May We Meet Again דצמבר 2023 – סיכום חודש 🍞⛈️🐰🎓🚛🎀🐚🕹️

שם: המנטליסט
מיקום במשפחה (מבחינת אחים): קטן תאום
מידת נעליים: 40/1

סדרות החודש: storage wars , סדרות של היסטוריה , חזרתי לצפות באנימה...
סרטי החודש: לא ראיתי
ספרי החודש: סדרת אגאטה כריסטי , טרויה
שירי החודש: lose control by teddy swims
דמויות החודש: מייקי מטוקיו ריוונג׳רס
שחקני החודש: אין
קראש החודש: אין
ציטוט החודש: "המלחמה היא האויב של הציוויליזציה. אנחנו לא יכול לגדול דרך מלחמה, זנדר. היא גוררת אותנו למטה, ממלאת את הלבבות שלנו עם שנאה ומחשבות על נקמה."
סיפור החודש: אין

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שיהיה ריבוט לפשע מן העבר? חחח

איך נראית החנוכייה שלכם: צפה בקובץ המצורף 95542

כמה אתם מחכים ללביבות ולסופגניות: מאוד

מפורסמ/ת שאתם חולקים איתו/ה יום הולדת: שון מנדס פוי

מד"ב או פנטזיה: פנטזיה מסתבר

מה האימוג'י שאתם משתמשים בו הכי הרבה: o_O

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1980 כנראה

אם הייתה לכם הזדמנות לשאול את יוצר הסדרה האהובה עליכם רק שאלה אחת, מה היא הייתה: אין לי רעיון >(

יצירה ספרותית שתמיד רציתם לקרוא אבל אף פעם לא מצאתם זמן לקרוא אותה (מי שלא רוצה לבחור ספר, מוזמן לבחור סרט): מלחמה ושלום

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר מדור מיוחד דאאא

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: אוטובוס הקסמים / אממ ספרים האמת שלא יודע

תמונות/סרטונים שאתם רוצים לשתף:

It's Always Sunny

Well-known member
סדרות החודש: storage wars , סדרות של היסטוריה , חזרתי לצפות באנימה...
איזה אנימה?

ציטוט החודש: "המלחמה היא האויב של הציוויליזציה. אנחנו לא יכול לגדול דרך מלחמה, זנדר. היא גוררת אותנו למטה, ממלאת את הלבבות שלנו עם שנאה ומחשבות על נקמה."
מאיפה הציטוט הזה?

שירי החודש: lose control by teddy swims
שיר נחמד מאוד.

איזה נס חנוכה הייתם רוצים שיקרה? שיהיה ריבוט לפשע מן העבר? חחח
ראית את כל הסדרה?

:-D

נתקעתם בטארדיס, יש בה תקלה, אין לכם ברירה אלא לנסוע לעבר (כן, הפעם אני לא נותנת בחירה :-P:) אבל אתם יכולים לבחור לאן לנסוע, לאיזו שנה תסעו: 1980 כנראה
למה?

אתם יכולים לצפות רק בסדרה אחת למשך שארית חייכם, מהי הסדרה הזאת: חוק וסדר מדור מיוחד דאאא
חחח, גם אני רשמתי את הסדרה הזו :-):

סדרת טלוויזיה/סרט/ספר שמאוד אהבתם כשהייתם ילדים: אוטובוס הקסמים / אממ ספרים האמת שלא יודע
נכון, אוטובוס הקסמים הייתה נוסטלגיה בשבילנו.

didalf

Well-known member
דמויות החודש: מייקי מטוקיו ריוונג׳רס
אחותי מתה עליו, קנתה מעיל כמו שלו

חחחחחחחח אני מבינה שזאת שנאה משותפת:-D

למה?

מאיפה הציטוט הזה?
אני רואה פה זאנדר באמצע אז יש לי ניחוש:-P:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מאיפה הציטוט הזה?
אני רואה פה זאנדר באמצע אז יש לי ניחוש:-P:
אני גם שמתי לב לזה,
אבל אני לא זוכר את הציטוט הזה.

למעלה