to call or not to call

נראה לי שהוא בחור של משחקים

לא דווקא בקטע השלילי של הדבר אבל מבחינת ה"משחק" הוא אולי רוצה שלשם שינוי לא הוא זה שיצור את השיחה שאחרי אם אני צודק - אז קחי בחשבון שזה הראש של הבחור - לא כל אחד/ת אוהב/ת את זה אני מקוה שהאופציה שהוא לא בעניין לא קיימת - אבל עדיין אפשרית, אז שימי לב לתגובות שלו כשאת מתקשרת שלא תעמידי את עצמך במצב לא נוח

my truth

New member
אין חוקים

את צריכה לקבוע את הגבולות של עצמך. אין פה לדעתי עניין של נואשות, אם בא לך לשחק איתו את המשחק, שחקי. אם בא לך לצאת מהמשחק, צאי. אם את מחפשת מישהו שיחזר אחריך ויעניק לך ביטחון הוא כנראה לא האדם הזה. אם הוא מסקרן אותך ובא לך קת להשתעשע לכי אחריו. רק אל תשלי את עצמך שיש כאן מה שאין או ההפך. שיהיה בהצלחה! :)

תודה

הוא באמת מסקרן אותי אבל אני לא מכירה אותו כדי לבנות כל מיני מגדלים באוויר, סתם רציתי לדעת מה אתם חושבים אם אני אצור את הקשר כמו שהוא אמר ולא אמשיך לשבת לחכות לו... אגב, בדקתי, הוא לא היה באתר מאז בכלל.

רויטל150

New member
זה שהוא לא היה באתר, לא אומר כלום.

מניסיון אני מדברת... ובתכלס, מה שצריך לעניין אותך זה אם הוא מתקשר אלייך ומראה רצינות או לא. את לא צריכה לבזבז זמן ולשחק בלבלוש אחריו....

benqo999

New member
עדיף שתתרחקי ממנו

בהתחלה נטיתי לחשוב שהוא סתם נחמד וחייכן ושאת לא פירשת טוב את מה שקרה אבל עכשיו אני נוטה לחשוב שהוא שחקן ועל פי ההתרשמות שלי איתך זה לא מה שמתאים לך בשורה התחתונה - תשכחי מהדייט הזה, לא היה שם כלום וכמו שכבר נכתב לך - גבר שמנשק אותך פעמיים בדייט ראשון ואחר כך נעלם זה לא גבר רציני לזה שהוא לא נמצא באתר יכולות להיות כמה סיבות: יש לו כבר כמה דייטים השבוע ולכן אין טעם לחפש עוד באתר, כלומר דייטר סדרתי הוא התחיל קשר עם מישהי אחרת הוא החליט אחרי הדייט איתך שאתרי הכרויות זה לא בשבילו והקפיא את הכרטיס וטס להודו יש לו כרטיס נוסף והוא נכנס דרכו הוא פשוט עסוק, ויכול להיות שבהמשך הוא כן יתקשר אלייך, כשיתפנה מעיסוקיו המאוד חשובים ועוד...

רויטל150

New member
ממש לא.

אם הוא מעוניין, הוא יתקשר אלייך. את אל תעשי כלום! לא התקשר - NEXT.

בדיוק ככה ../images/Emo88.gif

יצאתן לדייט, אתן מחכות ומחכות והוא לא מתקשר ? NEXT. וככה כל דייט ודייט. כל פעם שאתן מחכות והוא לא מתקשר - תמשיכו לבא בתור . עם השנים תהיו בטוחות שיהיה שם מישהו אחד שכן יתקשר.

רויטל150

New member
ולא לשכוח להיפגש בבית...

בדייט הראשון, כן?

וגם לא לשכוח

שזה מתבסס על הצלחה יותר מאשר על כישלון. ( במקרה שלי ) המזל שלי שמעולם לא חיכיתי.... אלא יזמתי. אבל יותר מזל זה שכמעט לא נתקלתי בנשים שהמתינו שיטלפנו אליהן. טוב, גם למיעוט יש דיעה.

© RoNa

New member
מי שנוהגת כך - מפסידה

יכולה להגיד בוודאות שיש כאלה שמתביישים, לא נעים להם, לא בטוחים, עסוקים מאוד, אולי שכחו מכל מיני סיבות, ושיחת טלפון אחת קטנה או SMS יכולים לקדם את הקשר לכיוון חיובי. כולה שיחת טלפון, מה הביג דיל? אם זה לא ילך, לא תרצו, תמשיכו הלאה, אבל למה לא לנסות? אפשר לחשוב שזה מאמץ עילאי או עולה המון כסף ומצריך השקעה גדולה.

רויטל150

New member
עסוקים?? שכחו?? פליזזזז.... רונה.

גבר שיצא עם מישהי לדייט והיא מצאה חן בעיניו, "ישכח" להתקשר? איפה את חיה? ;) ואין דבר כזה עסוק. גם אנשי העסקים הכי עסוקים ביקום, מוצאים זמן במהלך היום / בנסיעה / בסוף היום להרים טלפון כשזה חשוב להם.

© RoNa

New member
כן ולא

יש לי חבר טוב שמחפש בנרות משהי רצינית. הבחור איכותי ולא משחק משחקים - והיו דברים מעולם.. מסיפורים שלו קרה שהיה עסוק, לא הספיק ומליון סיבות. לפעמים עוברים כמה ימים והם לא מרגישים נעים להתקשר וחושבים שפיספסו את הרכבת. לא חושבת ששיחת טלפון אחת זה לרוץ אחריו, זה רק לזרוק לו עצם. אם גם אחרי הוא לא יוזם, זה משהו אחר. אישית לא חושבת שצריך לעשות את החשבונות האלה.

רויטל150

New member
זה לא עניין של חשבונאות, בכלל.

זה עניין אחר לגמרי - את רוצה לצאת עם מישהו שמעוניין. לא מישהו שקצת מעוניין, שמעוניין "אם זה מסתדר" או שעושה לך טובה. תשאלי את כ-ל הידידים הגברים שלך, וגם את בעלך שיחיה, ותראי שאם הם היו יוצאים עם מישהי לדייט והיא היתה מוצאת חן בעיניהם, הם היו מתקשרים למחרת. הם יעזו לחכות יומיים או "לשכוח" רק כשזה לא מספיק חשוב. קשר שמתחיל ככה, כמעט בכל המקרים לא יצליח.

© RoNa

New member
מה שאת מתארת

זה לעשות חשבון
לא אומרת שבכל המקרים צריך לתת צ'אנס ולהתקשר. צריך לבחון כל מקרה לגופו של גוף. אבל! צריך לזכור שבכל כלל יש יוצא מן הכלל ויש חריגים. אם הבחור אומר לה להתקשר, בעיני זה מראה על רצון להמשך, אז מה הבעיה? מניחה שמי שלא רוצה לא היה אומר כלום.

© RoNa

New member
כן ../images/Emo11.gif

היה לי היום יום מאוד עמוס (לא שזה תירוץ), ובגלל שלא קיבלתי תזכורת, ברח לי מהראש. את רואה, גם אני שוכחת דברים

למעלה