to call or not to call

gmh27

New member
זה עניין של תקווה

אם את רוצה למצוא לעצמך שותף לחיים את חייבית לפעול. כלומר אם היה לך נחמד לשתות אותו קפה וזה לא משנה אם הוא באתר כזה או אחר. וכיון שאני מעריך שאת אישה שיודעת מתי טוב לה, וכדי למצוא את השותף האמיתי שלך לפעמים צריך לקחת סיכון. וחוץ מיזה מה הכי גרוע שיכול לקרות שהוא לא יענה לך. אז את תדעי בבטחון שהוא לא ריציני. ואם הוא כן יענה אולי זה היה הנסיך על הסוס הלבן שלך בהצלחה

רויטל150

New member
זה כל כך מעצבן אותי...

שלפעמים נשים (גם גברים...) מוכרות לעצמן סיפורים. היה דייט נחמד, עברו כמה ימים והוא לא התקשר. אז יש כאלה שיגידו - תסמסי או תתקשרי, "כדי שלא תהיי במצב של חוסר ודאות", או "כדי שתדעי בביטחון לשים את זה מאחורייך". בולשיט. הוא הראה במעשים שהוא לא מעוניין. אתם יודעים מה? שתתקשר, שתשאל מה שלומו, אפילו שתציע להיפגש שוב. שגם תבוא, תאסוף אותו ותשלם על הבית קפה. נראה אם ייצא מזה קשר רציני.

ורד 1970

New member
ואז אני מאמינה שהסיכוי שלה טוב יותר

היא תוכל לראות אותו עוד פעם או פעמיים

אני חושבת שאת קצת מקצינה.

לפעמים גם הצד השני נשאר עם סימני שאלה ולא מרגיש הכי בטוח להתקשר, זה הדדי, ולא כולם הם איזה ג'יימס בונד שישר אם רוצים קובעים ומתקשרים מלאי בטחון, זה לא תמיד אומר שהם לא מעוניינים. לרוב כן, מי שמעוניין ייצור איזה קשר, אבל זה לא ממש שחור ולבן, ולא מוריד מכבוד של אף אחת לשלוח הודעה ולומר שהיה נחמד, אם הצד השני לא מחזיר, זה מראה הכל, וכן, פה כבר יחפש בסיבוב. אבל אם כן, ואחרי זה הוא מתקשר, וזה זורם, אני ממש לא רואה מה כ"כ פסול בזה.

רויטל150

New member
מי דיבר על "להוריד מכבוד"?

בחיי, זה כמו שכתבו פה למעלה שזה לא עולה יותר מדי כסף. זאת בכלל לא הפואנטה. ואת יודעת מה, אם זה כ"כ לא משנה לדברייך, אז למה רק הודעה?...למה שלא תתקשרי? אם זה לא משנה לכן, אז תתקשרו לבחור. עצם זה שאת כותבת "אפשר לשלוח הודעה שהיה נחמד" מראה שאת מבינה, שלא כדאי שתתקשרי... ואם את מבינה אחרת, אני אשמח לשמוע על מערכות היחסים המשמעותיות שלך שהתחילו בזה שחיזרת אחריי הבחור ולא הוא אחרייך. אגב, אם את אומרת לבחור כבר בדייט שהיה לך נחמד, בשביל מה גם לשלוח הודעה שהיה נחמד? עד כדי כך את חסרת ביטחון, וחוששת שלא תקבלי טלפון? למה שלא תתני לבחור הזדמנות להתקשר אלייך אחרי שגרמת לו להבין במהלך הדייט שיש לך עניין? סתם, חומר למחשבה.

אני לא חוששת מכלום.

זה בסה"כ דייט ראשון, הלך טוב, יצאתי בהרגשה טובה, אין לי בעיה להראות או לומר שכך היה, זה הכל. זה לא כזה שחור או לבן. אני גם אף פעם לא חוששת שלא אקבל טלפון, כי גם לא יושבת ומחכה לו, ברוב הפעמים, האינטואיציה שלי שבה התברכתי תודה לאל, לא מטעה אותי. אם היא טובה, אין לי בעיה להתקשר, וכמו שכתבתי לך למעלה, עדיין לא התאכזבתי . תתפלאי..... היתה לי מערכת יחסים של 4 וחצי שנים, עם בחור מדהים ( אנחנו בקשר עד היום הזה ) , שהוא מאד מאד מאד ביישן. הכרנו ברשת, סתם באיזה צ'אט רגיל כזה, הוא לא התחיל איתי, אבל אני כן רציתי אותו. ואני זו שיותר יזמה דברים כי רציתי להכיר אותו, תחושה פנימית... הוא מצידו לא חשב שאני מעוניינת בכלל, ולא עשה שום צעד מתוך ביישנות, חוסר בטחון, או איך שלא תקראי לזה. אז כן, אני זו הזיזה את הענינים בהתחלה, ואחרי הפגישה, שנינו שלחנו הודעה שהיינו רוצים להתראות שוב
וזה יצא הקשר הכי משמשעותי שהיה לי, מעבר לכך, למרות שכיום אנחנו לא יחד, אנחנו ידידים טובים והוא האדם הכי מדהים שהכרתי בחיי !! וזה מאיזה צ'אט מסכן, שאם הייתי הולכת לפי דברייך, לא היה יוצא מזה כלום. לפעמים צריך קצת לצאת מהקופסא. לשבור חוקים וללכת לפי הלב, אולי תפגעי, אולי לא ייצא כלום אולי הבחור יהיה סתם דביל, אבל אולי .... אולי לא ! ואפשר להרוויח המון.

רויטל150

New member
תביני...

אני לא אומרת שלא יכול לצאת קשר מזה שבחורה יוזמת ראשונה. ואם הצליח לך, אז מעולה
בכל כלל יש יוצאים מן הכלל...זה כמו שתמיד שואלים אם מסקס בפגישה ראשונה יכול לצאת קשר רציני. ברור שהתשובה היא כן! אבל ב-99 אחוז מהמקרים, זה לא קורה ויש סיבות לכך.... אז היה לך קשר של כמה שנים עם בחור ביישן וחסר ביטחון בצורה קיצונית. הוא כנראה גם מאוד נדלק עלייך, אז לא ממש שינה לו ששלחת סמס או שלקחת את המושכות. גם זה קורה. אבל תצאי קצת לדייטים (מה שלדברייך, את לא עושה הרבה...), תחזרי ל"שוק" ותראי שלא בדיוק ישתלם לך (בעדינות) להיות המחזרת או אפילו להרים טלפון לבחור יום אחרי הדייט. בחורים אוהבים לחזר כשהם מעוניינים במישהי (וגם כשלא
), וכשאת לוקחת מהם את התפקיד הזה, את ברוב המקרים הורסת או מנווטת את הקשר לכיוון של יזיזות (בכל מקרה, לא לכיוון של מחויבות או חתונה...). איך שלא יהיה, כנראה לא נסכים, אבל אני מכבדת את דעתך

כנ"ל כנ"ל ../images/Emo13.gif

אני גם מכבדת את דעתך ויכול להיות שבאמת בזמנים של שוק הבשר של היום, זה אולי כך לרוב . אני מניחה שכל אחת צריכה ללכת אחרי מה שהיא מרגישה לנכון.

למעלה