Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

didalf

Well-known member
אני רק רוצה שזה יהיה ברור.
אתן יודעות שאני לא באמת עשיתי בדיקה מקיפה של שרשורי סיכום חודש קודמים
ואתן פשוט בשוק מהבדיחה של זה.
כי זאת בדיחה מעולה.
הייתן רוצות להיות מוכשרות מספיק כדי לכתוב בדיחה כל כך מצחיקה
SparklingDishonestAdmiralbutterfly-size_restricted.gif

dilia snake

Well-known member
אני רק רוצה שזה יהיה ברור.
אתן יודעות שאני לא באמת עשיתי בדיקה מקיפה של שרשורי סיכום חודש קודמים
ואתן פשוט בשוק מהבדיחה של זה.
כי זאת בדיחה מעולה.
הייתן רוצות להיות מוכשרות מספיק כדי לכתוב בדיחה כל כך מצחיקה
זה הפחד מהידיעה בתוך תוכנו שאתה מסוגל לזה.

מילי08

Well-known member
טוב, אני על זה. מתחילה ונראה מתי אסיים.
* אחד הדברים הקשים ברווקות הצורך לקבל החלטות לבד ולטפל בכל מיני עניינים לבד. ויש לי כל מיני עניינים כרגע, גם בבית וגם בעבודה. בעבודה אין ברירה. אבל בבית יש ברירה אז אני פשוט לא מחליטה ולא מבצעת ורק רוצה לעשות שביתה כללית. בקיצור, זה התירוץ שלי להמשך ההיעלמות שלי.

🪀שם: מילי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 70 כזה נראה לי זמן טוב להתקפל. לפני ההדרדרות ואחרי השיא (שלא היה אף פעם, אבל ניחא)
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? אמממ, אין לי. מתחיל להיות לי קר בשביל גלידות עכשיו ואת העוגות אני מעדיפה לצרוך בזמן אמת

🪅סדרות החודש: הלכתי לאיבוד בפתקים שלי קצת. מזל שכתבתי לכם (ולי) באוף. אם ככה, סדרת החודש שלי היא What we do in the Shadows, שהיא לא קומדיה שמגלגלת מצחוק אבל היא נהדרת וכייפית ויופי של דמויות.. בינתיים גם הספקתי לסיים את Resident Alien, שגם היא נהדרת מאוד (חוץ מכמה דמויות מעאפנות); ראיתי גם את Quacks (זהירות, רופאים) בסלקום ואהבתי; Lower Decks החמודה מאוד; ואני ממשיכה עם קופה ראשית המבאסת ועם IT crowd האדירה (הומור בריטי לא איכותי אבל כזה שעושה את העבודה)
🪅סרטי החודש: שאנג צ'י ואגדת 10 הטבעות כמובן! מאוד מוצלח
🪅שירי החודש: לא יודעת. עברו הרבה שירים מאז והפתקים שלי ואני היינו בנתק
🪅ספר החודש: וואי, מכה. התחלתי לקרוא בחודש שעבר את "הגיונות מטאפיזיים, השגות ותשובות" של דקארט. קניתי פעם כל מיני ספרי פילוסופיה כדי להכיר קצת יותר לעומק. אבל אני ממש מתקשה איתו. נכו ןשאני בסף הכל אדם פשוט וחסר הבנה, אבל אני לא יכולה שלא לחשוב שהבחור הוא קשקשן בלתי נלאה! ממש קשה להגיע למסקנות על הפילוסופיה שלו מתוך בליל המילים המוגזם שלו, ואני לא יודעת איך אנשים הצליחו להתמודד איתו ועוד להפוך אותו לכזה נחשב. ואגב, הוא לא אמר בכלל את המשפט "אני חושב משמע אני קיים" בצורה מפורשת. הוא כתב משהו מבולגן אחר (אני דבר שחושב. אני קיים. אני נמצא- משהו כזה) ואת הניסוח שנאחנו מכירים כתב בכלל אחד המבקרים שכתב לו תגובה על החיבור. עכשיו אני במלחמה עם עצמי כי כבר קראתי חצי ספר והוא בכל זאת נחשב לפילוסוף דגול, אז מי אני שאתווכח. ולכן אני מנסה להמשיך בכוח.
ואז אמרתי לעצמי שאני צריכה לגוון עם איזו פרוזה לנפש והתחלתי את "גן, אפר" של דנילו קיש, שמצאתי פעם על ספסל, אבל הוא לא יותר טוב או מעניין מדקארט. לפחות זה ספרון קטן.
🪅דמויות החודש: אמממ, בן וואייט כמובן. גם כל הדמויות של מה שקורה בצללים. קייטי משאנג צ'י ו10 הטבעות. חמודה כזאת
🪅שחקני החודש: קורי ריינולדס (תושב חוץ)
🪅ציטוט חודשי: רשמתי לי!! "הייתי מגדל שפם אבל אז הייתי צריך לעבוד ככבאי. או פדופיל" (תושב חוץ); וגם מה שאפריל אמרה בפרק על היום אימוץ כלבים (Dogs should be rewarded for not being people. I hate people.)
🪅סיבה למסיבה: אין לי :-(
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: להשתלט על הסיכום חודש ולהיות מסונכרנת

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? היורה כמובן.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? כרובית מבושלת
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? אפשר להעתיק ממישהו? אני לא באמת בעניינים של מה יוצא מתי
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? (זה גורם לי לתהות אם אני צריכה לענות בשאלות הקודמות על דברים שקרו בחודש שעבר או על דברים שיקרו החודש... :unsure:). הראשון שעולה לראש זה כמובן כט בנובמבר, וזה באמת מרגש בלי ציניות. ולפי גוגל מסתבר שהיו עוד כמה דברים: הוצאה מהחוק של הפרדה גזעית בעקבות המאבק של רוזה פארקס; הקמת בית ספר ראשון לרפואה שמיועד לנשים בבוסטון; וכמובן כל מיני לידות ומיתות אבל זה מקאברי מידי בשבילי כרגע
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? לא יודעת מה היה בחודש הקודם, אבל אני פוחדת (בקטע של יראת כבוד) מאיתני הטבע. אבל ברמה היותר ארצית- רכבות הרים וכאלה שהבטן מתהפכת בהם.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? כטבעונית כמובן שמוצרים מהחי מגעילים אותי. אני לא נגעלת מחרקים
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? חח, לא משנה במה התחרות - בסוף זה ראש בראש בין ניק לעחו"ס. אבל נראה לי שליון יודח ראשון כי הוא לא ישתף פעולה עם דרישות ההפקה ויעשה אתגרים שמתאימים רק לו :-D
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? עד העונה הקודמת - קופה ראשית. מאז היא הפכה למפלצת וגם קצת איבדה את עצמה
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? לסלי נופ! היא תמצא פתרון יצירתי וגם תילחם בשבילי, למרות שתיתן לי נזיפה
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מדילן כמובן B-| היא לא תשפוט אותי ונראה לי שהיא מספיק קרימינלית כדי לא להתרגש מזה :-D
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? לא יודעת אם זה רק היום. נוער באופן כללי (גם בזמני) הם בלתי נסבלים. אבל שידברו יותר בשקט כשהם בקבוצה. לא מבינה את הצורך לדבר בצעקות
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? כנראה חלון פתוח רבע כזה ואז אני אשחק איתו למעלה למטה לפי דרגת העצבים שהרוח תעשה לי
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? יש דברים בודאות, אבל לא זוכרת משהו ספציפי כרגע
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? בקו החיים שלי? לא יודעת. אולי כל מיני דייטים נשכחים שפסלתי מהר מידי
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? אני מניחה שאם היו לי איזשהם חיים מחוץ לפורום זה היה יכול להיות נחמד
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? :-D :-D. משתדלת להיכנס ממש מעט לפייסבוק כרשת חברתית. לא נראה לי שווטסאפ תושפע מזה. מעבר לזה ממש לא ידעתי שיש להם השפעה נוספת על החיים שלי

🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה? לא שמרתי לי תמונות חמודות. דמויות אהובות בהזדמנות אחרת.
עורכת - נזכרתי במשהו חמוד ותרופה לשיפור מצברוח

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
* אחד הדברים הקשים ברווקות הצורך לקבל החלטות לבד ולטפל בכל מיני עניינים לבד. ויש לי כל מיני עניינים כרגע, גם בבית וגם בעבודה. בעבודה אין ברירה. אבל בבית יש ברירה אז אני פשוט לא מחליטה ולא מבצעת ורק רוצה לעשות שביתה כללית. בקיצור, זה התירוץ שלי להמשך ההיעלמות שלי.

🪀שם: מילי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 70 כזה נראה לי זמן טוב להתקפל. לפני ההדרדרות ואחרי השיא (שלא היה אף פעם, אבל ניחא)
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? אמממ, אין לי. מתחיל להיות לי קר בשביל גלידות עכשיו ואת העוגות אני מעדיפה לצרוך בזמן אמת

🪅סדרות החודש: הלכתי לאיבוד בפתקים שלי קצת. מזל שכתבתי לכם (ולי) באוף. אם ככה, סדרת החודש שלי היא What we do in the Shadows, שהיא לא קומדיה שמגלגלת מצחוק אבל היא נהדרת וכייפית ויופי של דמויות.. בינתיים גם הספקתי לסיים את Resident Alien, שגם היא נהדרת מאוד (חוץ מכמה דמויות מעאפנות); ראיתי גם את Quacks (זהירות, רופאים) בסלקום ואהבתי; Lower Decks החמודה מאוד; ואני ממשיכה עם קופה ראשית המבאסת ועם IT crowd האדירה (הומור בריטי לא איכותי אבל כזה שעושה את העבודה)
🪅ספר החודש: וואי, מכה. התחלתי לקרוא בחודש שעבר את "הגיונות מטאפיזיים, השגות ותשובות" של דקארט. קניתי פעם כל מיני ספרי פילוסופיה כדי להכיר קצת יותר לעומק. אבל אני ממש מתקשה איתו. נכו ןשאני בסף הכל אדם פשוט וחסר הבנה, אבל אני לא יכולה שלא לחשוב שהבחור הוא קשקשן בלתי נלאה! ממש קשה להגיע למסקנות על הפילוסופיה שלו מתוך בליל המילים המוגזם שלו, ואני לא יודעת איך אנשים הצליחו להתמודד איתו ועוד להפוך אותו לכזה נחשב. ואגב, הוא לא אמר בכלל את המשפט "אני חושב משמע אני קיים" בצורה מפורשת. הוא כתב משהו מבולגן אחר (אני דבר שחושב. אני קיים. אני נמצא- משהו כזה) ואת הניסוח שנאחנו מכירים כתב בכלל אחד המבקרים שכתב לו תגובה על החיבור. עכשיו אני במלחמה עם עצמי כי כבר קראתי חצי ספר והוא בכל זאת נחשב לפילוסוף דגול, אז מי אני שאתווכח. ולכן אני מנסה להמשיך בכוח.
ואז אמרתי לעצמי שאני צריכה לגוון עם איזו פרוזה לנפש והתחלתי את "גן, אפר" של דנילו קיש, שמצאתי פעם על ספסל, אבל הוא לא יותר טוב או מעניין מדקארט. לפחות זה ספרון קטן.
🪅דמויות החודש: אמממ, בן וואייט כמובן. גם כל הדמויות של מה שקורה בצללים. קייטי משאנג צ'י ו10 הטבעות. חמודה כזאת
🪅שחקני החודש: קורי ריינולדס (תושב חוץ)
🪅ציטוט חודשי: רשמתי לי!! "הייתי מגדל שפם אבל אז הייתי צריך לעבוד ככבאי. או פדופיל" (תושב חוץ); וגם מה שאפריל אמרה בפרק על היום אימוץ כלבים (Dogs should be rewarded for not being people. I hate people.)
🪅סיבה למסיבה: אין לי :-(

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? היורה כמובן.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? כרובית מבושלת
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? אפשר להעתיק ממישהו? אני לא באמת בעניינים של מה יוצא מתי
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? (זה גורם לי לתהות אם אני צריכה לענות בשאלות הקודמות על דברים שקרו בחודש שעבר או על דברים שיקרו החודש... :unsure:). הראשון שעולה לראש זה כמובן כט בנובמבר, וזה באמת מרגש בלי ציניות. ולפי גוגל מסתבר שהיו עוד כמה דברים: הוצאה מהחוק של הפרדה גזעית בעקבות המאבק של רוזה פארקס; הקמת בית ספר ראשון לרפואה שמיועד לנשים בבוסטון; וכמובן כל מיני לידות ומיתות אבל זה מקאברי מידי בשבילי כרגע
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? לא יודעת מה היה בחודש הקודם, אבל אני פוחדת (בקטע של יראת כבוד) מאיתני הטבע. אבל ברמה היותר ארצית- רכבות הרים וכאלה שהבטן מתהפכת בהם.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? כטבעונית כמובן שמוצרים מהחי מגעילים אותי. אני לא נגעלת מחרקים
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? חח, לא משנה במה התחרות - בסוף זה ראש בראש בין ניק לעחו"ס. אבל נראה לי שליון יודח ראשון כי הוא לא ישתף פעולה עם דרישות ההפקה ויעשה אתגרים שמתאימים רק לו :-D
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? עד העונה הקודמת - קופה ראשית. מאז היא הפכה למפלצת וגם קצת איבדה את עצמה
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? לסלי נופ! היא תמצא פתרון יצירתי וגם תילחם בשבילי, למרות שתיתן לי נזיפה
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מדילן כמובן B-| היא לא תשפוט אותי ונראה לי שהיא מספיק קרימינלית כדי לא להתרגש מזה :-D
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? לא יודעת אם זה רק היום. נוער באופן כללי (גם בזמני) הם בלתי נסבלים. אבל שידברו יותר בשקט כשהם בקבוצה. לא מבינה את הצורך לדבר בצעקות
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? כנראה חלון פתוח רבע כזה ואז אני אשחק איתו למעלה למטה לפי דרגת העצבים שהרוח תעשה לי
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? יש דברים בודאות, אבל לא זוכרת משהו ספציפי כרגע
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? בקו החיים שלי? לא יודעת. אולי כל מיני דייטים נשכחים שפסלתי מהר מידי
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? אני מניחה שאם היו לי איזשהם חיים מחוץ לפורום זה היה יכול להיות נחמד
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? :-D :-D. משתדלת להיכנס ממש מעט לפייסבוק כרשת חברתית. לא נראה לי שווטסאפ תושפע מזה. מעבר לזה ממש לא ידעתי שיש להם השפעה נוספת על החיים שלי

🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה? לא שמרתי לי תמונות חמודות. דמויות אהובות בהזדמנות אחרת
אני לגמרי הייתי מנצח
שונאאת כרובית מבושלת? מה עם כרובית על הגריל? וכרוב על הגריל?

מילי08

Well-known member
עדי חו"ס כרגע.
או ענחו"ס בקיצור :-D
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: שאלה טובה. 70 כזה? שעוד לא סובלים מאלף מחלות של זקנים.
שמחה לדעת שיש עוד מי שחושב כמוני
🪅שחקני החודש: צ'ארלי קוקס :-P: :-P: .
הפלת אותי מהרגליים עכשיו
🪅סיבה למסיבה: הלכנו ליקב ליומולדת שלי.
אתם מעולים!
מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? סיום מלחמת העולם הראשונה כי היא ב-11/11 וזה תאריך מגניב.
סיבה מצוינת
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? יש לי משהו בזמן האחרון משהו פסיכי עם גבהים.
מבאס. כשאנחנו מזדקנים צצים פתאום כל מיני פחדים חדשים
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? ניק מודח ראשון, בתור נקמה. ונראה לי שדילן תזכה, עם הסיפורים שלה היא כבר מוכנה להכול.
:-D
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מילי? היא בטוח תסכים.
אוווו, אני נרגשת מזה. מתי שתבקשי!
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? לאסור עליהם להתקרב לטלפונים.
לגמרי!
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? אני לא יודעת, מה יקרה אם אני אחזור בזמן ואגרום לשרשרת אירועים שיהרגו את סבתא שלי?
הדרמה!
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? עוד ספרים, התשובה היא תמיד עוד ספרים.
הפלת אותי מהרגליים עכשיו
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:|קדימה|8-* לאדעת איזה גיל אבל לפני שאני זקנה מידי לתפקד בעצמי. ב2052 תהיה אפוקליפסה ואני אהיה בת 60 אז נראה לי סבבה.
אפוקליפסה זה מצוין גם בשבילי. ככה לא צריך להסביר לאנשים למה אני הולכת בגיל 70
סדרות החודש:|קדימה|Lovesick חמוד מאד מאד!
יאיי!! |מאוהב| עוד סדרת פורום
🪅סרטי החודש:|קדימה|ראיתי סופסוף את Come From Away. יפה מאד. אפילו הזלתי דמעה (אבל פחות משציפיתי שזה טוב כי לא בא לי לבכות. כשהרדמנו את הכלב בכיתי כ"כ הרבה שכאב לי הראש בטירוף ומאז יש לי קצת פחד מלבכות שלא יכאב ככה הראש שוב)
זה מה שהיה לי עם החתול שמת לי לא מזמן
🪅דמויות החודש:|קדימה|ממ לוק דילן ואיבי מלאבסיק.
|מאוהב| |כן|. אני רוצה להיות חברה שלהם
🪅שחקני החודש:|קדימה|אין לי (כאילו סב תמיד) אז סופי טרנר וג'ו ג'ונאס רק בגלל תחפושת ההלואין שלהם:
ספרי למי שלא מבין מה הוא רואה בתמונה?
🪅ציטוט חודשי:|קדימה|"יש לך חוש כיוון של צב שהפכו אותו על הגב וסובבו אותו" - אחותי, עליי. וזה נכון:-(
:-D את לא לבד. אצלי הצפון זה פשוט הכיוון שאליו אני מסתכלת
🪅סיבה למסיבה:|קדימה|הרהיטים שלי הגיעו. כמעט חודש ישבתי על כרית שקנינו לכלב (והוא לא רצה במילא) כמו הומלסית.
:-D תתחדשי! ואני עדיין בהלם מזה שלא התחרפנת לפני במהלך ואחרי המעבר דירה. מאוד מרשים
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?|קדימה|אוח כ"כ הרבה אני רגישה להכל. סיגריות למשל8-{
סיגריות זה באמת ממש דוחה. לשמחתי אין בסביבתי כמעט מעשנים אז זה לא ריח שאני ישר חושבת עליו
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?|קדימה|אממ אנשים? יש לי הרבה פחדים שקשורים באינטקרציה חברתית שלאנשים לא. למשל להתקשר למקומות.
יכולה להבין
ודברים גרפיים בטלוויזיה של דם או יצוג ויזואלי מידי של הפרשות אני סופר רגישה
זה לא לגמרי מגעיל אותי אבל זה רעיון שדוחה אותי. כמו הסרטים של טרנטינו עם שפריצים של דם.
בסוף אבל לונה זוכה כי היא השלישית בגמר שהגיעה לשם בחביבות בלי שאף אחד שם לב.
לגמרי! |כתר||כתר| |מאוהב|
גם בשורות טובות כולם צריכים להכיר. אוף ואחים לנשק שיראו מה זה סדרת מלחמה טובה באמת.
יש דברים שדווקא לא בא לי שכולם יראו כי זה כאילו יאבד מהקסם. אבל את אחים בנשק אני אנסה לראות בשבילך
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?|קדימה|דילן. אני מרגישה שאפשר לסמוך עלייך בקטע הזה.
בדיוק
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם?|קדימה|חח וואי מלא אני מזה חסרת טקט. דברים כמו "מה זה השפם הזה?" על מישהו עם שפם מוזר בקול רם מידי. גררר מרגיש לי שיש לי משהו ממש טוב שאני לא זוכרת.
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו?|קדימה|בטחון עצמי. (יותר ממנו) ופחות עייפות.
נראה לי שאני גונבת את התשובה שלך
וג'יימס מקאבוי קורא thirst tweets|מאוהב|:-D
אחחחחח, כן |מאוהב| |מאוהב|
אל תסמכי על מילי היא נעלמת לימים שלמים בגלל "עבודה"|שפם|
אבל אבל!
מבטיחה להיות זמינה לצורך העלמת גופות
נראה לי שחצי מחברי הפורום כרן סובלים כבר עכשיו ממחלות של זקנים אז נראה לי שאת צריכה להוריד את הגיל:-D כי לייק, בקרוב אצלך וכאלה:-D
רגע, הייתה לך יומולדת?|תוהה| ידענו על זה? חגגנו לך?|תוהה| אם לא, שיהיה המון המון מזל טוב!! 🥳 🥳
טוב, עכשיו אני ממש נבוכה, כי לא הצלחתי להסיק את המסקנה המתבקשת הזאת מההודעה של ענחו"ס.
אוף, רציתי להתחנף אבל תפוז מסרב פתאום להעלות לכאן גיפים של צ'רלי קוקס :-[
giphy.gif

מילי08

Well-known member
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: למעשה אני כבר מתתי. מסתבר שזה לא מפריע לי להמשיך לכתוב פה.
לא קיבלתי את הממו בנושא
דמויות החודש: בן וואייט, לסלי נופ, ריצ'ארד לואיס (תרגיע)
🪅שחקני החודש: אדם סקוט, איימי פוהלר, ריצ'ארד לואיס
ו- הצלחת להרגיז את ניק :-D
למה אתם מצפים בחודש נובמבר: לדעת מה קורה עם החברה שאני עובדת בה ואיתי
מחזיקה לכם אצבעות!
יזה ריח מזכיר לכם סתיו? ריח גשם ראשון.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? ריח של סיגריות.
כן לשניהם
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? אני בקושי זוכרת מה ראיתי לפני שבוע.
במיוחד לאור העובדה שאת מתה
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? לא יודעת.
איך את לא בדקת? הפתעת אותי
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? בדיקת דם, בדיקת לחץ דם (זה מפחיד אותי שזה לוחץ יותר ויותר חזק ואני מפחדת שזה יגרום לי נזק למרות שבראש אני יודעת שזה דבר בטוח.)
חח, במכשירים הישנים היו מנפחים ידנית ואז זה ממש כאב וגם אני תמיד דאגתי לשלומה של הזרוע שלי. במכשירים האוטומטיים זה כבר לא כזה נורא
מגעיל אחרים ואותי לא: קלמנטינה.
רק לא מזמן גיליתי שזה קטע שקיים, שאנשים לא אוהבים קלמנטינות! מה כל כך נוראי?
וקלמנטינה זה פיכס!!!!!!!!!!!!!!!
???
מילי לוקחת את המיליון.
חחח, אבל איך?
רגע, את רומזת שאני זוממת מזימות נגד כולם?! :-0
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שלא יצאו מהבית שלהם עד גיל 21.
אמן! זה יהיה מבורך! אפשר גם להאריך את זה לעוד כמה שנים
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לביה"ס בקצרין בשעה שתאיר ראדה נרצחה, רק לראות מי באמת נכנס אחריה לשירותים שם ולדעת את האמת :-(
וואי חזק. כאילו, יכולת לבחור להציל אותה :-D, אבל גם לדעת את האמת זה חשוב ונחוץ היום. בגדול אני די מאמינה שזדורוב זכאי אבל אני כבר לא יודעת למי או למה להאמין
יא, זה כזה חמוווווווווד
את זה אני מכירה וזה קצת מציק לי. כמה ואיך אילפו אותם לרמת המשמעת הזאת? תנו להם לאכול בכיף שלהם וזהו
היא מספיק נחמדה כדי להגיד כן ואם לא אז לגמרי דילן, בטוח יש לה סיפור על איך היא פעם העלימה גופה היא רק עדיין לא סיפרה לנו.
שוב אווווו, תודה |מאוהב| ואני מסכימה לגבי דילן :-D
אה זה דווקא לא מפחיד אותי בכלל (אבא שלי אוהב לספר שכשהייתי קטנה האחות ניסתה להרגיע אותי ולהגיד שזה קטשופ ואני אמרתי לה "לא נכון זה דם")
:-D אז רק לראות דם של אחרים בטלוויזיה מגעיל אותך?
תתנחמי בזה שגם לי יש חוש כיוון של נגד בקרייה🤷‍♀️
:-D :-D
|לב| בשבילך הייתי מטביעה גופה באמבטיית חומצה וטוחנת את השאריות בגורס אשפה או מפזרת באוכל של הכלבים של השכנים|4U|
חח, איזה פירוט. ידעתי שבחרתי כמו שצריך
וואי הוא כ"כ עצוב את לא רוצה לדעת. כי אני לא יודעת מה אני אוהבת לאכול וגם אני שונאת לבשל אז באמת אין לי כלום כמעט.
לפני שנים אח שלי בא לבקר אותי באיזו דירה שכורה ואחר כל התקשר בהיסטריה לאמא שלי שאני מסכנה והמקרר שלי ריק :-D. אבל הקטע הוא שאנחנו רגילים למקררים מפוצצים הרבה מעבר למה שנחוץ אצל ההורים ואז כשחיים לבד אז כבר אין צורך (או את היכולת להכין) בכמויות ולכן כל מקרר נראה ריק גם כשיש בו בדיוק את שני הפריטים וחצי שאנחנו כן אוכלים
חחח יש מצב. היא הגיעה לגמר בכאילו נחמדות זה למעשה היה ערמומיות. בזמן שאת וניק התנצחתם היא בערמומיות הפכה לחביבת הקהל.
:-D חשבת על זה לעומק
האמת היא שאם יש מישהו בפורום הזה שהייתי בטוחה שינסה להמשיך לכתוב בו גם מהעולם הבא זו בטח את:-D
לא בהכרח בקטע נואש כזה, אבל מתאים לך לרצות להתנצח עם ניק על איזה משהו גם מהקבר.
כלומר, אני בטוחה שגם ניק ישרוץ פה בתור רוח רפאים כדי להטריד את כולנו פור איטרנטי. אבל את |אליהו| ונראה לי שלניק יש עוד כמה שנים לחיות
:-D :-D :-D
חח זו אני כשהכלב של הבוסית שלי רוצה שאני אשחק איתו בזמן שאני מרוחה על הספה ורואה טלוויזיה:-D
מישהו צריך ללמד את החתולים של מילי להיות כאלה מנומסים. אולי ככה יהיה לה יותר זמן אלינו.
אם המישהו הזה זמין לעבוד בעבודה לא מתגמלת וללא שכר חוץ מכמה גרגורים, אז שיבוא
:-D:-D כן הייתי יכולה בעקרון להגרר לגמר על תקן זאת ש"לא מהווה איום", אם רק הייתי מסוגלת לשרוד את התנאים.
יעשו תוכנית הישרדות מיוחדת למפונקי פורום טלוויזיה תפוז
דווקא באותה צורה הייתי סומכת עליה שתעלים את הגופה:-D
היא טובה להעלים אנשים
B-|
וככה, ילדים, הופכים לימון ללימונדה
[מילי] יש בזה משהו:-D אם היא רק תענה לך לשיחה הדחופה.
את רומזת שאני מסננת?
1636552616494.png
ניק, גנבתי לך בדיחת אבא
פחח נראה לך שאני סומכת על הממשלה לא לצוטט לשיחות הטלפון שלי|שפם|
אני מגיעה עד אליה עם הגופה והיא תעזור לי בין אם היא רוצה או לא
סבבה. מכינה את החדר ספייר בשביל זה
אני אמצא תחליף ראוי.
תשאלי את אחותך אם בא לה בונקר
אז התכנון הוא שאני לעולם לא אספיק להגיב על הכל?
ומה אני אגיד? (אם כי יהיה משעשע אם בסוף אני אצליח לעקוף אותך)
אני איתך, בפעם האחרונה שעשו לי בדיקת דם כמעט התעלפתי, מזל שאבא שלי חיכה לי ולקח אותי הבייתה אחרי זה|פנים|.
זה אומר שבדיקת הדם הראשונה שלך היתה בגיל מבוגר? כי כשהייתי קטנה גם אותי אבא לקח אחר כך הביתה :-P:
אני איתך, אני יכולה להתבלבל גם שאני עם גוגל מפות פתוח.
חח, גם אני. החזקתי פעם מפה ביד ורק אחרי חצי שעה של הליכה הבנתי שהלכתי בכיוון ההפוך |פנים| |טמבל|
מי אמר שאני לא מוזרה, אני שנים מסתובבת איתכם:-P:B-|.

יש התקדמות. אני גאה בי.
תזכורת לעצמי- להמשיך מארינמל

didalf

Well-known member
וואו תראו מי כיבדה אותנו בנוכחותה בשאלון החודשי

זה תירוץ מאד גרוע. כשאני לא מחליטה כלום אני שורצת בפורום בינתיים.

אין דבר כזה גלידה זה טוב בכל עונה.

וואו מי זאת המשכילה הזאת שקוראת ספרי פילוסופיה?

גם מה שאפריל אמרה בפרק על היום אימוץ כלבים (Dogs should be rewarded for not being people. I hate people.)
בהחלט|כתר|

אאאאאמן!

חחח וואו חיפשת? כל הכבוד.

🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? חח, לא משנה במה התחרות - בסוף זה ראש בראש בין ניק לעחו"ס
אני לוקחת את ניקB-| (אלא אם הוא התיש אותי בוכחנות שלו)

התכוונת שאם היה לך פחות חיים כדי להיות כאן יותר זה היה נחמד.

ספרי למי שלא מבין מה הוא רואה בתמונה?
אה שכחתי שאתם פורום גריאטרי שלא צפה בסרט המופת "ליזי מקגוויר ממריאה לרומא"

:-D תתחדשי! ואני עדיין בהלם מזה שלא התחרפנת לפני במהלך ואחרי המעבר דירה. מאוד מרשים
חחחח אמרתי לך כי לא היה לי הרבה מה להעביר.

זה לא לגמרי מגעיל אותי אבל זה רעיון שדוחה אותי. כמו הסרטים של טרנטינו עם שפריצים של דם.
דווקא סרטים של טרנטינו אני אוהבת למרות הדם. יש כמה קטעים שאני לא מסתכלת אולי.

מזל:-D

יש לזה ריח דוחהההההה

:-D אז רק לראות דם של אחרים בטלוויזיה מגעיל אותך?
מסתבר:-D

לפני שנים אח שלי בא לבקר אותי באיזו דירה שכורה ואחר כל התקשר בהיסטריה לאמא שלי שאני מסכנה והמקרר שלי ריק :-D. אבל הקטע הוא שאנחנו רגילים למקררים מפוצצים הרבה מעבר למה שנחוץ אצל ההורים ואז כשחיים לבד אז כבר אין צורך (או את היכולת להכין) בכמויות ולכן כל מקרר נראה ריק גם כשיש בו בדיוק את שני הפריטים וחצי שאנחנו כן אוכלים
:-D:-D
אבל באמת אין לי כלום כי אני לא יודעת מה אני רוצה ובסוף חיה מפיתה עם שוקולד וקורנפלקס.

ומה אני אגיד? (אם כי יהיה משעשע אם בסוף אני אצליח לעקוף אותך)
חחחחחח זה באמת מצחיק כי כבר עקפת אותו. הוא לא התחיל אפילו החוצפן.

חח, גם אני. החזקתי פעם מפה ביד ורק אחרי חצי שעה של הליכה הבנתי שהלכתי בכיוון ההפוך |פנים| |טמבל|
אני שמחה שאני לא הסתומה היחידה כאן:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מתחיל להגיב לדברים...

תדעו לכם שרציתי לצפות אתכם בפארקס אבל אתם מתקדמים מהר מידי ואין סיכוי שהייתי עומדת בקצב של פרק ליום אז ויתרתי. אבל אני אתכם בליבי. או משהו.
בשביל חלק אנחנו מתקדמים מהר מידי ובשביל חלק אנחנו מתקדמים לאט מידי... בעייתי
כן!
זה גיף נחמד
אני עדין מחכה ליום הדילן העולמי.
יום דילן העולמי היה לפני שבועיים
(הוא תמיד לפני שבועיים)
נעשה יותר מלשים לב אליו! נחגוג אותו!! 🥳
את תחגגי אותו מספיק בשביל כולנו
אני לא חושבת שהוא ראוי לזה שנחגוג אותו. קודם שילמד לשרשר בלי להתקשר אליי ולשאול איך מגיבים|שפם|
דווקא ההפך. זה מראה שהוא מוכן להשקיע מאמץ. (כי זה הרי לא שהוא מדבר איתך בטלפון כל הזמן בכל מקרה)
אפשר לחגוג אותה בכך שנחגוג את הכישרון המוזיקלי המדהים שלה. הנה למשל שיר שכתבה בעבר:
1635798246219.png
WTF?

ג'ואל מקהייל (סופרגירל)
מוכנה לחגוג את אלה. האחרים לא כל כך מעניינים.
בגלל התגובה שלך גיליתי שמשום מה כתבתי שג'ואל מקהייל שיחק בסופרגירל.
אש זה חם.
מים יכולים להיות גם חמים וגם קרים לפי הצורך.
אז מים.
וגם פויה ל"ג בעומר וריח של עשן בשיער8-{
את סתם אנטי אש בגלל שאת גרה במדינה שכל הזמן יש בה שריפות ענק.
הייתי חושב שתתני לאש צ'אנס לפחות למען דרו הFirestarter

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🪀שם: עדי |נחש|, עדי חו"ס כרגע.
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: שאלה טובה. 70 כזה? שעוד לא סובלים מאלף מחלות של זקנים.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? כלום!
נראה לי שהייתה צריכה להיות שאלה על קינוחים באופן כללי ולא קינוחים קפואים
בענייני גיל זה נראה לי מאוד משתנה. יש הרבה אנשים שסובלים מהרבה דברים כבר בגילאים צעירים יותר. אבל אבא שלי מאוד בריא בגיל 75.
🪅סדרות החודש: כמובן שKIN וחוק וסדר SVU.
אולי יהיה קרוסאובר בעתיד
🪅סרטי החודש: לא ראיתי.
🪅שירי החודש: לא שמעתי |הכנס לכאן בדיחת קוף|.
צריך חודש הבא להכניס "אמירת החודש" ואז זה יתאים לsee no evil, hear no evil, speak no evil
*אולי בעצם ציטוט החודש מתאים לזה.
🪅ספר החודש: אני אלך על The Fifth Witness של קונלי ו"אמא יצאתי מלבנון" שטכנית התחלתי רק אתמול אבל הוא ממש טוב בינתיים.
מה היה רע בעדים 1 עד 4?
🪅דמויות החודש: אוליביה בנסון, מייקל מ-KIN.
🪅שחקני החודש: צ'ארלי קוקס :-P: :-P: .
אם את חושבת שאני אסלח לך רק בגלל שאני גם אוהב אותו...
🪅ציטוט חודשי: אין לי.
הנה זה מתאים לקוף השלישי, לא?
🪅סיבה למסיבה: הלכנו ליקב ליומולדת שלי.
שתיתם הרבה?
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: ספרים חדשים של מייקל קונלי וברנדון סנדרסון, הסדרה של כישור הזמן וסטארטרק דיסקברי.
משום מה חשבתי שהפסקת עם דיסקברי. אבל אני שמח שלא.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? אקונומיקה.
אבל זה הריח של ניקיון
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?סיום מלחמת העולם הראשונה כי היא ב-11/11 וזה תאריך מגניב.
וואלה נכון. גם בשעה 11:11, לא?
מה שנוראי זה שהצדדים המשיכו להפציץ זה את זה עד הרגע האחרון למרות שידעו שזה הסתיים. נורא עצוב על האנשים שמתו בשלב הזה כשכבר ממש לא הייתה סיבה.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? יש לי משהו בזמן האחרון משהו פסיכי עם גבהים.
בזמן האחרון אינסטגרם כל הזמן מראה לי סרטונים של אנשים שקופצים באנג'י או קופצים לצניחה ממקומות ממש גבוהים וזה לפעמים עושה בחילה.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?דגים, חיים או מתים. איכס.
כן, זה די מגעיל. יש לי זיכרון נוראי שכשהייתי קטן באיזה שוק או משהו וראיתי דגים למכירה לאוכל ופתאום ראיתי שחלק עדיין זזים. זה היה נוראי.
אבל אני כן אוכל Fish & Chips.
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? ניק מודח ראשון, בתור נקמה. ונראה לי שדילן תזכה, עם הסיפורים שלה היא כבר מוכנה להכול.
אוקי, אוקי, אוקי...
עכשיו זה אישי.
שתדעי לך שהייתי במגעים עם צ'ארלי קוקס שיבוא להתארח בפורום, אבל עכשיו אני אבטל את זה.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? חוק וסדר מדור מיוחד.
אבל יש כל כך הרבה פרקים...
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? וויט משיקגו PD הוא טוב בדברים האלו.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מילי? היא בטוח תסכים.
למה שהיא תסכים? בגלל שלפי חוקי הרובוטיקה היא חייבת לעשות כל מה שבן אדם אומר לה לעשות?
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיוציאו את הראש מהתחת של עצמם? או לאסור עליהם להתקרב לטלפונים.
כאילו שאנחנו יכולים להתרחק מהטלפונים שלנו. חוץ מזה לכל הדורות יש את בעיית הראש בתחת (חוץ מילידי יוני 1983)
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? חלון.
האמת שעניתי שמזגן, אבל בשבוע וחצי מאז נסעתי כמה פעמים עם חלון פתוח. אבל זה בבקרים כשבאמת קריר בחוץ. אני לא יכול לדמיין איך אפשר בקיץ (אפילו בערב) להיות בלי מזגן באוטו. (כמובן שחוקי מזגנים הם שונים לחלוטין בין בנים ובנות)
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? לא זוכרת.
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? אני לא יודעת, מה יקרה אם אני אחזור בזמן ואגרום לשרשרת אירועים שיהרגו את סבתא שלי?
אני חושב שתצרי קו זמן מקביל שבו את לא נולדת. (אלא אם כן הרגת את סבתא שלך רק אחרי שהיא ילדה את אבא/אמא שלך)
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? עוד ספרים, התשובה היא תמיד עוד ספרים.
אבל צריך במקביל לזה הרבה יותר מקום לספרים. כלומר את צריכה טירה סטייל היפה והחיה בשביל כל הספרים.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? למי אכפת?
פייסבוק מתה כבר לפני שנים, רק עכשיו מישהו מגלה לה. זה כמו בסרט ההוא (שאם אני אציין איזה סרט אני מתכוון אז אני אספלייר אותו אז בעייתי)

Aranel Nenharma

Well-known member
אף פעם לא קר בשביל גלידה
residen alien נמצא אצלי ברשימת צפייה כבר זמן מה
ביום שישי אפשר לבקש מהדודים, יאייייי
תמיד אפשר ללכת על השיר go to של הפורום
משמע אני חושב משמע יש לי כאב ראש|מזיע|
פילוספיה זה יותר מדי בשבילי
זה גם גאוני, כי היא יכולה להקים פארק מעל איפה שקברתם את הגופה ואף אחד לא יחשוד בה על זה
מה העיה עם כולכם????
חלון פתוח באוטו זה סיוט, גם הרוח, הרעש, החרקים, הכל מעצבן
יאיי!! |מאוהב| עוד סדרת פורום [lovesick]
|מאוהב|
אבל אבל!
כפרה עליך
קלמנטינה שמישהו מקלף באוטובוס בחורף זה סיוט.
יש התקדמות. אני גאה בי.
תזכורת לעצמי- להמשיך מארינמל
סוף סוף יש לי למה לצפות בחיים:-D
אבל זה הריח של ניקיון [אקנומיקה]
|מאוהב|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאייייייי! ובשעה נורמלית ולא באמצע הלילה שאז אני מחכה בקוצר רוח לחזור מהעבודה לענות.

🪀שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:|קדימה|8-* לאדעת איזה גיל אבל לפני שאני זקנה מידי לתפקד בעצמי. ב2052 תהיה אפוקליפסה ואני אהיה בת 60 אז נראה לי סבבה.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו?|קדימה|0. אפילו גלידה אין לי:-( (כי אני קונה בד"כ בסופר ליד העבודה ואז זה יותר מידי נסיעה בשביל גלידה היא תימס. וגם עוד לא קניתי כף גלידה וצלחות גלידה)
לקח לי זמן להזכר איזו אפוקליפסה תהיה ב2052. אני מניח שמישהו עשה טבלה של כל האפוקליפסות של טלוויזיה/סרטים/ועוד ומתי הן מתרחשות. אני בעצם זוכר את ההתלהבות של ה29 לאוגוסט 1997 כשסקיינט לא הרגה את רוב המין האנושי.
בשביל מה את צריכה צלחות גלידה? זאת הגלידה שלך ואת יכולה לאכול אותה עם כפית ישירות מהמיכל.
🪅סדרות החודש:|קדימה|Lovesick חמוד מאד מאד! וזהו נראה לי לא היה כלום כמעט8-*
באמת מאוד חמוד. אבל עצוב כמה מעט סדרות את רואה
🪅סרטי החודש:|קדימה|ראיתי סופסוף את Come From Away. יפה מאד. אפילו הזלתי דמעה (אבל פחות משציפיתי שזה טוב כי לא בא לי לבכות. כשהרדמנו את הכלב בכיתי כ"כ הרבה שכאב לי הראש בטירוף ומאז יש לי קצת פחד מלבכות שלא יכאב ככה הראש שוב)
אה וואלה, שכחתי שרציתי לבדוק את זה
🪅שירי החודש:|קדימה|שוב אין לי אז אני אבחר בשיר של טיילור שבא לי שתשמעו: Taylor Swift - champagne problems
נשמע יפה
🪅ספר החודש:|קדימה||X|
אוקי, אבל שמעת שצילמו החודש את הסרט שמבוסס על ארי ודנטה מגלים את סודות היקום (בעצם את לא מספיק אהבת את הספר)
🪅דמויות החודש:|קדימה|ממ לוק דילן ואיבי מלאבסיק.
בחירות מעולות
🪅שחקני החודש:|קדימה|אין לי (כאילו סב תמיד) אז סופי טרנר וג'ו ג'ונאס רק בגלל תחפושת ההלואין שלהם:
צפה בקובץ המצורף 36302
וואו, אפילו לא השחקנים מלאבסיק.
אבל מה התחפושת הזאת אמורה להיות? (ומי הבחורה הנוספת?)
🪅ציטוט חודשי:|קדימה|"יש לך חוש כיוון של צב שהפכו אותו על הגב וסובבו אותו" - אחותי, עליי. וזה נכון:-(
אני לא יודע אם זה נכון, אבל זה דבר נוראי לעשות לצב מסכן.
אבל זה מזכיר לי שלפני המון שנים ראיתי סרט טבע על מחזור החיים של צבי ים וראו שם שהרבה צבים שרק בוקעים על החוף ואמורים ללכת ישר לתוך הים לא מגיעים בגלל שכל מיני דברים של בני אדם מבלבלים אותם.
🪅סיבה למסיבה:|קדימה|הרהיטים שלי הגיעו. כמעט חודש ישבתי על כרית שקנינו לכלב (והוא לא רצה במילא) כמו הומלסית.
כאילו כמו הומלסית שיש לה גג מעל הראש ומטבח ודברים כאלו...
אני מניח שלהומלסים יש בהרבה מקרים ספסלים ציבוריים.
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:|קדימה|RED TAYLOR'S VERSION!!! וגם יומולדת לאחותי.
כל עוד אחותך יודעת שהיא מקום שני. (במיוחד אחרי שפישלה עם שאנג צ'י)
ואני מניח שמישהו כבר שאל מה זה לכל הרוחות RED TAYLOR'S VERSION אז אני אקרא את התשובה בהמשך
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?|קדימה|גשם? אין ממש סתיו בארץ אין פה שלכת יפה ופאמפקין ספייס לאטה.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?|קדימה|אוח כ"כ הרבה אני רגישה להכל. סיגריות למשל8-{
מה לגבי הריח של מכונית חדשה? או הריח הזה של חנויות בגדים. שני ריחות שאני לא אוהב.
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?|קדימה|באמת לא ראיתי. משנה שעברה אממ גם לא מוצאת. אני כבר לא ממש רואה סדרות של רשתות ברודקאסט מסתבר. הלכתי כמה שנים אחורה לא מצאתי.
את חלק ממה שהורס את רשתות הברודקאסט הותיקות (לא שהיית תורמת להן רייטינג בכל מקרה)
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?|קדימה|פיצוץ הפרלמנט הבריטי? סתם כי זה הביא לנו את השיר ריממבר ריממבר דה פיפת' אוף נובמבר. מרגיש לי שיש משהו יותר טוב שאני לא זוכרת. (כאילו יש את רצח רבין אבל לאדעת אם זה מרגש?)
נראה לי שלא פיצצו את הפרלמנט. כלומר הייתה קנוניה לפוצץ אותו, אבל עצרו אותה.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?|קדימה|אממ אנשים? יש לי הרבה פחדים שקשורים באינטקרציה חברתית שלאנשים לא. למשל להתקשר למקומות.
אוי, להתקשר למקומות זה נוראי. כלומר על פני השטח זה צריך להיות חלופה מעולה על פני בעצם ללכת למקום בעצמך ולהיות מול אנשים. אבל איכשהו זה כאילו כמעט גרוע באותה מידה.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?|קדימה|חצילים. הרבה מאכלים בכללי שמגעילים אותי ואנשים אחרים לא. אה ודברים גרפיים בטלוויזיה של דם או יצוג ויזואלי מידי של הפרשות אני סופר רגישה הכל מגעיל אותי. הפוך אממ? ג'וקים אני מניחה לא ממש מזיזים לי.
מה לגבי חציל מלא ג'וקים?
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?|קדימה|אני מודחת ראשונה כי אני מפונקת וחלשה פיזית. ניק ודילן מגיעים לגמר חלקית כי הם ערמומיים וחלקית כי הם היו יריבים מרים והביאו מלא רייטינג אז ההפקה התערבה לטובתם. בסוף אבל לונה זוכה כי היא השלישית בגמר שהגיעה לשם בחביבות בלי שאף אחד שם לב.
את לא תהיי מודחת ראשונה, כולם ינסו לצרף אותך לברית שלהם.
ואני לא ערמומי. אני פשוט קובע את חוקי המשחק כי אני המנהל ולכן אני אנצח.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה?|קדימה|שיימלס וה100. אבל מצד שני אנשים שיחשבו רע על הדמויות האהובות עלי יתסכלו אותי. אולי גם פארקס וברוקלין כדי שירפרנסו אליהן כמו לחברים. וגם בשורות טובות כולם צריכים להכיר. אוף ואחים לנשק שיראו מה זה סדרת מלחמה טובה באמת.
נראה לי שהרעיון היה לבחור סדרה אחת. ואת בחרת כל כך הרבה סדרות שזה בערך כל הסדרות שאי פעם ראית.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?|קדימה|הגלגאגרים כפרה עליהם בטוח יזרמו. או אוקטביה שתאכל אותה:-P:
אני לא מצליח לחשוב על מקרה שבו הגאלגרים בעצם החביאו גופה. נראה לי שהם יפשלו. אוקטביה בעיקר תוסיף עוד גופות.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?|קדימה|דילן. אני מרגישה שאפשר לסמוך עלייך בקטע הזה.
אני די בטוח שכבר היה סיפור דילן שכלל החבאת גופה
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?|קדימה|שיפסיקו להיות כאלה צדקני טוויטר.
מה זה צדקני טוויטר? הם בכלל נמצאים בטוויטר?
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח?|קדימה|כמה חם? לפעמים גם וגם|מובך|
כן, באמת לפעמים צריך את השילוב
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם?|קדימה|חח וואי מלא אני מזה חסרת טקט. דברים כמו "מה זה השפם הזה?" על מישהו עם שפם מוזר בקול רם מידי. גררר מרגיש לי שיש לי משהו ממש טוב שאני לא זוכרת.
אוי, זה מביך
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת?|קדימה|זה גם מביא אותי לכל מקום בעולם? כי כמה שנים אחורה לטור של reputation של טיילור. אני יודעת שנתת רק שעה אבל אני מוכנה להנות מחצי הופעה אפילו. או יותר אחורה להופעה של קווין בוומבלי ב86.
לטיילור את יכולה ללכת להופעות חדשות. קווין לעומת זאת באמת אי אפשר לשחזר
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו?|קדימה|בטחון עצמי. (יותר ממנו) ופחות עייפות.
כן וכן. אני השבוע מרביץ שנצים ענקיים מרוב עייפות.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?|קדימה|מתה יחד איתם.
את מוכנה לעזוב את הדבר הגוסס הזה?
🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?|קדימה|אוי שיט עשיתי ריסט למחשב ושכחתי לשמור את הרשימה.
בכל מקרה שטות שהצחיקה אותי:
צפה בקובץ המצורף 36300
חחחחחחח :-D
וג'יימס מקאבוי קורא thirst tweets|מאוהב|:-D
איזו מהטוויטים האלו את כתבת?
*זה הטוויט על הדמות שלו מנרניה, נכון?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אל תסמכי על מילי היא נעלמת לימים שלמים בגלל "עבודה"|שפם|
כולנו יודעים שהיא למעשה בפגישות של רובוטים שבהם מתכננים כיצד להשמיד את כל בני האדם.
אני בטוחה שכולם מתישהו בחיים שלהם ראו.
אני ממש לא בטוח שראיתי אי פעם פרק של חוק וסדר: מדור מיוחד.
אבל ראיתי לא מעט פרקים של חוק וסדר המקורית
נראה לי שחצי מחברי הפורום כרן סובלים כבר עכשיו ממחלות של זקנים אז נראה לי שאת צריכה להוריד את הגיל:-D כי לייק, בקרוב אצלך וכאלה:-D
אני חושב שצריך לחבר את כל חברי הפורום למכשירים שיחזיקו אותם בחיים למרות כל המחלות שלהם ושהם פשוט יהיו מחוברים למחשב ככה שהם יוכלו לראות דברים מהדודים ולכתוב בפורום.
רגע, הייתה לך [עדי|נחש|] יומולדת?|תוהה| ידענו על זה?
אני ציינתי את זה ברשימת ימי ההולדת בתחילת חודש אוקטובר
אני לא בטוחה שמלחמת העולם הראשונה זה משהו מרגש אבל, not judging.
זה שמלחמת העולם הראשונה הסתיימה זה מרגש.
כי אם הראשונה לא הייתה מסתיימת אז אף פעם לא היינו מגיעים למלחמת העולם השניה...
הא. אולי היה עדיף שהיא באמת לא הייתה מסתיימת.
התכוונתי להוסיף בשאלה כוכבית שאומרת בלי התקטננויות על אפקט הפרפר או משהו כי ידעתי שמישהו מכם יעצבן אותי:-D
אהבתי את איך שהדוקטור הסביר למרתה למה לא מטריד אותו אפקט הפרפר (כולל הריגת סבא)

היי. תראו אותי.
11 דקות לתוך ה11 ל11 ואני כבר סיימתי להגיב על כל העמוד הראשון

didalf

Well-known member
באמת מאוד חמוד. אבל עצוב כמה מעט סדרות את רואה
או שזה עצוב איזה כמות מטורפת של סדרות אתה רואה?

יאיי|לב|

אוקי, אבל שמעת שצילמו החודש את הסרט שמבוסס על ארי ודנטה מגלים את סודות היקום (בעצם את לא מספיק אהבת את הספר)
לא ידעתי שיש סרט8-*

אבל מה התחפושת הזאת אמורה להיות? (ומי הבחורה הנוספת?)
אם תמשיך לקרוא בשרשור תדע:-P:

ואני מניח שמישהו כבר שאל מה זה לכל הרוחות RED TAYLOR'S VERSION אז אני אקרא את התשובה בהמשך
דווקא לא אבל זה כי הם הקשיבו לי בשרשורים הקודמים כשהסברתי לכם על זה שטיילור מקליטה מחדש את האלבומים הישנים שלה. ביום שישי תורו של RED.

אוי, להתקשר למקומות זה נוראי. כלומר על פני השטח זה צריך להיות חלופה מעולה על פני בעצם ללכת למקום בעצמך ולהיות מול אנשים. אבל איכשהו זה כאילו כמעט גרוע באותה מידה.
לפעמים להתקשר זה יותר גרוע מפנים אל פנים אפילו. אני כ"כ אוהבת שהיום אפשר לעשות כמעט הכל באינטרנט בלי לדבר עם אף אחד. סבתא שלי חושבת שזה נורא, אני חושבת שזה נפלא.

אני לא מצליח לחשוב על מקרה שבו הגאלגרים בעצם החביאו גופה. נראה לי שהם יפשלו. אוקטביה בעיקר תוסיף עוד גופות.
וול הייתה פעם שהם חפרו גופה החוצה|תוהה|

מה זה צדקני טוויטר? הם בכלל נמצאים בטוויטר?
הילדים האובר WOKE האלה שחושבים שהם כאלה טהורים ונאורים שכל מה שהם עושים בתכלס זה לקשקש בטוויטר כדי להוכיח כמה הם צדיקים.

איזו מהטוויטים האלו את כתבת?
כולם:-P:

11 דקות לתוך ה11 ל11 ואני כבר סיימתי להגיב על כל העמוד הראשון
וואו. עד סוף החודש תגיע לעמוד 3.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🪀שם: לונה3
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: למעשה אני כבר מתתי. מסתבר שזה לא מפריע לי להמשיך לכתוב פה.
מעולה. את העלת את המודעות שלך לענן כדי שתוכלי להמשיך לכתוב. ככה נוכל להמשיך מיליוני שנים.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? 3 קרטיב לימון + גביע קטן של גלידה.
מה זה גביע קטן של גלידה?
קרטיב לימון זה :sick:
🪅סדרות החודש: פארקס, תרגיע, מה שקורה בצללים עונה 3 (אני בקצב של יס אז רק 2 פרקים ראיתי), חתונמי
ציפיתי ממך ליותר
🪅סרטי החודש: ראיתי נראה לי רק את ילדות רעות.
אבל מגיע לך כל הכבוד על כך שהשלמת את זה סוף סוף
🪅שירי החודש:
גם לזה הגעת באיחור, אבל נחמד לקבל כל חודש שיר נוסף מהמילטון.
לגבי השיר הזה ספציפי- הזוי לחלוטין עניין הדו-קרב. וזה לא חיילים בצבא מורדים בזמן מלחמה. וזה לא צעירים פוחזים. זה שר לשעבר וסגן נשיא לשעבר (או שהוא עדיין היה? אני לא בטוח). לחלוטין הזוי.
🪅ספר החודש: חרמש (Scythe) מאת ניל שוסטרמן, ואני עכשיו בספר ההמשך שלו.
נשמע מעניין
🪅דמויות החודש: בן וואייט, לסלי נופ, ריצ'ארד לואיס (תרגיע)
🪅שחקני החודש: אדם סקוט, איימי פוהלר, ריצ'ארד לואיס
חוצפנית
🪅ציטוט חודשי: אוף שכחתי לרשום לעצמי.
עוד יותר חוצפנית
🪅סיבה למסיבה: אין לי.
אפילו עוד יותר חוצפנית
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: לדעת מה קורה עם החברה שאני עובדת בה ואיתי. ועם דקסטר.
אוקי, עכשיו לא נעים לי שקראתי לך חוצפנית כל כך הרבה
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? ריח גשם ראשון.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? ריח של סיגריות.
אוקי, אבל מה לגבי הריח של סיגריות ספוגות מים מהגשם הראשון?
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? אני בקושי זוכרת מה ראיתי לפני שבוע.
אני המלצתי לך לנסות את Ordinary Joe
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? לא יודעת.
אפילו לעדיות היו תשובות לזה
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? בדיקת דם, בדיקת לחץ דם (זה מפחיד אותי שזה לוחץ יותר ויותר חזק ואני מפחדת שזה יגרום לי נזק למרות שבראש אני יודעת שזה דבר בטוח.)
זאת בעיה ידועה שיש אנשים שבדיקות לחץ דם מפחידות אותם או מלחיצות אותם וזה מאוד בעייתי כי זה גורם ללחץ הדם לעלות ככה שהבדיקה לא שווה.
אני לא מפחד מהבדיקה, אבל תמיד המעמד גורם לי להלחץ ולכן הלחץ דם שלי יוצא גבוה. אז צריך לעשות לי את זה עוד פעמיים או שלושה עד שאני מתרגל והלחץ דם שלי יורד לנורמלי
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שרימפס (לא טעמתי אף פעם, משהו במרקם של זה מגעיל אותי).
מגעיל אחרים ואותי לא: קלמנטינה.
את מי מגעיל קלמנטינה? (כלומר אני לא אוכל קלמנטינה, אבל היא לא מגעילה אותי)
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? אני מודחת ראשונה (אני אפילו אצביע נגד עצמי, כי אני לא אעמוד יותר מיום בתנאים של לישון בחוץ וכל זה). מילי לוקחת את המיליון.
אני לא בטוח אם מותר להצביע לעצמך בתוכנית. אבל בכל מקרה גם אם תצביעי בעד עצמך, לא יהיו מספיק אחרים שיציבעו בעדך.
ומילי לא יכולה לקחת את המיליון. היא בכלל א הגיעה לאי כי היא עסוקה עם העבודה שלה.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? סמוך על סול.
אפילו אנשים שלא ראו שובר שורות?
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? זה קל! מייק (משובר שורות וסמוך על סול)
אה וואלה. מייק הוא כנראה הבחירה הכי טובה.
אם כי בסופו של דבר גם וולטר ווייט וגאס פרינג יוכלו לעשות את העבודה
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? לא חושבת שהייתי סומכת על מישהו ממכם :-D
וואו, מעליב
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שלא יצאו מהבית שלהם עד גיל 21.
אני חושב שהרבה מהנוער של היום היה שמח להשאר בבית.
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? אני לא מכירה דבר כזה ערב קיץ "חמים". ערב קיץ בישראל זה חום ברמה שמחייבת מזגן. אם נגיד ערב סתיו חמים (ברמה נעימה ועם קצת רוח קלה) - יש מצב לחלון פתוח קצת, אבל לא לנסיעה ארוכה, כי זה עושה רעש חזק ואז גם אי אפשר להקשיב למוזיקה.
בדיוק |כן|
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? לא זוכרת וממש מעדיפה לא להזכר!
מאוחר מידי. אנחנו יודעים שנזכרת מאוחר יותר במקלחת ועכשיו זה לא יוצא לך מהראש
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לביה"ס בקצרין בשעה שתאיר ראדה נרצחה, רק לראות מי באמת נכנס אחריה לשירותים שם ולדעת את האמת :-(
אני לא עקבתי אחרי כל הפרשה, אבל אם את כבר שם אז האם עדיף שתצילי אותה?
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? חרדות. פחות.
אני ממש מרגיש שעשיתי טעות כשחשבתי שזה צריך להיות משהו פיזי
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? בשום צורה.
את משתמשת בווטסאפ? כי יכול להיות שזה ישפיע על זה.
בעצם על מה אני מדבר - את כאן צירפת שני קישורים לסרטונים בפייסבוק. אז שינויים לפייסבוק כן יכולים להשפיע עליך.
🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?
איזה כלב חמודון. ואיזה מסכן. למה לינקולן המניאק הזה סירב לשחק איתו?
(ומה היה הקטע של המצלמה להצמד לפרצוף של לינקולן כל כמה זמן כאילו הוא הולך לזוז?)
איזה חמודים.
מה זאת הייתה המשחה ששמו להם מידי פעם?
ומעניין שלא חשבתי על כך שלחתולים תהיה רגל דומיננטית, אבל כנראה שכן, כי שני החתולים השתמשו ברגל ימין כדי לצלצל בפעמון למרות שהיה כביכול הגיוני להשתמש ברגל שקרובה לפעמון.
אבל כל הזמן חשבתי שתהיה איזו פואנטה או משהו בסוף ולא היה.

מילי08

Well-known member
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 119, רק כדי לעשות דווקא ולא להגיע ל120
:-D אבל מה יש לעשות כל כך הרבה שנים?
🪅שירי החודש:
קלאסיקה נצחית!
🪅ספר החודש: הארי פוטר ואבן החכמים - החלטתי לראות על מה כל ההתלהבות הזו
נהדר! רק עכשיו?! סדרה נהדרת למרות שרולינג קצת מאבדת את זה לעת זקנה
🪅דמויות החודש: אדם גרופ - חינוך מיני
|כן| |כן| פיתוח דמות נהדר!
Jerry: Well, you know, it's like I always say: it ain't government work if you don't have to do it twice.
תכלס
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? נראה לי שיום השירותים העולמי אומר הכל
מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? יש את האתר הזה: https://www.historic-uk.com/HistoryUK/HistoryofBritain/Historic-November/
נשאר במוד טלוויזיה ואני אבחר את זה: 2 לנובמבר 1936 -
נדמה לי שגם דוקטור הו שודרה לראשונה בנובמבר 60 מתישהו
המשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?
אני פוחדת מכלבים
ארינמלללל! וכי למה?! אבל לא שופטת
בהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?
אני נגעלת מלאכול בשר שהשם שלו זה איבר כמו: לשון, כבד..
בלעעעעעעע. אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה. בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
נראה לי מילי תזכה במיליון כי היא כבר איזה חודש לא פה וממש מרגישים בחסורנה
אוווווו, יו, אתם כאלה חמודים. תודה :-]|4U||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
דילן, כי נראה לי יש לך מוח קרמינלי מתאים לזה
בסוף נגלה שבמציאות דילן היא בכלל פרפר שברירי שלא פוגע בזבוב ואנחנו סתם מלכלכים עליה :-D:-D
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? דילן פה הרגת אותי. נתת שאלות קשות וניסתי למצוא תשובות ופה פשוט אין לי.
זה אומר שאין לך? את מהאנשים שמעולם לא אמרו את הדבר הלא נכון? :-0
ם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? שנות ה-60 למופע של הביטליס
מגניב. את גם תשתלבי בצרחות ובהתעלפויות?
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? תשובה אמיתי ובתאכלס, אם היה לי יותר ביטחון עצמי היה לי טוב יותר
|חיבוק|
חמוד :-D
חחח זה בדיוק מה שקורה לי! אני עם גוגל מפס פתוח אבל עדיין קוראת את המפה הפוך והולכת לכיוון הלא נכון, ואז מסתכלת ורואה שהתרחקתי מאיפה שרציתי להגיע אז חוזרת אחורה|חבול| וזה קרה לי הרבה יותר מידי פעמים|מובך|
שמחה שגם אתם כושלים כמוני.
:-D בשבילנו המציאו את הGPS. לפני כן תמיד, אבל תמיד הייתי הולכת לאיבוד בהגעה למקומות (אפילו לבתים של חברים בעיר ליד)
יוו צריך להרוג אנשים כמוך!! אבל בגיל 100 שיהיה יפה ועגולB-|
אז על אותו משקל מהתשובה של ארינמל - למות בגיל 99 :-D
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 42
42 זה מספר עם יותר מידי משמעויות ל nerds* אז אסור לך. וזה גם מוקדם מידי בשבילי אז אסור לך. תסחבי עוד קצת ונמות ביחד. עם ידיים משולבות וכל הג'אז הזה

* זה מזכיר לי משהו מטופש שאמרתי (לא שאלתי) בקול רם. לפני שנים באחת העבודות שלי היה איזה אירוע וכל החדשים נשארו במשרד והתחלנו לדבר . אחד הבנים אמר שהוא יתחתן עם הבחורה הראשונה שתדע את המשמעות של 42 ואני ישר קפצתי ב -אווו אני יודעת! |פנים| היתה שתיקה ממש מביכה. להגנתי אני אומר שלא חשבתי על ה 42 שלו באותו רגע אלא על 42 שהיה בדוקטור הו. אבל את הפאדיחה עשיתי.
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? אני לא בבית אז לא זוכרת במדויק אבל נראה לי שיש לי 6 גלידות אישית של האגן דאז, ו-2 משפחתיות בטעם וניל רגיל בשביל פנקייק וכאלה. יש גם כל מיני קינוחים מוזרים שהשותפה שלי חושבת שהם טעימים אבל הם לא. בכל מקרה אני אעדכן אתכם מה בדיוק כשאני אגיע הביתה! (לא התכוננתי נפשית לענות על השאלון הזה היום:-D)
את רצינית את. כל הכבוד. אם זה מספק חלקית, אז יש לי חצי עוגת שוקולד במקרר ועוד רוגעלכים שאבא הכין. גם במקרר
La Brea - הייתי בטוחה שאנטוש כי האפקטים בה כל כך גרועים שזה ממש מציק, אבל התחיל להיות קצת מענין. למרות שיש כל מיני דברים שמאוד מזכירים את המאה נגיד יש גראונדרים והם קוראים לאלה שנפלו מהסינקהול "סקיי פיפול" וזה גם מתרחש בתוקפה שונה מההווה שלנו אבל עשויים קצת פחות טוב כי אין להם לקסה.
חח, זה נשמע כמו העתקה גסה.
Sex Education - ראיתי רק 2 פרקים בינתיים אבל נחמד לי.
מקווה שהתקדמת עוד ואהבת
שירי החודש:
הבופ ההיסטרי הזה
לא הקשבתי כי היא עושה לי אלרגיה (לא מסוגלת לראות או לשמוע אותה עם הפרצופים הפתיינים של לוליטה כאילו לא התקדמנו מאז), אבל נכנסתי ליוטיוב לראות כמה צפיות יש ונראה שיש סביבה הייפ, אז יפה וכל הכבוד לה.
🪅ספר החודש: האמת שלא קראתי או הקשבתי לכלום. היה חודש נוראי. אבל אני באמת צריכה להמשיך את הספר של אופרה כדי שאוכל להמשיך לנתח אתכם:-P:
כבר ניתחת אותנו ופספסתי? ספרי לי!
🪅ציטוט חודשי: "אני אהיה קוגרית בגיל 80" [עדי חזיר וואנקרו]
:-D :-D לייט בלומר מה שנקרא
🪅סיבה למסיבה: יש כמה:
בהחלט סיבות טובות
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? קרן פלס כתבה למירי מסיקה שיר? כאילו, יש סיכוי שהוא לא נכתב בנובמבר אבל אתם לא יודעים בוודאות שלא, אז בואו נזרום עם קו המחשבה הזה.
אבל גם הרבה אנשים שאני אוהבת נולדו ביום הזה|לב| (כולל הבת של בת דודה שלי שתבוא לבקר אותי החודש|לב|)
מזל טובים
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? מתקנים בדיסני? לאדעת, כל דבר שזז מהר מידי או עולה גבוה מידי זה לא בשבילי. וגם חיות. לא אוהבת חיות. ורובן מפחידות אותי.
על המתקנים אני ממש מסכימה איתך. על חיות אני מתבאסת. רק אומרת שבני אדם מפחידים יותר
ושיער גוף גם דוחה אותי. לייק כל שיער שהוא לא על הראש. גם לגברים וגם לנשים. אפילו אם זה מקומות "לגיטימיים" וגם אם מישהו נחשב "לא שעיר" כלומר יש לו/לה שיערות בלונדיניים שבקושי רואים על הידיים - עדין מגעיל אותי.
אני יכולה להבין. היה מערכון של סיינפלד שחשבתי לחפש אבל נשברתי מהר. משהו בדיוק על זה. כל שיער שאינו על הראש פשוט לא עובר לנו. אנשים יכולים ללטף שיער, לנשק מישהו בראש על השיער וכו', אבל מספיק ששערה אחת בודדת תהיה מחוץ לראש וזה הופך להיות מגעיל
ליון יהיה זה שיאכל את הג'וקים שלי ועוד יהנה מזה ויקשקש לכם על איך הוא פעם יצר איזו מנת מישלן שכוללת ג'וקים מוקרמים או משהו דוחה והוא יהפוך לגיבור היום ואז הוא ינצח.
:-D :-D אני לגמרי רואה את זה קורה. גם עם כל הביקורים שלו בדיסני, קרוב לודאי שכל המשימות שדורשות גובה וקפיצות וכאלה הוא ממש יצליח
אותה השאלה, אבל הפעם מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? ברור שמילי, נחפור בור בחצר שלה והיא תשים שלט חמוד כזה שרשום בו "תמיד נזכור אותך פלאפי, היית החתול הכי טוב בעולם" או איזה
"RIP Fluffy
11/1/2021 - 8/28/2008"
ואז אף אחד לא יחשוב לחפור שם ולחלל את כבודו של פלאפי.
:-D :-D ידעתי שיש לך מוח קרימינלי
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שילמדו לכבד זקנים (ובזקנים אני מתכוונת בעיקר אליי).
לגמרי
במילותיה של המשוררת הדגולה א. גרנדה:
"Whoever said money can't solve your problems
Must not have had enough money to solve 'em"
אז כן, אם היה לי את הכסף שלה, לגמרי הייתי מאושרת עכשיו.
יש מצב שהיא צודקת :-D
אכן קולו של דור
חח האמת שפשוט ראיתי את התמונה הזאת וזה הצחיק אותי אז החלטתי לדחוף את השאלה הזאת לפה:-D
הוא מולבש על מה שמה ה AI?
וול, כבר חלקתי את הטופ 10 דמויות שלי אז במקום אני רק אלשין לכם ואספר שסהר הכין רשימת 10 דמויות ושכח להכניס את לקסה אליה|שפם| העיקר הוא קורא לשירי בלוק בוגדת כי היא הלכה לעשות כביסה בזמן [ספוילר גדול למאה] שלקסה מתה.
:-0! שניהם גרועים
והנה כמה דברים שהצחיקו אותי:
לא את כולם הבנתי, אבל כמה מהתמונות ששמת היו מעולות ונכונות

מילי08

Well-known member
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:999999 , או פשוט לא,לא למות נקודה
ואני תמיד תוהה - למה? מה יש בחיי נצח שכל כך מושך אנשים? בשלב מסוים תעשה ותמצה את הכל ואז מה?
🪅ציטוט חודשי:I’m killing someone. Hold, please
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:שיעבור כבר ,יש תכניות לעתיד(אפריל)
אמממ, דיסני? סתם זורקת רעיון פרוע
ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?כל דבר שקשור לאניס
אניס זה באמת נוראי
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?אני לא אעשה לכם דבר נורא כזה...לא אהפוך אף אחד פה לשותף לדבר עבירה
איזה מתחשב אתה. וכולנו פה נטפלים זה לזה עם גופות שמצטברות לנו בחצר
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? יש לי את זה, שאלה ששאלתי שהייתי בחופשה באילת שהייתי בן 7 ואני עדיין מתכווץ מזה עד היום...לא, לא מספר את בושתי הגדולה , זה נעול ב"כספת"
אתה לא יכול לעשות כזה בילד אפ ואז לא להגיד כלום

טוב, שיחת זום עכשיו |שפם| חשבתי שאצליח להגיב גם לניק

Lion_Heart

Well-known member
ואני תמיד תוהה - למה? מה יש בחיי נצח שכל כך מושך אנשים? בשלב מסוים תעשה ותמצה את הכל ואז מה?

אמממ, דיסני? סתם זורקת רעיון פרוע

אניס זה באמת נוראי

איזה מתחשב אתה. וכולנו פה נטפלים זה לזה עם גופות שמצטברות לנו בחצר

אתה לא יכול לעשות כזה בילד אפ ואז לא להגיד כלום

טוב, שיחת זום עכשיו |שפם| חשבתי שאצליח להגיב גם לניק
ואני תמיד תוהה - למה? מה יש בחיי נצח שכל כך מושך אנשים? בשלב מסוים תעשה ותמצה את הכל ואז מה? אני פשוט רוצה לחיות לנצח נקודה!
ולמה? למה את כל כך בטוחה שיגמר לי מה לעשות? ניסית את זה? שיעברו ה 1000 השנים הראשונות נדבר

:-D-יש לי ציטוטים כאלה על חולצה!

אמממ, דיסני? סתם זורקת רעיון פרוע-אז זהו ש לא, זה יהיה אדינבורו וסקוטלנד(יש תכניות של אגם לוך נס וסטוןהנג' וקילטס והאגיס וארוחת בוקר אנגלית ו ארוחת הפסקת תה) ...א-ב-ל יש גם תכניות לעוד 9 חודשים...ואז זה דיסני-דיסני-דיסני!!
ולא, אני לא צוחק , קודם יהיה דיסנילנד ןמשם לקרוז דיסני ואז דיסניוורלד!!! (עם עוד כמה דברים באמצע,כן כמו מנהטן ולאס וגאס ואולי גם אולפני יוניברסל\מרכז נאס"א...דברים)

אניס זה באמת נוראי- זה השטן!!! וזה דבר מגעיל ומרושע,זה לא אוכל , זה סיוט בפה

איזה מתחשב אתה. וכולנו פה נטפלים זה לזה עם גופות שמצטברות לנו בחצר- כי אכפת לי מכם!

אתה לא יכול לעשות כזה בילד אפ ואז לא להגיד כלום- "שתיקה"

טוב, שיחת זום עכשיו |שפם| חשבתי שאצליח להגיב גם לניק-בהצלחה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה זה דווקא לא מפחיד אותי בכלל (אבא שלי אוהב לספר שכשהייתי קטנה האחות ניסתה להרגיע אותי ולהגיד שזה קטשופ ואני אמרתי לה "לא נכון זה דם")
נראה לי שהייתי נכנס לפאניקה אם הייתי חושב שיוצא מהגוף שלי קטשופ.
וואי לגמרי. הוא גם ידע בדיוק מה לעשות בשיא המקצועיות ושיא הדיסקרטיות.
עכשיו שאני חושב על זה
נראה לי שפעם ראשונה שראינו את מייק הייתה אחרי שג'יין מתה והוא בא לעזור לג'סי. אם כי הוא לא העלים את הגופה אלא רק דאג שלא יהיה אפשר לקשר את ג'סי לזה. אני צודק? האם ייתכן שאני זוכר משהו?
אולי תשרדי לבד באיזה בונקר.
או בתחנת חלל
כן. אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה שאמריקאים לא מעשנים סיגריות רגילות כמעט. כל פעם שמיגעים לפה חבורת ישראלים הם כל הזמן מעשנים וזה פשוט דוחה. אז כיף לי שאני לא מסתובבת עם כאלה ביום יום (ז"א, יש פה ישראלים שעובדים איתי, והם כן מעשנים פעם ב, אבל לרוב הם מעשנים וויד או סיגריות אלקטרונית ואז הריח לא נדבק לכל דבר וזה עדיף).
וואלה? לא חשבתי שישראלים מעשנים יותר מאמריקאים
אני מוחה. לונה יכולה לזכות אבל היא ערמומית כמעט כמו ניק!
תודה?
נראה לי חלון. אבל כמו שלונה אמרה בנסיעה מהירה זה עושה רעש נוראי ואז סוגרת ועוברת למזגן.
אם נגיד לא באוטו אז בימים אלה נחמד לי שאפשר לשבת בבית עם חלון פתוח ובלי מזגן ונעים.
איפה את גרה בארץ שיכול להיות נעים בבית עם חלון פתוח בקיץ? גם אם לא חם, הלחות הורגת.
האמת היא שאם יש מישהו בפורום הזה שהייתי בטוחה שינסה להמשיך לכתוב בו גם מהעולם הבא זו בטח את:-D
לא בהכרח בקטע נואש כזה, אבל מתאים לך לרצות להתנצח עם ניק על איזה משהו גם מהקבר.
כלומר, אני בטוחה שגם ניק ישרוץ פה בתור רוח רפאים כדי להטריד את כולנו פור איטרנטי. אבל את |אליהו| ונראה לי שלניק יש עוד כמה שנים לחיות:-P:
אני בהחלט לא הולך לוותר על ניהול הפורום בגלל מוות.
במקרה מותי השארתי צוואה עם הסברים מפורשים כיצד הexecutor of my estate צריך לנהל את הפורום בשמי.
חח זו אני כשהכלב של הבוסית שלי רוצה שאני אשחק איתו בזמן שאני מרוחה על הספה ורואה טלוויזיה:-D
גם הכלב של הבוסית שלך איכשהו גר איתך?
מישהו צריך ללמד את החתולים של מילי להיות כאלה מנומסים. אולי ככה יהיה לה יותר זמן אלינו.
את לא הבנת שאלו הם החתולים של מילי. זאת הסיבה שאין לה זמן אלינו כי הם כל הזמן מצלצלים בפעמון המעצבן הזה.
היא עוד לא עלתה על זה שאפשר לתת להם הרבה אוכל בפעם אחת ואז הם לא צריכים להטריד כל הזמן.
האמת שנכון, כלומר אני דווקא כן אוכלת דגים, אבל במצבם "השלם" והלא מבושל, חיים או מתים, זה אכן די מגעיל.
אותו דבר אפשר לומר על בן אדם - במצבו השלם והלא מבושל, חי או מת, הוא די מגעיל.
|כן|פיכס. אני גם לא אוכלת גם הטעם מגעיל. [דגים]
הי, יש משהו שאני אוכל ואת לא
(רק פיש אנד צ'יפס, אבל עדיין)
תאכלס הייתי סוגרת עליך את הדלת כדי שיהיה לי יותר מקום בבונקר.
בחיים לא הייתי מכניסה 1200 מכם|שפם|
לא שאני רוצה להכנס לבונקר אבל פפףףף ישעמם לך שם בלעדיי!
אבל כן לא הייתי מכניסה 1200 זה יותר מידי.
אתן ממש לא חושבות לטווח הארוך. ה1200 אנשים נוספים בבונקר זה חיוני... כדי שיהיה מה לאכול.
מי אמר שאני לא מוזרה, אני שנים מסתובבת איתכם:-P:B-|.
רגע, אז כולנו מוזרים?
אני איתך, אני יכולה להתבלבל גם שאני עם גוגל מפות פתוח.
כולכן כאן מאוד מחזקות סטריאוטיפים רעים על יכולת התמצאות במרחב של נשים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
🪀שם: יעל
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 119, רק כדי לעשות דווקא ולא להגיע ל120
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? מה זה קינוח קפוא בדיוק? גלידה? כי יש לי קופסה חצי אכולה של גלידה
למה את אוכלת את הקופסה עצמה?
ומה תעשי אם העונה האחרונה של הסדרה האהובה עליך אמורה להיות משודרת רק אחרי יום הולדת 120 שלך? זה די חרא למות ולא לגלות איך נגמר הסיפור של אוטיס מילבורן (כן, יהיו עוד המון עונות של חינוך מיני)
🪅סדרות החודש: only murders in the building, פארקס, חינוך מיני ומניחה שגם הזמר במסיכה
התחלתי גם את OMITB (אוקי שנאתי את ראשי התיבות, זאת פעם אחרונה שאני אתעצל ככה).
מישהו שבוע שעבר שאל אותי למה אני לא צופה בזמר במסיכה ואני שאלתי אותו - מה לכל הרוחות הסיבה שמישהו בכלל צופה בזה?
🪅סרטי החודש: מה נשמע טייגר לילי של וודי אלן. מי שלא מכיר ממליצה לפחות לראות על מה זה
שמעתי על זה ואולי אפילו ראיתי חלק קטן מזה.
🪅שירי החודש:
שיר ממש יפה
*חחחחחחח פתאום קלטתי למה בחרת בו... הוא באמת נורא סטוקרי כשמקשיבים ממש למילים
🪅ספר החודש: הארי פוטר ואבן החכמים - החלטתי לראות על מה כל ההתלהבות הזו
אף פעם לא קראת הארי פוטר?!?
טוב זה די באיחור. ובתקופה מוזרה שיש הרבה אנטי לסופרת.
🪅דמויות החודש: בן וויט, לזלי נופ - מחלקת גנים ונוף , אדם גרופ - חינוך מיני
🪅שחקני החודש: מרטין שורט - הוא מעולה ב only murders in the building
כל הכבוד על את יודעת מה.
ו|כן| על כל הבחירות.
🪅ציטוט חודשי: 2 ציטוטים מפארקס:
Ron: Never half ass two things, whole ass one thing

Jerry: Well, you know, it's like I always say: it ain't government work if you don't have to do it twice.
חחחחח
🪅סיבה למסיבה: יש חג ההודיה וזה אומר פוטבול (וכן אני מנסה להתחנף אליך דילן)
עצם זה שאת יודעת שחג ההודיה אומר פוטבול זה מרשים.
(בעצם עכשיו אני נזכר שזה משהו שאפשר ללמוד מפרקים של חברים)
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: גשם!!!!
שששששששש
אל תעשי לזה ג'ינקס
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? גשם!!!
הי אותה תשובה פעמיים רצוף (זה משהו)
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? נראה לי שיום השירותים העולמי אומר הכל
נראה אם תצליחי לגלות איזה יום זה בדיוק בחודש לפי הריח
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)? נראה לי שהחיים עצמם עלתה בסתיו
נכון. כי זאת סדרת ברודקאסט קלאסית
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? יש את האתר הזה: https://www.historic-uk.com/HistoryUK/HistoryofBritain/Historic-November/
נשאר במוד טלוויזיה ואני אבחר את זה: 2 לנובמבר 1936 -
The world’s first regular TV service was started by the British Broadcasting Corporation, an estimated 100 TV owners tuned in.
אני עדיין זוכר שהייתי נורא מתוסכל כי לא הייתה לי טלוויזיה עד פברואר 1937. פיספסתי די הרבה תוכן. מזל שאז היו לי דודים בבריטניה
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?
אני פוחדת מכלבים
האo_O
ידענו את זה עליך?
האמת שאני לחלוטין יכול להבין פחד מכלבים. במיוחד בתור ילדים הם יכולים להיות נורא מפחידים. וגם אחרי זה כלבים רבים יכולים להפחיד. שלושת האחיות שלי פחדו מכלבים בשלבים מסויימים (אם כי עם אחת זה פחד שהתחיל מאוחר יותר כי היא טוענת שהיא אלרגית אליהם, אפילו שכל המשפחה די משוכנעת שהיא פשוט לא רוצה פרווה על המכנסיים)
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?
אני נגעלת מלאכול בשר שהשם שלו זה איבר כמו: לשון, כבד..
כאילו לשון כמובן שזה מגעיל. וכבד יצא לי לטעום וזה מגעיל לדעתי.
אבל מה לגבי רגל עוף או חזה עוף או צלע כבש או כתף פרה?
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?
אז ניק מודח ראשון כי זה נקמה על כל שנות הטרור שלו פה בפורום
נראה לי מילי תזכה במיליון כי היא כבר איזה חודש לא פה וממש מרגישים בחסורנה
מה הקטע של להדיח אותי ראשון? רק שתדעו שהכל נרשם. (לא באמת, אם כי זה היה טוב אם זה כן היה נרשם כי אני בטוח אשכח את זה די מהר)(בעצם טכנית זה כן נרשם. את רשמת את זה כאן)(ואני עדיין אשכח את זה)
מילי אולי תזכה כי אי אפשר להדיח מישהו שאפילו לא נמצא.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה?
האמריקאים. סדרה מדהימה שצריכה לקבל יותר יחס
אני באמת צריך לראות מתישהו. מעניין מה הסיכוי שהיא תגיע לנטפליקס בארץ. או לאמזון.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?
אני חייבת ללכת שוב על האמיקאים ולבחור באילזבת ופיליפ
עוד פעם עשית בחירה כפולה
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?
דילן, כי נראה לי יש לך מוח קרמינלי מתאים לזה
לא מפתיע שכולם בוחרים בדילן לשאלה הזאת
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?
כל כך הרבה דברים. אבל כן שיהיו פחות מחוברים לטלפון ויהיה קשובים יותר לעולם
אבל העולם נמצא בטלפון
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן תמיד מזגן
כמובן |כן|
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? דילן פה הרגת אותי. נתת שאלות קשות וניסתי למצוא תשובות ופה פשוט אין לי.
דילן הרגה אותך, אבל זה בסדר, היא תעלים את הגופה שלך.
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? שנות ה-60 למופע של הביטליס
את צריכה לדייק לאיזה מופע בדיוק (או לא)
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? תשובה אמיתי ובתאכלס, אם היה לי יותר ביטחון עצמי היה לי טוב יותר
מצטער מישהי כבר ענתה ביטחון עצמי. אז אני לא רוצה שתרגישי רע עם עצמך לגבי זה, אבל את לא מספיק מקורית. אני יכול להציע לך ביטחון בניק.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? who care
אני מניח שמארק צוקרברג

צפה בקובץ המצורף 36309
כמו ברי מעקרות בית נואשות

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צריך לעשות בושם עם ריח של גשם
נראה לי שיש נרות עם ריח כזה
אני שואלת באמת, יש קינוח קפוא שהוא לא גלידה או ארטיק?
יש לי במבה נוגט קפואה (ממליצים להקפיא)
אני תמיד כל כך מובכת בשביל השחקנים שעושים את הקטע הזה.
ולמה אף פעם לא מביאים נשים לשם לקורא
לא חשבתי באמת על זה שאין קטעים של נשים קוראות thirst tweets
אבל זה ברור למה - יש לחלוטין סטנדרט כפול בעניין חיפצון גוף גברי לעומת נשי.
כלומר אני מניח שזה סוג של תיקון מוגזם.
אבל זה כמו שבמחלקת גנים ונוף לזלי יכולה לבקש מבן שיסתובב ויראה לה את הישבן שלו, אבל אם הוא יגיד אותו דבר זה ירגיש קריפי ומגעיל.

למעלה