to call or not to call

rc

New member
אז על מה ההתלבטות?

אם הוא מצא חן בעיניין ואת כותבת 'אני יודעת שמצאתי חן בעיניו' (אגב, איך את יודעת את זה?) ושכנראה הוא נרתע מהתגובה שלך -אז עכשיו את צריכה לקחת יוזמה ולהתקשר. אגב - לא הבנתי מה הדילמה? יש לך איזו סיבה לא להתקשר?
 

רויטל150

New member
תאמיני לי, שגבר שמעוניין...

יתקשר גם אם הוא לא בטוח שאת רוצה. אלא אם כן אמרת לו בפירוש שזה לא יילך, או התנהגת במהלך הדייט בצורה שגרמה לו להבין שאת לא בעניין שלו. אם היה נחמד והראית שכיף לך, ולא עשית משהו חריג שיגרום לו לחשוב אחרת, הוא צריך להתקשר. לגבי ה"בחורות עם פוזה" - יש הרבה גברים ברשת שכבר "גרים" באתרים האלה ומאוד מתוסכלים משוק הדייטים. מצד אחד אפשר להבין אותם. מצד שני, זאת גישה מאוד לא נחמדה לבוא איתה לדייט ראשון. נשמע שלילי משהו. ושוב אני אומרת, גם אחד כזה - כשהוא יפגוש את זאת שתעשה לו את זה, תאמיני לי שהוא יתקשר למחרת. אז תמשיכי הלאה בלב שלם ואל תתעקשי על כאלה שהם לא לגמרי בעניין שלך. בהצלחה :)
 

rc

New member
שוב, לא בטוח

ומאיפה הקביעה הנחרצת הזאת מה גברים עושים או לא עושים? ושוב - היציאה הקצת טיפשית שלה בסוף הדייט כנראה קצת בלבלה אותו, גם היא מודה בזה וחשבת שאולי החיוך שלו בא ממבוכה או מחוסר הבנה אם היא צוחקת או מדברת ברצינות?
 

רויטל150

New member
קשה לקבוע מה הוא הבין

ע"ס ציטוט של המשפט הזה בסוף הדייט. השאלה היא איך הלך הדייט בכלל, ואיך הוא הגיב כשהיא אמרה את מה שאמרה, כך שחסרים פרטים. ההתרשמות שלי היא שהוא לא בדיוק התלהב ממנה. עובדה שכשהוא רוצה משהו, אין לו שום בושה ושום בעיה להשיג את זה (מישהו אמר נישק פעמיים?). אז אחרי זה הוא אומר לה "דברי איתי".... נו, באמת.
 

חיישן1

New member
דייט

לעולם אל תתחשבני תמיד תחשבי מהטוב לך זה אומר שמותר לך ליזום וזה לא מוריד מערכך הקטע ששמעתי לאשה כדאי או לא כדאי אני ממליץ להפסיק לחשוב ברמה של מלחמה בין המינים למרות השונות זהו מקום להכרויות וכל הסיסמאות כמו אני אתן לו אויר לא מוסיף להצלחת ההיכרות האם חשבת שאולי הוא או אחר קורא ואומר למה ליצור קשר אם היא יוצאת למלחמה איני אומר שאת צריכה להתקשר אני סומך על האינטואיציה שלך אבל בלי התחשבנויות מיותרות זה לוקח אותך למקום אחר מצד אחד לכבד את הצד האחר אך לא פחות את עצמך שיהיה לך בהצלחה
 

moranya2

New member
אם הוא היה מעוניין הוא היה מתקשר כבר פעמיים!!

 

moranya2

New member
שובינסטית לא קטנה

מצטערת ויכול להיות שתגידו שאני שובינסטית. מודה מראש אני חושבת שבעולם שכבר הפך לכאוס, (ראו הודעות מטה) כדאי ורצוי לשמור על הכללים הבסיסיים שעדיין קיימים. מנסיון.... בחורים התקשרו 3 דק אחרי שיצאתי מהאוטו... עוד לפני שהספקתי להכנס הביתה.... רק להגיד שהיה כיף ושיהיה לילה טוב. אז לא כולם כך.... בסדר בכל זאת, אם היה מעוניין היה צריך להתקשר. שנה טובה
 
מיעוט במיטבו

את לא שובניסטית , את פשוט אישה שאיפה שנוח לה מרימה את היד ומחזקת , גם אם זה לא באמת מה שהיא חושבת. וזה בסדר, זה קורה די הרבה בשירשור הזה ובכלל.
 

רויטל150

New member
נכון מאוד.

זה לא קשור לשוביניזם. זה פשוט כך. הוא יכול להתקשר 5 דקות אחרי שהדייט הסתיים וגם למחרת בבוקר וגם למחרת רק בערב, אם הוא לא רוצה להרגיש נודניק... אבל אם הוא מעוניין - הוא יתקשר. הוא לא יעיז להיעלם לבחורה או להשאיר אותה בתהיות.
 

rrredshay

New member
יכול להיות שהוא שואל את עצמו את אותה שאלה??

לא חבל לפספס בגלל חוקיות מטופשת של מי יתקשר ראשון??? יאללה תרימי את השפורפרת (או שתשימי את הבלוטות באוזן..) ותחייגי. בהצלחה
 

דקר29

New member
תתפשרי.. תשלחי SMS!!!

משהו בסיגנון של " היה מגניב " "השארת טעם של עוד" כל מה שבא לך בסיגנון.. אל תעלמי לו לגמרי.. ככה שאם הוא ביישן אז פתחת לו את הדלת בSMS.. ואם הוא לא מעוניין..אז הוא לא יגיב.
 

רויטל150

New member
במקרים האלה, סמס זו לא פשרה.

זה כמו טלפון. להיפך, זה ברור מהסמס שהיא ישבה כמה ימים וחיכתה לטלפון, וכשזה לא קרה היא החליטה להלך על ביצים ולסמס... מיותר לגמרי, היא לא צריכה לחזר אחריו. אם לבחור עד עכשיו לא מזיז ממנה, אין שום סיבה שלה יזיז ממנו....
 
אני בכלל חושב שאת סתם כותבת פה

כל מיני סיטואציות. זה די מצחיק מהצד לראות איך יגיבו לך על כל מיני סיטואציות כאלו . די סביר שזה לא באמת קרה....
 

פלא68

New member
אני לא מבין אותך

הוא אומר תתקשרי - היינו הכדור בידיים שלך. אני במקומך קופץ על המציאה ומבטיח ואפילו נוקב בשעה. את מעדיפה להחזיר אליו - פשוט כלום ושום דבר. משהי להוציא לטיול, לקחת למסעדה, לדבר איתה, לזיין אותה - פשוט כלום ? רצית לשאול מה ההיפך ? מישהי לטייל בחברתה, לאכול יחדיו, לשוחח, לקיים יחסי מין/אהבה - פשוט לקבל תוכן זה האתגר שלך.
 
למעלה