May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

Lhuna3

Well-known member
איזה אפליקציה זה? זה לא ספוטיפיי ולא אפל.
אני גם רוצה לדעת! (לא חשוב, ראיתי שאור כבר ענתה שזה ספויטיפיי).
ומעצבן שביוטיוב אי אפשר למצוא שום סטטיסטיקות כאלו, אפילו שיש לי מנוי פרימיום :-(
נשמע כמו משהו שהזקנה של לונה תגיד.
אמממ... כי זאת היא.

מהה איזה פיצית את?

בסדר עכשיו אני זוכרת כבר: ג'ונתן ביילי!!
אין לך זכות לבחור בו אם נטשת!
יש לי |שוטר|
כל הכבוד. אולסו הראשון נשמע כמו הTVA.
וואי נכון, לא חשבתי על זה.
למה אף אחד לא מכין לך?;-(
כי סבתא נפטרה מזמן ;-( ואמא שלי כבר לא ממש מבשלת :-(
יש לך דייויד טננט יום אחרי את יכולה לנכס לעצמך.
חשבתי על זה, אבל החלטתי לא לרמות הפעם. (בניגוד למישהי אחרת פה...)
לפגוש את המשפחה?
:D
זה לא?8-*
מבחינתי תקופת הקרח זה מה שהיה בסרט עידן הקרח.
מסתבר שלא בדיוק...
וואי אהבתי את זה גם אבל לא זוכרת כלום.
איזה יופי שאת ועוד אחרים הגבתם על זה, אני חשבתי שזה ספר שאף אחד חוץ ממני כמעט לא הכיר.

Lhuna3

Well-known member
סדרות החודש:
Dr. Brain - לא יודעת מה גרם לי לראות סדרה שהיא לא באנגלית אבל באיזשהו שלב פשוט שמתי דיבוב באנגלית כי לא היה לי כוח לקוראינית שלהם. אבל אחלה סדרה.
אני דווקא מחבבת את הדיבור של הקוריאנים, יש בו משהו מתבכיין כזה אבל זה משעשע אותי. מה הז'אנר של זה? ובאיזה פלטפורמה? אולי אני אנסה את זה אם ישמע מעניין.
The Good Wife - ברגע שהתחלתי אותה לא היה לי כוח לשום דבר אחר. התגעגעתי לפיטר|לב| ואלישיה|מאוהב|
כן, אבל מה פיטר? השני! העו"ד שלא זוכרת את שמו!
Fellow Travelers - פרמיס מבטיח. בפועל רק חיכיתי שיסתיים הפרק כדי לחזור לאישה הטובה. ראיתי 4 פרקים. לא אמשיך עם זה.
מבינה אותך (אבל אל תגלי לעדי וניק).
סרטי החודש:
Fingernails - אפל המליצו. הקונספט שלו ממש דוחה - תולשים ציפורניים כדי לראות עם שני אנשים מאוהבים אחד בשני בצורה מדעית. ראיתי בפרומו את ליפ משיימלס ואמרתי למה לא. אבל אני אומרת לכם למה לא - זה דוחה. אל תראו.
מה קראתי עכשיו 8-{
Carol - חבורת הלסביות החדשה שלי הבטיחה לי שאם אצפה בסרט הזה אני אהיה לסבית. צפיתי ואני עדין אוהבת את קורי, אז לא עבד להן.
את לסבית שאוהבת גברים |שוטר|
דמויות החודש:ברדלי, קורי ולורה (תוכנית הבוקר). אלישיה, פיטר, איליי (האישה הטובה).
אני מבינה שאת ממש לא אוהבת את העו"ד השני... (?)
קראש החודש: בילי קרודאפ!! בייבי בוי מושלם שלי|לב|

וגם, תראו איזה חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 95273
חתיך מאוד!
ציטוט החודש: גם אני הייתי בוחרת אותי😂

סיפור החודש: אני צריכה לספר לכם איך הגעתי לחבורת השירניות האלה אבל אני צריכה לקום מוקדם לטיסה אז אני אספר לכם בהמשך החודש.
אנחנו נחכה בסבלנות.
איך נראית החנוכייה שלכם: אממ אני אצלם לכם בחנוכה.
אנחנו יותר רוצים שתצלמי לנו את הסופגניות ו/או הלביבות (בהנחה שתכיני משהו).
מד"ב או פנטזיה:מד"ב. קל. בלי תחרות בכלל.
|כן|
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: בטלפון החמישיה שמופיעה לי ראשונה זה: 😂💙😍😭🦘
הקנגורו זה במשמעות "קפצו לי"? אחרת למה את משתמשת בו כל כך הרבה (או בכלל אי פעם)?
ולב כחול דווקא זה בשביל אנשים שלשלוח להם לב אדום ירגיש לך רומנטי מידי, או סתם באקראי?
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: זו שאלה קשה. עכשיו אם תשאלי אני אגיד תוכנית הבוקר בלי לחשוב פעמיים. אבל אני לא יודעת אם זה תהיה התשובה שלי גם עוד שנתיים נגיד? השאלה היא האם את מתכוונת שיש רק סדרה אחת שאנחנו יכולים לראות בצפייה חוזרת, כלומר אני יכולה לראות סדרות אחרות אבל רק אחת מותר לי לראות בריפיט - אם ככה אני די שלמה עם הבחירה בתוכנית הבוקר כי יש בה קצת מהכל - דרמה, מתח, בידור וכו'. אבל אם הכוונה היא שכל הסדרות האחרות בעולם נכחדו ויש רק אחת שנותרה, זה כבר שאלה קשה יותר ונראה לי שיהיה חכם יותר לבחור במשהו עם הרבה עונות. אבל המוח שלי לא מצליח לחשוב על שום דבר מעבר לתוכנית הבוקר כרגע אז חפרתי הרבה אבל זו אותה תשובה.
וכל הדמויות מה-100 בי לייק: ;-(;-(;-(;-(;-(;-(
ככה חולפת תהילה עולם.

Lhuna3

Well-known member
כי אני אף פעם לא שיפפתי אותם ועכשיו בגלל שזה לא קורה, אני רוצה שזה יקרה.
אני אפילו לא צפיתי אם פעם בסדרה הזאת ואני רוצה שזה יקרה :-D
[בנסון וסטייבלר, שישכבו]
אני מנסה להיזכר ולא מצליחה, האם היה משחק שמבוסס על הסדרה?
חחחח וואי, היתה אפליקציה סופר פופולרית שבה צריך כאילו למצוא פוקימונים בעולם האמיתי. כלומר היו כל מיני נקודות בעולם שאם הייתי מסתכלת שם באפליקציה אז היה שם כאילו פוקימון. אני חושבת שהיו אפילו סיפורים על אנשים שנפלו מצוקים או דברים כאלו בגלל שהם ניסו למצוא פוקימונים ככה. יש מצב שזה עוד קיים.
(למען הסר ספק, אני לא צפיתי אף פעם בתוכנית ולא השתמשתי אף פעם באפליקציה ההיא.)
יש לך שיר מועדף?
[המילטון] את לא יודעת כמה שהשאלה הזאת קשה.
תעדכני איך הספרים?
בהחלט, בשאיפה לקרוא בקרוב.
לאכול משהו שאוהבים עם תחושת אשם זה מבאס כי אם כבר אוכלים משהו לא בריא לפחות ליהנות ממנו עד הסוף, זאת דעתי לפחות.
אני מסכימה איתך לחלוטין. (אבל בכל זאת לא מצליחה לא להרגיש אשמה.)
את יודעת מה הסדרה/סרט/ספר האהובים עלייך במד"ב?
עוד שאלה קשה!
סדרה: אני חושבת ווסטוורלד (אבל רק עונה 1, אח"כ זה קצת נהרס לי, ועדיין בפני עצמה עונה 1 מדהימה).
סרט: בחזרה לעתיד (הראשון)
ספר: בחירה קשה מאוד! כנראה אחד מאלו: היפריון, נפילת היפריון, אשתו של הנוסע בזמן, הכרונוליתים, המנון ללייבוביץ, סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסיה.
אבל זה מפחיד אותך לחיות בתקופה פרה-היסטורית שבה את צריכה להתמודד עם הטבע?
זה מפחיד קצת, אבל עדיין עדיף בעיני על היום.
זה אמור לקרות, לא?
כן?? לא ידוע לי.
אני זוכרת שדיברת על זה :-): ואמרת שזה כלל הרבה מסרים דתיים?
או שאולי אני מדברת על ספר אחר בכלל?
זה עם המסרים הדתיים היה ספר אחר: "קמט בזמן".

didalf

Well-known member
ומעצבן שביוטיוב אי אפשר למצוא שום סטטיסטיקות כאלו, אפילו שיש לי מנוי פרימיום :-(
הגיע הזמן להתקדם לונה
אמממ... כי זאת היא.
ידעתי:-D

בסדר עכשיו אני זוכרת כבר: ג'ונתן ביילי!!
יופי|שפם|

לא!!!
אוי|נחמה|
תכיני לעצמך אז.
רמאות זה שמי השני:-P:
חוצמזה הוא נולד באנגליה והם שעתיים אחרינו מה שאומר שאם הוא נולד בין 22 לחצות למעשה פה כבר היה השני לחודש ונולדנו באותו יום!!!!!

מבינה אותך (אבל אל תגלי לעדי וניק).
בווו|לא|

את לסבית שאוהבת גברים |שוטר|
חחחחחחחחחח זה נכון:-D

הקנגורו זה במשמעות "קפצו לי"? אחרת למה את משתמשת בו כל כך הרבה (או בכלל אי פעם)?
אההההה אפשרות טובה
ולב כחול דווקא זה בשביל אנשים שלשלוח להם לב אדום ירגיש לך רומנטי מידי, או סתם באקראי?
אני בוחרת לב בהתאם להקלטה המחודשת שטיילור מודיעה עליה. כרגע אנחנו עדיין ב1989 אז לב תכלת.

ככה חולפת תהילה עולם.
ממש;-(

חחחח וואי, היתה אפליקציה סופר פופולרית שבה צריך כאילו למצוא פוקימונים בעולם האמיתי. כלומר היו כל מיני נקודות בעולם שאם הייתי מסתכלת שם באפליקציה אז היה שם כאילו פוקימון. אני חושבת שהיו אפילו סיפורים על אנשים שנפלו מצוקים או דברים כאלו בגלל שהם ניסו למצוא פוקימונים ככה. יש מצב שזה עוד קיים.
פוקימון גו. אחותי שיחקה בשטות הזאת לתקופה.

Lhuna3

Well-known member
האמת שלויולט יש הרבה ציטוטים אייקונים, פשוט זה ממש הצחיק אותי עד שהייתי חייבת לכתוב אותו לעצמי. בכלל ויולט ואיזבל ביחד זה pure gold :-D
לא יכולתי להסכים יותר |כן|
החרדה היא בעיקר שהאוכל יכנס לי לקנה הנשימה ואני איחנק. זה כמובן פסיכולוגי לחלוטין ולרוב אני בסדר אבל כשאני בחרדה גדולה, זה ממש תופס אותי. נניח אחרי ששמעתי שאנשים נחנקו מסופגניות פחדתי לאכול סופגניות וכשכבר אכלתי סופגנייה הייתי כל כך בלחץ שאכלתי רק כמה ביסים לפני שוויתרתי לחלוטין.
לפני 6 שנים כשכל הבעיה הזו התחילה לא הייתי מסוגלת לאכול בכלל וזה באמת מתסכל כי כל ארוחה הייתה לוקחת לי שעות ולא הייתי מסוגלת לשבת לאכול עם אנשים, זה היה מביך שהייתי צריכה לירוק את האוכל למפית (סליחה על ה-TMI הלא נעים), אחרי שנרגעתי המצב השתפר, אבל כשהמצב היה בשיאו הייתי רעבה כל הזמן.
אוי זה נשמע ממש ממש חוויה קשה! |נחמה|
אני חושבת שגם דוקטור הו נחשב למד"ב לא?
אכן.
מכירה אבל הייתי רוצה לקרוא את הספר כדי להגיד שקראתי אותו.
חחחח זו סיבה מצוינת לקרוא ספר!
אפילו שעניתי את התשובה הזאת כמה פעמים|שפם| והלכתי להופעה שלהם כשהיו בארץ.
:-0 :-0 :-0 רגע זאת היתה ההופעה עם אדם למברט?
יפה. את ייחודית.
כל מי שיש לו תשימו גם!
זה לא פייר שכולם שוב ישימו את הסיכום שנה שלהם ורק לי אין |שפם|
ולא, אני לא "אתקדם" לספוטיפוי (השגיאה מכוונת) כי אני כבר משלמת ליוטיוב בשביל לא לראות פרסומות, אז מה אני אשלם לשניהם רק בשביל הסיכום שנה הזה שאולי יתנו לי שנה הבאה? (ועד אז אולי גם יוטיוב יעשו...) ובכלל לא התחברתי אף פעם לממשק של ספוטיפוי! |שפם|
SPOTIFOOY!

LeAnnDyIan

Well-known member
ככה חולפת תהילה עולם.
את יכולה להודות לפורום הזה שעשה לי קצת אנטי🫠

והיי לא ביקשתם ממני אבל גם אני רוצה להעלות ספוטיפיי סוף שנה-
IMG_0060.jpeg

טוב אני צריכה ללכת ביי

didalf

Well-known member
:-0 :-0 :-0 רגע זאת היתה ההופעה עם אדם למברט?
כן.
את פרדי האמיתי פספסתי:-(
אדם למברט הוא לא פרדי אבל היה מעולה בפני עצמו.

ולא, אני לא "אתקדם" לספוטיפוי (השגיאה מכוונת) כי אני כבר משלמת ליוטיוב בשביל לא לראות פרסומות, אז מה אני אשלם לשניהם רק בשביל הסיכום שנה הזה שאולי יתנו לי שנה הבאה? (ועד אז אולי גם יוטיוב יעשו...) ובכלל לא התחברתי אף פעם לממשק של ספוטיפוי! |שפם|
SPOTIFOOY!
:-D:-D
טוב תשארי פרימיטיבית מכפת לי.

והיי לא ביקשתם ממני אבל גם אני רוצה להעלות ספוטיפיי סוף שנה-
ביקשתי!|למטה|
כל מי שיש לו תשימו גם!

מפתיע:-D
אבל אני בהלם מהדקות את לא סוגרת את זה אף פעם??:-0

keren or5

Well-known member
אבל לבנתיים: קור או גשם?
שאלה קשה מאוד כי אני שונאת את שניהם, אבל מבחינה לוגית אני מניחה שגשם כולל בתוכו קור, אז יש לו את המגרעות של קור + מגרעות של גשם, אז קור עדיף.
שם: מיקי טוויסטד
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): 3
מידת נעליים: 36-37

סדרות החודש:
פליישמן בצרות- מיני סדרה, זמינה לצפייה דיסני +
אני עדיין רואה ריק ומורטי אבל אני לא יודעת אם אני אוהבת את זה
סרטי החודש:
הפייבלמנים
ספרי החודש:
שירי החודש:
דמויות החודש:
צ'אנדלר בינג (המוות של ת'יו פרי גרם לי לראות קטעים ישנים שלו מחברים)
שחקני החודש:
קלייר דאיינס
קראש החודש:
ציטוט החודש:
סיפור החודש:

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שתיגמר המלחמה!

איך נראית החנוכייה שלכם: אין לי

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא כזה. סופגניות אני בכוונת מוותרת אם זה הפשוטות עם הריבה, הטעם לא שווה את הקלוריות.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: יש יותר סיכוי שעדי |חזיר| תדע את התשובה לשאלה הזאת (בנוגע אלי! לא אליה!) מאשר שאני אדע.

מד"ב או פנטזיה: מד"ב

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: פייסאפלאם, מושכ/ת כתפיים

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: וואי, שאלה קשה. אני לא יודעת, אני אחשוב על זה

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: אני לא בטוחה. נראה לי שאני אלך על קומיוניטי, אני מרגישה שזו הסדרה בעלת הרבה פרקים ששווים צפייה שניה, שראיתי הכי מעט פעמים.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
צבי הנינג'ה.

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:
WhatsApp Image 2023-12-03 at 04.46.31.jpeg
דברים מיניאטוריים שאחיינית שלי הכינה מפימו

keren or5

Well-known member
שירי החודש:
צילום מסך 2023-12-01 195334.png
מכירה שירים יותר ישנים של קולדפלי? אהבתי אותם תקופה אבל בשלב מסויים הפסקתי לעקוב. אני אני זוכרת שאני אוהבת שירים יותר מוקדמים שלהם כמו Yellow, Trouble ו- The Scientist. את אלו ששמת אני לא מכירה, אני אנסה לשמוע אותם.
אגב הייתי בטוחה שהוא בדומה ל-take me to church של הוזייר - מדבר על הקונפליקט של הומוסקסואלים שגדלים בסביבה נוצרית דתית. אבל גיגלתי את הזמר והופתעתי לגלות שהוא לא גיי בכלל, הוא כן נוצרי מאמין אבל השיר נכתב על חטאים באופן כללי יותר ולא על גייז. (מבחינתי הוא עדיין כן על זה. זה יותר מידי מתאים.)
הסולן של הלהקה ששרה את טייק מי טו צ'רצ' הוא גיי? כי אין בשיר רמז להומוסקסואליות, רק בקליפ.
שחקני החודש: מאט בומר והשני (שעדי|חזיר| אוהבת) (בשותפים למסע fellow travelers)
אה, ראיתי את זה בגללכם! תודה!
ובאשמת הפורום: התפתיתי לקנות סופגנייה. זה בגלל שהיה לי בראש התירוץ שכתבתם פה שסופגניה אחת או אפילו שתיים זה לא נורא (תגידו את זה לדיאטה הכושלת שלי). אבל לפחות היא הייתה מיוחדת ושווה, לא עם ריבה, אלא עם קינמון וקרם שאני לא זוכרת איך קוראים לו ולא הכרתי קודם, אבל התגלה כטעים מאוד.
אני מוכנה לאכול סופגנייה רק אם היא טעימה מספיק כדי להיות שווה את הקלוריות. יש מספר מסוים של סופגניות שעוברות את הסף הזה, זאת נשמעת כמו סופגנייה כזאת!
מר וינס גיליגאן, אתה תיצור לנו בקרוב עוד סדרת מופת, נכון?
מצטרפת! 🙏
:-D
פחחחחחח לא! לא הפסדת כלום! :-D זה היה סתם מטומטם |פנים|
אם כבר אז לכי לבדוק מה היה ב-1.1.1000, כי אומרים שגם אז היו כל מיני חששות וזה, זה בטח היה מעניין יותר!
אוי. באג 2000, מרגיש כ"כ מטוש בדיעבד.
זהו זה כל מה שחשוב!
חחחח חיכיתי לראות את התגובה של לזה!
איזה כותרת יפה וחשובה|מאוהב|
או, לא שמתי לב! |מאוהב|
בד"כ זה בא ביחד.
אבל קור נראה לי לפחות לא רטוב.
|כן|
סרטי החודש: הרוצח
איך הסרט?
לוקי -סוף עונה וכנראה סדרה? היה סוף יפה.
לא יודעת אם לראות את זה. אני בקושי זוכרת מה היה בעונה הראשונה וגם לא יודעת אם יש עוד דברים אחרים שאני אמורה לראות בשביל זה (אני צריכה לראות את האנט מן האחרון בשביל זה?). בכל מקרה לדעתך זה שווה?
שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Marjorie - זה שיר שטיילור כתבה על סבתא שלה ובמשך הרבה זמן היה לי קשה לשמוע אותו כי פחדתי מהיום שזה יהיה לי רלוונטי. ובסוף זה הגיע. ואז איכשהו לשמוע את השיר הזה דווקא עשה לי לבכות אבל גם להרגיש איכשהו יותר טוב.
|נחמה|
סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.
:-D:-D זה באמת מרגיש כמו סמל להבגרות.
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:|קדימה|מי הפיל אתכם על הראש כשתכתבם את עונה שבע??????????
המאה?
קראש החודש:|קדימה|בעלי תמיד אני מתגעגעתתתתתתתתתתתתתתתתתת;-(|מאוהב|
hs104.gif
חמוד! |לב|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:

ezgif.com-resize.gif
גם, תראו איזה חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר|מאוהב|
thumbnail_IMG_4538.jpg
באמת חתיך!

dory30

Well-known member
מאיפה הציטוטים?
האחרון נשמע לי מאוד מדויק.
הרוצח.
הבאת שירים של הזמרת הזאת בעבר?
לא שזכור לי. היא מזכירה לי את לוריין היל ולא בכדי. היא ציינה בעבר שהושפעה ממנה.
טארדיס זה מכונת זמן בדוקטור הו שיכולה לנסוע בזמן ובחלל.
נהנית מהתקופה של הלימודים?
מרובה.
שיר מאוד יפה.
מסכים. בגלל דיוויד גריי אדיר. מסתבר שהשיר הוא פסקול של סרט באותו שם, שעד לפני כמה שנים לא הייתי מודע לקיומו.
מעולה.

keren or5

Well-known member
החרדה היא בעיקר שהאוכל יכנס לי לקנה הנשימה ואני איחנק. זה כמובן פסיכולוגי לחלוטין ולרוב אני בסדר אבל כשאני בחרדה גדולה, זה ממש תופס אותי. נניח אחרי ששמעתי שאנשים נחנקו מסופגניות פחדתי לאכול סופגניות וכשכבר אכלתי סופגנייה הייתי כל כך בלחץ שאכלתי רק כמה ביסים לפני שוויתרתי לחלוטין.
לפני 6 שנים כשכל הבעיה הזו התחילה לא הייתי מסוגלת לאכול בכלל וזה באמת מתסכל כי כל ארוחה הייתה לוקחת לי שעות ולא הייתי מסוגלת לשבת לאכול עם אנשים, זה היה מביך שהייתי צריכה לירוק את האוכל למפית (סליחה על ה-TMI הלא נעים), אחרי שנרגעתי המצב השתפר, אבל כשהמצב היה בשיאו הייתי רעבה כל הזמן.
אני מניחה שהפתרון הוא להפחית את הלחץ.
אומג! זה נשמע נוראי |נחמה|
זה עוד קיים. ואל תשאלו אותי איך אני ידעת. |מובך|
סדרה: אני חושבת ווסטוורלד (אבל רק עונה 1, אח"כ זה קצת נהרס לי, ועדיין בפני עצמה עונה 1 מדהימה).
|כן| עונה ראשונה של הסדרה הזאת באמת מעולה. לא חזרתי כי באמת מה שאת אומרת על המשך זה מה שראיתי לרוב על הדעות על ההמשך.
מעולה! |כן|
אני בוחרת לב בהתאם להקלטה המחודשת שטיילור מודיעה עליה. כרגע אנחנו עדיין ב1989 אז לב תכלת.
היא בוחרת לכם צבע של לב כל חודש? 8-*

It's Always Sunny

Well-known member
כי אני תמיד חופרת יותר מידי בתשובות ועונה 20 אלף תשובות כי אני לא החלטית:-D
ועדיין הייתי שמחה שתצייני את זה כי את אוהבת את הזמרים האלה :-):

תעשו פרצוף מופתע:-D
1701517885835.png
1701517900796.png
אבל כן חידשת לי, כי אני לא מכירה את The National אז אם לא היית שמה את הסיכום הזה לא הייתי יודעת שאת מקשיבה להם (למרות שזה רק 79 דקות).
מעניין שהשיר שהקשבת לו הכי הרבה זה אנטי הירו, פשוט דיברת גם על שירים אחרים אז חשבתי שזה יהיה אחד מהשירים האחרים.

אוי|נחמה| אני חושבת שכדאי שתדברי על זה אם זה גורם לך לבעיות שהן כמעט הפרעות אכילה.
תודה על הדאגה :-]

חצופים|שפם|
תגידי לאחותך שעונה 3 משתפרת מאד בחצי השני שלה.
חחח, התעצבנתי על אח שלי שהוא לא המשיך ואז הם הזכירו לי שאני הייתי אמורה לצפות איתם בסדרה שהם רצו אז כרגע אנחנו צופים בה (אנימה סינית מאוד קצרה).
לא נורא, אם הם לא רוצים לראות את הסדרה אני אראה אותה מתישהו שוב לבדי.

חחחח זה בסדר אני צוחקת מעצמי. כשאמרתי שהלכתי לעמוד בפינה למעשה ישבתי בפינה כי לא יכולתי לעמוד מרוב צחוק:-D
(אבל בהחלט שלחתי את עצמי לפינה).
טוב העיקר שהכל ברוח טובה.

אמממ... כי זאת היא.
למרות שיש לה משפטים אייקונים ומצחיקים מאוד, אני גם נהנית מהחלק הדרמטי של התפקיד שלה וחושבת שמגי סמית' עשתה עבודה טובה. ספוילר לעונה 1 של אחוזת דאונטון: כשויולט מגלה שהשמועות על מרי נכונות, פתאום היא הופכת למאוד רצינית והקול שלה משתנה ורואים שאכפת לה ממה שיכול לקרות למרי.

:-(

(למען הסר ספק, אני לא צפיתי אף פעם בתוכנית ולא השתמשתי אף פעם באפליקציה ההיא.)
חח, את האפליקציה אני זוכרת. אני גם זוכרת שהרבה סביבי השתמשו בה ולי לא היה אכפת ממנה.
האמת שהתכוונתי לקלפים של פוקימון, כי עניין אותי לדעת אם היה דבר כזה. אני אשאל את האינטרנט.

עוד שאלה קשה!
ספר: בחירה קשה מאוד! כנראה אחד מאלו: היפריון, נפילת היפריון, אשתו של הנוסע בזמן, הכרונוליתים, המנון ללייבוביץ, סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסיה.
המשכת עם ווסטוורלד מעבר לעונה 1?

זה מפחיד קצת, אבל עדיין עדיף בעיני על היום.
נראה לי שתמיד זה מגניב לחשוב על איך זה לחשוב בעבר מאשר באמת לחיות בו :-D

כן?? לא ידוע לי.
אני לא יודעת אם זה קשור ליקום של שובר שורות אבל אני זוכרת שקראתי פעם ידיעה שהוא כותב עוד סדרה עם אחת מהשחקניות של סמוך על סול.

SPOTIFOOY!

את יכולה להודות לפורום הזה שעשה לי קצת אנטי🫠
[על המאה] למה??

אני אוהבת שיש לך רק נשים ברשימה :-]

פליישמן בצרות- מיני סדרה, זמינה לצפייה דיסני +
אהבת?

אני עדיין רואה ריק ומורטי אבל אני לא יודעת אם אני אוהבת את זה
למה? זה פחות טוב מעבר?

צ'אנדלר בינג (המוות של ת'יו פרי גרם לי לראות קטעים ישנים שלו מחברים)
מה הרגע האייקוני של צ'נדלר מבחינתך?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: אני לא בטוחה. נראה לי שאני אלך על קומיוניטי, אני מרגישה שזו הסדרה בעלת הרבה פרקים ששווים צפייה שניה, שראיתי הכי מעט פעמים.
רגע, ראית את קומיוניטי רק פעם אחת?

דברים מיניאטוריים שאחיינית שלי הכינה מפימו
חמוד!

מכירה שירים יותר ישנים של קולדפלי? אהבתי אותם תקופה אבל בשלב מסויים הפסקתי לעקוב. אני אני זוכרת שאני אוהבת שירים יותר מוקדמים שלהם כמו Yellow, Trouble ו- The Scientist. את אלו ששמת אני לא מכירה, אני אנסה לשמוע אותם.
לא נראה לי שאני מכירה שירים ישנים שלהם מלבד The Scientist. התחלתי להקשיב לכמה שירים של X ַ& Y ומאז אני תקועה על האלבום הזה בלופים. אחרת לא הייתי מקשיבה לקולדפליי.

אוי. באג 2000, מרגיש כ"כ מטוש בדיעבד.
כן, זה בדיוק מה שעניין אותי. שאלתי את אימא שלי פעם לגבי זה, אני חושבת שהיא אמרה שהיה לחץ לגבי זה.

keren or5

Well-known member
דיוויד טננט בשנת 2005 :-]
איזה חמוד!
(פליישמן בצרות- מיני סדרה, זמינה לצפייה דיסני +). כן מאוד.
אני לא יודעת אם זה קשור ליקום של שובר שורות אבל אני זוכרת שקראתי פעם ידיעה שהוא כותב עוד סדרה עם אחת מהשחקניות של סמוך על סול.
גם אני זוכרת שדיברו פעם על משהו כזה, אבל עבר מלא זמן מאז וגם הייתה שביתת תסריטאים אז לא יודעת מה קורה עם זה. אני בטוחה שזה לא קשור ליקום שובר שורות. ווינס אמר שהוא גמר עם זה.
מה הרגע האייקוני של צ'נדלר מבחינתך?
מממ... קשה לבחור. בצפייה בקטעים ישנים שלו אני יותר מתרשמת מהתזמון הקומי שלו והיכולת שלו להצחיק. הוא היה ממש מוכשר. את הקטע המוזר הזה שהוא מדגיש חלק שנשמע לא נכון במשפט לפי מה שהבנתי, זה היה משהו שמת'יו פרי עשה כי הוא ניסה כל מיני דרכים להגיד משפטים רגילים בצורה מצחיקה.
זה לא בהכרח הרגע הכי אייקוני שלו אבל נראה לי שזה הרגע שאני הכי אוהבת בעלילה שלו ושל מוניקה (כי הוא פשוט כ"כ חמוד פה):
רגע, ראית את קומיוניטי רק פעם אחת?
נראה לי שצפייה מלאה על כל התוכנית עשיתי פעם אחת אבל יש פרקים שראיתי כמה פעמים.
למה? זה פחות טוב מעבר?
(ריק ומורטי). נראה לי שכן.
תודה!

didalf

Well-known member
אם הייתה לך אופציה היית חוזרת שוב ושוב להופעה שלו? על ריפיט.
במחשבה שניה לא הייתי חוזרת שוב ושוב לאותה הופעה אלא הולכת לכל ההופעות בטור כי בכל הופעה יש הפתעות אחרות.

אלו השירים המפורסמים שלהם.

הסולן של הלהקה ששרה את טייק מי טו צ'רצ' הוא גיי? כי אין בשיר רמז להומוסקסואליות, רק בקליפ.
נראה לי שלא
אה, ראיתי את זה בגללכם! תודה!
יאיי!!

חחחח חיכיתי לראות את התגובה של לזה!
או, לא שמתי לב! |מאוהב|
בושה גם את! לכי גם כעונש לצפות בהכל שוב.

לא יודעת אם לראות את זה. אני בקושי זוכרת מה היה בעונה הראשונה וגם לא יודעת אם יש עוד דברים אחרים שאני אמורה לראות בשביל זה (אני צריכה לראות את האנט מן האחרון בשביל זה?). בכל מקרה לדעתך זה שווה?
תקראי את השרשורים של עונה קודמת זה מזכיר הכל.
ואממ לא לא צריך לראות אנטמן לדעתי. יש קישור ממש ממש ממש קטן ולא קריטי.
נראה לי שכן כדאי.

כמובן
נכון|מאוהב|

זה עוד קיים. ואל תשאלו אותי איך אני ידעת. |מובך|

היא בוחרת לכם צבע של לב כל חודש? 8-*
היא מקליטה מחדש את האלבומים הראשונים שלה (הסברתי לכם אבל אם שכחת אני אסביר שוב) ואצל טיילור לכל אלבום יש צבע מאד מובחן שמאפיין אותו. אז אנחנו ככת של מטורללים החלטנו קולקטיבית להתאים את צבע הלב לאלבום הנוכחי. למשל במאי היא הכריזה על ספיק נאו והוא סגול אז השתמשנו בלבבות סגולים. באוגוסט היא הכריזה על 1989 והוא תכלת אז עברנו ללבבות תכלת וכל עוד לא יוכרז האלבום הבא אני עם התכלת.

שאלה קשה מאוד כי אני שונאת את שניהם, אבל מבחינה לוגית אני מניחה שגשם כולל בתוכו קור, אז יש לו את המגרעות של קור + מגרעות של גשם, אז קור עדיף.
|כן|

מידת נעליים: 36-37
מה זה איזה קטנטנות כולכן.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא כזה. סופגניות אני בכוונת מוותרת אם זה הפשוטות עם הריבה, הטעם לא שווה את הקלוריות.
אלה הכי טעימות!

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: יש יותר סיכוי שעדי |חזיר| תדע את התשובה לשאלה הזאת (בנוגע אלי! לא אליה!) מאשר שאני אדע.
חחחחחחחחחחח למה זה נכון|מובך| יש לך יומיים אחרי את נואל פישר|מאוהב|
בתאריך שלך אני לא יודעת אני צריכה לבדוק.... (שזה לוקח שניה מה אתם כאלה עצלנים) הא, אח של טיילור סוויפט!:-D

הא רעיון טוב
יאא חמוד!

אבל כן חידשת לי, כי אני לא מכירה את The National אז אם לא היית שמה את הסיכום הזה לא הייתי יודעת שאת מקשיבה להם (למרות שזה רק 79 דקות).
ובכן.... למעשה הקשבתי בלופ לשיר אחד שלהם שהם מארחים בו את טיילור|מובך|
ואני חושבת שפעם אחת גם לאלבום המלא שהוא יפה אבל לא יצא לי שוב.
זאת להקה אינדי כזאת שטיילור אוהבת וארון דסנר הוא אחד החברים שלה, ובקורנה טיילור חברה אליו להפיק את אלבומי הקורונה שלה שהם אינדי כאלה ולא הפופ הרגיל שלה. הם נהיו חברים טובים ומאז הם שיתפו פעולה גם בעוד אלבומים שלה והיא התארחה בפרוייקטים שלו.
מעניין שהשיר שהקשבת לו הכי הרבה זה אנטי הירו, פשוט דיברת גם על שירים אחרים אז חשבתי שזה יהיה אחד מהשירים האחרים.
האמת שיש משהו קצת מוזר באיך שאפל סופרים. אנטי הירו הוא 100% השיר הכי מושמע של השנה שעברה אבל לדעתי השיר הכי מושמע שלי השנה צריך להיות איז איט אובר נאו. רק בחודש האחד שהוא קיים שמעתי אותו מליון פעם.
אבל משומה הם סופרים כטופ אלבומים אלבומים ששמעתי מהם שיר בודד או כמה בודדים, אבל השיר הבודד הזה בכלל לא נספר לטופ שירים. ובטופ שירים מופיעים אלו שנמצאים בפלייליסט האהוב עליי אבל לא בהכרח שמעתי אותם יותר. משהו נורא מוזר באיך שאפל סופרים.

חחח, התעצבנתי על אח שלי שהוא לא המשיך ואז הם הזכירו לי שאני הייתי אמורה לצפות איתם בסדרה שהם רצו אז כרגע אנחנו צופים בה (אנימה סינית מאוד קצרה).
נו אבל היא קצרה תראו אותה שבוע ותמשיכו מה זה התירוץ הזה!!
לא נורא, אם הם לא רוצים לראות את הסדרה אני אראה אותה מתישהו שוב לבדי.
מי צריך אותם בכלל|שפם|

האמת שהתכוונתי לקלפים של פוקימון, כי עניין אותי לדעת אם היה דבר כזה. אני אשאל את האינטרנט.
היה. יש לי בבית לדעתי.

Reutk

Active member
סדרות החודש: עוצר נשימה |מאוהב| ושותפים למסע.
סרטי החודש :אליס בארץ הפלאות (הגרסה המצוירת)
ספרי החודש: sweet sorrow. אמנם לא ספר שיכנס לטופ 10 שלי אבל בהחלט ספר שנהניתי לקרוא. ספר שנוגע במערכות יחסים שונות (אהבה ראשונה/יחסי הורים וילדים/יחסים בין חברים) באופן אמיתי, מרגש, מצחיק וכן גם מביך, עם הרבה משפטים יפים שאהבתי.
שירי החודש: אני כבר חודשיים לא שומעת שירים באופן ייזום. עדיין לא מרגישה שאני מסוגלת לעשות את זה.
דמויות החודש: ניק וצ'ארלי מעוצר נשימה וטים משותפים למסע. צ'ארלי מסוויט סורו.
שחקני החודש: ג'ונתן ביילי משותפים למסע וקייט קונור וג'ו לוק מעוצר נשימה.
קראש החודש: קייט קונור
ציטוט החודש:
מ-sweet sorrow
?The greatest lie that age tells about youth is that it’s somehow free of care, worry or fear. Good God, doesn’t anyone remember​

מ-עוצר נשימה.
https://www.youtube.com/shorts/mLR9n2NgKUs?feature=share

סיפור החודש:
במשחק ביתי של הספרס פופ המאמן מבקש מהקהל לא לצעוק בוז לקוואי שמשחק בקליפרס

Excuse me for a second,” Popovich said, silencing the crowd late in the first half. “Can we stop all the booing and let these guys play? Have a little class. It’s not who we are. Knock off the booing.”​

אחרי הראיון הוא אמר שהסיבה שהוא אמר את זה היא כי 'לא צריך 'לגרות את הדב' אבל אני יודעת את האמת, הוא אמר את זה כי הוא אוהב את קוואי :-D. גם אני |לב|

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכולנו נגלה שכל מה שקרה ב7/10 היה רק חלום רע.

איך נראית החנוכייה שלכם: מין כוסיות קטנות כאלה שממלאים בשמן.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא מחכה בכלל. סופגניות אני לא אוהבת ולביבות זה בסדר כזה. כלומר, זה כן מאוד טעים, אבל הרבה דברים טעימים לי אז זה לא כזה מיוחד.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: אף אחד מעניין.

מד"ב או פנטזיה: פנטזיה כמובן.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:|כן|

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה
:-P:
) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
2003

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: הממ אין לי כרגע משהו.

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): שלושה בסירה אחת

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: הסמויה. בגדול, אני לא חושבת שיש סדרה שבאמת אף פעם לא תמאס עלי , אבל לסמויה יש כל כך הרבה רבדים שיקח לי בטח הכי הרבה זמן להגיע לשלב הזה אצלה. כבר ראיתי אותה 3 פעמים ועדיין יש לי חשק לצפות שוב.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
סדרה:פיטר פן.
סרט:לא זוכרת
ספר:רמונה

ניק וצ'ארלי מעוצר נשימה|מאוהב|
heartstopper-nick-nelson.gif

וראיתי גם מלא סרטונים של קיט וג'ו החודש, שבטח כל מי שזה מעניין אותו ראה כבר מזמן. אז רק אחד קצר.

קבצים מצורפים

• heartstopper-couple.gif
    heartstopper-couple.gif
    3.8 MB · צפיות: 0
  • tumblr_dc921939b219f291159dbb8cd040c7f3_40ac1884_540.gif
    tumblr_dc921939b219f291159dbb8cd040c7f3_40ac1884_540.gif
    6 MB · צפיות: 42
נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
סדרות החודש: עוצר נשימה |מאוהב| ושותפים למסע.
דמויות החודש: ניק וצ'ארלי מעוצר נשימה וטים משותפים למסע. צ'ארלי מסוויט סורו.
שחקני החודש: ג'ונתן ביילי משותפים למסע וקייט קונור וג'ו לוק מעוצר נשימה.
קראש החודש: קייט קונור
רעות אמרתי לך שאת האדם האהוב עליי בפורום?:-P:
סרטי החודש :אליס בארץ הפלאות (הגרסה המצוירת)
מזל טוב יש לך איניומולדת!!!!!!!!

אני ואחותי מקפידות לשיר את זה או לפחות לשלוח גיף אחת לשניה בשניה שהיומולדת שלנו נגמר.

שירי החודש: אני כבר חודשיים לא שומעת שירים באופן ייזום. עדיין לא מרגישה שאני מסוגלת לעשות את זה.
|נחמה|

ספרי החודש: sweet sorrow. אמנם לא ספר שיכנס לטופ 10 שלי אבל בהחלט ספר שנהניתי לקרוא. ספר שנוגע במערכות יחסים שונים (אהבה ראשונה/יחסי הורים וילדים/יחסים בין חברים) באופן אמיתי, מרגש, מצחיק וכן גם מביך, עם הרבה משפטים יפים שאהבתי.
על מה זה?

ניק וצ'ארלי מעוצר נשימה|מאוהב|
heartstopper-nick-nelson.gif

למה הם כאלה חמודים??|מאוהב|

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכולנו נגלה שכל מה שקרה ב7/10 היה רק חלום רע.
אמן;-(

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה
:-P:
) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
2003
למה דווקא לשם?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: הסמויה. בגדול, אני לא חושבת שיש סדרה שבאמת שאף פעם לא תמאס עלי , אבל לסמויה יש כל כך הרבה רבדים שיקח לי בטח הכי הרבה זמן להגיע לשלב הזה אצלה. כבר ראיתי אותה 3 פעמים ועדיין יש לי חשק לצפות שוב.
מעניין, כי זאת סדרה כבדה. רוב האנשים בוחרים משהו קליל.
ראיתי רק פעם אחת ואני רוצה לראות שוב וממש מתעצלת.

סדרה:פיטר פן.
איך אהבתיייייייייייייי

וראיתי גם מלא סרטונים של קיט וג'ו החודש, שבטח כל מי שזה מעניין אותו ראה כבר מזמן. אז רק אחד קצר.
אוי הם חמודים.

Lion_Heart

Well-known member
שם:
מיקום במשפחה (מבחינת אחים):הכי "צעיר"
מידת נעליים:לא

סדרות החודש: critical role- blue eye samurai
סרטי החודש:
ספרי החודש: Leaves from the Inn of the Last Home
שירי החודש:
דמויות החודש:mizu
שחקני החודש: לורה ביילי
קראש החודש:לורה ביילי!:love:
ציטוט החודש: the wheels are turning but the hamsters dead
סיפור החודש:הדבר(פרופ מסדרה) שאני מחפש יותר מ...30 שנה? הגיע סוף סוף בדואר

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שתיגמר המלחמה הזאת כבר

איך נראית החנוכייה שלכם:אמ...אין לי

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: אני מכין לביבות! ואני היחיד שמרגיש שסופגניות נהיות יותר ...?

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:לא מספר!

מד"ב או פנטזיה: למה או או? למה לא גם וגם? אבל בגלל שאתם חסרי לב , אז פנטזיה

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: |מרובע|

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:1994

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: can i have your autograph matt?

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):האמת? אין לי אחד כזה

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: critical role

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: האסופית

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף: כי אנחנו מדברים על נרות

Dylan Hollis - CANDLE SALAD (TikTok Vintage Recipe) - YouTube

keren or5

Well-known member
בושה גם את! לכי גם כעונש לצפות בהכל שוב.
את טוענת שלראות את ה-100 זה עונש! :eek:
היא מקליטה מחדש את האלבומים הראשונים שלה (הסברתי לכם אבל אם שכחת אני אסביר שוב) ואצל טיילור לכל אלבום יש צבע מאד מובחן שמאפיין אותו. אז אנחנו ככת של מטורללים החלטנו קולקטיבית להתאים את צבע הלב לאלבום הנוכחי. למשל במאי היא הכריזה על ספיק נאו והוא סגול אז השתמשנו בלבבות סגולים. באוגוסט היא הכריזה על 1989 והוא תכלת אז עברנו ללבבות תכלת וכל עוד לא יוכרז האלבום הבא אני עם התכלת.
אתם באמת קצת כת של מטורללים :-D

למעלה