהו ובוהו ובסוף לא קרה כלום.

על שושלת המלוכה הבריטית. לא?
כן, הכתר מתארת את השלטון של אליזבת' והעונה השישית מתפרסת על שנות ה-90 ואני מניחה שאני לא צריכה לומר לך מה קרה בסוף שנות ה-90 בבית המלוכה ;-# אז בקיצור זה גרם לסדרה להיות קצת צהובה, אבל לא בקטע טוב.

אממ אני אוהבת את העונות עם רולינס הרבה יותר מכל העונות בלעדיה. אולי 14 או 15? לאדעת. נראה לי שבכל עונה יש פרקים טובים יותר וטובים פחות ככה שבסה"כ הסדרה די מאוזנת.
|כן|
לא יודעת למה, אבל אני אוהבת לראות כמה את אוהבת את רולינס :-): את עוקבת אחרי השחקנית, כלומר רואה פרויקטים אחרים שלה?

טוב ההשפעה של הכדורים שלקחתי מתחילה לדהות אז אני פורשת למיטה. אני אמשיך מתישהו אחר.
|נחמה|

didalf

Well-known member
הם באמת חתיכים. במיוחד מאט. חבל רק שהעלילה לא עניינה אותי כל כך.
את לא מעניינת|שפם|

אנחנו פורום מצחיק אין מה להגיד.
נכון

הייתי מגגלת מי זו ומה הוא יצר אבל אין לי כוח. אני מקווה שמישהו כבר שאל וענית על זה בהמשך. [וינס גילגן]
היוצר של שובר שורות.
את יודעת שאף פעם לא צפיתי בסדרה הזאת בשלמותה. [חברים]
גם אני לדעתי. כלומר היא שודרה בכ"כ הרבה ש"חים שבטוח כבר ראיתי הכל אבל אף פעם לא ישבתי וראיתי מסודר מהתחלה עד הסוף מתוך בחירה.
המצאת עכשיו משהו? [המלך מתיא]
לא אני גם קראתי את הספר הזה בילדותי.

לא הבנתי מה עשית כל החודש אם זה כל מה שראית??? לא הבנתי יש לך חיים או משהו??
לא ברור האמת, כי לא היה לי חיים במיוחד החודש.
באמת חתיכי|לב|
|מאוהב|
צמחונאי זה נשמע יותר טוב.
תודה שאת תומכת בי כמחדשת השפה העברית.
מכשיר להכנת סודה. יש לו מיכל גז וכפתור והוא מגיז (זאת מילה או שאני שוב ממציאה?) את המיים.
אני גם חושבת שזה נחשב.
יש!

ציינת את כל הדברים שאני לא אוהבת בבת אחת חח (כוחות קסם רובוטים וחייזרים)
חוץ מכוחות קסם אני גם לא אוהבת את השאר.
לא נכון את משתמשת בשפם הרבה יותר.
נראה לי הוא מקום שני. ויש גם את המאוהב.
חחח נראה שהשקעת בזה המון מחשבה:-D
אלו דברים שאני חושבת עליהם כל הזמן:-D

אני חושבת שאין סדרה שאפשר לראות לנצח פשוט כי הכל ימאס מתישהו, בלי קשר לאם ראית דברים אחרים פחות טובים.

להפך אבל, את יכולה להכריז שבגלל שהוציאו אותך קודם את הגדולה ולכן מגיע לך כל מיני פריוולגיות של גדולים (למרות שזה עובד יותר טוב בתור אחות בכורה, כשאתם הקטנים זה פחות משמעותי. אפילו להפך, הכי קטן הוא זה שמקבל הכל, ילדי אמצע נדפקים. אז עזבי לא משנה תמשיכי להתעקש שאת האחות הקטנה:-D)

אה אור כבר ענתה.
אה אור כבר ענתה גם על זה.

חח אז תראי בעצך מה את רוצה ממני, לא אמרתי לך לא לראות:-D
אני אראה כשאני אגיע לזה. התכוונתי שלרגע התאכזבתי שהעונה מאכזבת אבל מצד שני הזכרתי לעצמי שזה מגיע ממך זה לא אומר כלום כי הטעם שלנו שונה.

זה השם של אישתי החדשה - Kangaroo Amy (כי מילי נטשה אותי אז בגדתי בה).
תתחדשי:-D
לא התקטננתי אבל התשובות יהיו שונות בהתאם לגיל. כאילו הדבר הראשון שעלה לי לראש זה רמת אביב ג' אבל לא רציתי שתגידו לי שזה לא נחשב.
נחשב
שאת בוגדת;-(
וואי קבוצות וואסטפ כאלה זה אכן ממכר.
לפחות אם הן עדיין מעריצות שלה אנחנו יודעים שהן לא אנטישמיות שזה טוב.
:-D:-D:-D

אוי לא תרגישי טוב|חיבוק|

האמת שזה ספוטיפיי של העבודה אז הוא פתוח כל הזמן שאני בעבודה. סביר להניח שהיו ימים ששכחתי לכבות אותו בסוף היום אבל לרוב הוא עובד רק כשאני בעבודה אז זה אמור להראות לך כמה מסכנה שאני שאני נמצאת כל כך הרבה דקות מהשנה בעבודה|חבול|
giphyTR.gif

שם: המנטליסט
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): קטן תאום
מידת נעליים: 40/1

סדרות החודש: storage wars , סדרות של היסטוריה , חזרתי לצפות באנימה...
סרטי החודש: לא ראיתי
ספרי החודש: סדרת אגאטה כריסטי , טרויה
שירי החודש: lose control by teddy swims
דמויות החודש: מייקי מטוקיו ריוונג׳רס
שחקני החודש: אין
קראש החודש: אין
ציטוט החודש: "המלחמה היא האויב של הציוויליזציה. אנחנו לא יכול לגדול דרך מלחמה, זנדר. היא גוררת אותנו למטה, ממלאת את הלבבות שלנו עם שנאה ומחשבות על נקמה."
סיפור החודש: אין

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שיהיה ריבוט לפשע מן העבר? חחח

איך נראית החנוכייה שלכם: 1701948494844.png

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: מאוד

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס פוי

מד"ב או פנטזיה: פנטזיה מסתבר

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: o_O

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1980 כנראה

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: אין לי רעיון >(

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): מלחמה ושלום

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר מדור מיוחד דאאא

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: אוטובוס הקסמים / אממ ספרים האמת שלא יודע

למעלה