משאל עם!

flutter girl

New member
זאת לא פונקציה מתוחכמת...

ויש אותה בכל פלאפון בערך, גם בישנים יחסית..

flutter girl

New member
יש לי snooze בפלאפון

מהפלאפון שהיה לי בכיתה י'. זה שנת 2001 בשבילך...

BlackUnicorn

New member
תשובות :)

1. כמובן. הברזתי כל הסמסטר, בערך. רק לסמינריון הגעתי. 2. כן (לכל השיעורים חוץ מהסמינריון). 3. הסיבות שלי מוצדקות מבחינתי, ואולי לא מבחינת אחרים. קודם כל - עבודה. שנית - מטלות בית וזמן לעצמי.

הייבי

New member
סיום הסמסטר?

עוד רגע מתחיל כבר הסמסטר הבא... הברזות? בעיקרון אני לא מבריזה. אני דיי נהנית לבוא לשיעורים ולמשעממים מביניהם, לרוב הם משעממים לכולם ואז אני לא סומכת על אחרים שיכתבו כמו שצריך. הברזתי מכמה ימי שישי, כי יש גבול לכמה אפשר. קבוע? אין לי הברזות קבועות (אבל זה נובע מזה שאני מגיע כמעט לכל השיעורים). מסיבות מוצדקות? תלוי מה מגדיר סיבה מוצדקת. אם אני מבריזה זה בגלל עייפות/אי רצון כללי להגיע (עיין ערך: השלמות שישי בבוקר).

EgeBamayasi

New member
אני לא מבין את זה

לא מענישים אותכם על הברזות? זה לא פוגע בציון?

יש שיעורים עם נוכחות חובה, אבל הרוב בלי.

וחוצמזה, כל החיים אמרו לנו: אל תהיו סטודנטים שבאים מתי שבא להם. נו, אז זה מה שאנחנו עושים!

לי אישית לא.

אבל יש כאלו שכן. עיקר הנוכחות חובה היא בקורסים קטנים בשנים מתקדמות

אבל זה לא באמת נוכחות חובה../images/Emo3.gif

זה סתם רישומים. אין נוכחות חובה.

בטח שכן

תשאלי את רם (אגב, גם הרבה קורסים אחרים הם "נוכחות חובה", אבל כפי שאומר הריאליזם האמריקאי, אם לא אוכפים את החוק, הוא לא קיים)

flutter girl

New member
לנו יש בחלק.

זה דווקא משעשע, בתורת המשפט (שזה גם שיעור עם הדיקן של הפקולטה) הייתה חובת נוכחות, ועדיין היו מגיעים רק 20 (מתוך 60-70 בערך). אם אני לא מקבלת מיטיב בקורס הזה אני קופצת. באמת.

באמת יותר מדי.... ../images/Emo178.gif

בסמסטר הראשון כמעט לא הברזתי בכלל, אלא אם כן מחשיבים כ"הברזה" החלמה מניתוח
בסמסטר השני - הברזתי ועוד איך, ובהחלט בשיעורים קבועים: מההרצאות של קוגלר - כי ממילא הוא לא שינה מילה בהרצאות שלו מיום שהתחיל להרצות, ואין הגיון בלקום ממש מוקדם בבוקר כדי לשמוע אותו מקריא מה שכבר כתוב לי. מתירגולים בתורת המשפט - כי הבזבוז זמן שבחלון ענק לא שווה את התועלת שבלשמוע את המתרגל ממחזר תירגולים של אחרים שגם הם כבר קיימים במחשב שלי. מוצדק? מבחינתי לא לשרוף זמן על מה שלא יתרום לי שום דבר זה הכי מוצדק שיש.

למעלה