משאל עם!

../images/Emo88.gifמשאל עם!../images/Emo132.gif

לכבוד סיום הסמסטר (אפילו בעברית שמשכו את זה יותר מדי
)..
האם הברזתם הסמסטר?
האם אתם נוהגים להבריז בימים/שיעורים קבועים?
האם אתם מבריזים רק מסיבות מוצדקות (מחלה/עבודה) או כי סתם לא בא לכם?

B L I M P

New member
כי הכל עדיף מללמוד לקניין...

האם הברזתם הסמסטר? ברור... האם אתם נוהגים להבריז בימים/שיעורים קבועים? כן.. בשיעור אחד לא הייתי אפילו פעם אחת הסמסטר (ואמאל'ה המבחן..) ובקורס אחר, נכחתי בתרגול לסירוגין. (וגם זה יותר מדי). האם אתם מבריזים רק מסיבות מוצדקות (מחלה/עבודה) או כי סתם לא בא לכם? דווקא עקב עבודה אני לא מבריזה כמעט אף פעם, אבל בהחלט מבריזה כי לא בא לי/יצאתי בערב ואני לא מצליחה לקום/יצאתי בערב קמתי ועכשיו כואב לי הראש ואני רוצה לחזור לישון/השיעור בערב ואני מעדיפה לצאת/השיעור מזכיר לי ענוי סיני משולב עם ענוי מימי הביניים.

התפקדות חננות

האם הברזתם הסמסטר? בטח שכן! טוב,אני פשוט לא מסוגלת ללמוד ולהבין אם אני לא בשיעור, אבל לפעמים יש גבול לכל תעלול
האם אתם נוהגים להבריז בימים/שיעורים קבועים? יצא לי לא להיות באותו שיעור כמה פעמים מטעמי סידורים/עבודות למיניהם, וכי ממש הייתי צריכה חלון האם אתם מבריזים רק מסיבות מוצדקות (מחלה/עבודה) או כי סתם לא בא לכם? נראה לי שרצון לא לאבד את השפיות זו סיבה מוצדקת בהחלט!

sacrament

New member
לרוב אני "מבריזה" מסיבות מוצדקות בלבד

כלומר- מחלה (וגם זה- רק אם אני חצי מתה) או מטלה שצריך לעשות ועדיף לעשות על חשבון השיעור ולא על חשבון השינה. ... אבל הייתה פעם אחת שאני וחברה עזבנו בהפסקה של איזה שיעור שהיה כל כך משעמם למוות ולא יכולנו יותר...והלכנו להסתובב ולאכול בארומה החדש. ממש מופרע מצידנו, הא?
טוב, אני חנונית. זכותי. בד"כ אני אוהבת לבוא לשיעורים. יש כמובן חריגים...(ע"ע השיעור לעיל ובכלל- מרבית הסמסטר האחרון היה די צולע). אם יש שיעור ממש משעמם אז אני פשוט אבטל אותו, ואקח שיעור שכן שווה להגיע בשבילו. אישית אני לא מבינה אנשים שלא באים בכלל לשיעורים.

sacrament

New member
אה...כן..../images/Emo32.gifשכחתי לציין שחזרתי!!! (-:

לא שמישהו שם לב שלא הייתי פה כמה ימים (לי זה הרגיש כמו עשור). האינטרנט הלך לעזאזל. אחרי המתנה של שעות בטלפון לתמיכה טכנית, הרבה צעקות ותחנונים, ועוד שעות של המתנה לטכנאי... רציתי רק לומר שלי קוראים עדי ושרדתי 3 ימים ללא אינטרנט!

Kiru

New member
שלושה ימים בלי אינטרנט!?

לדעתי ספק האינטרנט שלך זכאי ללינץ'.

BlackUnicorn

New member
לגבי המשפט האחרון, אני אסביר את הסיבות :)

או במילים אחרות, להלן ההבדלים בין להגיע ולא להגיע: מבחינת לימודים: כשמגיעים: שיממון אחד גדול. משעמם נורא. משעמם משעמם משעמם. כשלא מגיעים: עושים דברים טובים יותר בבית. מבחינת ציונים: מניסיון ארוך שלי - אין שום הבדל בין כשאני מגיעה לכשאני לא מגיעה. בשני המקרים אני מוציאה את אותם ציונים בדיוק. מבחינת עלויות: כשמגיעים: העלות גבוהה. גם נסיעות (אני עם רכב אז מדובר בעיקר בדלק ובלאי רכב), וגם חניה (9-11 ש"ח ליום). בנוסף, בד"כ אוכלים בקפיטריה (אני לפחות) ואז זה עוד הוצאות. בבית: אוכלים בבית, ישנים, לא נוסעים לשום מקום. לא מוציאים שקל. איזה כיף. מבחינה חברתית: אין הבדל. אני שומרת על קשר עם מי שאני רוצה וצריכה. מבחינת עבודה ופנאי: כשאני מגיעה: אני סחוטה עוד יותר בשעות הפנאי שלי. יש לי פחות זמן לעבוד. כשאני לא מגיעה: יש לי יותר זמן לעצמי, יותר זמן לעבוד. ובשורה התחתונה - השיעורים הם פשוט סבל מבחינתי. אז למה לעשות את זה לעצמי? אני מניחה שההבחנה הובנה...

אז יש שאלה יותר מעניינת אלייך

למה באת ללמוד משפטים אם הלימודים לא מעניינים אותך? (זו אולי נשמעת שאלה קנטרנית, אבל זאת לא היתה הכוונה) (נראה לי)

BlackUnicorn

New member
כי מה שמעניין אותי זה הפרקטיקה

ובגללה התחלתי ללמוד (התעסקתי עם מסמכים של הגירושין של דוד שלי וראיתי שזה מעניין אותי.. כמה ביזארי שזה לא יהיה). והנה, היום אני חצי שנה בפרקטיקה ונהנית מכל שנייה... הלימודים הם לא המטרה, הם האמצעי.

Hugin

New member
צסכים

אמנם רק שנה א' אבל אני גם מאמין בלב שלם שהלימודים הם האמצעי, אין לי שום רצון או כוונה להחליף בעתיד את פרופ' בן-מנחם או את ראם שגב...אני פשוט מנסה להגיע לפרקטיקה ונראה שהדרך דיי משמימה..

flutter girl

New member
גברת אינסייד אאוט!

האם הברזתם הסמסטר? אממ... כן
האם אתם נוהגים להבריז בימים/שיעורים קבועים? הסמסטר הזה לא כל כך, אבל סמסטר שעבר הייתי אולי בשני שיעורים של משפט פרטי ואז החלטתי לוותר. האם אתם מבריזים רק מסיבות מוצדקות (מחלה/עבודה) או כי סתם לא בא לכם? פחחחחחחחחחחחחחחחחח.

Kiru

New member
מישהו עוד עלול להבין מהניסוח שלך

ששינה זאת לא סיבה מוצדקת.

שינה זה חצי מוצדק../images/Emo3.gif

אני לא אוהבת להבריז, אי לכך, ובהתאם לזאת, הסמסטר הזה הברזתי רק מיום שישי אחד (לבוא רק למשפט עברי, לא שווה את זה
) ומהיום האחרון ללימודים כי נסעתי לי
... בעצם, היה שיעור אחד שהרגשתי שממממש לא בא לי להשאר, כאב לי הראש ולא יכלתי להתרכז ולא הספקתי לכתוב גם ככה מרוב התעפצות, ובאיזה שלב יצאתי למלא בקבוק מים ו..- פשוט לא היה לי כוח לחזור,אז לא שבתי
הפדיחה היתה כשהמרצה יצא בסוף השיעור וראה אותי וחברה יושבות מחוץ לכיתה.. היה קצת לא נעים.. אבל הוא בטח הבין
לפעמים אני בעד הברזות של אנשים. בעיקר אם כל השיעור הם לא רושמים כלום ורק מקשקשים, שזה אחלה כי יש להם שיחות ממש מעניינות לפעמים אבל אז אני מאבדת ריכוז (ולא מצליחה לשמוע) את המרצה שזה קצת מפספס את הפואנטה..אז מבחינתי שישארו בבית

שינה זה הכי מוצדק!

היום ישנתי יותר מדי (AKA השעון צלצל אבל החלטתי לחזור לנמנם. אופס, עברו שעתיים
) והגעתי בזמן לשיעור! זה היה מדהים! אבל כן, הלכו שעתיים של עבודה על תרגיל. נו שויין.

אמרתי לך שהשיטה הזו לא טובה../images/Emo3.gif

ואגב אמרתי לך, תעשי את השיטה שלי: אני שמה שעון מעורר נניח ל9:00, (שזו לא השעה שאני רוצה לקום!!) ואז שמה תזכורות כל רבע שעה.. ובעצם אפשר לקום ב9 וחצי ולהרגיש שהרווחת עוד מלא זמן

למעלה