Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

lemon lyman

Well-known member
אגב עוד שירים שלה שאהבתי ולא הזכרתי כי לא רציתי להיסחף עם יותר מ3 שירים הם: exile
,lover ,willow ,love story ,THE MAN
כמובן שבניתי עליך שתשאלי אותי שאז אני אוכל לציין אותם :-P:
(וזה אפילו לא השירים היחידים שלה ששמעתי החודש פשוט לשאר השירים עדיין לא התחברתי)

Aranel Nenharma

Well-known member
זה מה שכתבתי גם אני... אני איתך, זה מחרפן הסיפור הזה ונראה לי שאף פעם לא נדע באמת.
טוב, אז לא ראיתי שלונה כתבה את זה כי עוד לא קראתי תשובות של אחרים, אבל תכלס, הדבר הזה מחרפן אותי. זו אי הידיעה וזה שאני לא יודעת על מי לרחם ועל מי לא לרחם. הקייס הזה משגע אותי. (ודיי את כל המדינה). וזה הפואנטה שאנחנו באמת א פעם לא נדע, גם אם ישחררו אותו זה לא אומר שהוא לא עשה את זה, אבל זה גם לא אומר שכן. רק הוכחה מוצקה! אוף שימצאו איזה קלטת נסתרת ממצלה נסתרת שהייתה חבוייה בתא בזמן הזה נו בחייאת!
ממש חסר הקטע הזה שיש בסרטים שהדמות בסוף הסרט לא יודעת מה באמת קרה אבל לנו הצופים מראים את האמת.

keren or5

Well-known member
בול! אני כל הזמן מחכה לזה שזה יהיה במציאות, שיהיה כזה פלשבק ונדע את האמת!! (אני קצת חולת נפש כי לא אכפת לי בכלל מהילדה שמתה + אני חושבת שהחיים הם כמו סרט. אבל לא אכפת לי!!!)

dory30

Well-known member
אז אתה רוצה ש כל הנוער יהגר לאלסקה...ומי ישלם על זה? יהיה משעמם מאוד בלי דור עתיד וכל זה
חלילה, לא כולם. 2 אחוז מקובלים עליך?

dilia snake

Well-known member
אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? עדי נחש
כי היא רואה הרבה סדרות משטרה שזה יכול להיות מועיל .
וגם כי אפשר להשתמש בספרים שלה כהסחה כי אף אחד לא חושד בקוראי ספר
בשמחה |4U| ואני גם קוראת ספרים כאלו, ואף אחד לא יחשוד בחנונית בכול מקרה:-P: אז אני אביא את הספר המתאים ונעלים את הגופה יחד:-D.

Lhuna3

Well-known member
חתונמי -איתמר, ניצן, מנו, עומרי, מעיין ,ושני
הזוג האהוב עלי הוא דווקא הדס ושי, למרות כמה שזה לא הולך להם הם נשארים חמודים ונעימים זה לזו.
היורשים עונה 1-2 -טום (מת'יו מקפדיין) לוגאן (בריאן קוקס) קונור (אלן ראק)
קנדל (ג'רמי סטרונג< לראות את הסצנות איתו אחרי שיודעים שהוא זכה באמי עליהם זה ממש כיף:-]>)
והנסיך מכולם: רומן (קירן קולקין) |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
|כן||לב| על כולם.
נעימת הפתיחה של היורשים
היא משגעת! |מאוהב|
ordinary world- duran duran
גם שיר נהדר!
אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? עדי נחש
כי היא רואה הרבה סדרות משטרה שזה יכול להיות מועיל .
וגם כי אפשר להשתמש בספרים שלה כהסחה כי אף אחד לא חושד בקוראי ספר
:-D מעולה!!
ותשובה רצינית יותר שקט נפשי
אמן |לב|

🪀שם: סהר מון הדה איז קאמינג רקון קנדל קלאון פייס אוראלי ריצ'ראונד ג'נסן מרסדן השלישי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 32
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? יש לנו מלא ארטיקים ומלא שלוקים וקיצר מלא.

🪅סדרות החודש: שולחן לחמישה, dead to me, אה ואת "בורדרלנד" ראיתי עם אבא כי הוא לא ראה, המוזר הזה|שפם|
🪅סרטי החודש: חולית
🪅שירי החודש: Bullet של מארוב ואיזה רוסי אחד, All You Need Is Steak של קייטי פרי בדואט עם דילן הרעבה.
🪅ספר החודש: לא קראתי כלום
🪅דמויות החודש: ג'וליה והדמות של ג'יימס מרסדן
🪅שחקני החודש: ג'יימס מרסדן, פמקה ג'נסן

🪅ציטוט חודשי: "תירגעי בתחת שלי" [נ. אוריירו]
🪅סיבה למסיבה: היום יומולדת לפמקה🥳🥳🥳

🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: היומולדת שלי. מעבר ליחידת דיור. ודקסטר.

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? של הגשם.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? של פרות8-{
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה? הרשימה השחורה.
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? היומולדת של מאיה בוסקילה.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? דילן (בעצם כולכם צריכים לפחד ממנה אז לא משנה) שהשירנית תנצח אותי בפנטזי פוטבול.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא? אוזני המן.
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? ניק מודח ראשון כי הוא נאחס. אני מנצח כי אתם לא שמים לב אליי שאני פה כל החודש אז גם לא תזכרו להצביע נגדי, ולא תשימו לב שאני עוקף את כולכם בדרך למיליון.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? הטינה. (כי זו סדרה פח ואני רוצה שכולם יסבלו כמו שאני סבלתי)
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? דילן לא מרשה לי לבחור גם בדקסטר אז לאב (YOU)
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? דילן ניק כי אדאג להשאיר טביעות אצבעות שלו בזירה ולהפליל אותו בעת הצורך.
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיעלמו סטייל 4400 ויחזרו אחרי שאמות.
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן. החלון מפריע למוזיקה.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? שאלתי את דילן מה זה ריצ'ראונד🙈
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? הייתי מטמטם את עצמי, חוזר בזמן כדי להגיד לעצמי Save The Cheerleader, Save The World.
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? יותר קליטה באייפון (ככה דילן לא תצעק עליי באוזן).
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? גם אני הולך למות.

🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?
טופ 10 דמויות שלי:
1. לקסוש שלא-שכחתי-אותה-כי-הספיריט-שלה-תמיד-איתי ווד
2. ג'ין גריי (X מן)
3. סקוט סאמרס (X מן)
4. רוז טיילר מגינת כדו"א
5. פייג' מת'יוס (מכושפות)
6. 6
7. אווה מור (ניפ טאק)
8. דין ווינצ'סטר (על טבעי)
9. באפי סאמרס
10. רד/רג'י/גרהאמי (וואנס)

LeAnnDylan

Well-known member
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? יש לנו מלא ארטיקים ומלא שלוקים וקיצר מלא.
איפה הגלידות?
לא באה לבקר|שפם|
🪅סדרות החודש: שולחן לחמישה
אני לא חושבת שאתה ראוי להכניס אותה לרשימה אחרי שנטשת אותי|שפם|
🪅שירי החודש: All You Need Is Steak של קייטי פרי בדואט עם דילן הרעבה.
כפרה על הדואט שלנו|מאוהב|🥩
🪅שחקני החודש: ג'יימס מרסדן, פמקה ג'נסן
כפרות!!|מאוהב||מאוהב|
🪅סיבה למסיבה: היום יומולדת לפמקה🥳🥳🥳
קולולולולולו🥳🥳🥳🥳🥳🥳

🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר: היומולדת שלי. מעבר ליחידת דיור. ודקסטר.
קולולו, קולולו וקולולו!
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? של הגשם.
הייתי שמה לך בתגובה את שיר הגשם האהוב עליי אבל הוא עוכר ישראל עכשיו אז לא;-(
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? של פרות8-{
חוץ מהפרה בדואט שלי ושל קייטוש:-P:
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? היומולדת של מאיה בוסקילה.
אכן היסטורי ומרגש.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? דילן (בעצם כולכם צריכים לפחד ממנה אז לא משנה) שהשירנית תנצח אותי בפנטזי פוטבול.
חצוף. מה מחקת אותי? אתה צריך לפחד!|שפם| ואני חושב שהפחד המשותף הגדול יותר שלנו זה שדוד ינצח את שלושתינו:-D
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא? אוזני המן.
חוץ מכאלה עם פרג:-P: וחוץ מאלו שלקסה מכינה:-D
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? ניק מודח ראשון כי הוא נאחס. אני מנצח כי אתם לא שמים לב אליי שאני פה כל החודש אז גם לא תזכרו להצביע נגדי, ולא תשימו לב שאני עוקף את כולכם בדרך למיליון.
אל תשכח לקנות לי עץ ירוק מפלסטיק אחרי שתזכה.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? הטינה. (כי זו סדרה פח ואני רוצה שכולם יסבלו כמו שאני סבלתי)
כמעט תיכננתי לראות:-D
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? דילן לא מרשה לי לבחור גם בדקסטר אז לאב (YOU)
כפרותתתתתת|מאוהב| גם אני הייתי רוצה את הטריין רק הזאת.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? דילן ניק כי אדאג להשאיר טביעות אצבעות שלו בזירה ולהפליל אותו בעת הצורך.
:-D:-D:-D
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן. החלון מפריע למוזיקה.
עם המוזיקה פח שלך, עדיף חלון:-D
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? הייתי מטמטם את עצמי, חוזר בזמן כדי להגיד לעצמי Save The Cheerleader, Save The World.

🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? יותר קליטה באייפון (ככה דילן לא תצעק עליי באוזן).
אמן כן יהי רצון ישתבח שמו לעד|חרדי|
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? גם אני הולך למות.
יש לך עוד שנה. סיט יור אס דאון!
🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?
טופ 10 דמויות שלי:
1. לקסוש שלא-שכחתי-אותה-כי-הספיריט-שלה-תמיד-איתי ווד
הוכחה לזה שאתה שקרן:
ef611be0-36c7-4217-9423-b262001cd045.jpg
(זו הרשימה שסהר הקריא לי)
10. רד/רג'י/גרהאמי
השילוש הקדוש|מאוהב||כתר|

+ בונוס רג'י עושה לקסה

LeAnnDylan

Well-known member
דילן באה וזרע מלח על כולנו עם הסתיו האמריקאי שלה.
דילן איפה את בארה"ב? יש לך בכלל סתיו או שזה מהמדינות שתמיד חם
לא זרעתי שום מלח. גם אני בדיוק כמוך צריכה לטוס לאנשהו כדי שיהיה לי סתיו יפה:-(
אני בדרום קליפורניה ויש פה אותו מזג אויר שברחתי ממנו בארץ.
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?ריחות של גשם,תה,וכאבי גב(אני יודע שזה לא ריח, תרדו לי מהגב על זה)
דווקא ריח של כאבי גב מריח לי כמו באנגיי. וזה איכס אז אני בהחלט אתרחק מהגב שלך.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?כל דבר שקשור לאניס ,מלון זה השטן
אניס זה אכן מסריח. אבל מה מלון עשה לך8-*
למרות שהריח של מלון מקולקל זה בערך הריח הכי דוחה שקיים. אתן לך את זה.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?לא יודע, לא שאלתי "אחרים"
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?לא שאלתי אחרים,מה לא מובן בזה?
אתה מתחיל להישמע יותר ויותר כמו ניק ואני לא אוהבת את זה. מספיק לנו ניק אחד|שפם|
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?אני זוכה
וואלה יש סיכוי טוב.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?אף אחד ,לא סומך על אף אחד ככה, וחוץ מזה , אני אסגיר את עצמי ואקווה למשפט צודק, אני אופטימי
אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? יש לי את זה, שאלה ששאלתי שהייתי בחופשה באילת שהייתי בן 7 ואני עדיין מתכווץ מזה עד היום...לא, לא מספר את בושתי הגדולה , זה נעול ב"כספת"
האמת שכששאלתי את השאלה הזאת אכן התכוונתי שתיתנו דוגמה לאיזה שאלה מפגרת ששאלתם בתור ילדים כי חשבתי שזה יהיה מצחיק ולא מזיק. אבל כולם פה היו כבדים מידי. ועד כבר שמישהו הבין מה רציתי, באת לי עם הטריגר הכי גדול בהיסטורית הפורום הזה|פנים|
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?שינו את זה ל "כפרה אני מתההה?"...לא נשמע ניתן לשיווק
סמוך על צוקי.

LeAnnDylan

Well-known member
ולכל הרוחות השמש היא אש
וזה דבר טוב? איכסה שמש.
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: שאלה מורכבת מאוד בעיקר בגלל שאני לא יודע עד כמה רפואה תתקדם. כלומר יכול להיות שבעוד שבעים שנה בני 120 יוכלו לחיות כמו בני 70 של היום. כמובן גם תלוי בעד כמה הבריאות שלי תדרדר. אם אני יכול לשמור על תנאי חיים נוחים ועניין אז נראה לי שיהיה נחמד לסיים בגיל אלף.
אלף שנות ניק? ג'יז. קיל מי נאו|פנים|
SNL - התחילה עונה 47. בנתיים נחמד. לא היה משהו מדהים. עוד לא הביאו את טום הולנד להנחות וזה חבל לי.
אבל קייסי מאסגרייס הייתה וזה מספיק טוב|מאוהב|
Y: the Last Man - אכזבה, אני כל הזמן קיוויתי שישתפר ועדיין הייתי מוכן להמשיך לקוות, אבל הסדרה בוטלה אז מרגיש די חסר טעם בכלל לסיים את העונה. אולי אני אקרא שוב את הקומיקס במקום.
השאלה אם ראית עד הסוף או שאתה ממשיך למחזר את התגובה שלך אחרי השלושה פרקים היחיידם שראית?
4400 - יצא בנתיים רק הפרק הראשון של הריבוט הזה ולא התרשמתי לטובה. אם כי זה חלקית כי אני משווה את זה כל הזמן בראש לסדרה המקורית שמאוד אהבתי וכל דבר ששונה נראה לי לא נכון. משהו אחר - זה לא משהו רע אבל זה מרגיש מוזר עד כמה הקאסט מורכב בעיקר מאפרו-אמריקאים. לפי הפרק הראשון כל הקאסט הראשי הוא אפרו-אמריקאים ורק בקאסט המשני יש איזה שניים או שלושה לבנים.
הזכרת לי שרציתי לבדוק את זה. אבל נראה לי שאחכה שיהיו כמה פרקים כדי לראות בבת אחת ולהחליט אם אהבתי או לא.
🪅שירי החודש: אז בהשפעת הסרט על נינה סימון אני בוחר בשירים שלה
Feeling Good
I put a spell on you
Ain't Got No, I Got Life
אחלה שירים|כן|

Lion_Heart

Well-known member

דווקא ריח של כאבי גב מריח לי כמו באנגיי. וזה איכס אז אני בהחלט אתרחק מהגב שלך.

למרות שהריח של מלון מקולקל זה בערך הריח הכי דוחה שקיים. אתן לך את זה.

אתה מתחיל להישמע יותר ויותר כמו ניק ואני לא אוהבת את זה. מספיק לנו ניק אחד|שפם|

וואלה יש סיכוי טוב.

אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות.

האמת שכששאלתי את השאלה הזאת אכן התכוונתי שתיתנו דוגמה לאיזה שאלה מפגרת ששאלתם בתור ילדים כי חשבתי שזה יהיה מצחיק ולא מזיק. אבל כולם פה היו כבדים מידי. ועד כבר שמישהו הבין מה רציתי, באת לי עם הטריגר הכי גדול בהיסטורית הפורום הזה|פנים|

סמוך על צוקי.

דווקא ריח של כאבי גב מריח לי כמו באנגיי. וזה איכס אז אני בהחלט אתרחק מהגב שלך.ן בן גיי כואב אם משתמשים בו יותר מדיי

למרות שהריח של מלון מקולקל זה בערך הריח הכי דוחה שקיים. אתן לך את זה. מישהי קרובה אלי מקיאה מזה

אתה מתחיל להישמע יותר ויותר כמו ניק ואני לא אוהבת את זה. מספיק לנו ניק אחד|שפם| אני לא רוצה להיות ניק, ניק יש רק אחד...נכון?

וואלה יש סיכוי טוב. ---תודה!

אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות. תצחקי, אני לא רוצה לגרום לאף אחד לבכות

האמת שכששאלתי את השאלה הזאת אכן התכוונתי שתיתנו דוגמה לאיזה שאלה מפגרת ששאלתם בתור ילדים כי חשבתי שזה יהיה מצחיק ולא מזיק. אבל כולם פה היו כבדים מידי. ועד כבר שמישהו הבין מה רציתי, באת לי עם הטריגר הכי גדול בהיסטורית הפורום הזה|פנים| הכי גדול? נו,לפחות זה

סמוך על צוקי.- לא

LeAnnDylan

Well-known member
🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? אין לי שום ריח שמזכיר לי סתיו.
כמובן שאתה חייב להיות נודניק|שפם|
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? שיט, אני לא מצליח לחשוב על שום דבר (או רק המילה הראשונה של המשפט הזה). אבל גם ריח של סיגריות וקפה. (אבל זה יותר מתאים שאלה רביעית למטה מכאן.
ראיתי אח"כ שערפו לך את הראש כמעט ואני אוהבת את זה אז חשבתי כמעט שלא להתערב. אבל אני בן אדם נחמד אז רק אגיד שגם אני לא אוהבת ריח של קפה. במיוחד של קפה שחור8-{
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?
סר ניק ברוטוס. האם דילגת על שאלה???:-0
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?אני לא מאמין שאת עושה לי את זה כשאת יודעת שיש לי נטייה לחקור דברים יותר מידי.
כבר עברנו על זה שאני כאן כדי להתעלל בך.
אז

🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?
אתם כמובן תנסו להפטר ממני ראשון, אבל בתור מנהל אני מתחיל את המשחק עם פסלון חסינות. בסופו של דבר דילן מודחת אחרי שהסתתי נגדה (היא אחר כך תחזור מאי המתים, עם המשתמש השני שלה אבל תודח שוב). בסופו של דבר עדי|חזיר| תנצח אחרי שהיא תפזר הבטחות רבות (היא תבטיח לי שהיא תראה באפי בשביל שאני אצביע עבורה)
:-D:-D:-D
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? בעיקרון הכי חכם לבקש מדילן כי מרגיש שיש לה קשרים שיעזרו בעניין ואולי אפילו ניסיון (עוד לא שמענו את כל סיפורי דילן). אבל יש סיכוי שדילן היא הגופה שאני צריך להחביא ובמקרה כזה אני אפנה אל... מילי. כי היא רובוטית והם בטח יעילים בדברים?
1. בדיוק השבוע הבוסים שלי הזמינו איזו מכונה חדשה שהגיעה בארגז שחור ענק בגובה שלי. אז חשבתי שיהיה מצחיק להוציא את המכונה ולצלם להם תמונה שלי בתוך הארגז. מה שלא שמתי לב זה שהיה עליו מדבקה גדולה עם השם שלי (כי אני הייתי האיש קשר שאמור לקבל את החבילה) וסהר טרח להסביר שזה נראה כמו ארון קבורה ואפילו יש על זה כבר את השם שלי. אז לפחות את הפינה הזאת סגרנו בשבילך:-P:
2. מה נראה לך שאתה מבקש מאישתי להחביא את הגופה שלי|שפם| תיזהר שהיא לא תקבור אותך במקום. חצוף!
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? האמת שנראה לי שהנוער של היום אולי יותר טוב מהנוער שאנחנו היינו בשנות ה90.
ממש לא.
והם כנראה יותר woke.
די כבר עם כל הפייק ווק שלהם. זה התחיל בסדר ועכשיו הם כבר מעיקים עם כל שטות מגוחכת שהם מרגישים שצריך לבטל.
השבוע אני עצבנית במיוחד כי הדבר החמוד הזה:

*שחקן מהקבוצה שלי שחגג אחרי טאצ'דאון שלו, קיבל עבירת unsportsmanlike conduct על הדבר הזה. שזה מגוחך בפני עצמו.
ואז כל חבורת ה-WOKE החליטה שזה פוגעני כי העמוד (!) לא נתן הסכמה שיגעו בו.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? אה יופי. אז בעצם את רוצה שאני אעלה בזיכרון מבחירה את סוג הזכרונות שעולים לפעמים נגד רצוני וגורמים לי להרגיש כמו מטומטם. למזלי אני כרגע לא זוכר שום דבר כזה (אבל יש הרבה)
אוף איתכם, זה היה אמור להיות איזה זיכרון ילדות משעשע ולא מזיק|חבול|
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? זאת מאוד או אולי לחזור בזמן ולתת טיפ לאבא שלי באיזו חברות להשקיע כסף.
האמת שזה הדבר הראשון שעלה לי. פשוט להגיד לעצמי מה המספרים הזוכרים בפאוור בול או משהו כזה. אבל זה היה נראה לי בנאלי מידי:-P: אבל בתאכלס זה באמת מה שהייתי עושה.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? בתור מישהו שכמעט ולא משתמש בפייסבוק בכלל אז לא נראה לי שזה ישפיע עלי. אבל אולי זה ישפיע על ווטסאפ ואינסטגרם.
אני מאוד מקווה שאין לו כוונה לשנות את הוואטאספ ואינסטוש. זה סתם מעיק ומיותר בתאכלס.
התקווה הגדולה שלי היא שפייסבוק בתור META יחליטו על יצירת שירות סטרימינג (מדהים שעדיין לא עשו את זה) ואז יחדשו את הסדרה קומיוניטי (עם סרט קודם כל כמובן) וזה מתאים כי פייסבוק היא אחת הסדרות הכי meta שיש.
די לא. אין לי כוח לעוד שירות סטרימינג😩😩
אמן שיתחיל כבר!

למעלה