May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בחודש נובמבר נכתבו יותר הודעות כנראה מאשר בחודש אוקטובר

עוד מתוכנן לחודש דצמבר:
סדרות חוזרות (Reacher, What If, הכתר, Dr. Death)

סדרות חדשות (פרסי ג'קסון, Platform 7, My Life With the Walter Boys)
סרטי קולנוע חדשים כמו וונקה, משאלה (החדש של פיקסר), אקוומן 2, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר ועוד
חוץ מזה אולי נמשיך באמת עם באפי ואנג'ל
נחגוג את חנוכה
נפרד מ2023
נחווה את הדבר המוזר הזה שהוא לא קיץ

ונקווה לעתיד טוב יותר

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של טיילור סוויפט, צ'ארלי קוקס, ג'וד לאו, רייף פיינס ועוד

שאלון יעלה מאוחר יותר (על ידי אור)

אבל לבנתיים: קור או גשם?

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
גשם בינוני.
בניגוד למה שכתבו כאן לפניי, גם 2002 רצופת הפיגועים לא הייתה מדהימה. הייתי חייל סדר בצה"ל, עוד קודם ברמאללה ואחר כך בקריה. עמוס גלעד המוכשר היה מפקד שלי (לא ישיר, של היחידה). בשלטון הייתה הנהגה ראויה. היום נראה לי שאנחנו כמו עדר ללא רועה (וללא רואה).

נדירליאל

Active member

עוד מתוכנן לחודש דצמבר:

סרטי קולנוע חדשים כמו וונקה, משאלה (החדש של פיקסר), אקוומן 2, משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר ועוד
החתיך הזה שאלאמה עורך תצוגות אופנה מדהימות על השטיחים האדומים
נחגוג את חנוכה
נפרד מ2023

ונקווה לעתיד טוב יותר
אני זוכר איזה ציפיות היו לנו מ- 2023, אחרי שנה איומה שהיתה מלווה בהסתה בלתי פוסקת של משפחת הרשע. אז התבדינו, ודי מהר. 2023 קשה ונוראה מקודמתה. ב- 2024 יש בחירות לנשיאות בארה"ב, צפו השפעות עד כאן. אז אולי נשאר ב- 2023? אותה אנחנו כבר מכירים.
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של טיילור סוויפט, צ'ארלי קוקס, ג'וד לאו, רייף פיינס ועוד
זכורות לי הפינות של הדוקטור ללשון, אבשלום קור, בהן הסביר את סודות שמות המשפחה היהודיים מכל התפוצות. "קוקס" / התמילה נכתבת כך: Cox, אבל נשמעת לאוזן הלא מורגלת בדיבור באנגלית, כריבוי של "קוק", שבסלנגית זה או הרבה "זרגים" או הרבה "תרנגולים". אהה, ראש כחול שכמוך, אדון נדיר, זה בכלל: the person who sits in the back of a rowing boat and controls its direction:
לשיטת קור, ככל הנראה שורשי המנשפחה מגיעים למפעילי מרכבות, אולי עוד ביבשת הישנה, או אולי בשיירות הידועות מסרטי הקאובו'ים, בפלישה מערבה.

שאלון יעלה מאוחר יותר (על ידי אור)

Lhuna3

Well-known member
סיכום מושקע ומרגש.
עוד מתוכנן לחודש דצמבר:

אני אנסה את פרסי ג'קסון ומקווה שיהיה שווה (קראתי את הספר הראשון).
אולי אני אנסה לראות את משאלה.
זה יכול להיות נחמד. אני רואה שהתחלנו כבר להמשיך.
נחגוג את חנוכה
meh
איכסה של שנה (אבל מי יודע איך יהיו הבאות).
:unsure:
ונקווה לעתיד טוב יותר
זה מה שנשאר.

שאלון יעלה מאוחר יותר (בואו ננסה לשכנע את ילדת היום הולדת החדשה)
מי זאת ילדת היום הולדת החדשה? (וחשבתי שאור התנדבה, לא?)
קור אבל לא קר יותר מידי. קרירות נעימה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיכום מושקע ומרגש.
לקח לי חודשים
זה יכול להיות נחמד. אני רואה שהתחלנו כבר להמשיך.
אני הצעתי שנעשה ניסוי כלים
איכסה של שנה (אבל מי יודע איך יהיו הבאות).
אנחנו כבר מתגעגעים ל2020
מה? אני לא יודע על מה את מדברת. כמובן שאור התנדבה ואני לא בטעות העתקתי משהו ישן ולא שמתי לב.
(האמת שאני באמת זכרתי שאור התנדבה ואפילו דיברתי איתה על זה)
קור אבל לא קר יותר מידי. קרירות נעימה.
אני חושב שאני מעדיף גשם. יש משהו מקסים בגשם אפילו כשיש יותר מידי.
לעומת זאת לגבי קור, אומנם אני כמובן מעדיף אותו על חום, אבל אם יהיה יותר מידי קר אז כבר לא יהיה לי נעים. לא שאני חושב שזה אי פעם עוד יקרה במישור החוף של ארץ ישראל.

dilia snake

Well-known member
כבר חשבתי ששכחת:cautious:.

צ'ארלי קוקס
בעל|מאוהב|.

קור או גשם?
גשם, אבל קל כזה, מהסוג הנעים/רומנטי שאפילו אפשר לטייל בחוץ בזמן שיורד. לא מהסוג שגורם לך לחפש בן זוג לתיבה של נוח.

It's Always Sunny

Well-known member
גשם, עכשיו קר לי וזה לא כיף (אבל לסגור את החלון לא בא בחשבון כי אז יהיה חנוק).

בניגוד למה שכתבו כאן לפניי, גם 2002 רצופת הפיגועים לא הייתה מדהימה. הייתי חייל סדר בצה"ל, עוד קודם ברמאללה ואחר כך בקריה. עמוס גלעד המוכשר היה מפקד שלי (לא ישיר, של היחידה). בשלטון הייתה הנהגה ראויה. היום נראה לי שאנחנו כמו עדר ללא רועה (וללא רואה).
:-(:-(:-(

אני אנסה את פרסי ג'קסון ומקווה שיהיה שווה (קראתי את הספר הראשון).
מה חשבת על הראשון?

:-D:-D:-D:-D

It's Always Sunny

Well-known member
שם:
מיקום במשפחה (מבחינת אחים):
מידת נעליים:

סדרות החודש:
סרטי החודש:
ספרי החודש:
שירי החודש:
דמויות החודש:
שחקני החודש:
קראש החודש:
ציטוט החודש:
סיפור החודש:

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה?

איך נראית החנוכייה שלכם:

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות:

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת:

מד"ב או פנטזיה:

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה:

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:

נדירליאל

Active member
1704454378531.png שם: אלכס ה- 1
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): 3
מידת נעליים: 46

סדרות החודש:גלאם, השד הפרטי שלי, מחסה, מה אם [עונה 2]
סרטי החודש: הלילה האחרון
ספרי החודש: היו כמה, נלך הפעם על "צ'אנדלר" ומארלו
שירי החודש: אתמול צפיתי במחווה לשייקה פייקוב - "ארץ"
דמויות החודש: אין ספק, צ'אד אדיסון [כל מה שדוחה בי בהומואים גבריים]
שחקני החודש: סו קאנג [השד הפרטי שלי, אוי גמה שהוא יפה]
קראש החודש: סו קאנג
ציטוט החודש:
סיפור החודש:

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? - הנסים שלי פוליטיים מעמדה מובהקת מאוד..

איך נראית החנוכייה שלכם:

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא נוגע בהן

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: פולכריה, שליטה ביזנטית [מאה 5 לספירה]

מד"ב או פנטזיה: גם וגם

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: חייכו

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו:
לשנת 453 לספירה, לפגוש את פולכריה
אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה:
למה מיס בני הוא הכוכב?
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט):
אין דבר כזה
אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת:
אין מצב. במקום, הייתי שמח שהתנ"ך+הברית החדשה+הקוראן יהיו אתי
סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים:
פליפר, 1704454284583.png

קבצים מצורפים

• 964e5c5f-75cf-4298-9a52-930474d22e36.jpeg
    964e5c5f-75cf-4298-9a52-930474d22e36.jpeg
    KB 186.3 · צפיות: 0

It's Always Sunny

Well-known member
אני מנסה לשכנע את אח שלי להגיב על השאלון הזה, מחזיקה אצבעות שזה יעבוד :-]

[הספר פרסי ג'קסון] הוא חמוד מאוד, אבל מצד שני לא מספיק משך אותי לרוץ לקרוא את הספרים הבאים (אולי עוד אשלים אותם מתישהו).
איך זה היה כשקראת לראשונה את הארי פוטר?

נדירליאל

Active member
אני מנסה לשכנע את אח שלי להגיב על השאלון הזה, מחזיקה אצבעות שזה יעבוד :-]

איך זה היה כשקראת לראשונה את הארי פוטר?
מתערב, כי התמונה ממש מול העיניים שלי:
המורה לספרות, זה אני, מגיע באוטובוס לביה"ס, אחרי שגמר את עיתוני הבוקר/הצהריים שמגיעים בבקר, מוציא את "הארי פוטר" מהתיק וקורא. כך הוא יורד מהאוטובוס, הולך מרחק של 5 דקות לביה"ס, שקוע כולו בספר.
בהפסקות הראש שלו בספר.
הבאים אחריו כבר לא זכו ממני ליחס הזה.

It's Always Sunny

Well-known member
שם: אור
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): הכי קטנה (בערך).
מידת נעליים: 36

סדרות החודש:
- מד מן
- שובר שורות
- האישה הטובה
- אחוזת דאונטון
- הומלנד
- עוצר נשימה
- מיוחד
- הכתר
סרטי החודש: לא היו.
ספרי החודש: אומנם לא ספר אבל בהרצאות שהייתי נתנו לנו לקרוא סיפורים קצרים ומאוד נהניתי מ-Envy; or, Yiddish in America- A Novella של סינתיה אוזיק.

שירי החודש:
צילום מסך 2023-12-01 195334.png
דמויות החודש: ויולט מאחוזת דאונטון.
שחקני החודש: מגי סמית'.
קראש החודש: לא יודעת 8-*
ציטוט החודש: Violet, Dowager Countess of Grantham: Well, I mean, it just can't be helped. We can't have him assassinated. I suppose. (אחוזת דאונטון, עונה 1 פרק 6)
סיפור החודש: במהלך הזום, המרצה אמר לי שאני faithful participant כי נרשמתי להרבה מההרצאות :-D (אני די בטוחה שהוא ראה אותי כל מפגש שבועי), ניהלנו שיחה קצרה וזה עזר להוריד את החרדה שלי :-):

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שכל החטופים יחזרו.

איך נראית החנוכייה שלכם: בצבע כסף, השמש בצד.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: רוצה לאכול סופגניות, מפחדת שתהיה לי חרדת בליעה ולא אוכל ליהנות מהסופגנייה כמו שצריך.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס, אפילו אותה שנה |שפם|

מד"ב או פנטזיה: מד"ב, מסתבר שאני ממש ממש אוהבת את הז'אנר הזה ובחיים לא חשבתי שאני חובבת מד"ב.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: אחד משניהם: 😂😅

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1.1.2000, הייתי רוצה לראות את ההתרגשות סביב המעבר בין 1999 ל-2000!

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: פיטר מורגן, מה קרה לכתיבה בעונות המאוחרות של הכתר |נחמה|

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): יש לא מעט: שרלוק הולמס, גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן, שייקספיר, שירים של אמילי דיקנסון.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר: מדור מיוחד, יש הרבה עונות והרבה פרקים אז תמיד יהיה פרק חדש ואני יכולה לצפות בפרקים מהעונות הראשונות סתם ככה, כי אין ממש קו עלילתי שצריך לעקוב אחריו (לרוב).

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: נעלי בלט של נואל סטריטפילד, הייתי יודעת מדי אובססיבית עם הספר הזה, עד שרציתי לקנות ספרים שלה באנגלית כי חלק לא היו מתורגמים. את שני האחרים שהיו מתורגמים קראתי ומאוד אהבתי ואפילו ניסיתי לכתוב סיפור משלי שכלל את הספר הזה כהשראה :-D

היה לי חלום שאחי ואני מכירים את מרשיקה הרגיטאי (אוליביה ממדור מיוחד) והלכנו כולנו לטקס פרסים וראינו אותה שם והיא התעלמה מאיתנו 8-*

דיוויד טננט בשנת 2005 :-]

:-D

|מאוהב|

הנה ההוכחה למה חתולים יותר חכמים מכלבים :-D

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
מד"ב או פנטזיה: מד"ב, מסתבר שאני ממש ממש אוהבת את הז'אנר הזה ובחיים לא חשבתי שאני חובבת מד"ב.
מד"ב ופנטזיה פותחים, אם אדם פנוי להצעות המטורפות שבהם, את הדמיון, השכל, המחשבה והחשיבה.
נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1.1.2000, הייתי רוצה לראות את ההתרגשות סביב המעבר בין 1999 ל-2000!
הייתי בן 44 אז, לא היה שום דבר חריג, בעצם כלום. הרבה יותר מפחיד היה כשחשבו שבמאיץ האטומים בלוזאן יצרו תגובה כזו, שתשמיד את כדור הארץ, לא פחות.
יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): יש לא מעט: שרלוק הולמס, גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן, שייקספיר, שירים של אמילי דיקנסון.
הנה קישור לשיר אחד מאלפיים~~ השירים שכתבה : https://www.sipurpashut.com/products/אמילי-מבחר-משיריה-של-אמילי-דיקינסון

נערך לאחרונה ב:

dilia snake

Well-known member
שם: עדי |נחש| קוקס
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): בכורה(מתוך שניים).
מידת נעליים: 36-38.

סדרות החודש: העידן המוזהב.
סרטי החודש: לא היה.
ספרי החודש: חוב מחודש קודם: הבית בים התכלת החודש: גביע האלים, ביטחון כוזב, רוח רעבה, עסקת הדוכסית, שניים לחדווה, אבדון מטלטל, ברית אש ודם, אמת מתעתעת, בלתי נראה, איזה עידן נפלא, אחרי שעזבת(הנוכחי).
שירי החודש: אין.
דמויות החודש: לארי, דיאנה מהכתר, אגנס.
שחקני החודש: אליזבת' דביקי, כריסטין ברנסקי.
קראש החודש: כרגיל, בעל. וביידן בקטע א-רומנטי לחלוטין(אם הבן אדם רוצה עוד נכדה, שיתקשר ויאמץ אותי).
ציטוט החודש: עדי|נחש| : "אין לו עתיד בתור חומר ניקוי" אימא: "?" עדי|נחש|: "הוא לא מבריק במיוחד".
סיפור החודש: אין.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שהמלחמה תגמר, החמאס יושמד והאנשים שלנו יחזרו מעזה.

איך נראית החנוכייה שלכם: לא חושבת שיש לי אחת בבית8-*.

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: לא, איכס. פויה. עדיין לא אכלתי.

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: אין לי כוח ללכת לבדוק.

מד"ב או פנטזיה: פנטזיה.

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: איפה? ווטסאפ וכאלה נראה לי (y) בפורום אין לי מושג.

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: תחילת השנה ומנסה למנוע את הקטסטרופה.

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: "מתי בנסון וסטייבלר ישכבו סוף סוף ?"

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): ג'יין אוסטין באופן כללי.

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: דרדוויל.

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: פוקימון.

למעלה