May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

נדירליאל

Active member
שם: אליקו הנדיר
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): - השלישי, או איך אבי טען: מספר שלוש
מידת נעליים: 46

סדרות החודש: המדריך האסטרולוגי ללבבות שבורים; אינבינסיבל;
סרטי החודש: לא צפיתי
ספרי החודש: סודותיו של מורה נבוכים
שירי החודש: הילדים מזמזמים איזה משהו שבעל "הפות-מוביל" הוציא
דמויות החודש: רי דרדמונד [כוכבת אדומת שיער בערוץ האוכל האמריקאי. התוכנית שלה נקראת "אשה חלוצה", ואשכרה אני לומד ממנה רבות
שחקני החודש:אלון סנדלר ב" הקומדיה על שוד הבנק" של הקאמרי
קראש החודש: לא נמצא/ה
ציטוט החודש: עברתי ליד אחד, אבל שכחתי
סיפור החודש: הסיפור של הפתיע אף אחד - המשך הלחימה בעזה

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? - הציפיות שלי פשוטות: החזרת כל החטופים, הרחקת משפחת הזדון מהחיים שלנו, איזה הסכם - שיהיה הכי קר - שיביא קצת מרגוע

איך נראית החנוכייה שלכם: - קניתי חדשה, יפהפיה:

1.jpg

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: - פעם, כשהייתי ילד חכיתי לפלצקאלאך של אמא, היום..

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: - ממש נולדנו באותו היום: אסתר שמיר, אברום בורג

מד"ב או פנטזיה: לה "או" - שניהם אהובים עליי

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: (y)

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: כנראה הטארדיס ואני נשאר באותו מקום, ניתן לזמן לעבוד בשבילנו.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: אבל אין לי שאלות, באמת.. אני ממש רע בחטטנות הזו.

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): עוד לא נבראה היצירה הזו.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: את מבינה, שכנראה אעבור לקריאת ספרים באופן מוחלט והקשבה לרדיו.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: הספר שממש אהבתי כילד: ,אן מאבונלי" ללא כל ההמשכים.

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Lhuna3

Well-known member
שם: לונה3
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): שלישית (אחרונה)
מידת נעליים: 35

סדרות החודש:
לוקי (לא רעה)
דוקטור הו - ספיישל ראשון של 2023 (למרות שקצת התאכזבתי)
שותפים למסע (אבל בפרק 4 פרשתי.)
העידן המוזהב (האמת שממנה לגמרי הכי נהניתי החודש)

סרטי החודש: אין
ספרי החודש: הארי פוטר 2-5 (אני באמצע 5, וזו קריאה שניה שלי)
שירי החודש:
שיר 1
נדמה לי שניק הביא אותו באחד השרשורים פה, בכל אופן חרשתי הרבה על daylight שי דיוויד קושנר, זה באמת שיר ממש מהמם וחזק.
אגב הייתי בטוחה שהוא בדומה ל-take me to church של הוזייר - מדבר על הקונפליקט של הומוסקסואלים שגדלים בסביבה נוצרית דתית. אבל גיגלתי את הזמר והופתעתי לגלות שהוא לא גיי בכלל, הוא כן נוצרי מאמין אבל השיר נכתב על חטאים באופן כללי יותר ולא על גייז. (מבחינתי הוא עדיין כן על זה. זה יותר מידי מתאים.)

שיר 2
שיר שאהבתי מאוד בעבר הרחוק, אבל לאחרונה חזרתי אליו בזכות הקליפ הזה, שרומם לי קצת את מצב הרוח ועשה לי טוב עם הקופצנות שלו והדילוגים עם חברי הלהקה, האנרגיות.
Peter Gabriel - Solsbury Hill
הקליפ הוא מונטאז' מ-6 הופעות חיות שלו בגילאים שונים, הראשונה מ-1978 והאחרונה (על האופניים) מ-2013.
ואיכשהו גם השורה החוזרת על מישהו שבאים להחזיר אותו הביתה גם התחברה לי לנושא הבוער בחדשות של החטופים (למרות שכמובן שאר מילות השיר לא קשורות, אבל אני גם אוהבת את הסיפור שלו).

וחוץ מזה חזרתי גם לשמוע בנסיעות את המילטון.

דמויות החודש: קריצ'ר (מהארי פוטר ומסדר הפיניקס)
שחקני החודש: מאט בומר והשני (שעדי|חזיר| אוהבת) (בשותפים למסע fellow travelers)
קראש החודש: מאט בומר (בשותפים למסע)
ציטוט החודש: "התרחשה שגיאה בשרת. אנא נסה שנית מאוחר יותר." - תפוז פורומים
סיפור החודש:
סיפרתי לכם כבר שנפלתי פעמיים על אותה ברך. חוץ מזה עשיתי שני דברים בזכות/באשמת הפורום:
נכנסתי לחנות ספרים פיזית, והחלטתי לקנות ספרים שכנראה אין בקינדל - כלומר ספרים ישראליים, אז קניתי שני ספרים שנראו לי נחמדים: הסוכנות לתיקון עבר רב-שכבתי, מאת אילן שיינפלד, ומפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן. מקווה לקרוא אותם אחרי הארי פוטר. אז זה היה בזכות הפורום.
ובאשמת הפורום: התפתיתי לקנות סופגנייה. זה בגלל שהיה לי בראש התירוץ שכתבתם פה שסופגניה אחת או אפילו שתיים זה לא נורא (תגידו את זה לדיאטה הכושלת שלי). אבל לפחות היא הייתה מיוחדת ושווה, לא עם ריבה, אלא עם קינמון וקרם שאני לא זוכרת איך קוראים לו ולא הכרתי קודם, אבל התגלה כטעים מאוד.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?
שיהיה פה טוב. (זה יותר מידי דברים לפרט מה בדיוק צריך לקרות פה בשביל שזה יהיה.)

איך נראית החנוכייה שלכם:
כמו הארי פוטר מתחת לגלימת היעלמות.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות:
אני מתה על לביבות הכי בעולם, אבל לא חושבת שאזכה לאכול כאלו השנה. לסופגניות כאמור כבר לא חיכיתי :p אבל באשמת הפורום אני כנראה ארשה לעצמי עוד אחת. אז אני מחכה לה.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:
אף אחד ממש מעניין :-( הכי ידועות שמצאתי הן ג'ניפר גארנר, ויקטוריה בקהאם.

מד"ב או פנטזיה:
מד"ב זה הז'אנר הכי אהוב עלי.
אבל גם מפנטזיה אני לפעמים נהנית מאוד (הארי פוטר למשל, ההוביט ועוד.)

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:
המממ שאלה טובה. בפורום הזה נראה לי ש :-D

נתקעתם בטארדיס,
אוווו עוד לא קראתי עד הסוף אבל אני כבר אוהבת את השאלה הזאת :-D ומה זה "נתקעתם", מי בכלל רוצה לצאת מהטארדיס? תני לי לגור שם!
יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
אוקיי זה לא כזה פשוט :unsure: אוקיי אני אצטרך לעשות מחקר בשביל לבדוק איזה שנה מתאימה לזה, אבל אני אסע לשנה בעבר הפרה-היסטורי, שהיה בה מזג אוויר סבבה (*ראו הערה מתחת). אני לא רוצה לחיות בשום תקופה בעבר של הציביליזציה האנושית.

* במקור רציתי לכתוב "שנה שהיה בה מזג אוויר סבבה, כלומר לא תקופת הקרח נגיד", אבל אז ליתר בטחון גיגלתי מה בעצם היה בתקופת הקרח, ואתם יודעים מה גיליתי? שגם התקופה שבה אנו חיים עכשיו היא תקופת קרח!! כן כן!! :-D מי ידע?
(עד היום דימיינתי בראשי את תקופת הקרח בתור זמן שבערך כל כדור הארץ היה מכוסה קרח |טמבל|)

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:
מר וינס גיליגאן, אתה תיצור לנו בקרוב עוד סדרת מופת, נכון?

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):
בטוחה שיש אבל לא זוכרת כרגע.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:
חברים.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
"המלך מתיא הראשון".

נדירליאל

Active member
שם: לונה3
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): שלישית (אחרונה)

סדרות החודש:
לוקי (לא רעה)
דוקטור הו - ספיישל ראשון של 2023 (למרות שקצת התאכזבתי)
גם אני די התאכזבתי, אבל הענין הפלואידי במגדר קצת סיפק לי שמחה לפחות אידיאולוגית.
ורבים מאיתנו שלחו כמה פעמים את אותה ההודעה.
סיפור החודש:
סיפרתי לכם כבר שנפלתי פעמיים על אותה ברך. חוץ מזה עשיתי שני דברים בזכות/באשמת הפורום:
נכנסתי לחנות ספרים פיזית, והחלטתי לקנות ספרים שכנראה אין בקינדל - כלומר ספרים ישראליים, אז קניתי שני ספרים שנראו לי נחמדים: הסוכנות לתיקון עבר רב-שכבתי, מאת אילן שיינפלד, ומפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן. מקווה לקרוא אותם אחרי הארי פוטר. אז זה היה בזכות הפורום.
ובאשמת הפורום: התפתיתי לקנות סופגנייה. זה בגלל שהיה לי בראש התירוץ שכתבתם פה שסופגניה אחת או אפילו שתיים זה לא נורא (תגידו את זה לדיאטה הכושלת שלי). אבל לפחות היא הייתה מיוחדת ושווה, לא עם ריבה, אלא עם קינמון וקרם שאני לא זוכרת איך קוראים לו ולא הכרתי קודם, אבל התגלה כטעים מאוד.
אז אם המלצות בכלל משמעותיות, את אילן שיינפלד אינני קורא. קראתי מקצת משיריו, שמעתי אותו פעם או שתיים והוא הצליח לשכנע אותי כ"מזויף" לגמרי. אבל זה אני. אני שונא סופגניות ידוע, עוד מילדותי הירושלמית, עת ברחוב קינג ג'ורג' פינת רחוב יפו היה בית קפה שמכר סופגניות הישר מהשמן הרותח. [אוכל רחוב בימינו..]
שתי גראציות שעשו בחיים הרבה יותר מהקרדשיאניות המזעזעות או ספיחיהן בארץ הקודש.
מד"ב או פנטזיה:
מד"ב זה הז'אנר הכי אהוב עלי.
אבל גם מפנטזיה אני לפעמים נהנית מאוד (הארי פוטר למשל, ההוביט ועוד.)
ממליץ, ממש ממש ממליץ על EARTHSEA של אורסולה לה-גווין, בשפה בה היא כתבה אותו, אנגלית. לענ"ד הוא הרבה יותר מרגש ומעמיק מהארי פוטר או ההוביט. עשו ממני כמה סרטים מצוירים מזעזעים.
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:
המממ שאלה טובה. בפורום הזה נראה לי ש :-D
|V|
נתקעתם בטארדיס,
אוווו עוד לא קראתי עד הסוף אבל אני כבר אוהבת את השאלה הזאת :-D ומה זה "נתקעתם", מי בכלל רוצה לצאת מהטארדיס? תני לי לגור שם!
זה גם מה שאני חשבתי כשעניתי על המשך השאלה.

"המלך מתיא הראשון".
בחירה מבריקה

dory30

Well-known member
אגב הייתי בטוחה שהוא בדומה ל-take me to church של הוזייר - מדבר על הקונפליקט של הומוסקסואלים שגדלים בסביבה נוצרית דתית. אבל גיגלתי את הזמר והופתעתי לגלות שהוא לא גיי בכלל, הוא כן נוצרי מאמין אבל השיר נכתב על חטאים באופן כללי יותר ולא על גייז. (מבחינתי הוא עדיין כן על זה. זה יותר מידי מתאים.)
אני הייתי משוכנע שהוא יהודי (קושנר). בעיניי הוא בן חורג מוסיקלי של דיוויד בואי או ג'ו קוקר.

Lhuna3

Well-known member
שם: אור
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): הכי קטנה (בערך).
אח שלך יצא לפנייך, נכון? חחח
סדרות החודש:
- מד מן
- שובר שורות
- האישה הטובה
- אחוזת דאונטון
- הומלנד
- עוצר נשימה
- מיוחד
- הכתר
הספק מרשים!
ספרי החודש: אומנם לא ספר אבל בהרצאות שהייתי נתנו לנו לקרוא סיפורים קצרים ומאוד נהניתי מ-Envy; or, Yiddish in America- A Novella של סינתיה אוזיק.
איזה כיף שאת נהניית מחומר של הלימודים :)
וגם כיף שאת ממשיכה עם קולדפליי |כן|
דמויות החודש: ויולט מאחוזת דאונטון.
שחקני החודש: מגי סמית'.
ציטוט החודש: Violet, Dowager Countess of Grantham: Well, I mean, it just can't be helped. We can't have him assassinated. I suppose. (אחוזת דאונטון, עונה 1 פרק 6)
:-D
זה מעולה!
סיפור החודש: במהלך הזום, המרצה אמר לי שאני faithful participant כי נרשמתי להרבה מההרצאות :-D (אני די בטוחה שהוא ראה אותי כל מפגש שבועי), ניהלנו שיחה קצרה וזה עזר להוריד את החרדה שלי :-):
|כן||כתר|
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכל החטופים יחזרו.
אמן.
איך נראית החנוכייה שלכם: בצבע כסף, השמש בצד.
אתם תדליקו בבית יחד כל ערב?
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: רוצה לאכול סופגניות, מפחדת שתהיה לי חרדת בליעה ולא אוכל ליהנות מהסופגנייה כמו שצריך.
זה חרדה שיש לך ממאכלים מסויימים? (אני זוכרת כמובן שיש לך את הבעיה הזאת עם כדורים, אבל לא ידעתי שגם עם מאכלים, זה בטח קשה :( יש לך טכניקות להתמודדות עם זה?)
מד"ב או פנטזיה: מד"ב, מסתבר שאני ממש ממש אוהבת את הז'אנר הזה ובחיים לא חשבתי שאני חובבת מד"ב.
גילית את זה רק בצפיה שלך בסדרה ה-100?
ניסית גם ספרי מד"ב כלשהם?
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: אחד משניהם: 😂😅
האמת שבפייסבוק גם אצלי אלו הראשיים נראה לי.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1.1.2000, הייתי רוצה לראות את ההתרגשות סביב המעבר בין 1999 ל-2000!
פחחחחחח לא! לא הפסדת כלום! :-D זה היה סתם מטומטם |פנים|
אם כבר אז לכי לבדוק מה היה ב-1.1.1000, כי אומרים שגם אז היו כל מיני חששות וזה, זה בטח היה מעניין יותר!
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: פיטר מורגן, מה קרה לכתיבה בעונות המאוחרות של הכתר |נחמה|
זה בטח יעליב אותו ;-#
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): יש לא מעט: שרלוק הולמס, גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן, שייקספיר, שירים של אמילי דיקנסון.
יצא לך לראות איזה עיבוד טלויזיוני של גאווה ודעה קדומה? אם עוד לא, אז אני ממליצה על הסדרה הבריטית מ-1995 (עם קולין פירת' |מזיע|).
היה לי חלום שאחי ואני מכירים את מרשיקה הרגיטאי (אוליביה ממדור מיוחד) והלכנו כולנו לטקס פרסים וראינו אותה שם והיא התעלמה מאיתנו 8-*
איזה סנובית |שפם|
דיוויד טננט בשנת 2005 :-]
אויש הוא כזה חמוד :-D אוי כשהם מחמיאים לו חחחחחחחחח.... (אח"כ אמשיך את זה)
OMG הבאת לי את שניהם אני אוהבת אותך אור! :-D|מאוהב|
זה נהדר :-D
הנה ההוכחה למה חתולים יותר חכמים מכלבים :-D
חחחחחחחחחח ברור!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הבית בים התכלת
מה חשבת על הספר הזה?
אני קראתי 10 ספרים של הסופר הזה, TJ Klune, (6 מתוכם ספרי המשך)
וזה אולי הספר שהכי פחות אהבתי.
אוקי זאת אולי הגזמה, אבל היו בקלות לפחות 5 ספרים שלו שאהבתי יותר.
הספר הזה היחיד שלו שבנתיים תורגם לעברית כי הוא באמת נחשב לאחד המוצלחים יותר שלו. ואני לא מבין ממש למה.
אולי בעצם כי הוא הכי פחות מיני ובין הפחות מצחיקים. שיכול להיות שמחשיב את האחרים לפחות טובים.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1.1.2000, הייתי רוצה לראות את ההתרגשות סביב המעבר בין 1999 ל-2000!
זה גורם לי להרגיש זקן.
מזכיר לי את הסרטונים האלו:

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: פיטר מורגן, מה קרה לכתיבה בעונות המאוחרות של הכתר |נחמה|
שאלה מעולה
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס, אפילו אותה שנה |שפם|
זה מגניב
החתיך הזה שאלאמה עורך תצוגות אופנה מדהימות על השטיחים האדומים
מאוד חתיך. שיער מדהים.
שיר 1
נדמה לי שניק הביא אותו באחד השרשורים פה, בכל אופן חרשתי הרבה על daylight שי דיוויד קושנר, זה באמת שיר ממש מהמם וחזק.
נכון ומאוד מוצדק.
האמת שאחרי תקופה שחרשתי עליו החודש אולי לא שמעתי אותו בכלל.
גם אני חשבתי שאולי זה הרעיון והתאכזבתי קצת לגלות שלא.
דמויות החודש: קריצ'ר (מהארי פוטר ומסדר הפיניקס)
מה? איך?
אם את בקטע של ספרים בעברית אז אני ממליץ על ברונז של אמיר חרש. זה הספר היחיד בעולם שאני יכול להגיד עליו שאני מכיר את הסופר שלו (או הכרתי אותו). ואני גם ממש אהבתי את הספר (הוא הוציא גם עוד ספר אבל הוא לא נשמע לי מעניין ולא קראתי).
בעצם אני לא יודע למה אף פעם לא המלצתי על זה ל @dilia snake יותר סיכוי שהיא תקרא.
"המלך מתיא הראשון".
איכשהו זכור לי מאוד הספר, אבל אני ממש לא בטוח אם קראתי אותו. אני לא זוכר מה היה בו, אבל גם יכול להיות שפשוט שכחתי.

Lhuna3

Well-known member
אם את בקטע של ספרים בעברית אז אני ממליץ על ברונז של אמיר חרש. זה הספר היחיד בעולם שאני יכול להגיד עליו שאני מכיר את הסופר שלו (או הכרתי אותו). ואני גם ממש אהבתי את הספר (הוא הוציא גם עוד ספר אבל הוא לא נשמע לי מעניין ולא קראתי).
בעצם אני לא יודע למה אף פעם לא המלצתי על זה ל @dilia snake יותר סיכוי שהיא תקרא.
חחח יה מצחיק כבר קראתי אותו מזמן מעצמי, וכבר דיברנו על זה מזמן, כולל על זה שאתה הכרת אותו.

didalf

Well-known member
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של טיילור סוויפט
זהו זה כל מה שחשוב!

איזה כותרת יפה וחשובה|מאוהב|

כרגיל קחו שיר לדצמבר

אבל לבנתיים: קור או גשם?
בד"כ זה בא ביחד.
אבל קור נראה לי לפחות לא רטוב.

את MEH!!!

dilia snake

Well-known member
מה חשבת על הספר הזה?
אני קראתי 10 ספרים של הסופר הזה, TJ Klune, (6 מתוכם ספרי המשך)
וזה אולי הספר שהכי פחות אהבתי.
אוקי זאת אולי הגזמה, אבל היו בקלות לפחות 5 ספרים שלו שאהבתי יותר.
הספר הזה היחיד שלו שבנתיים תורגם לעברית כי הוא באמת נחשב לאחד המוצלחים יותר שלו. ואני לא מבין ממש למה.
אולי בעצם כי הוא הכי פחות מיני ובין הפחות מצחיקים. שיכול להיות שמחשיב את האחרים לפחות טובים.
היה עליו הייפ מטורף בבוקטיוב ובקבוצות של ספרים ואני לא ממש מבינה למה. אני לא יודעת אם זה בגלל שאני יותר טיפוס של עלילה ואקשן והספר פשוט לא היה בשבילי או שהוא סתם אוברייטד.
אני לא קוראת בד"כ מקור ישראלים אלא אם מדובר על דברים שמחים כמו מלחמת יום כיפור או של"ג.

dory30

Well-known member
שם: דורי
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): ראשון ואחרון, אני היחיד.
מידת נעליים: 42.5- 43

סדרות החודש: איך להפוך לבוס במאפיה, שקרים חולפים
סרטי החודש: הרוצח
ספרי החודש: לא קראתי מיום כיפור
שירי החודש: SZA- Snooze

דמויות החודש: הרוצח בלי השם מ "הרוצח"
שחקני החודש: מייקל פסבנדר, הרוצח
קראש החודש: אנה אלייה, לוסיה משקרים חולפים.
ציטוט החודש: "הילחם רק בקרבות ששילמו לך עבורם", "אם אתה רוצה שהפאזל לא יושלם, הזז ממנו חתיכה או שתיים", "להיות בלתי נראה זה כמעט בלתי אפשרי במאה ה-21.
סיפור החודש: מדריכת פילאטיס שלי שכחה את הכלב במינימרקט ברמת גן. מאחר והבעלות שלה משותפת עם מישהו מנתניה, הוא נותר יומיים בכלביה העירונית. היא גם שילמה 1,300 שקל.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שתיגמר המלחמה המחו..נת הזאת.

איך נראית החנוכייה שלכם: סטנדרנטית.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: אני דוגם קצת מפה וקצת משם.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ריס ויית'רספון, מרסל מרסו, ויליאם שטנר, קורין נמק (פרקר לואיס).

מד"ב או פנטזיה: כשראיתי זה היה מסע בין כוכבים הדור הבא. גם מטריקס.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: לייק בתפוז.

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:לא מכיר, תסבירו? בכל מקרה, הייתי חוזר לאזור 2003. התחלתי אז ללמוד באוניברסיטה, עשרה ימים אחרי שחרור מהצבא וטיול משפחתי בספרד.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "זה בדוק שהשחקנית של וילנאל (להרוג את איב) היא לא רוסיה?"

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): הסרט החבר'ה הטובים, הבעיה היא שאין לי סבלנות לסרטים ארוכים.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: המשרד הבריטית.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: ספרי חסמב"ה, הישנים והחדשים. יש לי אפילו חתימה מיגאל מוסינזון המנוח.

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף: אמרתי שאשים שיר על גשם. בסוף בחרתי בשיר עם מוטיבים של חורף:

נדירליאל

Active member
שם: דורי
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): ראשון ואחרון, אני היחיד.
מידת נעליים: 42.5- 43

סדרות החודש: איך להפוך לבוס במאפיה, שקרים חולפים
בת זוגי סיימה לפני רגע את שקרים חולפים. מצאה חן בעיניה.
סרטי החודש: הרוצח
התחלתי והשתעממתי, נו באמת.. קלינט איסטווד וונאבי

"להיות בלתי נראה זה כמעט בלתי אפשרי במאה ה-21.
זה ציטוט מאחתץ האמירות הכי מופרכות, עדיין. גם בלונדון שהיא הכי מצולמת, אפשר להימלט מעין האח הגדול.
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שתיגמר המלחמה המחו..נת הזאת.
אכן
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ריס ויית'רספון, מרסל מרסו, ויליאם שטנר, קורין נמק (פרקר לואיס).
היה לי קראש על קורין נמק, אח"כ ראיתי אותו בתפקיד מצוין ב"עמדה" של קינג. ויליאם שטנר הוא נחמה לכל החתיכים או לא חתיכים שראוהו בצעירותו, ואז צופים בראיון אתו - שמן, לחץ דם גבוה, חי רע בתוך הגוף שלו.
מד"ב או פנטזיה: כשראיתי זה היה מסע בין כוכבים הדור הבא. גם מטריקס.
במלים אחרות: אין בך חיבה לפנטזיה
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: לייק בתפוז.

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:לא מכיר, תסבירו? בכל מקרה, הייתי חוזר לאזור 2003. התחלתי אז ללמוד באוניברסיטה, עשרה ימים אחרי שחרור מהצבא וטיול משפחתי בספרד.
Dr. Who אחת מסדרות המד"ב המוצלחות ביותר בעולם, שהפיקה ה- BBC
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: ספרי חסמב"ה, הישנים והחדשים. יש לי אפילו חתימה מיגאל מוסינזון המנוח.
עבדתי עם זוגתו, כשעוד היה בחיים, השניה או השלישית, וקיבלתי מארז שלם חתום על ידו ממנה. אבל את חסמב"ה התחלתי לקרוא בשנות העשרים שלי.
תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף: אמרתי שאשים שיר על גשם. בסוף בחרתי בשיר עם מוטיבים של חורף:

didalf

Well-known member
שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
מיקום במשפחה (מבחינת אחים):|קדימה|בכורה
מידת נעליים:|קדימה|39

סדרות החודש:|קדימה|שותפים למסע - אהבתי. חתיכים מאד. ואפילו החלק הפוליטי יחסית מעניין.
לוקי -סוף עונה וכנראה סדרה? היה סוף יפה.
זהו בערך?
סרטי החודש:|קדימה|האם לא ראיתי אף סרט?8-*
ספרי החודש:|קדימה||X|
שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Marjorie - זה שיר שטיילור כתבה על סבתא שלה ובמשך הרבה זמן היה לי קשה לשמוע אותו כי פחדתי מהיום שזה יהיה לי רלוונטי. ובסוף זה הגיע. ואז איכשהו לשמוע את השיר הזה דווקא עשה לי לבכות אבל גם להרגיש איכשהו יותר טוב.
וגם אני אמחזר מחודש שעבר אבל אני מכורהההההההההה לשיר הזאת אני שומעת אותו בלופים כבר חודש!!|מאוהב|
Taylor Swift - Is It Over Now?
דמויות החודש:|קדימה|טים החמודי, שותפים למסע|מאוהב|
שחקני החודש:|קדימה|ג'ונתן ביילי|מאוהב|
קראש החודש:|קדימה|בעלי תמיד אני מתגעגעתתתתתתתתתתתתתתתתתת;-(|מאוהב|
hs104.gif
וגם ג'ונתן ביילי חמודי חתיך שלי|מאוהב|

ציטוט החודש:|קדימה|"סבא היה צמחונאי הוא לא היה חייתון" - עדי|חזיר|. 31. שוחכת מקיומן של המילים "בוטנאי" ו "זאולוג".
סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?|קדימה|וול אובייסלי שחמאס יחוסל באמת ויוחזרו כ-ל החטופים.

איך נראית החנוכייה שלכם:|קדימה|חנוכיות רנדומליות שנאספו לאורך השנים.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות:|קדימה|לסופגניות קצת, ללביבות מאדדדדדדדדדדדדדדד|מאוהב|

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:|קדימה|שאקירה. והארי נולד יום לפני אז לדעתי זה נחשב|פטיש|

מד"ב או פנטזיה:|קדימה|ממממ נראה לי פנטזיה? למרות שהמאה זה מד"ב. אבל אני חושבת שהמאה היה יוצא מהכלל. אם כבר בעולמות האלה אני מעדיפה כוחות קסם על רובוטים וחייזרים.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:|קדימה|בתפוז או בטלפון? נראה לי הצוחק בשניהם בעצם.

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:|קדימה|ספטמבר-נובמבר 2021 לחלק הראשון של הטור של הארי לפני שיצא האלבום השלישי כי יש הרבה שירים שאני אוהבת שהיו בסטליסט וירדו עד ההופעה שלי.
אם את מתעקשת יותר עבר אז וומבלי 86 להופעה של קווין.
ואם כאילו מממשששששששששששש עבר אז לתקופה של ברידג'טון כזה אבל ממש זמן קצר לבקר בנשף ולחזור כי בתכלס החיים שם לא כיפים.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:|קדימה|מי הפיל אתכם על הראש כשתכתבם את עונה שבע??????????

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):|קדימה|יש מלא קלאסיקות שלא קראתי אבל הבעיה היא לא זמן אלא חשק.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:|קדימה|הונסטלי אני חושבת שמכל סדרה היה נמאס לי מתישהו אז נגיד חברים כי גם ככה היא משודרת בלופים אינסופים ובמילא נמאס ממנה אז אני כבר חסינה.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:|קדימה|קטנטנות.

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף|קדימה|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:

ezgif.com-resize.gif

חתולים שולטים בעולם

ברוקלין 99 + טיילור

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
מיקום במשפחה (מבחינת אחים):|קדימה|בכורה
מידת נעליים:|קדימה|39
הבת שלי, זוגתי ואת חולקות אותו מספר
צפה בקובץ המצורף 95267
וגם ג'ונתן ביילי חמודי חתיך שלי|מאוהב|

ציטוט החודש:|קדימה|"סבא היה צמחונאי הוא לא היה חייתון" - עדי|חזיר|. 31. שוחכת מקיומן של המילים "בוטנאי" ו "זאולוג".
נחמד, אם כי - צמחוני, ואולי הייתי הולך על "בשראי".
סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.
למה זקנה? יש בר מים של תמי 4 עם מנגנון סודה מובנה - זה יותר צעיר, לדעתך?
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?|קדימה|וול אובייסלי שחמאס יחוסל באמת ויוחזרו כ-ל החטופים.
|V|
איך נראית החנוכייה שלכם:|קדימה|חנוכיות רנדומליות שנאספו לאורך השנים.
כולל חנוכיית פקקים מהגן? ;-)
מד"ב או פנטזיה:|קדימה|ממממ נראה לי פנטזיה? למרות שהמאה זה מד"ב. אבל אני חושבת שהמאה היה יוצא מהכלל. אם כבר בעולמות האלה אני מעדיפה כוחות קסם על רובוטים וחייזרים.
גם רובוטים וחייזרים הם "כוחות קסם". נדמה לי ב"בבילון 5" היתה קבוצה שקראו לה ,המדענים" שהיו לה כוחות "קסם", עד כדי כך הם שלטו בפיזיקה של החומר.
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):|קדימה|יש מלא קלאסיקות שלא קראתי אבל הבעיה היא לא זמן אלא חשק.
לסינג, זו שכתבה את ספר המופת: "מחברת הזהב" כתבה במבוא לספר - מה שלא מענין, לא רוצים לקרוא - לא לקרוא! ללא כל רגשות אשם. אגב היא כתבה ספר מצוין על דרום אפריקנית בלונדון שמתאהבת בטרוריסט פלסטינאי וגם סדרת ספרי מד"ב, שהראשון שבהם מעולה: שיקסטה.
תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף|קדימה|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:

צפה בקובץ המצורף 95266

חתולים שולטים בעולם

ברוקלין 99 + טיילור

didalf

Well-known member
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): הכי קטנה (בערך).
מה זה בערך?
אה כי יש לך אח תאום בטח? אז מי יצא קודם?

סדרות החודש:
- מד מן
- שובר שורות
- האישה הטובה
- אחוזת דאונטון
- הומלנד
- עוצר נשימה
- מיוחד
- הכתר
אור הגיעה לשנות ה2010 ברכות:-D
+עוצר נשימה|מאוהב|

שירי החודש:
צילום מסך 2023-12-01 195334.png
איזה אפליקציה זה? זה לא ספוטיפיי ולא אפל.

ציטוט החודש: Violet, Dowager Countess of Grantham: Well, I mean, it just can't be helped. We can't have him assassinated. I suppose. (אחוזת דאונטון, עונה 1 פרק 6)
נשמע כמו משהו שהזקנה של לונה תגיד.

סיפור החודש: במהלך הזום, המרצה אמר לי שאני faithful participant כי נרשמתי להרבה מההרצאות :-D (אני די בטוחה שהוא ראה אותי כל מפגש שבועי), ניהלנו שיחה קצרה וזה עזר להוריד את החרדה שלי :-):
איזה יופי.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכל החטופים יחזרו.
אמן|הלוואי|
איך נראית החנוכייה שלכם: בצבע כסף, השמש בצד.
יפה שאת זוכרת:-D
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: רוצה לאכול סופגניות, מפחדת שתהיה לי חרדת בליעה ולא אוכל ליהנות מהסופגנייה כמו שצריך.
תקחי ביסים ממש קטנים.
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס, אפילו אותה שנה |שפם|
:-D:-D אני תומכת במרמור הוא מעצבן.

חחחחחחחח תינוקת:-D
סתם האמת שאני גם בקושי זוכרת וזה נשמע מעניין.

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): יש לא מעט: שרלוק הולמס, גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן, שייקספיר, שירים של אמילי דיקנסון.
תראי את הסרט:-D
אבל רגע את רוצה להגיד לי שאת לא מכירה בכלל את הסיפור של גאווה ודעה קדומה?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר: מדור מיוחד, יש הרבה עונות והרבה פרקים אז תמיד יהיה פרק חדש ואני יכולה לצפות בפרקים מהעונות הראשונות סתם ככה, כי אין ממש קו עלילתי שצריך לעקוב אחריו (לרוב).
יש בזה משהו.
היה לי חלום שאחי ואני מכירים את מרשיקה הרגיטאי (אוליביה ממדור מיוחד) והלכנו כולנו לטקס פרסים וראינו אותה שם והיא התעלמה מאיתנו 8-*
:-D
שתדעי לך שהיא אימצה חתולה וקראה לה קארמה על שם השורה בשיר של טיילור "קארמה איז א קאט".

הנה ההוכחה למה חתולים יותר חכמים מכלבים :-D
אין על חתולים:-D|מאוהב|

didalf

Well-known member
מידת נעליים: 36-38.
8-*

קראש החודש: כרגיל, בעל. וביידן בקטע א-רומנטי לחלוטין(אם הבן אדם רוצה עוד נכדה, שיתקשר ויאמץ אותי).
:-D:-D
אפשר שיאמץ את כולנו? ואולסו שיהיה ראש הממשלה שלנו? תודה.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שהמלחמה תגמר, החמאס יושמד והאנשים שלנו יחזרו מעזה.
נראה לי שכולנו מקווים לאותו נס.

איך נראית החנוכייה שלכם: לא חושבת שיש לי אחת בבית8-*.
חבל זה כיף להדליק נרות.

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: תחילת השנה ומנסה למנוע את הקטסטרופה.
צודקת.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "מתי בנסון וסטייבלר ישכבו סוף סוף ?"
:-D:-D

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): ג'יין אוסטין באופן כללי.
טובנו אני מניחה שגם אני. אבל ראיתי הרבה סרטים שמבוססים על הספרים שלה אם זה נחשב.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: אין לי כוח ללכת לבדוק.
לאלי אספוסיטו אהובתי משנות נעוריי (אפילו אותה שנה)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
מהה איזה פיצית את?

שותפים למסע (אבל בפרק 4 פרשתי.)
|שפם|

שחקני החודש: מאט בומר והשני (שעדי|חזיר| אוהבת) (בשותפים למסע fellow travelers)
יש לו שם:-[:-[
קראש החודש: מאט בומר (בשותפים למסע)
אין לך זכות לבחור בו אם נטשת!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לעזאזל איתם|פנים|

כל הכבוד. אולסו הראשון נשמע כמו הTVA.
לא לונה סופגניה שווה זאת סופגניה פושטית עם ריבה והרבה סוכר.

אני מתה על לביבות הכי בעולם, אבל לא חושבת שאזכה לאכול כאלו השנה.
למה אף אחד לא מכין לך?;-(

יש לך דייויד טננט יום אחרי את יכולה לנכס לעצמך.

אבל אני אסע לשנה בעבר הפרה-היסטורי,
לפגוש את המשפחה?

(עד היום דימיינתי בראשי את תקופת הקרח בתור זמן שבערך כל כדור הארץ היה מכוסה קרח |טמבל|)
זה לא?8-*
מבחינתי תקופת הקרח זה מה שהיה בסרט עידן הקרח.

"המלך מתיא הראשון".
וואי אהבתי את זה גם אבל לא זוכרת כלום.

didalf

Well-known member
איזה כיף שאת נהניית מחומר של הלימודים :)
ממש!

אם כבר אז לכי לבדוק מה היה ב-1.1.1000, כי אומרים שגם אז היו כל מיני חששות וזה, זה בטח היה מעניין יותר!
וואי תכלס:-0

זה גורם לי להרגיש זקן.
מזכיר לי את הסרטונים האלו:
אני לא מבינה מתי אנשים שנולדו בשנת 2000 ומעלה בכלל יצאו מהלול.

LeAnnDylan

Well-known member
שם: דילן. (בגרופ צ'אט החדש שאני נמצאת בו קוראים לי Chaotic Amy)
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): שניה מתוך 4.
מידת נעליים: 40

סדרות החודש:
Upload - העונה השלישית מאוד מאכזבת.
Invasion - התחלתי לראות, לא כזה מענין.
Lessons in Chemistry - נשאר לי עוד פרק אחד, סדרה ממש חמודה.
The Morning Show - התחלתי מההתחלה;-(|לב-ש| למרות שבייבי קורי ובייבי ברדלי זה כזה מהמם|מאוהב|
Dr. Brain - לא יודעת מה גרם לי לראות סדרה שהיא לא באנגלית אבל באיזשהו שלב פשוט שמתי דיבוב באנגלית כי לא היה לי כוח לקוראינית שלהם. אבל אחלה סדרה.
The Good Wife - ברגע שהתחלתי אותה לא היה לי כוח לשום דבר אחר. התגעגעתי לפיטר|לב| ואלישיה|מאוהב|
Fellow Travelers - פרמיס מבטיח. בפועל רק חיכיתי שיסתיים הפרק כדי לחזור לאישה הטובה. ראיתי 4 פרקים. לא אמשיך עם זה.

סרטי החודש:
You Are So Not Invited To My Bat Mitzvah - ראיתי בשביל אידינה. חמוד ממש|לב|
Fingernails - אפל המליצו. הקונספט שלו ממש דוחה - תולשים ציפורניים כדי לראות עם שני אנשים מאוהבים אחד בשני בצורה מדעית. ראיתי בפרומו את ליפ משיימלס ואמרתי למה לא. אבל אני אומרת לכם למה לא - זה דוחה. אל תראו.
Four Christmases - רציתי ריס. סהר אמר שיש את זה ביס אז ראיתי. סרט גרוע ביותר. אבל ריס כפרעליה מהמממת כרגיל.
Carol - חבורת הלסביות החדשה שלי הבטיחה לי שאם אצפה בסרט הזה אני אהיה לסבית. צפיתי ואני עדין אוהבת את קורי, אז לא עבד להן.

ספרי החודש: Sunshine Girl הספר של ג'וליאנה מרגוליס. החלטתי לחזור להליכות שלי ומכיוון שאני חייבת ספרים בהליכה קניתי את שלה והקול שלה ממש מרגיע|לב|
שירי החודש: כמובן שזה
דמויות החודש:ברדלי, קורי ולורה (תוכנית הבוקר). אלישיה, פיטר, איליי (האישה הטובה).
שחקני החודש: ג'וליאנה מרגוליס|לב||לב| וגם ריס ווית'רספון ובילי קרודאפ.
קראש החודש: בילי קרודאפ!! בייבי בוי מושלם שלי|לב|

וגם, תראו איזה חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר|מאוהב|
thumbnail_IMG_4538.jpg
ציטוט החודש: גם אני הייתי בוחרת אותי😂
thumbnail_IMG_0077.png

סיפור החודש: אני צריכה לספר לכם איך הגעתי לחבורת השירניות האלה אבל אני צריכה לקום מוקדם לטיסה אז אני אספר לכם בהמשך החודש.
איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שאני אסיים את החודש עם פלוס בחשבון בנק?
איך נראית החנוכייה שלכם: אממ אני אצלם לכם בחנוכה.
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: במידה נורמטיבית?
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ג'ים קאביזל בעלי החתיך|לב|

מד"ב או פנטזיה:מד"ב. קל. בלי תחרות בכלל.
מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: בטלפון החמישיה שמופיעה לי ראשונה זה: 😂💙😍😭🦘
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: לא הייתי צריכה לחשוב פעמיים בכלל - הראשון בפברואר 2015, להגיד לפיט קארול שירוץ עם הכדור במקום למסור!!!
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: ברדלי/קורי אנדגיים?
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): אין שום ספר שרציתי לקרוא שלא קראתי. לגבי סרט לא יודעת, אולי סרטים של ריס שלא זמינים בשום מקום?
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: זו שאלה קשה. עכשיו אם תשאלי אני אגיד תוכנית הבוקר בלי לחשוב פעמיים. אבל אני לא יודעת אם זה תהיה התשובה שלי גם עוד שנתיים נגיד? השאלה היא האם את מתכוונת שיש רק סדרה אחת שאנחנו יכולים לראות בצפייה חוזרת, כלומר אני יכולה לראות סדרות אחרות אבל רק אחת מותר לי לראות בריפיט - אם ככה אני די שלמה עם הבחירה בתוכנית הבוקר כי יש בה קצת מהכל - דרמה, מתח, בידור וכו'. אבל אם הכוונה היא שכל הסדרות האחרות בעולם נכחדו ויש רק אחת שנותרה, זה כבר שאלה קשה יותר ונראה לי שיהיה חכם יותר לבחור במשהו עם הרבה עונות. אבל המוח שלי לא מצליח לחשוב על שום דבר מעבר לתוכנית הבוקר כרגע אז חפרתי הרבה אבל זו אותה תשובה.
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: כשאת אומרת ילדים למה הכוונה? כי מבחינתי גם את ילדה. את מתכוונת עד גיל 10? או נגיד ממש ילדים עד גיל 5 כזה? תבהירי את הנקודה ואני אענה בהתאם.

יש איזה מישהי שעושה ארט ממש יפה שאני אוהבת והיא יצרה את הדבר היפה הזה שכמובן שמתי לי כשומר מסך:
thumbnail_9ABC767D-D818-49E2-A741-9388786725D0.jpg

השירניות בקבוצה החדשה שלי שאלו מה השומר מסך של כל אחת, אמרתי להן שאני מוכנה לראות להן רק אם לא יחסמו אותי:-D כמובן שהן התעצבנו/נגעלו ממש:-D ואז אחת מהן שולחת את התמונה הזאת עם התיאור "הנה, ככה יותר טוב. רואים שאני מעצבת גרפית, נכון?"
thumbnail_090EBFF4-E368-407F-B071-D1BA34159A45.jpg
מה שעוד יותר מצחיק זה שהיא באמת מעצבת גרפית, ואפילו אחת די מצליחה 😂 😂

למעלה