May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

נדירליאל

Active member
שם: דילן. (בגרופ צ'אט החדש שאני נמצאת בו קוראים לי Chaotic Amy)
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): שניה מתוך 4.
מידת נעליים: 40

סדרות החודש:
Upload - העונה השלישית מאוד מאכזבת.
אני בקושי מצליח לסיים את הראשונה. כנראה כבר לא אסיים.
Invasion - התחלתי לראות, לא כזה מענין.
כשלון נחרץ, גם הבן שלי מהגיקים שמעריצים את מארוול נטש.
וגם, תראו איזה חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 95273
אם יש משהו נורא מעליב, זה להתיחס למראהו של אדם/אשה בעבר, ביחס להווה. יש ב- FB סרטונים רבים שמשווים כוכבי עבר למצבם כיום. אחד מהם מכותר ב: מפורסמים שהשנים הטיבו אתם. זה החריג.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ג'ים קאביזל בעלי החתיך|לב|
יש לי חבר שלו ולזוגתו יש אותו שם פרטי. די דומה לא?!
מד"ב או פנטזיה:מד"ב. קל. בלי תחרות בכלל.
מד"ב, לפחות בחקר הספרות, הוא ענף של הפנטזיה.
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: זו שאלה קשה. עכשיו אם תשאלי אני אגיד תוכנית הבוקר בלי לחשוב פעמיים. אבל אני לא יודעת אם זה תהיה התשובה שלי גם עוד שנתיים נגיד? השאלה היא האם את מתכוונת שיש רק סדרה אחת שאנחנו יכולים לראות בצפייה חוזרת, כלומר אני יכולה לראות סדרות אחרות אבל רק אחת מותר לי לראות בריפיט - אם ככה אני די שלמה עם הבחירה בתוכנית הבוקר כי יש בה קצת מהכל - דרמה, מתח, בידור וכו'. אבל אם הכוונה היא שכל הסדרות האחרות בעולם נכחדו ויש רק אחת שנותרה, זה כבר שאלה קשה יותר ונראה לי שיהיה חכם יותר לבחור במשהו עם הרבה עונות. אבל המוח שלי לא מצליח לחשוב על שום דבר מעבר לתוכנית הבוקר כרגע אז חפרתי הרבה אבל זו אותה תשובה.
להתעורר בבקר ליום חדש זו חובה, כי אם לא מתעוררים בצהריים והספר שלי כבר הלך לביתו.
תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:
יש איזה מישהי שעושה ארט ממש יפה שאני אוהבת והיא יצרה את הדבר היפה הזה שכמובן שמתי לי כשומר מסך:
צפה בקובץ המצורף 95274

השירניות בקבוצה החדשה שלי שאלו מה השומר מסך של כל אחת, אמרתי להן שאני מוכנה לראות להן רק אם לא יחסמו אותי:-D כמובן שהן התעצבנו/נגעלו ממש:-D ואז אחת מהן שולחת את התמונה הזאת עם התיאור "הנה, ככה יותר טוב. רואים שאני מעצבת גרפית, נכון?"
צפה בקובץ המצורף 95275
מה שעוד יותר מצחיק זה שהיא באמת מעצבת גרפית, ואפילו אחת די מצליחה 😂 😂

didalf

Well-known member
לאדעת מי אלה אבל תגידי להם שהשם שלך זה הדה!

Upload - העונה השלישית מאוד מאכזבת.
אוי שכחתי מזה.
חבל. למרות שמצד שני לאדעת אם אני מאמינה לך כי הטעם שלנו שונה כמעט בהכל.
Fellow Travelers - פרמיס מבטיח. בפועל רק חיכיתי שיסתיים הפרק כדי לחזור לאישה הטובה. ראיתי 4 פרקים. לא אמשיך עם זה.
למשל|שפם|

Fingernails - אפל המליצו. הקונספט שלו ממש דוחה - תולשים ציפורניים כדי לראות עם שני אנשים מאוהבים אחד בשני בצורה מדעית. ראיתי בפרומו את ליפ משיימלס ואמרתי למה לא. אבל אני אומרת לכם למה לא - זה דוחה. אל תראו.
איווו

Carol - חבורת הלסביות החדשה שלי הבטיחה לי שאם אצפה בסרט הזה אני אהיה לסבית. צפיתי ואני עדין אוהבת את קורי, אז לא עבד להן.
סיפור החודש: אני צריכה לספר לכם איך הגעתי לחבורת השירניות האלה אבל אני צריכה לקום מוקדם לטיסה אז אני אספר לכם בהמשך החודש.
אוקי אני ממש צריכה הסבר לזה.

וגם, תראו איזה חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר|מאוהב|
thumbnail_IMG_4538.jpg
באמת חתיך
ציטוט החודש: גם אני הייתי בוחרת אותי😂
thumbnail_IMG_0077.png
:-D:-D
מזכיר לי אמרה של מישהי דגולה אחרת "אני מסכימה עם עצמי".

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שאני אסיים את החודש עם פלוס בחשבון בנק?
בהצלחה.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: בטלפון החמישיה שמופיעה לי ראשונה זה: 😂💙😍😭🦘
חחחחחחחחחחח הכל נורמלי ואז קנגורו:-D למה??

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: כשאת אומרת ילדים למה הכוונה? כי מבחינתי גם את ילדה. את מתכוונת עד גיל 10? או נגיד ממש ילדים עד גיל 5 כזה? תבהירי את הנקודה ואני אענה בהתאם.
מה את קטנונית כמו ניק? תבחרי משהו שאהבת בילדותך!

יש איזה מישהי שעושה ארט ממש יפה שאני אוהבת והיא יצרה את הדבר היפה הזה שכמובן שמתי לי כשומר מסך:
thumbnail_9ABC767D-D818-49E2-A741-9388786725D0.jpg
ממש יפה

השירניות בקבוצה החדשה שלי שאלו מה השומר מסך של כל אחת, אמרתי להן שאני מוכנה לראות להן רק אם לא יחסמו אותי:-D כמובן שהן התעצבנו/נגעלו ממש:-D ואז אחת מהן שולחת את התמונה הזאת עם התיאור "הנה, ככה יותר טוב. רואים שאני מעצבת גרפית, נכון?"
thumbnail_090EBFF4-E368-407F-B071-D1BA34159A45.jpg
טוב אני ממש צריכה הסבר על הקבוצה הזאת!!!!!
ואני מקווה שאת לא אוהבת אותן יותר מאיתנו!!B-|

Lion_Heart

Well-known member
בחודש נובמבר נכתבו יותר הודעות כנראה מאשר בחודש אוקטובר

עוד מתוכנן לחודש דצמבר:
סדרות חוזרות (Reacher, What If, הכתר, Dr. Death)

סדרות חדשות (פרסי ג'קסון, Platform 7, My Life With the Walter Boys)
סרטי קולנוע חדשים כמו וונקה, משאלה (החדש של פיקסר), אקוומן 2, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר ועוד
חוץ מזה אולי נמשיך באמת עם באפי ואנג'ל
נחגוג את חנוכה
נפרד מ2023
נחווה את הדבר המוזר הזה שהוא לא קיץ

ונקווה לעתיד טוב יותר

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של טיילור סוויפט, צ'ארלי קוקס, ג'וד לאו, רייף פיינס ועוד

שאלון יעלה מאוחר יותר (על ידי אור)

אבל לבנתיים: קור או גשם?
גשם!!!

Lhuna3

Well-known member
סדרות החודש: העידן המוזהב.
|כן|
שחקני החודש: אליזבת' דביקי, כריסטין ברנסקי.
כריסטין נהדרת!
קראש החודש: כרגיל, בעל. וביידן בקטע א-רומנטי לחלוטין(אם הבן אדם רוצה עוד נכדה, שיתקשר ויאמץ אותי).
וואי לגמרי.
ציטוט החודש: עדי|נחש| : "אין לו עתיד בתור חומר ניקוי" אימא: "?" עדי|נחש|: "הוא לא מבריק במיוחד".
:-D על מי זה נאמר?
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא, איכס. פויה. עדיין לא אכלתי.
אני מבולבלת מהתשובה הזאת, כי "עדיין לא אכלתי" רומז שיש לך כוונות כן לאכול, אבל אם "לא, איכס. פויה" אז למה שתאכלי בכלל?
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: תחילת השנה ומנסה למנוע את הקטסטרופה.
חשבתי על זה, אבל כשאני חושבת על כל התצפיתניות ואנשי המודיעין בצה"ל, והמצרים, וכל מי שהתריע שזה הולך לקרות ולא הצליח למנוע, מה הסיכוי שלי כן יקשיבו? :(
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "מתי בנסון וסטייבלר ישכבו סוף סוף ?"
:-D
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): ג'יין אוסטין באופן כללי.
:-0 הפתעת אותי.

Lhuna3

Well-known member
איך נראית החנוכייה שלכם: - קניתי חדשה, יפהפיה:

צפה בקובץ המצורף 95263
יפה, זה נראה לי כמו בקבוקי בושם.
מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: - ממש נולדנו באותו היום: אסתר שמיר, אברום בורג
לאחרונה התחלתי לעקוב בפייסבוק אחרי אסתר שמיר, כי היא כתבה כמה שירים מרגשים על המלחמה והחטופים.
אברום בורג היה מחברי הכנסת שיותר הערכתי, איש חכם מאוד, חבל שפרש ונעלם.

dilia snake

Well-known member
יש לי רגל עדינה ובעייתית. אז ברוב הנעליים אני 37 אבל אני גם יכולה לנעול 36 ו-38(נניח הבלנדסטון זה 36 והסנדלי שורש זה 38 ובד"כ עקבים ונעלי ספורט זה 37).
:-D על מי זה נאמר?
הכלב |מובך| .
אני מבולבלת מהתשובה הזאת, כי "עדיין לא אכלתי" רומז שיש לך כוונות כן לאכול, אבל אם "לא, איכס. פויה" אז למה שתאכלי בכלל?
זה רע ומשמין ומתוק מידי, אבל הסיבה היחידה שלא אכלתי זה כי במאפייה שעברתי לידה רצו 7 שקל לסופגנייה מהסוג הפשוט.

Lhuna3

Well-known member
מה "מה? איך?" |שפם|
ספוילרים להארי פוטר ומסדר הפיניקס:
קריצ'ר הוא מצחיק וחמוד!! אז מה אם הוא גזען ומאמין בטוהר הגזע של הקוסמים?
הוא הורס אותי מצחוק כל פעם שהוא ממלמל את הקללות והגידופים שלו כאילו לעצמו, אבל ככה שכולם שומעים! :-D במיוחד בגלל שהוא גמד-בית אז זה חמוד. אני מתה עליו.

איזה כותרת יפה וחשובה|מאוהב|
|כן||מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
שם: דורי
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): ראשון ואחרון, אני היחיד.
מעניין, איך זה להיות בן יחיד? האם בילדות תמיד רצית אח/אחות?
סיפור החודש: מדריכת פילאטיס שלי שכחה את הכלב במינימרקט ברמת גן. מאחר והבעלות שלה משותפת עם מישהו מנתניה, הוא נותר יומיים בכלביה העירונית. היא גם שילמה 1,300 שקל.
אני צריכה קצת הסבר לסיפור הזה. הבעלות המשותפת על הכלב זה כי הם גרושים? ולמה הוא נותר יומיים בכלביה?
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:לא מכיר, תסבירו? בכל מקרה, הייתי חוזר לאזור 2003. התחלתי אז ללמוד באוניברסיטה, עשרה ימים אחרי שחרור מהצבא וטיול משפחתי בספרד.
הטארדיס היא (בין היתר) מכונת זמן, מהסדרה "דוקטור הו".
(למעשה השם שלה הוא ראשי תיבות של TIME AND RELATIVE DIMENSION IN SPACE)
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "זה בדוק שהשחקנית של וילנאל (להרוג את איב) היא לא רוסיה?"
זה באמת מוזר שהיא לא.
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: המשרד הבריטית.
מעולה (למרות שהיא קצרה)
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: ספרי חסמב"ה, הישנים והחדשים. יש לי אפילו חתימה מיגאל מוסינזון המנוח.
מגניב! ואני גם אהבתי את הספרים.

It's Always Sunny

Well-known member
מתערב, כי התמונה ממש מול העיניים שלי:
המורה לספרות, זה אני, מגיע באוטובוס לביה"ס, אחרי שגמר את עיתוני הבוקר/הצהריים שמגיעים בבקר, מוציא את "הארי פוטר" מהתיק וקורא. כך הוא יורד מהאוטובוס, הולך מרחק של 5 דקות לביה"ס, שקוע כולו בספר.
בהפסקות הראש שלו בספר.
הבאים אחריו כבר לא זכו ממני ליחס הזה.
אתה זוכר למה לא נהנית?

מד"ב ופנטזיה פותחים, אם אדם פנוי להצעות המטורפות שבהם, את הדמיון, השכל, המחשבה והחשיבה.
יש לך ספר מד"ב אהוב?

הייתי בן 44 אז, לא היה שום דבר חריג, בעצם כלום. הרבה יותר מפחיד היה כשחשבו שבמאיץ האטומים בלוזאן יצרו תגובה כזו, שתשמיד את כדור הארץ, לא פחות.
8-*

תודה :-):

ציטוט החודש: עדי|נחש| : "אין לו עתיד בתור חומר ניקוי" אימא: "?" עדי|נחש|: "הוא לא מבריק במיוחד".
:-D:-D:-D

שחקני החודש: אליזבת' דביקי, כריסטין ברנסקי.
את ראית האישה הטובה, נכון?
ראית גם את הטובות לקרב?

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שהמלחמה תגמר, החמאס יושמד והאנשים שלנו יחזרו מעזה.
אמן |הלוואי|

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא, איכס. פויה. עדיין לא אכלתי.
גם על לביבות?

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: תחילת השנה ומנסה למנוע את הקטסטרופה.
:-/

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "מתי בנסון וסטייבלר ישכבו סוף סוף ?"
עד מתי הם ימשכו את הצופים?
כי אני אף פעם לא שיפפתי אותם ועכשיו בגלל שזה לא קורה, אני רוצה שזה יקרה.

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): ג'יין אוסטין באופן כללי.
ראית סדרות שמבוססות על הספרים שלה?

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: פוקימון.
הזכרת לי שגם אני אהבתי לצפות בסדרה.
אני מנסה להיזכר ולא מצליחה, האם היה משחק שמבוסס על הסדרה?

דמויות החודש: רי דרדמונד [כוכבת אדומת שיער בערוץ האוכל האמריקאי. התוכנית שלה נקראת "אשה חלוצה", ואשכרה אני לומד ממנה רבות
מה למדת ממנה?

איך נראית החנוכייה שלכם: - קניתי חדשה, יפהפיה:

1.jpg
הצבעים מהממים, היא ממש יפה.

מידת נעליים: 35
סוף סוף מישהו במידה יותר קטנה ממני!
ואני לא אומרת את זה בלעג, פשוט אפילו אחיינים שלי עוקפים אותי במידה :-/

שירי החודש:
שיר 1
נדמה לי שניק הביא אותו באחד השרשורים פה, בכל אופן חרשתי הרבה על daylight שי דיוויד קושנר, זה באמת שיר ממש מהמם וחזק.
אגב הייתי בטוחה שהוא בדומה ל-take me to church של הוזייר - מדבר על הקונפליקט של הומוסקסואלים שגדלים בסביבה נוצרית דתית. אבל גיגלתי את הזמר והופתעתי לגלות שהוא לא גיי בכלל, הוא כן נוצרי מאמין אבל השיר נכתב על חטאים באופן כללי יותר ולא על גייז. (מבחינתי הוא עדיין כן על זה. זה יותר מידי מתאים.)
בהתחלה לא זכרתי את השיר ואז התחלתי לשמוע ונזכרתי שכבר שמעתי אותו בעבר.
מעניין מה שכתבת על הזמר.

שיר 2
שיר שאהבתי מאוד בעבר הרחוק, אבל לאחרונה חזרתי אליו בזכות הקליפ הזה, שרומם לי קצת את מצב הרוח ועשה לי טוב עם הקופצנות שלו והדילוגים עם חברי הלהקה, האנרגיות.
Peter Gabriel - Solsbury Hill
הקליפ הוא מונטאז' מ-6 הופעות חיות שלו בגילאים שונים, הראשונה מ-1978 והאחרונה (על האופניים) מ-2013.
ואיכשהו גם השורה החוזרת על מישהו שבאים להחזיר אותו הביתה גם התחברה לי לנושא הבוער בחדשות של החטופים (למרות שכמובן שאר מילות השיר לא קשורות, אבל אני גם אוהבת את הסיפור שלו).
יש לשיר הזה מנגינה קצבית, היא מאוד מעודדת.

וחוץ מזה חזרתי גם לשמוע בנסיעות את המילטון.
יש לך שיר מועדף?

ציטוט החודש: "התרחשה שגיאה בשרת. אנא נסה שנית מאוחר יותר." - תפוז פורומים
לחלוטין. אני אפילו לא חשבתי על זה מרוב שהתרגלתי לזה.

סיפור החודש:
סיפרתי לכם כבר שנפלתי פעמיים על אותה ברך. חוץ מזה עשיתי שני דברים בזכות/באשמת הפורום:
נכנסתי לחנות ספרים פיזית, והחלטתי לקנות ספרים שכנראה אין בקינדל - כלומר ספרים ישראליים, אז קניתי שני ספרים שנראו לי נחמדים: הסוכנות לתיקון עבר רב-שכבתי, מאת אילן שיינפלד, ומפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן. מקווה לקרוא אותם אחרי הארי פוטר. אז זה היה בזכות הפורום.
תעדכני איך הספרים?

ובאשמת הפורום: התפתיתי לקנות סופגנייה. זה בגלל שהיה לי בראש התירוץ שכתבתם פה שסופגניה אחת או אפילו שתיים זה לא נורא (תגידו את זה לדיאטה הכושלת שלי). אבל לפחות היא הייתה מיוחדת ושווה, לא עם ריבה, אלא עם קינמון וקרם שאני לא זוכרת איך קוראים לו ולא הכרתי קודם, אבל התגלה כטעים מאוד.
אבל זה באמת לא נורא.
לאכול משהו שאוהבים עם תחושת אשם זה מבאס כי אם כבר אוכלים משהו לא בריא לפחות ליהנות ממנו עד הסוף, זאת דעתי לפחות.

איך נראית החנוכייה שלכם:
כמו הארי פוטר מתחת לגלימת היעלמות.

מד"ב או פנטזיה:
מד"ב זה הז'אנר הכי אהוב עלי.
אבל גם מפנטזיה אני לפעמים נהנית מאוד (הארי פוטר למשל, ההוביט ועוד.)
את יודעת מה הסדרה/סרט/ספר האהובים עלייך במד"ב?

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:
המממ שאלה טובה. בפורום הזה נראה לי ש :-D
זה אימוג'י כל כך שימושי שאני מתבאסת שאין אותו בוואטסאפ, גם את זה: |פנים| הייתי רוצה בוואטסאפ כי אין לו מקביל שם.

נתקעתם בטארדיס,
אוווו עוד לא קראתי עד הסוף אבל אני כבר אוהבת את השאלה הזאת :-D ומה זה "נתקעתם", מי בכלל רוצה לצאת מהטארדיס? תני לי לגור שם!
בסדר, אז בשבילך נשנה את השאלה ל"התגשם החלום שלכם והגעתם לטארדיס." מקובל? :-D

יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
אוקיי זה לא כזה פשוט :unsure: אוקיי אני אצטרך לעשות מחקר בשביל לבדוק איזה שנה מתאימה לזה, אבל אני אסע לשנה בעבר הפרה-היסטורי, שהיה בה מזג אוויר סבבה (*ראו הערה מתחת). אני לא רוצה לחיות בשום תקופה בעבר של הציביליזציה האנושית.

* במקור רציתי לכתוב "שנה שהיה בה מזג אוויר סבבה, כלומר לא תקופת הקרח נגיד", אבל אז ליתר בטחון גיגלתי מה בעצם היה בתקופת הקרח, ואתם יודעים מה גיליתי? שגם התקופה שבה אנו חיים עכשיו היא תקופת קרח!! כן כן!! :-D מי ידע?
(עד היום דימיינתי בראשי את תקופת הקרח בתור זמן שבערך כל כדור הארץ היה מכוסה קרח |טמבל|)
זכור לי שקראתי פעם שתקופות קרח הן לאו דווקא כוללות קור קיצוני אבל אני לא זוכרת את המקור שממנו קראתי אז אני סומכת עלייך בנושא הזה יותר.
אבל זה מפחיד אותך לחיות בתקופה פרה-היסטורית שבה את צריכה להתמודד עם הטבע?

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:
מר וינס גיליגאן, אתה תיצור לנו בקרוב עוד סדרת מופת, נכון?
זה אמור לקרות, לא?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:
חברים.
אפילו לא חשבתי על זה, את צודקת. במילא הסדרה משודרת בלופים כל הזמן.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
"המלך מתיא הראשון".
אני זוכרת שדיברת על זה :-): ואמרת שזה כלל הרבה מסרים דתיים?
או שאולי אני מדברת על ספר אחר בכלל?

:-D:-D:-D:-D
גדול!

זה גורם לי להרגיש זקן.
מזכיר לי את הסרטונים האלו:

איזה כותרת יפה וחשובה|מאוהב|
חחח, הזכרתי לי שהם אומרים את המשפט הזה כל הזמן, בנוסף ל-My people! :-D

כרגיל קחו שיר לדצמבר
יש לטיילור שירים להכל?? (שאלה אמיתית)

מיקום במשפחה (מבחינת אחים): ראשון ואחרון, אני היחיד.
חחח, חשבתי עלייך כשהחלטתי להוסיף את השאלה כי זכרתי שאמרת שאתה בן יחיד.

נדירליאל

Active member
אתה זוכר למה לא נהנית?
כן, זה כבר לא היה מעניין. פשוט
יש לך ספר מד"ב אהוב?
יש כמה, שאשמח להמליץ עליהם: חולית -פרנק הרברט, עריצה היא הלבנה - היינלין, אדון האור -זילזני, לפעמים זה קצת אחרת - ורד טוכטרמן, השלישי - ישי שריד
מה למדת ממנה?
קיצורי דרך מרשימים בהכנת אוכל, הכנה מראש והקפאה, הכנת מנות קטנות ולא לגדוד.
הצבעים מהממים, היא ממש יפה.
תודה רבה. ♥

It's Always Sunny

Well-known member
שירי החודש: SZA- Snooze

הבאת שירים של הזמרת הזאת בעבר?

ציטוט החודש: "הילחם רק בקרבות ששילמו לך עבורם", "אם אתה רוצה שהפאזל לא יושלם, הזז ממנו חתיכה או שתיים", "להיות בלתי נראה זה כמעט בלתי אפשרי במאה ה-21.
מאיפה הציטוטים?
האחרון נשמע לי מאוד מדויק.

סיפור החודש: מדריכת פילאטיס שלי שכחה את הכלב במינימרקט ברמת גן. מאחר והבעלות שלה משותפת עם מישהו מנתניה, הוא נותר יומיים בכלביה העירונית. היא גם שילמה 1,300 שקל.
מסכן הכלב :-/

מד"ב או פנטזיה: כשראיתי זה היה מסע בין כוכבים הדור הבא. גם מטריקס.
מטריקס זה מד"ב, נכון?

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:לא מכיר, תסבירו? בכל מקרה, הייתי חוזר לאזור 2003. התחלתי אז ללמוד באוניברסיטה, עשרה ימים אחרי שחרור מהצבא וטיול משפחתי בספרד.
טארדיס זה מכונת זמן בדוקטור הו שיכולה לנסוע בזמן ובחלל.
נהנית מהתקופה של הלימודים?

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "זה בדוק שהשחקנית של וילנאל (להרוג את איב) היא לא רוסיה?"
למה?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: המשרד הבריטית.
אבל היא מאוד קצרה, לא מפריע לך לראות את אותם פרקים שוב ושוב?

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: ספרי חסמב"ה, הישנים והחדשים. יש לי אפילו חתימה מיגאל מוסינזון המנוח.
עדיין יש לך אותם?

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף: אמרתי שאשים שיר על גשם. בסוף בחרתי בשיר עם מוטיבים של חורף:

שיר מאוד יפה.

סדרות החודש:|קדימה|שותפים למסע - אהבתי. חתיכים מאד. ואפילו החלק הפוליטי יחסית מעניין.
על מה הסדרה הזאת? אני מתלבטת אם בא לי לראות אותה.

שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Marjorie - זה שיר שטיילור כתבה על סבתא שלה ובמשך הרבה זמן היה לי קשה לשמוע אותו כי פחדתי מהיום שזה יהיה לי רלוונטי. ובסוף זה הגיע. ואז איכשהו לשמוע את השיר הזה דווקא עשה לי לבכות אבל גם להרגיש איכשהו יותר טוב.
אוף, ממש מבאס:-(:-(:-(
את זוכרת מה שיכנע אותך בסוף להקשיב לשיר?

דמויות החודש:|קדימה|טים החמודי, שותפים למסע|מאוהב|
שחקני החודש:|קדימה|ג'ונתן ביילי|מאוהב|
זה השחקן של הדמות?

ציטוט החודש:|קדימה|"סבא היה צמחונאי הוא לא היה חייתון" - עדי|חזיר|. 31. שוחכת מקיומן של המילים "בוטנאי" ו "זאולוג".
:-D באיזה הקשר זה נאמר?

סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.
למה? נראה לי סבבה מאוד.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?|קדימה|וול אובייסלי שחמאס יחוסל באמת ויוחזרו כ-ל החטופים.
|כן|

איך נראית החנוכייה שלכם:|קדימה|חנוכיות רנדומליות שנאספו לאורך השנים.
את מדליקה אחת מהן בחנוכה? או שאצל ההורים? (אם אתם מדליקים)

מד"ב או פנטזיה:|קדימה|ממממ נראה לי פנטזיה? למרות שהמאה זה מד"ב. אבל אני חושבת שהמאה היה יוצא מהכלל. אם כבר בעולמות האלה אני מעדיפה כוחות קסם על רובוטים וחייזרים.
ולפני שראית המאה, היית מעדיפה לראות סדרות פנטזיה?
ובלי קשר למה ששאלתי, את גם מאוד אוהבת מארוול אז נראה לי שהסרטים שלהם זה פנטזיה, לא?

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:|קדימה|ספטמבר-נובמבר 2021 לחלק הראשון של הטור של הארי לפני שיצא האלבום השלישי כי יש הרבה שירים שאני אוהבת שהיו בסטליסט וירדו עד ההופעה שלי.
אם הייתה לך אופציה היית חוזרת שוב ושוב להופעה שלו? על ריפיט.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:|קדימה|מי הפיל אתכם על הראש כשתכתבם את עונה שבע??????????
המאה, נכון?
אם כן, אז בהחלט מצטרפת. עונה מאכזבת :-/

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):|קדימה|יש מלא קלאסיקות שלא קראתי אבל הבעיה היא לא זמן אלא חשק.
יש לך דוגמא אחת למשהו שרצית לראות או לקרוא?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:|קדימה|הונסטלי אני חושבת שמכל סדרה היה נמאס לי מתישהו אז נגיד חברים כי גם ככה היא משודרת בלופים אינסופים ובמילא נמאס ממנה אז אני כבר חסינה.
:-D בלי קשר לשאלה, אם את מזפזפת בטלוויזיה את יכולה לבחור לצפות בסדרה אחרת, לא?

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף|קדימה|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:

צפה בקובץ המצורף 95266
חחח, אני מזדהה :-D
אבל בסוף את מצליחה?

חתולים שולטים בעולם

חחח, אין על קפטן הולט :-D

לאלי אספוסיטו אהובתי משנות נעוריי (אפילו אותה שנה)
הזכרת לי שסדרה נוסטלגית שאהבתי כשהייתי ילדה הייתה כמעט מלאכים :-):

אני לא מבינה מתי אנשים שנולדו בשנת 2000 ומעלה בכלל יצאו מהלול.

חחח, מי זו איימי?

The Good Wife - ברגע שהתחלתי אותה לא היה לי כוח לשום דבר אחר. התגעגעתי לפיטר|לב| ואלישיה|מאוהב|
קשה לי קצת לאהוב את פיטר אחרי שגיליתי מה כריס נות' עשה :-(
איך את מצליחה להתמודד עם הפער הזה?

ספרי החודש: Sunshine Girl הספר של ג'וליאנה מרגוליס. החלטתי לחזור להליכות שלי ומכיוון שאני חייבת ספרים בהליכה קניתי את שלה והקול שלה ממש מרגיע|לב|
על מה הספר?

שירי החודש: כמובן שזה
מאיפה השיר הזה?

ציטוט החודש: גם אני הייתי בוחרת אותי😂
צפה בקובץ המצורף 95272

סיפור החודש: אני צריכה לספר לכם איך הגעתי לחבורת השירניות האלה אבל אני צריכה לקום מוקדם לטיסה אז אני אספר לכם בהמשך החודש.
מחכה לזה :-):

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: ג'ים קאביזל בעלי החתיך|לב|
מאיזו סדרה/סרט את מכירה אותו?
נראה לי שנזכרתי, הוא הופיע במבוקש?

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: בטלפון החמישיה שמופיעה לי ראשונה זה: 😂💙😍😭🦘
חחחחחחחחחחח הכל נורמלי ואז קנגורו:-D למה??

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: לא הייתי צריכה לחשוב פעמיים בכלל - הראשון בפברואר 2015, להגיד לפיט קארול שירוץ עם הכדור במקום למסור!!!
|נחמה|

dory30

Well-known member
מאיפה הציטוטים?
האחרון נשמע לי מאוד מדויק.
הרוצח.
הבאת שירים של הזמרת הזאת בעבר?
לא שזכור לי. היא מזכירה לי את לוריין היל ולא בכדי. היא ציינה בעבר שהושפעה ממנה.
טארדיס זה מכונת זמן בדוקטור הו שיכולה לנסוע בזמן ובחלל.
נהנית מהתקופה של הלימודים?
מרובה.
שיר מאוד יפה.
מסכים. בגלל דיוויד גריי אדיר. מסתבר שהשיר הוא פסקול של סרט באותו שם, שעד לפני כמה שנים לא הייתי מודע לקיומו.

It's Always Sunny

Well-known member
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: ברדלי/קורי אנדגיים?
למה? זה לא ברור שהם אנדגיים?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: זו שאלה קשה. עכשיו אם תשאלי אני אגיד תוכנית הבוקר בלי לחשוב פעמיים. אבל אני לא יודעת אם זה תהיה התשובה שלי גם עוד שנתיים נגיד? השאלה היא האם את מתכוונת שיש רק סדרה אחת שאנחנו יכולים לראות בצפייה חוזרת, כלומר אני יכולה לראות סדרות אחרות אבל רק אחת מותר לי לראות בריפיט - אם ככה אני די שלמה עם הבחירה בתוכנית הבוקר כי יש בה קצת מהכל - דרמה, מתח, בידור וכו'. אבל אם הכוונה היא שכל הסדרות האחרות בעולם נכחדו ויש רק אחת שנותרה, זה כבר שאלה קשה יותר ונראה לי שיהיה חכם יותר לבחור במשהו עם הרבה עונות. אבל המוח שלי לא מצליח לחשוב על שום דבר מעבר לתוכנית הבוקר כרגע אז חפרתי הרבה אבל זו אותה תשובה.
התכוונתי שאם אין לך אפשרות לראות סדרות אחרות יותר בחיים.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: כשאת אומרת ילדים למה הכוונה? כי מבחינתי גם את ילדה. את מתכוונת עד גיל 10? או נגיד ממש ילדים עד גיל 5 כזה? תבהירי את הנקודה ואני אענה בהתאם.
מה את קטנונית כמו ניק? תבחרי משהו שאהבת בילדותך!
:-] תודה עדי|חזיר|

צפה בקובץ המצורף 95274
זה ממש יפה :-):
הסמל שלך (זה שהחלפת לאחרונה) הוא גם אחד מהעיצובים שלה?

צפה בקובץ המצורף 95275
מה שעוד יותר מצחיק זה שהיא באמת מעצבת גרפית, ואפילו אחת די מצליחה 😂 😂
הרסת אותי.

ואני מקווה שאת לא אוהבת אותן יותר מאיתנו!!B-|

חשבתי על זה, אבל כשאני חושבת על כל התצפיתניות ואנשי המודיעין בצה"ל, והמצרים, וכל מי שהתריע שזה הולך לקרות ולא הצליח למנוע, מה הסיכוי שלי כן יקשיבו? :(
:-(

didalf

Well-known member
סוף סוף מישהו במידה יותר קטנה ממני!
ואני לא אומרת את זה בלעג, פשוט אפילו אחיינים שלי עוקפים אותי במידה :-/

זה אימוג'י כל כך שימושי שאני מתבאסת שאין אותו בוואטסאפ, גם את זה: |פנים| הייתי רוצה בוואטסאפ כי אין לו מקביל שם.
נכון?? הצוחק עם הדמעות לפעמים מוגזם מידי.
אבל יש פייספאלם כזה בווטספ: 🤦‍♀️

חחח, הזכרתי לי שהם אומרים את המשפט הזה כל הזמן, בנוסף ל-My people! :-D
אור זה שלא זיהית את זה לבד מהכותרת זה בושה! כעונש לכי תצפי שוב בכל הסדרה.

יש לטיילור שירים להכל?? (שאלה אמיתית)
בהחלט כן.

על מה הסדרה הזאת? אני מתלבטת אם בא לי לראות אותה.
רומן סודי בין שני גברים שעובדים בממשל בשנות ה50 בתקופה שבה רדפו להטבים וקומוניסטים.

אוף, ממש מבאס:-(:-(:-(
את זוכרת מה שיכנע אותך בסוף להקשיב לשיר?
כשסבתא שלי נפטרה ומה שפחדתי ממנו הגיע במילא.
זה השחקן של הדמות?
כן.
:-D באיזה הקשר זה נאמר?
אמא שלי הלכה להתנדב בכל מיני עזרה לחקלאים בלקטוף דברים ואמרתי שמתאים לה להיות קיבוצניקית והיא אמרה שלא. ושהיא גם הולכת להתנדב רק בקטיף ולא בדברים עם חיות אז אמרתי שהיא הבת של אבא שלה ואז המשפט המטומטם הזה|פנים|

למה? נראה לי סבבה מאוד.
כי סודה זה לזקנים:-D אבל אני אוהבת סודה|מאוהב|

את מדליקה אחת מהן בחנוכה? או שאצל ההורים? (אם אתם מדליקים)
כן אני מתה על הדלקת נרות כי אני פירומנית. לבד בבית לא ממש מקפידה כי זה מרגיש מטופש לבד אבל אצל ההורים כן.
ולפני שראית המאה, היית מעדיפה לראות סדרות פנטזיה?
נראה לי, לאדעת.
ובלי קשר למה ששאלתי, את גם מאוד אוהבת מארוול אז נראה לי שהסרטים שלהם זה פנטזיה, לא?
כן. נראה לי שגיבורי על זה ז'אנר בפני עצמו אבל אני חושבת שהוא נוטה יותר לכיוון הפנטזיה ומד"ב. זה מה שפתח לי את השער לעולם הזה בכלל כי לפני מארוול בכלל לא אהבתי דברים שהם לא מציאותיים.
אם הייתה לך אופציה היית חוזרת שוב ושוב להופעה שלו? על ריפיט.
כן|מאוהב|
המאה, נכון?
אם כן, אז בהחלט מצטרפת. עונה מאכזבת :-/
כמובן|שפם|

יש לך דוגמא אחת למשהו שרצית לראות או לקרוא?
לא זוכרת
:-D בלי קשר לשאלה, אם את מזפזפת בטלוויזיה את יכולה לבחור לצפות בסדרה אחרת, לא?
כן אבל אני אוהבת לשים את יס קומדי ברקע כשאין לי חשק לבחור משהו ותמיד יש חברים משומה.
חחח, אני מזדהה :-D
אבל בסוף את מצליחה?
לא, בגלל זה אני כמו החתול הולכת בבושה בסוף:-D

חחח, אין על קפטן הולט :-D
בהחלט|כתר|
הזכרת לי שסדרה נוסטלגית שאהבתי כשהייתי ילדה הייתה כמעט מלאכים :-):
אני גם כמובן|מאוהב|
כתבתי קטנטנות אבל בתכלס קטנטנות וכל מה שיצא אחריה.

Lhuna3

Well-known member
שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
מיקום במשפחה (מבחינת אחים):|קדימה|בכורה
משום מה חשבתי שאחיך גדול ממך.
סדרות החודש:|קדימה|שותפים למסע - אהבתי. חתיכים מאד.
זה נכון.
לוקי -סוף עונה וכנראה סדרה? היה סוף יפה.
|כן| זה לא ממש היה ברור לכל האורך, אבל בסופו של דבר זה היה טוב.
שירי החודש:|קדימה|Taylor Swift - Marjorie - זה שיר שטיילור כתבה על סבתא שלה ובמשך הרבה זמן היה לי קשה לשמוע אותו כי פחדתי מהיום שזה יהיה לי רלוונטי. ובסוף זה הגיע. ואז איכשהו לשמוע את השיר הזה דווקא עשה לי לבכות אבל גם להרגיש איכשהו יותר טוב.
|נחמה||חיבוק|
זה נשמע כאילו שזה עוזר לך לעבד קצת את האבל על מותה של סבתך, ואם כך אז זה לטובה.
ציטוט החודש:|קדימה|"סבא היה צמחונאי הוא לא היה חייתון" - עדי|חזיר|. 31. שוחכת מקיומן של המילים "בוטנאי" ו "זאולוג".
:-D:-D:-D מה נסגר איתך?
"חייתון" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
הרגת אותי!!
סיפור החודש:|קדימה|אוקי זה לא ממש סיפור אבל קניתי סודה סטרים אז אני חושבת שזה רשמית הופך אותי לזקנה. לונה תרשמי אותי לבית אבות שלך.
ניתן לך תואר "זקנה של כבוד".
כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות:|קדימה|לסופגניות קצת, ללביבות מאדדדדדדדדדדדדדדד|מאוהב|
בהחלט לביבות זה הרבה הרבה יותר שווה.
מד"ב או פנטזיה:|קדימה|ממממ נראה לי פנטזיה? למרות שהמאה זה מד"ב. אבל אני חושבת שהמאה היה יוצא מהכלל. אם כבר בעולמות האלה אני מעדיפה כוחות קסם על רובוטים וחייזרים.
נעלבתי בשם מילי.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:|קדימה|ספטמבר-נובמבר 2021 לחלק הראשון של הטור של הארי לפני שיצא האלבום השלישי כי יש הרבה שירים שאני אוהבת שהיו בסטליסט וירדו עד ההופעה שלי.
אם את מתעקשת יותר עבר אז וומבלי 86 להופעה של קווין.
משום מה לא זכור לי שאת חובבת להקת קווין :-0
אבל אם את יכולה לחזור גם להופעות שבכל מקרה לא היית בהן, אז את יכולה מן הסתם גם להופעה כלשהי מהעבר של טיילור.
ואם כאילו מממשששששששששששש עבר אז לתקופה של ברידג'טון כזה אבל ממש זמן קצר לבקר בנשף ולחזור כי בתכלס החיים שם לא כיפים.
הצחיק אותי "התקופה של ברידג'רטון" כי היא מתרחשת בעולם שלא באמת היה קיים (עם המלכה השחורה של בריטניה וכל זה), אבל כמובן מבינה למה התכוונת.
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):|קדימה|יש מלא קלאסיקות שלא קראתי אבל הבעיה היא לא זמן אלא חשק.
גם אצלי.
תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף|קדימה|
אני מנסה לחנות במקביל, אילוטסרציה:

צפה בקובץ המצורף 95266
:-D וכנ"ל |פנים|
חתולים שולטים בעולם
:-D כן הם כאלו בדאסים! וואו אלו עם התנינים! וזה שמתיישב על הצב המסכן חחחח
חחחחחחחחחח זה גם חמוד.

It's Always Sunny

Well-known member
אח שלך יצא לפנייך, נכון? חחח
מה זה בערך?
אה כי יש לך אח תאום בטח? אז מי יצא קודם?
זה היה ניתוח קיסרי ולפי הת"ז אני יצאתי קודם אבל אני לא אוהבת שאומרים לי את זה כי מבחינתי הזמן שבו הוציאו כל אחד מאיתנו בניתוח לא אומר כלום לגבי האם אני יותר גדולה או קטנה. מבחינתי באנו ביחד אז שנינו הכי קטנים ביחד.

הספק מרשים!
ככה זה כשצופים בהרבה סדרות במקביל, מסתבר :-D

איזה כיף שאת נהניית מחומר של הלימודים :)
נכון ואני מקווה שזה ימשיך ככה.

וגם כיף שאת ממשיכה עם קולדפליי |כן|
:-):

האמת שלויולט יש הרבה ציטוטים אייקונים, פשוט זה ממש הצחיק אותי עד שהייתי חייבת לכתוב אותו לעצמי. בכלל ויולט ואיזבל ביחד זה pure gold :-D

אתם תדליקו בבית יחד כל ערב?
נשתדל.

זה חרדה שיש לך ממאכלים מסויימים? (אני זוכרת כמובן שיש לך את הבעיה הזאת עם כדורים, אבל לא ידעתי שגם עם מאכלים, זה בטח קשה :( יש לך טכניקות להתמודדות עם זה?)
החרדה היא בעיקר שהאוכל יכנס לי לקנה הנשימה ואני איחנק. זה כמובן פסיכולוגי לחלוטין ולרוב אני בסדר אבל כשאני בחרדה גדולה, זה ממש תופס אותי. נניח אחרי ששמעתי שאנשים נחנקו מסופגניות פחדתי לאכול סופגניות וכשכבר אכלתי סופגנייה הייתי כל כך בלחץ שאכלתי רק כמה ביסים לפני שוויתרתי לחלוטין.
לפני 6 שנים כשכל הבעיה הזו התחילה לא הייתי מסוגלת לאכול בכלל וזה באמת מתסכל כי כל ארוחה הייתה לוקחת לי שעות ולא הייתי מסוגלת לשבת לאכול עם אנשים, זה היה מביך שהייתי צריכה לירוק את האוכל למפית (סליחה על ה-TMI הלא נעים), אחרי שנרגעתי המצב השתפר, אבל כשהמצב היה בשיאו הייתי רעבה כל הזמן.
אני מניחה שהפתרון הוא להפחית את הלחץ.

גילית את זה רק בצפיה שלך בסדרה ה-100?
ניסית גם ספרי מד"ב כלשהם?
אני חושבת שגם דוקטור הו נחשב למד"ב לא?
בכל אופן אני מוצאת את עצמי נמשכת לסדרות שהנושא שלהן מד"ב, גם לפני וגם אחרי המאה.
ספרים... אני לא בטוחה. לא חושבת שקראתי ספרי מד"ב כשהייתי קטנה.

פחחחחחח לא! לא הפסדת כלום! :-D זה היה סתם מטומטם |פנים|
אם כבר אז לכי לבדוק מה היה ב-1.1.1000, כי אומרים שגם אז היו כל מיני חששות וזה, זה בטח היה מעניין יותר!
אוי ואבוי, לחיות בתקופה כזאת נשמע לי כמו סכנת חיים 8-*

זה בטח יעליב אותו ;-#
את יודעת, בעצם אני יכולה לומר את אותו הדבר על העונות המאוחרות של דוקטור הו. פשוט פתאום קלטתי שדיברתי על הסדרה הכי אהובה, ולמרות שאני אוהבת את הכתר, לא חושבת שזאת הסדרה שאני הכי אוהבת.

יצא לך לראות איזה עיבוד טלויזיוני של גאווה ודעה קדומה? אם עוד לא, אז אני ממליצה על הסדרה הבריטית מ-1995 (עם קולין פירת' |מזיע|).
רציתי והתחלתי אבל משום מה הפסקתי. מקווה שמתישהו אראה. במיוחד כי זו סדרה מאוד קצרה.

אויש הוא כזה חמוד :-D אוי כשהם מחמיאים לו חחחחחחחחח.... (אח"כ אמשיך את זה)

OMG הבאת לי את שניהם אני אוהבת אותך אור! :-D|מאוהב|
חחח, רואים שהייתי ממש בשלב של דוקטור הו כשמצאתי את הסרטונים האלה, הא? :-D

זה נהדר :-D

חחחחחחחחחח ברור!
חתולים גם חמודים וגם חכמים.

אור הגיעה לשנות ה2010 ברכות:-D
באיחור של עשור :-D

איזה אפליקציה זה? זה לא ספוטיפיי ולא אפל.
יכול להיות שספוטיפיי שונה במחשב? 8-* כי זה ספוטייפיי.

נשמע כמו משהו שהזקנה של לונה תגיד.
:-D מה זה אומר?

יפה שאת זוכרת:-D
חחח, הסיבה היחידה שאני זוכרת היא שהסתכלתי על החנוכייה שלי לפני שעניתי על השאלה :-D

תקחי ביסים ממש קטנים.
לצערי זה לא עובד :-/

אבל רגע את רוצה להגיד לי שאת לא מכירה בכלל את הסיפור של גאווה ודעה קדומה?
מכירה אבל הייתי רוצה לקרוא את הספר כדי להגיד שקראתי אותו.

:-D:-D אני תומכת במרמור הוא מעצבן.

שתדעי לך שהיא אימצה חתולה וקראה לה קארמה על שם השורה בשיר של טיילור "קארמה איז א קאט".
חיפשתי בגוגל והחתולה שלה מאוד יפה :-]
יפה שהן עושות מחוות אחת לשנייה.

זה רע ומשמין ומתוק מידי, אבל הסיבה היחידה שלא אכלתי זה כי במאפייה שעברתי לידה רצו 7 שקל לסופגנייה מהסוג הפשוט.
8-* 8-* 8-* 8-*

אבל יש פייספאלם כזה בווטספ: 🤦‍♀️
נכון, לא חשבתי על זה. אבל יאמר לזכותי זה שאני פשוט מחפשת את האימוג'י של תפוז :-D

אור זה שלא זיהית את זה לבד מהכותרת זה בושה! כעונש לכי תצפי שוב בכל הסדרה.
לא קראתי את הכותרת בכלל |מובך|
אני אצפה בסדרה שוב מתישהו אבל לא כרגע.

אמא שלי הלכה להתנדב בכל מיני עזרה לחקלאים בלקטוף דברים ואמרתי שמתאים לה להיות קיבוצניקית והיא אמרה שלא. ושהיא גם הולכת להתנדב רק בקטיף ולא בדברים עם חיות אז אמרתי שהיא הבת של אבא שלה ואז המשפט המטומטם הזה|פנים|
אני לא חושבת שזה מאוד מטומטם. היא לקחה את זה בסדר?

כשסבתא שלי נפטרה ומה שפחדתי ממנו הגיע במילא.
:-(

נעלבתי בשם מילי.

didalf

Well-known member
משום מה חשבתי שאחיך גדול ממך.
למה חשבתם את זה?? הוא קטן ממני ב7 שנים.

זה נשמע כאילו שזה עוזר לך לעבד קצת את האבל על מותה של סבתך, ואם כך אז זה לטובה.
כן בדיוק|חיבוק|

:-D:-D:-D מה נסגר איתך?
"חייתון" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
הרגת אותי!!
הלכתי להעמיד את עצמי בפינה אחרי זה:-D

ניתן לך תואר "זקנה של כבוד".
תודה:-D

נעלבתי בשם מילי.
אני נעלבתי ממילי עצמה שנטשה אותנוB-|

משום מה לא זכור לי שאת חובבת להקת קווין :-0
אפילו שעניתי את התשובה הזאת כמה פעמים|שפם| והלכתי להופעה שלהם כשהיו בארץ.
אבל אם את יכולה לחזור גם להופעות שבכל מקרה לא היית בהן, אז את יכולה מן הסתם גם להופעה כלשהי מהעבר של טיילור.
אה בהחלט ריחמתי עליכם ולא כתבתי כל טור של טיילור אי פעם. והטור הראשון של הארי. והונטסלי אפילו הופעות של וואן דירקשיין נראות כיף.
הצחיק אותי "התקופה של ברידג'רטון" כי היא מתרחשת בעולם שלא באמת היה קיים (עם המלכה השחורה של בריטניה וכל זה), אבל כמובן מבינה למה התכוונת.
פסדר נו זאת תקופה אמיתית עם נגיעות פנטזיה. אני רוצה ללכת לנשף מפואר זה הכל.

:-D כן הם כאלו בדאסים! וואו אלו עם התנינים! וזה שמתיישב על הצב המסכן חחחח
אף אחד לא מתעסק עם חתולים!!
יכול להיות שספוטיפיי שונה במחשב? 8-* כי זה ספוטייפיי.
אה אולי.
יש לי אפל וכל מה שאני יודעת על ספוטיפיי זה מצילומי מסך של אחרים חח.
יאא אז מה יצא לך בסיכום שנה?

:-D מה זה אומר?
הזקנה מדאוטאון שלונה אוהבת לשים גיפים שלה, זה נשמע כמו ציטוט שלה.

החרדה היא בעיקר שהאוכל יכנס לי לקנה הנשימה ואני איחנק. זה כמובן פסיכולוגי לחלוטין ולרוב אני בסדר אבל כשאני בחרדה גדולה, זה ממש תופס אותי. נניח אחרי ששמעתי שאנשים נחנקו מסופגניות פחדתי לאכול סופגניות וכשכבר אכלתי סופגנייה הייתי כל כך בלחץ שאכלתי רק כמה ביסים לפני שוויתרתי לחלוטין.
לפני 6 שנים כשכל הבעיה הזו התחילה לא הייתי מסוגלת לאכול בכלל וזה באמת מתסכל כי כל ארוחה הייתה לוקחת לי שעות ולא הייתי מסוגלת לשבת לאכול עם אנשים, זה היה מביך שהייתי צריכה לירוק את האוכל למפית (סליחה על ה-TMI הלא נעים), אחרי שנרגעתי המצב השתפר, אבל כשהמצב היה בשיאו הייתי רעבה כל הזמן.
אני מניחה שהפתרון הוא להפחית את הלחץ.
לצערי זה לא עובד :-/
אוי:-(
את הולכת לטיפול נכון? את מדברת גם על זה?

מכירה אבל הייתי רוצה לקרוא את הספר כדי להגיד שקראתי אותו.
חחח אני מסתפקת בזה שראיתי את הסרט (ואז כל מיני סרטים שעשו לו עיבודים חופשיים יותר)

חיפשתי בגוגל והחתולה שלה מאוד יפה :-]
יפה שהן עושות מחוות אחת לשנייה.
חמודות|לב|

לא קראתי את הכותרת בכלל |מובך|
חוצפה:-0
אני אצפה בסדרה שוב מתישהו אבל לא כרגע.
הפסקת את הצפיה עם האחים שלך או שסיימתם?
אני לא חושבת שזה מאוד מטומטם. היא לקחה את זה בסדר?
המשפט עצמו הגיוני מה שמטוטמם זה שהמצאתי מילים כי שכחתי את המילים הנכונות:-D
וכולם צחקו עליי שאני לא יודעת לדבר והלכתי להעמיד את עצמי בפינה:-D

It's Always Sunny

Well-known member
למה חשבתם את זה?? הוא קטן ממני ב7 שנים.
אני בעיקר זכרתי את זה כי הוא בערך בגיל שלי.

אה בהחלט ריחמתי עליכם ולא כתבתי כל טור של טיילור אי פעם. והטור הראשון של הארי. והונטסלי אפילו הופעות של וואן דירקשיין נראות כיף.
אז למה לא כתבת את זה? 8-*

אה אולי.
יש לי אפל וכל מה שאני יודעת על ספוטיפיי זה מצילומי מסך של אחרים חח.
יאא אז מה יצא לך בסיכום שנה?
צילום מסך 2023-12-02 134434.png
ומה לך יצא?

אוי:-(
את הולכת לטיפול נכון? את מדברת גם על זה?
הולכת לטיפול אבל בקרוב אני אצטרך להפסיק בגלל הלימודים.
לא מדברת ממש על הנושא הזה, כי זה לא קרה לי לאחרונה. ואם זה לא קורה, זה לא דחוף לי לעלות את הנושא (אולי זה בעייתי, לא יודעת).

הפסקת את הצפיה עם האחים שלך או שסיימתם?
הפסקנו, אמרתי לאח שלי שהוא יכול להמשיך לבד כי אחותי פרשה בתחילת עונה 3. מאז הוא לא התקדם כי לא היה לו זמן. אני חושבת שהוא בתחילת עונה 5.

המשפט עצמו הגיוני מה שמטוטמם זה שהמצאתי מילים כי שכחתי את המילים הנכונות:-D
וכולם צחקו עליי שאני לא יודעת לדבר והלכתי להעמיד את עצמי בפינה:-D
לא, אל תהיי קשה עם עצמך!!
סתם, אני יודעת שהכל בצחוק אבל בכל זאת.

didalf

Well-known member
אני בעיקר זכרתי את זה כי הוא בערך בגיל שלי.
נכון. קטן ממך בחצי שנה בערך.

אז למה לא כתבת את זה? 8-*
כי אני תמיד חופרת יותר מידי בתשובות ועונה 20 אלף תשובות כי אני לא החלטית:-D

יפה. את ייחודית.
כל מי שיש לו תשימו גם!
ומה לך יצא?
תעשו פרצוף מופתע:-D
1701517885835.png 1701517900796.png
הולכת לטיפול אבל בקרוב אני אצטרך להפסיק בגלל הלימודים.
לא מדברת ממש על הנושא הזה, כי זה לא קרה לי לאחרונה. ואם זה לא קורה, זה לא דחוף לי לעלות את הנושא (אולי זה בעייתי, לא יודעת).
אוי|נחמה| אני חושבת שכדאי שתדברי על זה אם זה גורם לך לבעיות שהן כמעט הפרעות אכילה.

הפסקנו, אמרתי לאח שלי שהוא יכול להמשיך לבד כי אחותי פרשה בתחילת עונה 3. מאז הוא לא התקדם כי לא היה לו זמן. אני חושבת שהוא בתחילת עונה 5.
חצופים|שפם|
תגידי לאחותך שעונה 3 משתפרת מאד בחצי השני שלה.

לא, אל תהיי קשה עם עצמך!!
סתם, אני יודעת שהכל בצחוק אבל בכל זאת.
חחחח זה בסדר אני צוחקת מעצמי. כשאמרתי שהלכתי לעמוד בפינה למעשה ישבתי בפינה כי לא יכולתי לעמוד מרוב צחוק:-D
(אבל בהחלט שלחתי את עצמי לפינה).

למעלה