to call or not to call

הנה דוגמא אישית

מקרה שקרה לי לפני כמה זמן: דיברתי עם מישהי בטלפון ביום חמישי בערב, שיחה של 45 דקות, היה לי מעניין ונחמד. בסיום השיחה דיברנו על זה שנצא ביום שישי והיא ביקשה שאתקשר למחרת וגם דאגה להגיד לי להתקשר בשעות הבוקר כי היא פנויה (כנראה אחר כך בישולים, מנוחה וכ'ו). מה לעשות, היתה לי עבודה ולא יכולתי להתקשר בבוקר (לא משהו מתוכנן, צץ לי פתאום אחרת מראש הייתי אומר לה שאני לא יכול לדבר בבוקר) ולא התקשרתי. זה בדיוק על אותו משקל שהייתי עסוק (הדוגמא של רונה). נחשי מה קרה...? אמרתי לעצמי "לא נעים, הבחורה חיכתה לטלפון, איזה פרצוף יש לך עכשיו להתקשר...?" החמצתי את חלון ההזדמנויות הקצר שהיא נתנה לי. לא התקשרתי וזהו. חבר שלי הכיר מישהי, יצאו פעם אחת והיה מדהים, קבעו להיפגש שוב (למחרת). מה קרה? המסך של הטלפון התחיל לזייף והוא לא יכול למצוא את המספר שלה (לא רואים כלום על המסך), הוציא את הכרטיס והעביר לטלפון אחר ולא עזר, את יומן השיחות אי אפשר לראות בטלפון אחר. בקיצור אין לו איך לדבר איתה. ישבתי וצחקתי איתו, אמרתי לו שכשיספר לה את זה, התירוץ ישמע כל כך עלוב שפאדיחה להגיד אותו (את היית מאמינה לסיפור כזה?) מה שקרה שאותה בחורה הגדילה לעשות והתקשרה (אם היתה פועלת לפי המלצותיך זה לא היה קורה), היום הם ביחד

רויטל150

New member
משעשע הסיפור של החבר ../images/Emo13.gif

דברים כאלה יכולים לקרות.... בתכלס - החבר שלך ניסה להתקשר אליה, ובגלל תקלה לא הצליח. מזלו שהיא התקשרה. מאחר שהוא באמת היה מעוניין בה (ע"ס אותה פגישה מדהימה), אז זה לא שינה לו שהיא התקשרה. אבל - ב-99.9% מהמקרים, בחור לא מתקשר כי הוא לא רוצה להתקשר. לא כי הטלפון נפל לשירותים / הוא עבר תאונה / איבד את המספר שלה וכו'. אז הבחורה לא צריכה להתקשר. בתכלס הם ביחד למרות שהיא התקשרה ולא בזכות. כי הוא באמת נדלק עליה. יש גם זוגות שנכנסו למיטה בפגישה הראשונה ו*למרות* (בדגש על למרות ולא בגלל) זה הם נשואים. אז? בכל כלל יש יוצא מן הכלל. זה לא משנה את הכלל, ואני לא אמליץ לבחורה להתקשר לבחור אחרי הדייט. ובינינו, אם היא לא היתה מתקשרת החבר שלך כבר היה מאתר אותה. לא יודעת איך הוא הכיר אותה, אבל היה מאתר...אפילו נוסע אליה הביתה אם צריך. במקרה היא התקשרה והקלה עליו.

ברור שזאת דוגמא קיצונית

וכמה צחקתי על זה, הייתי בטוח שהיא בחיים לא תאמין לסיפור הזה. לא היה לו איך להשיג אותה, הם הכירו בתל אביב, הוא העביר איזה אימון והיא אחת החניכות, היא גרה בבאר שבע והוא כאן (ולומד במרכז), עשתה סוף שבוע בצפון ורצו להיפגש, אם היא לא היתה מתקשרת זה היה מתמסמס ויתכן שכאשר היה משיג אותה בסופו של דבר, היא לא היתה קונה את הסיפור הזה (בנינו, מי כן היה קונה?).

ורד 1970

New member
היית יכול לשלוח לה הודעה

שאתה עסוק ותתקשר מאוחר יותר וגם אם לא - לא כזה נורא - קורה שלא יכולים,אבל היית מתקשר או שולח הודעה מאוחר יותר זה עדיף מאשר להעלם לה לגמרי ואתה שכל כך רגיש....לא מתאים לך
לילה טוב

אני? רגיש?

את מוציאה לי שם של גבר חלש
האמת שסתם התקטננתי איתה כי היא "הכתיבה" לי את שעת השיחה אבל שטויות, כנראה שבתוך תוכי אולי לא רציתי, אין לי הסבר טוב לזה וגם יצאתי די מניאק איתה (הרי נתתי לה להבין שלמחרת אנחנו יוצאים). טוב נו, זה לא היה בכוונה. ועכשיו לדבר החשוב באמת... איך היה בגן?

לכי תדעי

כל אחת והסטנדרטים שלה... כל אחד מבין מה שרוצה להבין
מה שאותי מעניין... מאיפה ורד יודעת שאני רגיש?

רויטל150

New member
היא כנראה הבינה את זה מהכתיבה שלך בפורום

ולדעתי, היא צודקת
וזו דווקא נקודת זכות.

עכשיו נרגעתי

כבר נבהלתי שזה כתוב לי על המצח
כשאת כותבת בגוף שלישי, זאת אומרת שורד מכירה אותי אבל את- לא

ורד 1970

New member
אתה לא בסדר

אבל איכשהו יש לנו תמיד נטיה להיות בצד שאנחנו מכירים אם חברה הייתה מספרת לי על הבחור שנעלם - הייתי אומרת לה עזבי - שילך לחפש - תמשיכי הלאה וכשיתקשר גם אל תעני לו - הוא לא שווה אבל כשזה הפוך - אז זה - יאלה - לא נראה לך עזבי,לא חשוב הוא יבין...
לורן בסדר - בגן שהיא אוהבת עם הגננת שהיא אוהבת ואני רגועה
מחכה להתחיל שבוע חדש ורגוע יותר מהשבוע שהיה

רגע רגע רגע

את בעצם אומרת שהיא לא בגן החדש? או שהיא כבר הספיקה להתאהב... השבוע הנוכחי לא היה רגוע בגלל מה שאני חושב? השבוע הבא יהיה קצר (נראה לי, חגים...)

ורד 1970

New member
לא,היא בגן הקודם

לא יכולתי להיות רגועה בגן החדש,ראיתי ביום הראשון מה הולך שם בשעה שהייתי איתה וברחתי איתה לגן הקודם השבוע לא היה משהו כי לורן הייתה חולה כל השבוע ובקושי ישנתי בלילות

אממממ

זה היה צפוי, גם מבלי שתספרי לי, אני מאמין שאוכל לנחש במדויק מה הלך שם
אבל טוב שניסית... העיקר שעכשיו היא בריאה, לא צריך יותר מזה. תשלימי שעות שינה בסוף השבוע, אני כבר חשבתי שלא היה משהו מסיבה אחרת לגמרי.

© RoNa

New member
בדיוק ../images/Emo45.gif

יש מליוני סיפורים. בגלל זה אני תמיד אומרת שלא צריך לשלול ותמיד כדאי לנסות לפני שאומרים את הלא באופן סופי ומוחלט.

tzahi1980

New member
תשמעי

את בהחלט יכולה לקבל את התובנה המעיקה שמי שמתקשרת אחרי דייט הרי שהיא נואשת.. או, שאת יכולה ללכת באמת עם מה שאת רוצה וליצור קשר. כי תכלס? זה מה שאת רוצה, זה יושב לך באיזה שהוא מקום. מת על האימרה השחוקה שאומרת "מי שמעוניין מתקשר". זהו? זה שחור ולבן? אין מצב שישנה סיבה למה עדיין הוא לא יצר קשר? את רשומה לאתר כדי להגדיל את הסיכוי שלך למצוא בן זוג, אבל את עושה צעד אחרונה כשאת יותר מדי דואגת איך יראה אם תעשי כך וכך... יודעת מתי עושים NEXT? כשאת בטוחה שהאיש באמת לא מעוניין או שממשיך לחפש, והבדיקה הקטנה שערכת הראתה לך שגם לאתר לא נכנס. אם הגושפנקה שלך לסוגיית ההתעניינות שלו תלויה בכמות עצות ה-NEXT שתקבלי כאן, אז סבבה.. אבל אם הגושפנק שלך יבוא מהאינטואיציה שלך, אז תקשיבי לעצמך ולמה שבאמת בא לך. רונה נתנה לך את העיצה הכי טובה, סמסי משהו בקטנה, קליל.. ובהצלחה. ואגב, מי שנותנת לך פיתרון NEXT באופן אטומטי, תמיד תתהי איך זה עבד עבורה עד כה.

b e c k y

New member
התגובה הראשונית שלך היתה מעט בעייתית

כשהוא אמר לך "דברי איתי". היית צריכה לענות אחרת: א. "אני מבטיחה לענות כשתתקשר אלי." ב. "בוודאי, אני אתקשר כדי לדעת מתי אנחנו נפגשים שוב." ג. להוציא את הסלולרי שלך על המקום, להתקשר אליו בחיוך, ולומר לו כשיענה (שיענה! זה משחק) "היי, זו אני, מיס אופטימיות. רציתי לומר לך תודה. היה לי מאד נעים להכיר אותך." ולתת לחוש ההומור שלך ולבחור להמשיך להוביל משם. הרעיון הוא להשאיר חלק מהכח והבחירה בידיים של הבחור, אבל להעביר לו את המסר הברור, שאת מעוניינת. פלירטוט הוא אמנות. והוא מאד חשוב בכל מערכת יחסים, לכל אורכה, לא רק בהתחלה.

רויטל150

New member
סעיף ב' זה כבר לא פלירטוט. זה חיזור.

ואם היא באמת תתקשר, אז מה עשינו כאן?

למעלה