My Mother, the Fiend יולי 2022 – סיכום חודש 🌊💢🌵🎳🏊‍♂️💐🐚🔨💾

Lhuna3

Well-known member
⚜️ שם: לונה3
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח: |אליהו||אליהו| זוכרת אותו.
⚜️ למה השמש שוקעת במערב: היא לא תמיד. היא שוקעת כל יום בצד אחר באופן רנדומלי. אבל כמו שאם תטיל מטבע שוב ושוב מספיק פעמים, אז בסופו של דבר יצא לך רצף של פלי בכל אורך שהוא, זה רק עניין של זמן, אבל זו עובדה סטטיסטית, אז כרגע היא ברצף של מערב שנמשך עד עכשיו כבר כמה מאות אלפי שנים. הוא יכול להישבר בכל יום.

🎁 סדרות החודש: חתונמי אל תשפטו גם אתם טראש.
🎁 סרטי החודש: הקול בראש.
🎁 ספרי החודש: טרילוגיה או יותר נכון קאוודרולוגיה מדהימה בשם Remembrance of Earth's past (אני בספר השלישי)
🎁 שירי החודש: כביש החוף וסתלבט בקיבוץ
🎁 דמויות החודש: דמות מהספר
🎁 שחקני החודש: לזלי נופ בדיבוב של הקול בראש
🎁 קראש החודש: החתולה שלי
🎁 שאלת החודש: הרבה שאלות מעולות מתוך הספר אבל לא אעשה ספוילרים
🎁 ציטוט החודש: make time for civilization, for civilization will not make time
🎁 סיבה למתנה: לא היתה לי.

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? קניידאלאך. ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? שהיא עדיין קיימת.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? החפץ הבלתי אפשרי.
🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? ג'ד בארטלט ולזלי נופ ברוטציה |מאוהב|
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? תפוז.
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? סדרת הספרים שהזכרתי הולכת באמת להפוך לסדרה בנטפליקס, והיא לגמרי היתה מתאימה להיות פרנצ'ייז כזה (אבל אני בטוחה שהם יעשו את זה גרוע ויקלקלו).
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון? האמת שאני חושבת שהייתי מנחשת נכון, או לפחות משהו דומה לאמת, למרות שעוד כמעט לא היה קיים דבר כזה ובטח לא הכרתי. אבל אולי אני סתם עפה על עצמי.
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? אוי זה נורא קשה. עדיף ללכת על דרמה מעולה או על קומדיה קורעת, או על דרמה חצי קומית כיפית כזאת? אני אחשוב על זה.
🇲🇾 באיזו סדרת סרטים הסרט הרביעי היה הכי טוב? (או לחלופין לאיזו סדרה הייתה עונה רביעית הכי טובה?) פשש מה אתה מתקיל, מאיפה אני זוכרת מה היה בעונה 4 של כל סדרה? |חבול|
🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? קרואסון אה בעצם הזכרת לי פרנץ' טוסט (גוגל אומר שזה לא באמת מצרפת) פרנץ' פרייז (צ'יפס) (גוגל אומר לא) קרפ צרפתי (גוגל מאשר!)

🇹🇰 תמונות, סרטונים או מתכון לפרנץ' טוסט...

תמונות שמרתי בשבילכם:

draw.jpg

chicken.jpg

corona.jpg

וסרטון אחד:

Lhuna3

Well-known member
🎁 ציטוט החודש: "שחקן טוב יודע איפה הוא על המגרש. שחקן מעולה יודע איפה כל האחרים נמצאים" . מתוך השיחוק
יפה. איך קוראים לסרט הזה במקור?

🎁 סיבה למתנה: כי מגיע לי, לא?
כן!

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? את האוכל ואת הפוליטיקאים, בהתאמה.
|כן||כן|

🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? סלע קיומנו.
:-D

🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? טוני סופרנו בסדר?
לא, אבל היו גרועים יותר.

Lhuna3

Well-known member
🎁 סרטי החודש:ת'ור,אהבה ורעם
o_O יש לך מכונת זמן??

🎁 שאלת החודש:כמה פסטה מספיקה ל 2 אנשים?
פשוט תחשב כמה צריך בשביל 144 אנשים, ואז תחלק ב-72.

🎁 סיבה למתנה:בא לי, אוהב לתת מתנות לחברים שלי
איזה כיף לחברים שלך!

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה?האוכל בפסח, והשאר
וואו... זה בניסוח אחר אמנם, אבל בדיוק מה שהתכוונתי גם.

🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב?ג'רוד
מאיזה סדרה?

Aranel Nenharma

Well-known member
⚜️ שם: יעל אוונס
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח: 46.78
⚜️ למה השמש שוקעת במערב: זאת השאלה

🎁 סדרות החודש:
דברים מוזרים - לקראת חלק 2 התחלתי לראות את כל הסדרה מחדש, הספקתי עד עונה 2, זאת סדרה ממש כיפית! (וראיתי כבר את חלק 2 של עונה 4 אבל את זה כבר נשאיר רשמית לשרשור של חודש אוגוסט)
מיס מארוול - סדרה ממש כיפית, מקסימה וחמודה של מארוול. כיף לצפות בה ואני שמחה שמארוול עדיין יכולים להפתיע.
אקדמיית המטריה - עונה 3. חמודה וכיפית כמו תמיד, ממש מצפה לעונה הבאה
יורשים - שמעתי עליה המון המלצות חמות, החלטתי לראות אותה ואוווו!!!! איזה החלטה טובה זה היה. סדרה מעולה ובאמת מגיע לה כל התשבוחות והפרסים, והשחקנים מדהים.
היהודים באים - הם עדיין הצליחו להביא הברקות גם בעונה הזו, הפרק האחרון היה בו כמה מערכונים פשוט גאונים.
רק רוצחים בביניין - העונה השנייה התחילה רק עם 2 פרקים, הם עדיין מחזיקים בקסם של הסדרה.
בארי - ראיתי את שתי העונות הקודמות לקראת העונה החדשה (שלצערי עדיין לא הספקתי להשלים) סדרה מדהימה גם בצפייה שניה, ממש מומלצת.
girls5eva - עונה שניה של סדרה כיפית ומרעננת. טינה פיי היא בין המפיקים של הסדרה וממש ניתן לראות את היד שלה ביצירה. מי שאהב רוק 30 יהנה גם מהסדרה הזו, ולמרות שיש באסה שזה משודר פרק בשבוע זה עדיין נחמד לדעת שאני יכולה להתענג מהסדרה הזו לאורך זמן ולא לסיים אותה בבינג' במשך יום.
תקציב משפחתי - סדרה נחמדה, בעיקר מעבירה את הזמן וממלאת זמנים מתים ביום שלי
חברים - שידורים חוזרים ביס. תמיד נחמד לצפות בה.
איך פגשתי את אבא - די אכזבה, היא ממש לא עומדת באותו קנה מידה כמו סדרת המקור והיא גם לא מציאה בתור סדרה בפני עצמה.
איך פגשתי את אמא - שידורים חוזרים ביס. תמיד מעלה חיוך.
באפי - סוף סוף אני רואה באפי בזכות דיסני פלו..... רגע בעצם, לא
🎁 סרטי החודש:
ד"ר סטריינג בממדי הטירוף - סרט טוב, ממש אהבתי
צ'יפ ודייל : יחידת הצלה - סרט חמוד כזה
סוניק - משום מה יצא לי לראות את זה, סרט חמוד אבל נטו פונה יותר לילידים, לפחות היה הצגה יפה של ג'ים קארי
🎁 ספרי החודש: חנות הספרים האחרונה בלונדון - לקחתי אותו מהספרייה, ספר חמוד אבל לא יותר מדי
🎁 שירי החודש: אני חייבת לציין את שיר הנושא של יורשים שהוא מדהים |מאוהב|
🎁 דמויות החודש: סטיב ודסטין (דברים מוזרים), קלאוס וחמש (אקדמיית המטרייה)
🎁 שחקני החודש: ג'רמי סטרונג, קירן קאלקין, בן שוורץ, אנדי סמברג, בנדיקט וונג, בנדיקט קמברבאץ'
🎁 קראש החודש: ג'רמי סטרונג, ג'ו קירי, כריס לואוול
🎁 שאלת החודש: למה?
🎁 ציטוט החודש: ד"ר סטריינג בממדי הטירוף : I can do this all day - captain carter
🎁 סיבה למתנה: אין יותר מסיבה אז לפחות נביא מתנה

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? יש ביהדות הרבה דברים יפים רק שלדעתי החרדים לקחו את זה לקיצון. אפילו דבר פשוט כמו נטילת ידים וטבילה במקווה, המנהגים האלו התחילו כי בעת העתיקה היה חשוב לשמור על היגיינה ואני חושבת שמנהגים אלו הם מה שהובילו לכך שאנשי היהדות שרדו עד היום, גם כל השבת מנוחה זה דבר מקסים ויפה שיש יום למשפחה ומנוחה מכל הטירוף ביום יום, אבל החרדים לקחו את זה למקומות שבכלל קיצוניים ולא רלוונטים לימינו, וזה מה שאני לא אוהבת ביהדות - שהיא לא מתאימה את עצמה פר תקופה
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? עדגלדך
🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? לזלי נופ
1656700573466.png
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? כאילו בואו נודה באמת - אני רוב היום בפורום תפוז או מגיבה או מחכה מישהו יכתוב משהו
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? צלילי המוזיקה (לסרט ההמשל יקראו 2 sound 2 music)
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון?
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? למה שאני אדבר מחלתחילה עם אדם שלא צפה בטליוויזה 30 שנה, וכיצד הוא יודע מה הטעם שלו אם הוא אף פעם לא צפה במשהו? אני אמליץ לכל אדם לראות משהו שמייקל שור מעורב בו
🇲🇾 באיזו סדרת סרטים הסרט הרביעי היה הכי טוב? (או לחלופין לאיזו סדרה הייתה עונה רביעית הכי טובה?) עונות 4 ו5 הם העונות האוהבות עלי של חברים
🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? שדה תעופה שארל דה גול - המראות

1656700161294.png

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון? אביזרי מין?
:oops:
🎁 סרטי החודש:ת'ור,אהבה ורעם
כנראה ממש אהבת אם נסעת בזמן לעתיד כדי לראות אותו
חצי חבילה
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים?בריןפלסקטירמקטולפי
קליט
אני בוכה רק מלקרוא את שם הסרט, זה היה צפייה ראשונה שלך?

🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון? האמת שאני חושבת שהייתי מנחשת נכון, או לפחות משהו דומה לאמת, למרות שעוד כמעט לא היה קיים דבר כזה ובטח לא הכרתי. אבל אולי אני סתם עפה על עצמי.
את סתם עפה על עצמך, בשנת 2000 עוד היה לך מנוי בבלוקבאסטר
draw.jpg
מעולה
o_O יש לך מכונת זמן??
הייי גם חשבתי ככה

Lion_Heart

Well-known member
o_O יש לך מכונת זמן??
לא אמרתי כלום על מכונת מסע בזמן
פשוט תחשב כמה צריך בשביל 144 אנשים, ואז תחלק ב-72.
אההה...אהה?
איזה כיף לחברים שלך!
אני יודע!
וואו... זה בניסוח אחר אמנם, אבל בדיוק מה שהתכוונתי גם.
great minds and so forth
מאיזה סדרה?
the pretender

Lion_Heart

Well-known member
:oops:

כנראה ממש אהבת אם נסעת בזמן לעתיד כדי לראות אותו
לא אמרתי כלום על מכונת מסע בזמן!
תודה!
אהבתי את הסרט הזה כל כך!
הייי גם חשבתי ככה
אני חוזר-לא אמרתי כלום על מכונת מסע בזמן!

Lhuna3

Well-known member
יורשים - שמעתי עליה המון המלצות חמות, החלטתי לראות אותה ואוווו!!!! איזה החלטה טובה זה היה. סדרה מעולה ובאמת מגיע לה כל התשבוחות והפרסים, והשחקנים מדהים.
אחת ההחלטות הטובות שעשית אי פעם, ואיזה כיף שאת מסכימה!! מדהימים!!
גם אני האמת מידי פעם נופלת על זה ונשאבת לכמה פרקים...
איך פגשתי את אבא - די אכזבה, היא ממש לא עומדת באותו קנה מידה כמו סדרת המקור והיא גם לא מציאה בתור סדרה בפני עצמה.
|כן|
באפי - סוף סוף אני רואה באפי בזכות דיסני פלו..... רגע בעצם, לא
אוף כן, אני עדיין עצבנית עליהם בגלל זה.
🎁 שירי החודש: אני חייבת לציין את שיר הנושא של יורשים שהוא מדהים |מאוהב|
לחלוטין.
🎁 שחקני החודש: ג'רמי סטרונג, קירן קאלקין, בן שוורץ, אנדי סמברג, בנדיקט וונג, בנדיקט קמברבאץ'
|כן| על כולם.
🎁 שאלת החודש: למה?
תמיד רלוונטי.
🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? יש ביהדות הרבה דברים יפים רק שלדעתי החרדים לקחו את זה לקיצון. אפילו דבר פשוט כמו נטילת ידים וטבילה במקווה, המנהגים האלו התחילו כי בעת העתיקה היה חשוב לשמור על היגיינה ואני חושבת שמנהגים אלו הם מה שהובילו לכך שאנשי היהדות שרדו עד היום, גם כל השבת מנוחה זה דבר מקסים ויפה שיש יום למשפחה ומנוחה מכל הטירוף ביום יום, אבל החרדים לקחו את זה למקומות שבכלל קיצוניים ולא רלוונטים לימינו, וזה מה שאני לא אוהבת ביהדות - שהיא לא מתאימה את עצמה פר תקופה
מסכימה עם הכל.
צפה בקובץ המצורף 51826
כנראה יהיה לה פה רוב.
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? צלילי המוזיקה (לסרט ההמשל יקראו 2 sound 2 music)
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? למה שאני אדבר מחלתחילה עם אדם שלא צפה בטליוויזה 30 שנה, וכיצד הוא יודע מה הטעם שלו אם הוא אף פעם לא צפה במשהו? אני אמליץ לכל אדם לראות משהו שמייקל שור מעורב בו
פתרון טוב.
1656700161294.png
|מאוהב|:-D

Lhuna3

Well-known member
[הקול בראש] צפיה שניה.
לא אמרתי כלום על מכונת מסע בזמן
[ת'ור אהבה ורעם] אז סידרו לך צפיה מוקדמת??????????
או שהוא אהוב עליך עוד לפני שראית אותו? (זה מסוכן)
או ש... מה?

reasonforall

Active member
⚜️ שם: ריזון הראשון
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח: עשרים ומאה שנים
⚜️ למה השמש שוקעת במערב: רגע, אתקשר לגלילאו, אולי הוא יידע

🎁 סדרות החודש:
Moon Knight (שאני לא באמת מצליח להתקדם. כל פעם רואה קצת ומפסיק. לא מבין על מה כל ההייפ)
דברים מוזרים, הפלאש, אדם נגד דבורה, מיס מארוול (קצת נמאס לי מההתמקדות המוגזמת בתרבות הפקיסטנית-איסלאמית), אקדמיית המטריה
שידורים חוזרים: איך פגשתי את אמא (שבדיוק הסתיימה שוב ב-יס), שיטס קריק (שמשום מה כשרק התחילה לא הצלחתי לראות), שלדון הצעיר
🎁 סרטי החודש: דוקטור סטריינג' במימדי הטירוף (סוף סוף השלמתי, אודות לדיסני+), והאלמנה השחורה (שהפתיע מאוד לטובה. לא ציפיתי)
🎁 ספרי החודש: -
🎁 שירי החודש: -
🎁 דמויות החודש: חייב לומר ש-וויל מ'דברים מוזרים' הפתיע אותי, בעיקר בפרקי סיום העונה; קלאוס מ-'אקדמיית המטריה'
🎁 שחקני החודש: פלורנס פו (ילנה מ 'האלמנה השחורה'), שבזכותה כנראה אצפה בסדרה הוק איי.
🎁 קראש החודש: פלורנס פו
🎁 שאלת החודש: איך באים ילדים לעולם?
🎁 ציטוט החודש: -
🎁 סיבה למתנה: יום הולדת 6 לאחיינית. רעיונות בבקשה!

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה
? החגים. החגים.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? קוגלביץ
🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? הייתי רוצה לראות את דונלנד טראמפ שוב כנשיא (שהופיע בלא מעט סדרות וסרטים בתור עצמו), וזה כדי לצחוק על האמריקאים שלא רק זלזלו בו, אלא גם בחרו בו שנית
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? אתחכם ואומר פשוט google
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? צריך לחשוב על זה. עד כמה שהיינו רוצים לפעמים לראות סדרות מוגבלות מתרחבות, זה לחלוטין משהו שיכול להרוס אותה
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון? |תוהה| שאני לא מבין מה הוא רוצה ממני
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? אבודים
🇲🇾 באיזו סדרת סרטים הסרט הרביעי היה הכי טוב? (או לחלופין לאיזו סדרה הייתה עונה רביעית הכי טובה?) |תוהה|
🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? באגט

didalf

Well-known member
אני בשוק שעלה שאלון חודשי ועדי היא לא הראשונה שעונה :eek:
אני נע בין שוק ללהיות מודאג.
וזה לא סתם שלא ראשונה. כבר עברו מעל שעתיים וחצי. בדרך כלל היא עונה תוך שתיים וחצי דקות.
כי ניקולס החלאה הזה עד ששמת שאלון:-[ שעתיים שלמות אחה"צ ישבתי פה משועממת מחכה שתעסיק אותי עם שאלון ומתי העלית אותו? 5 דקות אחרי שיצאתי לארוחת ערב וחזרתי רק עכשיו:-[

⚜️ שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן הפליימקיפה (TV)
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח:|קדימה|1989
⚜️ למה השמש שוקעת במערב:|קדימה|המכשפה הרעה מהמזרח והמכשפה הרעה מהמערב עשו אנדנדינו וזה מה שיצא.

🎁 סדרות החודש:|קדימה|תראו איזה רשימה מכובדת (בשביל אנשים נורמלים שהם לא ניק)!
Queer As Folk הריבוט - ממ נחמד. בסדר כזה. זה לא אותו דבר בלי בריאן קיני.
Love, Victor - רק|מאוהב|
The Summer I Turned Pretty - האם צפיתי בזה רק כי מקורות אמרו שיש בפסקול הרבה שירים של טיילור? אולי|מובך|. אבל זה היה ממש חמוד והבנים חתיכים.
אקדמיית המטריה - כיפי ומטורלל כמו שצריך.
רק רציחות בבניין עונה 2 - היו רק 2 פרקים בינתיים אבל נראה שעדיין כיף.
מיס מארוול - MEH
איך פגשתי את אבא - הייתי מאד עייפה אבל היה מוקדם מידי ללכת לישון והייתי צריכה משהו לבהות בו. נחמד אבל די עלוב לעומת הסדרה המקורית, ומרגיש איכשהו יותר מיושן ממנה.
🎁 סרטי החודש:|קדימה|להלן:
פאלם ספרינגס - זה היה החודש? מרגיש כ"כ מזמן. קומדיה רומנטית עם אנדי סמברג והאמא מאיך פגשתי את אמא שתקועים בלולאת זמן, חמוד מאד מאד.
פייר איילנד - רום קום שהוא עיבוד הומואי של גאווה ודעה קדומה? יס פליז!! גם חמוד מאד מאד!|לב| זמין בדיסני+.
🎁 ספרי החודש:|קדימה|If This Gets Out - חמוד מאד אבל לא בטופ הז'אנר
🎁 שירי החודש|קדימה| David Bowie - Rock 'n' Roll Suicide
🎁 דמויות החודש:|קדימה|בנג'י ו-ויקטור - לאב ויקטור, קלאוס - אקדמיית המטריה.
🎁 שחקני החודש:|קדימה|כריס אוונס והכלכלבים|מאוהב| ואליזבת אולסן שהוציאה מסתבר ספר ילדים עם בעלה אז ראיתי אותה בכל מיני ראיונות ואני מאוהבת בה|מאוהב|

🎁 קראש החודש:|קדימה|SAME|למעלה| אה ועדיין קצת הארי סטיילס.
🎁 שאלת החודש:|קדימה|כמה חול יכול לאכול חול בכל ימות החול אם בכלל יכול חול לאכול חול?
🎁 ציטוט החודש:|קדימה|יש לי בלאקאאוט מוחלט.
🎁 סיבה למתנה:|קדימה|אם אתה רוצה לתת לי מתנה לא צריך סיבה.

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה?|קדימה|ווי קמת פילוסופי היום. לא אוהבת זה קל, מה שאני לא אוהבת בכל דת: את הרעיון הבסיסי שיש אל שאכפת לו מה אנחנו לובשים ואוכלים ועושים ואיך שאנשים מתנהגים כביכול בשם האל הזה, היחס לנשים, היחס ללהט"בים, הצביעות שבזה ועוד ועוד. מה אני כן אוהבת? אמממממ אני חושבת שהקבורה היהודית יותר הגיונית מהנוצרית עם הארון הפתוח והשימור וזה.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים?|קדימה|עדימון.
🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב?|קדימה|לזל נופ כמובן. מקווה שזה לא ישבור אותה.
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב?|קדימה|תפוזבל פור אבר אנד אבר. ויוטיוב.
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)?|קדימה|אני תמיד מתנגדת לחפירה יותר מידי בדברים. אבל אולי היה נחמד אם נניח היינו מגלים שפארקס וברוקלין מתרחשות באותו עולם והיה קרוסאובר. אוקי זה לא כזה עונה על השאלה. לאדעת האמת פרנצייז סרטים זה דבר לרוב מעצבן לדעתי ומארוול הם אנומליה.
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון?|קדימה|"מה זה סטרימינג"? אולי משהו שמשדר דברים של דיסני כל הזמן אבל ערוץ לינארי כזה שצריך לתפוס בו מה שרוצים או לכוון קלטת וידאו.
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו?|קדימה|איך אנחנו יודעים שיש לו אותו טעם אם הוא לא ראה כלום אף פעם? ממה נוצר הטעם שלו? אבל אם אנחנו מניחים שיש לה טעם דומה לשלי אז שיימלס או המאה.
🇲🇾 באיזו סדרת סרטים הסרט הרביעי היה הכי טוב? (או לחלופין לאיזו סדרה הייתה עונה רביעית הכי טובה?)|קדימה|הנוקמים אנדגיים כמובן|מאוהב| והעונה הרביעית של שיימלס אני חושבת הייתה הכי טובה, או אחת הטובות. גם עונה 4 של ש"ש הייתה מעולה.
🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך?|קדימה|ווי ווי מונאמי ז'ומאפל לאפייט. או בגט.

🇹🇰 תמונות, סרטונים או מתכון לפרנץ' טוסט...|קדימה|
|מצלמה| אין לי משהו חמוד או מצחיק לכן תמונה שצילמתי והתלהבתי מאיך שתפסתי גל מתנפץ עם הטיפות באוויר.
A65F277E-EE52-4DE3-8A24-CDB2BE90D8CD.jpeg

אה והנה בדיחה

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? וואלה
מדור התרבות ובידור של וואלה די טוב|כן|

🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? שחקנית הקולנוע מלאני לורן וגם קרם ברולה.
זאת שושנה מממזרים חסרי כבוד? אז כן|כן| וגם קרם ברולה|מאוהב|

יש כפות עץ כאלה שאפשר לשים בהם ספגטי לפי כמות אנשים.

וזה לא סתם שלא ראשונה. כבר עברו מעל שעתיים וחצי. בדרך כלל היא עונה תוך שתיים וחצי דקות.
שקר. כלומר היא מתחילה תוך 2 וחצי דקות אבל כיוון שאני מאד משקיעה בתשובות ובעיצוב לוקח לי איזה חצי שעה ויותר לענות.

didalf

Well-known member
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח: |אליהו||אליהו| זוכרת אותו.
:-D:-D:-D

🎁 סדרות החודש: חתונמי אל תשפטו גם אתם טראש.
:-D:-D
מילא טראש אבל זה נשמע כ"כ משעמם.

|מאוהב|

🎁 שירי החודש: כביש החוף וסתלבט בקיבוץ
של סטטיק ובן אל?8-* האמת שיר מדבק.
🎁 קראש החודש: החתולה שלי
מוצדק
🎁 סיבה למתנה: לא היתה לי.
פראייראית. מי צריך סיבה?

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? קניידאלאך. ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? שהיא עדיין קיימת.
כן|מאוהב| וכן:-D

🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? קרואסון אה בעצם הזכרת לי פרנץ' טוסט (גוגל אומר שזה לא באמת מצרפת) פרנץ' פרייז (צ'יפס) (גוגל אומר לא) קרפ צרפתי (גוגל מאשר!)
לקח לי יותר מידי זמן להבין|מובך|
חחחחח ראיתי את זה, ובול:-D
וסרטון אחד:
למה זה הצחיק אותי הרבה יותר מידי?:-D

LeAnnDylan

Well-known member
⚜️ שם: דדי הדה דילן
⚜️ גיל של השד הקדמון מתושלח: תש"ל
⚜️ למה השמש שוקעת במערב: כדי שתהיה לך שאלה חודשית. וגם כי כולם יודעים שווסט קוסט - בסט קוסט.

🎁 סדרות החודש: ניסיתי להעמיד פנים שאני צריכה להסתכל בפתקים שלי. אבל האמת שחוץ מפרק אחד של The Wilds בתחילת החודש, בשאר החודש לא צפיתי בכלום חוץ מפרינג'.
🎁 סרטי החודש: Face/Off שחוגג 25 שנים 🥳 (שזה אגב הסרט הראשון שראיתי בקולנוע)
🎁 ספרי החודש: לא קראתי או האזנתי לשום דבר.
🎁 שירי החודש: הקטגוריה הזאת די כאוטית. זה היה חודש די משונה שנע בין יותר מידי סגנונות מוזיקליים: כמובן שהיה לי את הקאנטרי פופ הרגיל שלי, אבל גם שמעתי הרבה ליזו וקארדי בי, בעבודה שמעתי כל מיני אנדרה בוצ'לי ושאר זמרי אופרה בסגנון שלו. יש לנו גם פלייליסט של רוק קלאסי ששמעתי לא מעט, וגם המון קרפנטרס, והיו כמה ימים של ג'אז ובלוז של שנות ה-40-50 ואיפשהו באמצע קצת יורודאנס של שנות ה-90.
אבל סירי טוענת שהשירים ששמעתי הכי הרבה היו Be Careful של קארדי בי והקאבר המושלם של קלי קלרקסון ל-Happier Than Ever של בילי אייליש.
🎁 דמויות החודש: אוליביה אדומה
🎁 שחקני החודש: אנה טורב|לב| ג'ון טרבולטה|לב|
🎁 קראש החודש: גאווין ניוסם המושל המושלם שלנו כפרעליו הלוואי שישאר המושל שלנו לנצח|לב|
🎁 שאלת החודש: אם היה לכם רק 20 ש"ח והייתם צריכים לקנות בזה אוכל שיספיק לכם לשבוע- מה הייתם קונים?
🎁 ציטוט החודש: יש בשיר החודש שלי של קארדי בי שורה שאומרת You make me sick nigga, ומכיוון שאני לא אמריקאית, אין לי קונוטציות שליליות ל-N WORD ואין לי בעיה לשיר את זה בסבבה שלי. חברה שלי גם קוראת לכולם nigga כולל לאבא שלה כשהוא מעצבן אותה בבוקר (שזה בכלל בידור בפני עצמו כי יש להורים שלה נטיה להציק לה על הבוקר אז היא כל הזמן פולטת דברים בסגנון של !?wth nigga, why u be pissin me off before i had my coffee) אז אנחנו כל הזמן ניגה דיס ניגה דאט. וכשסהר מעצבן אותי אני גם שרה לו You make me sick nigga לפחות 7 פעמים ביום. ואיזה יום אחד יצאתי מהבית להליכה, אני באה לנעול את הדלת וסהר אמר איזה משהו מפגר אז כמובן שהחזרתי לו בשורה הרגילה שלי, ואז כשהסתובבתי כדי לצאת קלטתי שמחוץ למרפסת שלי עומד איזה בחור שחור ענק עם מבט ממש עצבני|מובך| כמובן שנכנסתי מהר הביתה ומאז אני מפחדת לצאת להליכות באמצע הלילה:-D (סתם, לא באמת, אני הולכת להליכות ושרה לי בסבבה שלי באמצע הרחוב ולמי שיש בעיה עם זה שיקפוץ לי|שפם| אבל סריייסלי אם ירצחו אותי סתם פתאום ברחוב, תדעו למה:-P:)
טוב זה לא בדיוק היה ציטוט החודש, יותר כמו סיפור החודש אבל שיהיה.
🎁 סיבה למתנה: אני נותנת מתנות סתם כי בא לי ואני מצפה לקבל מתנות כי אני מהממת וזו סיבה מספיק טובה. ולא, אני לא אחכה ליומולדת שלי. אני רוצה מתנה עכשיו.

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? אני אוהבת את שלמה המלך כי הוא נותן לגיטימציה לאלף הנשים שלי.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? בבית שלי מסתבר שזה נקרא סל כביסה.
🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? ניית'ן פטרלי כמובן.
🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? זה השלב שאני אמורה להגיד תפוז? או לציין את אתר הפורנו האהוב עליי? כי בתאכלס האתר שאני נכנסת אליו הכי הרבה זה או IMDB או אתר של בניית פאזלים אונליין כי לפעמים זה עדיף מאשר לתת בוקס למישהו בעבודה.
🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? גיבורים.
🇱🇹 אם בשנת 2000 מישהו היה אומר לכם שיש לו שירות סטרימינג של דיסני, מה הייתם חושבים שהוא מתכוון? התעוררתי עם כאב ראש ואין סיכוי שאני מקדישה לשאלה הזאת מחשבה.
🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? אם יש לו אופי כמו שלי אז שיראה דקסטר ויתחיל לעזור לי להחביא גופות.
🇲🇾 באיזו סדרת סרטים הסרט הרביעי היה הכי טוב? (או לחלופין לאיזו סדרה הייתה עונה רביעית הכי טובה?) דקסטר.
🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? איכס צרפתים, בא לי להקיא. הייתה לנו עובדת בלתי נסבלת צרפתייה שעשתה לנו את המוות8-{ אבל אם אפשר לאכול קוראסון בלי הצורך בעם עצמו, זה יהיה נהדר.

אני אוהבת להכין חלה ובת דודה שלי עושה ממנה פרנץ' טוסט מה זה טעים. לא מסובך מידי- קצת חלב, קצת קונדנסד מילק, ביצה, תמצית וניל, סוכר וקצת קינמון. זו הרי החלה המושלמת שלי שעושה את ההבדל אז לא חשובה המתכון:-P:

טוב בואו נראה איזה ממים שמורים לי במחשב:

מדויק למדי.
thumbnail_IMG_1744.jpg

סרייסלי שונאת חרקים8-{
thumbnail_IMG_1608.jpg
יואו הבוסית שלי היא סוזן:-D
thumbnail_IMG_1686.jpg

מה כבר ביקשתי בחיים?!
thumbnail_IMG_1628.jpg

שלחתי את זה למישהי בעבודה בוקר אחד והיא באה אליי למשרד עם סטארבקס וקאפקייק:-D|לב|
thumbnail_IMG_2325.jpg

קשה להיות אני...
thumbnail_IMG_1825.jpg

זה בתאכלס בשביל ניק:-D
thumbnail_IMG_1822.jpg

אני זקנה.
thumbnail_B5A2FB62-1FDC-4CD8-A303-A5E22E725C4F.jpg

זה הצחיק אותי מסיבות מובנות:-D
thumbnail_D535C09F-52EF-42F2-AC0D-E0602850BA2E.jpg

אני כל הזמן צועקת על סהר שהוא לא אומר לי שהוא אוהב אותי וסוגד לי 7 פעמים ביום. והחצוף הזה מגיב לי ב"מה את רוצה שאני אשקר לך?!" אז אני מחזירה לו בשירים של שירי מיימון (שהיא הליאן ריימס שלו)
ואז כעבור 8 שנים הוא שולח לי את זה:-D
thumbnail_43A7CD86-D6C2-4CC6-B5F2-812454B3DBBE.jpg

didalf

Well-known member
girls5eva - עונה שניה של סדרה כיפית ומרעננת. טינה פיי היא בין המפיקים של הסדרה וממש ניתן לראות את היד שלה ביצירה. מי שאהב רוק 30 יהנה גם מהסדרה הזו, ולמרות שיש באסה שזה משודר פרק בשבוע זה עדיין נחמד לדעת שאני יכולה להתענג מהסדרה הזו לאורך זמן ולא לסיים אותה בבינג' במשך יום.
אה חצופה אמרת שזאת סדרה לחכות איתה!! אני עדיין מחכה.

איך פגשתי את אמא - שידורים חוזרים ביס. תמיד מעלה חיוך.
כן אני גם ראיתי את הש"חים ביס, ובשתיהן בעונות המאוחרות יותר איבדתי קצת סבלנות (אבל עדיין ראיתי די הרבה כי כרגיל אני מתקשה לבחור מה לראות אז נתקעת על הש"ח המוכר והנוח).
היה נחמד האמת בקטע הזה לראות איך פגשתי את אבא מיד אחרי כי כל הרפרנסים היו טריים לי בראש.

ד"ר סטריינג בממדי הטירוף - סרט טוב, ממש אהבתי
אז למה לא הגבת בשרשור??

כן די|כן|

1656700573466.png
נראה לי שזאת הבחירה הברורה של כולנו:-D

🇨🇦 אתר אינטרנט הכי אהוב? כאילו בואו נודה באמת - אני רוב היום בפורום תפוז או מגיבה או מחכה מישהו יכתוב משהו
SAME:-D

אבל חס וחלילה:-0
אלא אם נחליט שבעצם כל מחזות הזמר הם פרנצייז' אחד של צלילי המוזיקה כי בכולם יש צלילים של מוזיקה.

|כן|
אבל אם ניתן לו לראות פארקס הוא עלול לחשוב שהעולם ובמיוחד פוליטיקה זה דבר נחמד וחיובי.

🇺🇬 מה הדבר הצרפתי האהוב עליך? שדה תעופה שארל דה גול - המראות
נחיתות התכוונת?

didalf

Well-known member
שיטס קריק (שמשום מה כשרק התחילה לא הצלחתי לראות)

🎁 שחקני החודש: פלורנס פו (ילנה מ 'האלמנה השחורה'), שבזכותה כנראה אצפה בסדרה הוק איי.
🎁 קראש החודש: פלורנס פו
יאסססס|מאוהב| מאוהבת בה.

🇧🇩 מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? החגים. החגים.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? קוגלביץ

🇰🇲 איזו דמות מסדרה הייתם שמחים לראות הופכת לנשיא/ה של ארה"ב? הייתי רוצה לראות את דונלנד טראמפ שוב כנשיא (שהופיע בלא מעט סדרות וסרטים בתור עצמו), וזה כדי לצחוק על האמריקאים שלא רק זלזלו בו, אלא גם בחרו בו שנית
זה לא שווה את הבדיחה;-(

🇩🇲 איזה סרט בודד או סדרה אתם חושבים שיהיה מגניב אם יפתחו לפרנצ'ייז סרטים שלם (סטייל הMCU או מהיר ועצבני)? צריך לחשוב על זה. עד כמה שהיינו רוצים לפעמים לראות סדרות מוגבלות מתרחבות, זה לחלוטין משהו שיכול להרוס אותה
נכון!!!

didalf

Well-known member
⚜️ למה השמש שוקעת במערב: כדי שתהיה לך שאלה חודשית. וגם כי כולם יודעים שווסט קוסט - בסט קוסט.

🎁 שאלת החודש: אם היה לכם רק 20 ש"ח והייתם צריכים לקנות בזה אוכל שיספיק לכם לשבוע- מה הייתם קונים?
וואו ליטרלי כלום:-0 הכל פה כ"כ יקר לא חושבת שאפילו בהכי התפשרות אפשר לקנות אוכל לשבוע ב20 שח. שלא נדבר עלי שאני בעייתית ומפונקת.

🎁 ציטוט החודש: יש בשיר החודש שלי של קארדי בי שורה שאומרת You make me sick nigga, ומכיוון שאני לא אמריקאית, אין לי קונוטציות שליליות ל-N WORD ואין לי בעיה לשיר את זה בסבבה שלי. חברה שלי גם קוראת לכולם nigga כולל לאבא שלה כשהוא מעצבן אותה בבוקר (שזה בכלל בידור בפני עצמו כי יש להורים שלה נטיה להציק לה על הבוקר אז היא כל הזמן פולטת דברים בסגנון של !?wth nigga, why u be pissin me off before i had my coffee) אז אנחנו כל הזמן ניגה דיס ניגה דאט. וכשסהר מעצבן אותי אני גם שרה לו You make me sick nigga לפחות 7 פעמים ביום. ואיזה יום אחד יצאתי מהבית להליכה, אני באה לנעול את הדלת וסהר אמר איזה משהו מפגר אז כמובן שהחזרתי לו בשורה הרגילה שלי, ואז כשהסתובבתי כדי לצאת קלטתי שמחוץ למרפסת שלי עומד איזה בחור שחור ענק עם מבט ממש עצבני|מובך| כמובן שנכנסתי מהר הביתה ומאז אני מפחדת לצאת להליכות באמצע הלילה:-D (סתם, לא באמת, אני הולכת להליכות ושרה לי בסבבה שלי באמצע הרחוב ולמי שיש בעיה עם זה שיקפוץ לי|שפם| אבל סריייסלי אם ירצחו אותי סתם פתאום ברחוב, תדעו למה:-P:)
חחחחחחחחחחחחח:-D
אחרי צפיה מרובה באוז ובסמויה גם לי זה קצת נתקע, אבל גם ככה לא היה לי למי להגיד את זה. אבל תזהרי את, בדרך המהירה להיות מקונסלת.

🎁 סיבה למתנה: אני נותנת מתנות סתם כי בא לי ואני מצפה לקבל מתנות כי אני מהממת וזו סיבה מספיק טובה. ולא, אני לא אחכה ליומולדת שלי. אני רוצה מתנה עכשיו.
את באמת נותנת מתנות סתם|מאוהב|
קחי מתנה סמלית:

מה הדבר שאתם הכי אוהבים ביהדות? ומה הדבר שאתם הכי לא אוהבים בה? אני אוהבת את שלמה המלך כי הוא נותן לגיטימציה לאלף הנשים שלי.
🇧🇹 איך הייתם קוראים לחפץ שרק אתם יכולים להרים? בבית שלי מסתבר שזה נקרא סל כביסה.

אתר של בניית פאזלים אונליין
אמממ מה?8-*

🇱🇧 מישהו בגילך שאף פעם לא צפה בטלוויזיה או קולנוע (אבל חוץ מזה יש לו אופי וטעם יחסית דומה לשלך) מבקש ממך המלצה מה הסדרה הראשונה שהוא אי פעם יראה – מה תמליץ לו? אם יש לו אופי כמו שלי אז שיראה דקסטר ויתחיל לעזור לי להחביא גופות.

אני אוהבת להכין חלה ובת דודה שלי עושה ממנה פרנץ' טוסט מה זה טעים. לא מסובך מידי- קצת חלב, קצת קונדנסד מילק, ביצה, תמצית וניל, סוכר וקצת קינמון. זו הרי החלה המושלמת שלי שעושה את ההבדל אז לא חשובה המתכון:-P:
תכיני ליייייייייי. ניסיתי ויצא לי מעפן. אבל זה היה חלה מעפנה ואין לי חלב מרוכז או תמצית וניל או קינמון. אז בייסיקלי רק חלב וביצה.

טוב בואו נראה איזה ממים שמורים לי במחשב:
צחקתי מהכל:-D
מדויק למדי.
thumbnail_IMG_1744.jpg

סרייסלי שונאת חרקים8-{
thumbnail_IMG_1608.jpg
אוףף כל כך
שלחתי את זה למישהי בעבודה בוקר אחד והיא באה אליי למשרד עם סטארבקס וקאפקייק:-D|לב|
thumbnail_IMG_2325.jpg
אני גם רוצה להיות כלב;-( או פנדה
זה בתאכלס בשביל ניק:-D
thumbnail_IMG_1822.jpg
אבל זה הכי:-D:-D אוף אבל זה לגמרי ניק:-D
זה הצחיק אותי מסיבות מובנות:-D
thumbnail_D535C09F-52EF-42F2-AC0D-E0602850BA2E.jpg
הרבה אנשים עדיין מחכים לך.

למעלה