Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

LeAnnDylan

Well-known member
מילי8-*

didalf

Well-known member
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? היומולדת של מאיה בוסקילה.
:-D:-D
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא? אוזני המן.
:-0

2. ג'ין גריי (X מן)
3. סקוט סאמרס (X מן)
הרשימה לא אמורה להכיל רק דמויות טלווזייה? אחרת אתם מסבכים אותי עם מליון דמויות מארוול:-D

האמת שכששאלתי את השאלה הזאת אכן התכוונתי שתיתנו דוגמה לאיזה שאלה מפגרת ששאלתם בתור ילדים כי חשבתי שזה יהיה מצחיק ולא מזיק.
אוף איתכם, זה היה אמור להיות איזה זיכרון ילדות משעשע ולא מזיק|חבול|
אוקי הנה נזכרתי במשהו שתפסיקי להתלונן: כשהייתי קטנה לא זוכרת כמה הייתה לי דלקת ריאות ממש חריפה או משהו כזה והרגשתי רע ולקחו אותי לבית חולים ואבא שלי מספר שבכיתי "למה זה קורה לי? זה כי דרכתי על נמלים בטעות?" עד היום הוא צוחק עלי על זה.

אלף שנות ניק? ג'יז. קיל מי נאו|פנים|
ראיתי אח"כ שערפו לך את הראש כמעט ואני אוהבת את זה אז חשבתי כמעט שלא להתערב
כבר עברנו על זה שאני כאן כדי להתעלל בך.
אז
:-D:-D:-D:-D לכל אלה.

די כבר עם כל הפייק ווק שלהם. זה התחיל בסדר ועכשיו הם כבר מעיקים עם כל שטות מגוחכת שהם מרגישים שצריך לבטל.
השבוע אני עצבנית במיוחד כי הדבר החמוד הזה:

*שחקן מהקבוצה שלי שחגג אחרי טאצ'דאון שלו, קיבל עבירת unsportsmanlike conduct על הדבר הזה. שזה מגוחך בפני עצמו.
ואז כל חבורת ה-WOKE החליטה שזה פוגעני כי העמוד (!) לא נתן הסכמה שיגעו בו.
יאוו|חבול|
הדבר הכי מתסכל בזה זה שיש המון דברים נכונים וחשובים בתרבות הPC ו WOKE אבל הם לפעמים מתמקדים כ"כ בטפל ובדברים הקטנים והמגוכחים שזה מגחיך את כל הנושא ומאפיל על הדברים החשובים באמת.

אני מאוד מקווה שאין לו כוונה לשנות את הוואטאספ ואינסטוש. זה סתם מעיק ומיותר בתאכלס.
לא באמת. הוא רק שינה שם לחברת אם שמאגדת את כל הדברים האלה.

Lhuna3

Well-known member
אוקי הנה נזכרתי במשהו שתפסיקי להתלונן: כשהייתי קטנה לא זוכרת כמה הייתה לי דלקת ריאות ממש חריפה או משהו כזה והרגשתי רע ולקחו אותי לבית חולים ואבא שלי מספר שבכיתי "למה זה קורה לי? זה כי דרכתי על נמלים בטעות?" עד היום הוא צוחק עלי על זה.
:-D :-D :-D אוי זה חמוד :-D
הדבר הכי מתסכל בזה זה שיש המון דברים נכונים וחשובים בתרבות הPC ו WOKE אבל הם לפעמים מתמקדים כ"כ בטפל ובדברים הקטנים והמגוכחים שזה מגחיך את כל הנושא ומאפיל על הדברים החשובים באמת.
נכון :-(

LeAnnDylan

Well-known member
אני רוצה להזכיר לכולם ש(ספוילר דקסטר) כל מה שהוא עשה בעונות הראשונות זה לשים את הגופות בשקית זבל ולזרוק אותן לים בלילה, ומתישהו מצאו את כל הגופות שלו והוציאו מהן ראיות פורנזיות וכמעט עלו עליו בגלל זה. למייק זה לא היה קורה.
עצם זה שהוא חוזר לחיינו עוד יומיים, אחרי כל מה שהיה, מוכיח שהוא הדמות המתאימה למשימה.
אני ערמומית?!
חד משמעית כן.
נכון אבל מזמן לא עדכנתי אותה, וגם אולי אני צריכה להוסיף לה עמודה מתי צפיתי בכל דבר.
מי זוכר מה היה בספטמבר?
האקסל זוכר לונה. האקסל!!
זה בונקר גדול, כמה מקום את צריכה??
לא צריכה בהכרח הרבה מקום. אבל לא רוצה אנשים מיותרים שם
וחוץ מזה אם לא תכניסי מספיק אנשים, לא בטוח שיהיה לך את מי לאכול בסוף.... קחי בחשבון.
איכס, מה אני ניק?
וואו הזכרת לי עכשיו פרסומת ישנה שהיתה ממש מפורסמת!
נראה מי פה מספיק זקן בשביל לזכור (אח"כ אני אכתוב וגם אחפש את זה).
במילותיה המפורסמות של מ. מסיקה:

זה שאלה שאמורה להיות בבחינת כניסה לפורום!
:-D

LeAnnDylan

Well-known member
זה באמת חסר אחריות מצידך להפסיק איבחון באמצע.
אני מתנצלת. מבטיחה להמשיך עם האיבחון בשבוע הבא.
אוי, גם אני. [מתקנים שזזים מהר מידי או עולים גבוה מידי]
אני חושבת שזה דבר שבא עם הגיל. כי נגיד היום גם כשנוסעים באוטו ומישהו לוחץ על הגז בפתאומיות כזאת עושה לי קצת בחילה. וזה משהו שלא היה לי בעבר.
מסכימה על שני הדברים.
אני שמחה כי תמיד מסתכלים עליי מזור כשאני אומרת שאני לא אוהבת שיער גוף לגברים והם תמיד מגיבים ב"זה גברי" בסדר שזה גברי. זה יכול להיות גברי ודוחה. זה לא נוגד!
לא הבנתי מה זה אומר שתכשילי אותנו. (בכל מקרה אני הייתי פורשת מהמשימה הזאת עוד לפני הסבב הראשון, אבל עדיין רוצה להבין.)
טוב, אני לא בדיוק רואה הישרדות אז אולי התבלבלתי אבל זכור לי שראיתי פעם איזה פרק של זה (או אולי זו הייתה תוכנית באותו סגנון אבל אחת אחרת) וחילקו את כל המתמודדים לשני שבטים או משהו ואז לשתי הקבוצות היו כמה משימות והקבוצה שמסיימת את כל המשימות שלה ראשונה זוכה באיזה צלחת אורז או משהו והקבוצה שהפסידה צריכה להדיח מתמודד. ואחת המשימות האלה הייתה לאכול צלחת מלאה בחרקים חיים8-{ וזה זכור לי כמו משהו ממש טראומתי שלא הייתי עושה בחיים. (בתוכנית אגב אחת המתמודדת גם התקשתה לעשות את זה ומישהו בקבוצה שלה אחרי כמה זמן הבין שמה שמפריע לה זה שהם זזים, אז הוא אמר לה להרוג אותם ואז לאכול, וזה מה שהיא עשתה והצליחה במשימה. עליי אבל נגיד זה לא היה עובד כי לא הייתי אוכלת אותם חיים או מתים וככה לא הייתם יכולים לסיים את המשימה ומפסידים בלעדיי ואז מדיחים אותי).
רגע וואו! לא שמתי לב עד עכשיו אבל הלוגו ממש דומה :-D ובהתחשב בחזון המטאוורס של צוקי והדימיון שלו לעולם של... יואו זה כל כך מתאים!! :-D יש מצב לדעתכם שמישהו בצוות הקופירייטינג שם הציע את זה בכוונה? או שמקריות לגמרי?
אולי גם בתנאי הקבלה לפייסבוק יש שאלות בסגנון |למטה|
זה שאלה שאמורה להיות בבחינת כניסה לפורום!

LeAnnDylan

Well-known member
רגע, אני יכולה להבטיח פה להרבה ממכם לתת צ'אנס נוסף לורוניקה מארס אם לא תצביעו נגדי. המממ.
אבל יש סיכוי שדילן היא הגופה שאני צריך להחביא
:-D על מה הרגת אותה?
אני יכולה לחשוב על הרבה סיבות שבגללן ניק ירצה להרוג אותי. אבל אי-צפייה בורוניקה מארס זו לא אחת מהן!

רק שתדעו שיש כרגע שוטר בחיפה שיושב מול המחשב ותוהה "מי זאת המילי הזאת שטובה בלהעלים גופות", אז אם לא נראה אותה בשבועות הקרובים זה כי היא בחקירה באיזה מרתף(באשמתנו!).
למרות שאני רוצה לציין שאף אחד פה לא בחרת במילי בגלל המוח הקרימינלי שלה. כולכם זבלים ובחרתם בה רק כי היא נחמדה מידי ולא תגיד לכם לא:-D [כולל אותי אבל אנחנו נשואות אז מותר לי וזה לא נחשב ניצול]
למה יש לך כ"כ הרבה גלידות?:-0
כדי שלא אתעלל נפשית בשותפה שלי כשאני במחזור ואין לי שום דבר מתוק במקרר. +אני צריכה אופציות.
אוי חמוד. נזכרתי שנתקלתי באיזה סרטון שלה שהיא שרה ROAR אבל שינתה את המילים לתלונות על אימהות וזה הצחיק אותי.
אהה כן, כשהיא הנחתה את התוכנית של אלן:-D זה אכן היה חמוד:-D
וואו איזה כבוד להיות ציטוט החודש שלך, אני מתרגשת🥰
יאיי! זאת אותה אחת שהיית אצלה בחתונה לא מזמן?
אכן. לצערי היום אין לי הרבה משפחה בארה"ב. יש לי רק אותה ועוד בן דוד שגר בווגאס. אותו אני רואה לעיתים יותר קרובות כי זה רק 4 שעות נסיעה.
חחח מה? זה נשמע כואב.
האמת שזה לא בורג. זו הייתה מין סיכה ממש ארוכה וזה לא היה נשמע פחות כואב האמת:-D
איזה שחקן חרא מהקבוצה של לוס אנג'לס שאנחנו שונאים שבר לו את האצבע אז היה צריך להכניס לו את הדבר הכואב הזה כדי ליישר את האצבע.
1636227145362.png
כן וכן. למרות שאני מתעצלת בעצמי עם שיערות קצת|מובך|
בסדר, העיקר שאת מכירה בזה שזה איכס.
חחחחח יאאא לא קלטתי את הדמיון עד עכשיו!! לגמרי!:-D הוא היה מת להיות אלי.
כולם היו מתים להיות אלי:-D
חוץ מיעל שהיא בעצם אלי8-*
מציעה לך לזרוק את שניהם לפיט|פטיש|
גם אני חושבת
קראתי קלארק גריפין|פנים|
גם אני:-D:-D
חחח דילן ומילי, מה זה אומר עליכן שכולם בוחרים בכן?:-D
כבר הסברתי את התיאוריה שלי בקשר למילי. זה לא שיש לה מוח קרימינלי, פשוט חשבתם על מישהו שלא יסרב לעזור לכם.
אני לעומת זאת.. וול:

LeAnnDylan

Well-known member
לא הבנתי, מה שהפריע לך שזה לא גיל עגול. כי לי לא איכפת נגיד למות בגיל 76 ושלוש רבעים
האמת שאני גם לא מבינה את הגיל העגול. מי רוצה למות ביומולדת שלו?:-D
הספקת מלא
האמת שברובן ראיתי רק פרק אחד או 2.
קרן פלס כתבה את זה? [את נובמבר של מירי מסיקה]
לא ידעתי
כן, וגם את "לשם" של מירי.
בהופעות שלה היא הייתה שרה את הגרסה שלה לשני השירים וגם ל"כל הציפורים" ו"ואת" של הראל סקעת שהיא כתבה גם. ובעיני לפחות, הגרסאות שלה יפות יותר.
היתי בטוחה שתשימי את לונה בתור זו שתנצח במשימות האוכל.
הרי יש לה ניסיון עם פסטה גבינה וקינמון
הענין עם לונה זה ש[עד כמה שידוע לנו] יש לה רק סטיית אוכל אחת.
ליון לעומת זאת מזעזע אותי מידי חודש עם הבחירות הקולינריות המפוקפקות שלו.
אבל עכשיו כשאני חושבת על זה, אני די משוכנעת שלונה יכולה לשים על הג'וקים קוטג' וקינמון ולאכול אותם בסבבה שלה.
הישראלי, אני בקושי מכירה את האנשים שהם מצעים בישראלי אז באמריקאי אני בטח לא אכיר אף אחד
אה, את רואה בשביל לנסות לנחש? חשבתי סתם בשביל הביצועים. כי באמריקאי יש כמה נחמדים.
ז"א, זה לא שראיתי שום דבר מעבר לעונה שליאן ריימס השתתפה בה. אבל היא הייתה מושלמת שם אז זה מספיק טוב כדי שתרצי לראות:-P:
לא שונאת ממך זה המחמאה הכי גדולה שאפשר לקבל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ברגע שמישהו מת מציינים את תאריך המוות שלו ולא את תאריך הלידה שלו. וזה די חרא לדעתי.
אז דרך לפתור את זה היא למות ביום הולדת שלך.

אני גם חשבתי שזאת היא בהתחלה, אבל הוא מזדהה כזכר

יש רק עוד 24 ימים לחודש וכבר 6 עמודים כאן שאני אמור לעבור עליהם.
האם זה יהיה נוראי מצידי לסגור את השרשור הזה לתגובות נוספות עד שאני אגיב על הכל?

Aranel Nenharma

Well-known member
למרות שאני רוצה לציין שאף אחד פה לא בחרת במילי בגלל המוח הקרימינלי שלה. כולכם זבלים ובחרתם בה רק כי היא נחמדה מידי ולא תגיד לכם לא
וגם כי היא לא פה להגן על עצמה
כולם היו מתים להיות אלי:-D
חוץ מיעל שהיא בעצם אלי8-*
אקח את זה כדבר טוב
אבל זה יכול לחסוך הרבה למשפחה, במקום לציין את היום הולדת ויום הפטירה צריך לבקר בקבר רק יום אחד בשנה.
אה, את רואה בשביל לנסות לנחש? חשבתי סתם בשביל הביצועים. כי באמריקאי יש כמה נחמדים.
ממש לא רואים את ההישראלי בשביל הביצועים, קודם שיביאו אנשים שיודעים לשיר ואז נדבר

didalf

Well-known member
אני שמחה כי תמיד מסתכלים עליי מזור כשאני אומרת שאני לא אוהבת שיער גוף לגברים והם תמיד מגיבים ב"זה גברי" בסדר שזה גברי. זה יכול להיות גברי ודוחה. זה לא נוגד!
|כן|
למעשה "גברי" ו"דוחה" זה שני דברים שהולכים ביחד די הרבה:-D

למרות שאני רוצה לציין שאף אחד פה לא בחרת במילי בגלל המוח הקרימינלי שלה. כולכם זבלים ובחרתם בה רק כי היא נחמדה מידי ולא תגיד לכם לא:-D [כולל אותי אבל אנחנו נשואות אז מותר לי וזה לא נחשב ניצול]
כבר הסברתי את התיאוריה שלי בקשר למילי. זה לא שיש לה מוח קרימינלי, פשוט חשבתם על מישהו שלא יסרב לעזור לכם.
אני לעומת זאת.. וול:
:-D:-D

האמת שזה לא בורג. זו הייתה מין סיכה ממש ארוכה וזה לא היה נשמע פחות כואב האמת:-D
איזה שחקן חרא מהקבוצה של לוס אנג'לס שאנחנו שונאים שבר לו את האצבע אז היה צריך להכניס לו את הדבר הכואב הזה כדי ליישר את האצבע.
1636227145362.png
אאוץ'!

אה לא חייב בול ביומולדת אבל דברים שהם כמעט עגולים אבל לא כמו 119 מציקים לי ממש. גיל 76 פחות מציק לי למשל כי זה לא קרוב למשהו עגול אז לא נורא.

יש רק עוד 24 ימים לחודש וכבר 6 עמודים כאן שאני אמור לעבור עליהם.
האם זה יהיה נוראי מצידי לסגור את השרשור הזה לתגובות נוספות עד שאני אגיב על הכל?
|פנים|
אתה סתם עושה מזה סיפור כל פעם פשוט תגיב קצת מתי שיש לך זמן ואתה גם לא חייב לעשות תחקיר על כל שורה בכל הודעה. (חוץ מהשאלון שלי כי אני חשובה ויש לקרוא אותו בעיון)

אבל זה יכול לחסוך הרבה למשפחה, במקום לציין את היום הולדת ויום הפטירה צריך לבקר בקבר רק יום אחד בשנה.
יופי:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה סתם עושה מזה סיפור כל פעם פשוט תגיב קצת מתי שיש לך זמן ואתה גם לא חייב לעשות תחקיר על כל שורה בכל הודעה. (חוץ מהשאלון שלי כי אני חשובה ויש לקרוא אותו בעיון)
עשיתי עכשיו בדיקה מקיפה של כל שרשורי סיכום חודש של השנה האחרונה וגיליתי שאני לא עושה תחקיר על כל שורה בכל הודעה. לרוב אני בכלל לא מתייחס אפילו לציטוט החודש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עשיתי עכשיו בדיקה מקיפה של כל שרשורי סיכום חודש של השנה האחרונה וגיליתי שאני לא עושה תחקיר על כל שורה בכל הודעה. לרוב אני בכלל לא מתייחס אפילו לציטוט החודש.
מה ניק-י בעיניך?

100% זה :-D :-D :-D:-D .
אני רק רוצה שזה יהיה ברור.
אתן יודעות שאני לא באמת עשיתי בדיקה מקיפה של שרשורי סיכום חודש קודמים
ואתן פשוט בשוק מהבדיחה של זה.
כי זאת בדיחה מעולה.
הייתן רוצות להיות מוכשרות מספיק כדי לכתוב בדיחה כל כך מצחיקה

למעלה