Hurricane... נובמבר 2021 – סיכום חודשי 👇🐥🍂🎉🌪️🔑🌴🐡🌠🏡🌉🌄🗿

🪀שם:רגל אש
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות:מי אמר שאני רוצה למות, אני כמו דנקן איידהו, חי לנצח
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו?יש לי ירקות קפואים, בשר קפוא, לחם קפוא, פטרוזיליה קפואה.. אהה, חמשושים

🪅סדרות החודש:המושכים בחוטים, דיאבלרו
🪅סרטי החודש:חולית, חלק א'
🪅שירי החודש: קצר מאוד, ונפלא -
🪅ספר החודש:שלושה ספרי שירה הגיעו אליי: ריקי כהן, רמי סערי,וירצנברג-ניב
🪅דמויות החודש:דנקן איידהו
🪅שחקני החודש: בטיסטה
🪅ציטוט חודשי:ברך את מתנותיך הקטנות
🪅סיבה למסיבה:צפינו בהופעה של יאניס קוצירס
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:לבהעביר סדנת הייקו את תלמידי כיתת מופת, להשלים את הוראת שירת ימה,ב לכיתה יא

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו?מרק עוף
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)?ביוב
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה אין לי מושג ל-מה הכוונה
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר?בנט הראה ל- ב מאיפה משתין הדג
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא?שאלה לא קלה לדכאוניים
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?מוקוס, שפיך
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה?לא מכיר את כולנו
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה?מושכים בחוטים, קאובוי ביפבופ
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה?מקסימום הרגתי ג'וק
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה?לא מכיר אתכם
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?שיפסיקו להיות אדישים להורמונים שלהם
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח?מזגן
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם?כל חיי רצופי שאלות טפשיות
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת?למיטה של אכילס
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו?אני אדם שמח בחלקו
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה?סליחה?

🏟️תמונה/וידאו/בדיחה/טופ 10 דמויות אהובות שתרצו לחלוק עם הכיתה?
אין, אין, וגם אין

didalf

Well-known member
🪅שירי החודש:
בתור ילדת השיר שלנו יש לי קראש נצחי על רן דנקר אבל לא מתה על המוזיקה שלו לאחרונה לצערי. השיר הזה חמוד בבתים אבל מעצבן בפזמון. אני כן אוהבת את הקטע עם השמלה ושהוא משחק עם הגבולות האלה.

הייתה אילו תקופה לא מזמן שאהבתי לראות סרטונים של אנשים ששוט מפוצצים להם חצ'קונים. זה היה מרגיע אותי.
מה לעזאזל:-0

🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? סול. דה.
גוד פוינט. יו ניד א קרימנל לוייר.

🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? הממ.. עדי (כל עוד לא מדובר בגופה של חיה ואז היא לא תרצה לעזור לי אני מניחה)
הממ תודה שבחרת בי?:-D מבטיחה לעזור. כל עוד באמת זאת לא חיה כמובן כי אז אני מסגירה אותך ישר.

🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? אני קצת לא רוצה לענות על זה, כי אני מרגישה שמה שאני לא אגיד אני אשמע כמו בומרית, אבל נראה לי שהדבר שהכי מפריע לי זה שאנשים נמצאים בטלפון כשהם בנוכחות חברים שלהם. אני לא מדברת על נגיד לבדוק שניה את הפלאפון כשיש צילצול של הודעה, אלא ממש לשבת עם חבורה של אנשים או בן אדם אחד ולשחק או לעשות משהו ממש לא דחוף בפלאפון.
תלוי אבל אם עושים את זה כל הזמן? כי אני מכירה לרוב במפגשים משפחתיים או עם חברות אז דווקא יש שיחה וזה ומתישהו כולם עוברים לאיזה כמה דקות שכל אחד שקוע בטלפון שלו ואז ממשיכים. וזה ממש לא רק הנוער של היום זה דווקא מחלה של מבוגרים יותר.

🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? טוב התשובה האמיתית היא משהו כנראה שלא אחשוף, אבל אם הייתה לי יותר מפעם אחת, הייתי ממש רוצה לחזור כזבוב על הקיר בתא השירותים שתאיר ראדה נרצחה בו. זה משגע אותי שאני לא יכולה לדעת בוודאות מי עשה את זה, והדעות שלי כל הזמן. כל סטטוס שאני קוראת הנושא משנה את דעתי. זה פשוט מחרפן אותי שאני לא יודעת בוודעות. ומי הקורבן פה? אולה או רומן?! אני רוצה תשובות גאד דאמיט. לא יכול להיות שכולם חפים מפשע מישהו רצח אותתתתתההההה!!!
חחח את אפילו לא הראשונה שחשבה על זה:-D

🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? זה ייצור תגובת שרשרת שתגרום לפרפר לעוף מחדר ישיבות של מטא כי הוא פוחד מהמילה מטאה, שלא היה יוצא משום אם הם היו אומרים פייסבוק, יעוף עד לישראל, יתקע בשמשה של משאית שסוחבת תמצית רדיואקטיבית שאני בדיוק נמצאת לידה. המשאית נשפכת, אני מכוסה בכל החומצה. בום. יום אחר כך- כוחות על!
אז תהפכי לסופר פייסבוק?

מילי08

Well-known member
אוקיי, אז אחרי הרבה עבודה על עצמי לדלג על שרשורים שלמים, אני כאן!
חוץ מזה נציין את ימי ההולדת
התחלתי לקרוא אבל התייאשתי כשהכתב קטן בפעם השלישית. ניק, אני מקווה בשבילך שלא ישבת והעתקת הכל לבד, כי בשביל זה יש אינטרנט
אבל לבנתיים: אש או מים?
אני עדיין זוכרת איזה שיעור תנ"ך שלימדו אותנו שאש היא גם טובה וגם רעה. אבל אני לא זוכרת באיזו מילה השתמשו
בכל מקרה, מים.
אבל רק בני אדם יודעים ליצור אש
כן. ורק אנחנו למדנו להפוך כל דבר לנשק אז אני לא בטוחה שיש סיבה לתת לנו קרדיט.
שאלה נהדרת...עם אש מבשלים, אבל בלי מים איך נכין מרק?
יפה. סדר עדיפויות נכון
לונה זה כמעט רמת ניק מה שעשית פה.
וואי ממש :-D

אני עדין מחכה ליום הדילן העולמי.
:-D
אני לא חושבת שהוא ראוי לזה שנחגוג אותו. קודם שילמד לשרשר בלי להתקשר אליי ולשאול איך מגיבים|שפם|
חחח, איזה שיימינג
אפשר לחגוג אותה בכך שנחגוג את הכישרון המוזיקלי המדהים שלה. הנה למשל שיר שכתבה בעבר:
:-0
וגם פויה ל"ג בעומר וריח של עשן בשיער8-{
נקודה ממש חשובה

זהו להיום. לפחות אני בערך מסונכרנת

Lhuna3

Well-known member
חחחחח כנל!! השתפרתי קצת מאז שהוא אומר גם את שמות הרחובות.
[Waze] בהחלט גם לי שמות הרחובות והכבישים עוזר מאוד, ואני גם ממש אוהבת שהוסיפו הוראות על הנתיבים שאפשר לפנות מהם "בעוד... פני שמאלה באמצעות 2 הנתיבים השמאליים".
שלא נדבר על סוכן הFBI שבדרכו לדילן.
היתי בטוחה שתשימי את לונה בתור זו שתנצח במשימות האוכל.
הרי יש לה ניסיון עם פסטה גבינה וקינמון
וזה קוטג' ולא סתם גבינה!
מתחילה לחשוד שמילי נעלמה כי היא נכנסה לאיזה תוכנית להגנת עדים או משהו

הישראלי, אני בקושי מכירה את האנשים שהם מצעים בישראלי אז באמריקאי אני בטח לא אכיר אף אחד
זהו זאת גם הבעיה שלי. בכלל זה מרגיש שבארה"ב מספר האפשרויות לסלבריטי שם הוא אינסופי...

הכלבים הקטנים הם הכי מעצבנים. רק רוצים לטפס עליך. איכס

אני הולכת לנחש ולהגיד ה-100?
לא בנתי את התמונה שדילן שמה.
אני שוב מפספסת משהו? זה שוב ה-100?
אני מקווה שאת מתחילה להפנים מה את אמורה לעשות...

Lhuna3

Well-known member
ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? אני ממש בספק אם יש משהו שמגעיל רק אותי, אני חושבת שהגעתי למצב שאני לא נגעלת משום דבר כי אני קצת נהנית מלראות דברים מגעילים. הייתה אילו תקופה לא מזמן שאהבתי לראות סרטונים של אנשים ששוט מפוצצים להם חצ'קונים. זה היה מרגיע אותי.
:-D מה :-D
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? סול. דה.
|כן||כתר||כתר|
הייתי ממש רוצה לחזור כזבוב על הקיר בתא השירותים שתאיר ראדה נרצחה בו. זה משגע אותי שאני לא יכולה לדעת בוודאות מי עשה את זה, והדעות שלי כל הזמן. כל סטטוס שאני קוראת הנושא משנה את דעתי. זה פשוט מחרפן אותי שאני לא יודעת בוודעות. ומי הקורבן פה? אולה או רומן?! אני רוצה תשובות גאד דאמיט. לא יכול להיות שכולם חפים מפשע מישהו רצח אותתתתתההההה!!!
זה מה שכתבתי גם אני... אני איתך, זה מחרפן הסיפור הזה ונראה לי שאף פעם לא נדע באמת.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? זה ייצור תגובת שרשרת שתגרום לפרפר לעוף מחדר ישיבות של מטא כי הוא פוחד מהמילה מטאה, שלא היה יוצא משום אם הם היו אומרים פייסבוק, יעוף עד לישראל, יתקע בשמשה של משאית שסוחבת תמצית רדיואקטיבית שאני בדיוק נמצאת לידה. המשאית נשפכת, אני מכוסה בכל החומצה. בום. יום אחר כך- כוחות על!
😲 😲 😲

Lhuna3

Well-known member
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:לבהעביר סדנת הייקו את תלמידי כיתת מופת, להשלים את הוראת שירת ימה,ב לכיתה יא
אני אוהבת הייקו (לא שמכירה הרבה או מתמצאת במיוחד, אבל זה סגנון מקסים שמדבר אלי).
כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים?שיפסיקו להיות אדישים להורמונים שלהם
מה זה אומר?

Lion_Heart

Well-known member
אוקיי, אז אחרי הרבה עבודה על עצמי לדלג על שרשורים שלמים, אני כאן!

התחלתי לקרוא אבל התייאשתי כשהכתב קטן בפעם השלישית. ניק, אני מקווה בשבילך שלא ישבת והעתקת הכל לבד, כי בשביל זה יש אינטרנט

אני עדיין זוכרת איזה שיעור תנ"ך שלימדו אותנו שאש היא גם טובה וגם רעה. אבל אני לא זוכרת באיזו מילה השתמשו
בכל מקרה, מים.

כן. ורק אנחנו למדנו להפוך כל דבר לנשק אז אני לא בטוחה שיש סיבה לתת לנו קרדיט.

יפה. סדר עדיפויות נכון

וואי ממש :-D

חחח, איזה שיימינג

:-0

נקודה ממש חשובה

זהו להיום. לפחות אני בערך מסונכרנת
קודם כל תודה! :-], וכן, סדר עדיפויות זה חשוב!

keren or5

Well-known member
בתור ילדת השיר שלנו יש לי קראש נצחי על רן דנקר אבל לא מתה על המוזיקה שלו לאחרונה לצערי. השיר הזה חמוד בבתים אבל מעצבן בפזמון. אני כן אוהבת את הקטע עם השמלה ושהוא משחק עם הגבולות האלה.
אז אני קצת ההפך בקטע הזה. בשיר שלנו הוא היה חתיך, אבל הצטייר לי יותר כיפיוף גנרי כזה ולא כזה מעניין, אבל בתקופה האחרונה, מאז שחזר לארץ והיה פעיל, ראיתי כמה ראיונות איתו והתאהבתי בו לגמרי באישיות. כמובן שזה שהוא יצא מהארון גורם לי לחבב אותו יותר (מה לא בסדר איתי?), ואני יותר אוהבת את השירים החדשים והיותר מוזרים/מעניינים שלו. לאידעת, אני אוהבת אנשים שיש בהם משהו מוזר. ובעיני, לא שהוא השתנה הרבה אבל איכשהו הוא מרגיש לי הרבבההההההה יותר חתיך עכשיו.
אקזקטלי!
חחח את אפילו לא הראשונה שחשבה על זה:-D
זה מה שכתבתי גם אני... אני איתך, זה מחרפן הסיפור הזה ונראה לי שאף פעם לא נדע באמת.
טוב, אז לא ראיתי שלונה כתבה את זה כי עוד לא קראתי תשובות של אחרים, אבל תכלס, הדבר הזה מחרפן אותי. זו אי הידיעה וזה שאני לא יודעת על מי לרחם ועל מי לא לרחם. הקייס הזה משגע אותי. (ודיי את כל המדינה). וזה הפואנטה שאנחנו באמת א פעם לא נדע, גם אם ישחררו אותו זה לא אומר שהוא לא עשה את זה, אבל זה גם לא אומר שכן. רק הוכחה מוצקה! אוף שימצאו איזה קלטת נסתרת ממצלה נסתרת שהייתה חבוייה בתא בזמן הזה נו בחייאת!
אז תהפכי לסופר פייסבוק?
קיוויתי יותר לכוחות על של חוזק, ונראה לי לעוף יהיה גם סבבה, ואולי עוד, אני צריכה לחשוב. מה הכוחות של סופר פייסבוק? (טכנית זה אני אהיה סופר מטא)
מה לעזאזל:-0
(על סירטוני הפיצוץ חצ'קונים) חחח... זה באמת אולי הכי קיצוני שלי, אבל מה אני אעשה? אבל אם מעלים את הדברים האלה ליוטיוב יש עוד אנשים שאוהבים לראות את זה, אני לא הפסיכית היחידה בעולם. חוץ מזה אני גם מתה על סרטונים של ניקוי. יש קומפליישן של כל מיני קטעים קטנים של ניקוי מטיקטוק, ויש גם ערוצים של אנשים שמנקים מכוניות, ויש שם לפעמים מכוניות מזעזעות, שישבו איזה 10 שנים בלי לגעת בהם ויש בהם מלא עובש, ולפעמים ג'וקים ועכברים. אוח אני מתה על זה! במיוחד על הקטע הזה שהם עושים עם מכונה כזאת שמזריקה חומר ניקוי לתוך השטיח ואז שואבת את זה החוצה עם מים. זה כזה מספק. הייתי רואה סרטונים כאלה שעות ופשוט מתהפנטת מהם. זה היה קצת מדיטטיבי כזה. טוב אני אפסיק להיות מוזרה... :-P:

dory30

Well-known member
שאלון!! עונה באיחור היסטרי והיסטורי, עקב עומס עבודה ובכלל

🪀שם:דורי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 800
🪀כמה קינוחים קפואים יש לכם במקרר עכשיו? 10 מעדני חלבץ

🪅סדרות החודש: הלוטוס הלבן
🪅סרטי החודש: סוכנת במלכוד, מלכות הקופונים, שומר הראש ואשת המתנקש, ת"א על האש
🪅שירי החודש: בוא יבוא למטה.
🪅ספר החודש:עבור
🪅דמויות החודש: ארמונד מהלוטוס הלבן
🪅שחקני החודש: השחקן שלו, מוראיי ברטלט
🪅ציטוט חודשי: "את רוצה עצה חכמה? נגמרו לי", מתוך הלוטוס הלבן.
🪅סיבה למסיבה:הייתה מסיבת הלואין בשכונה שלי וקיבלתי ממתקים חינם מילדי השכנים.
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:לים של מרקי חורף ושתפסיק לכאוב לי השן מטיפול שורש

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? מרק עגבניות.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? גויאבה.
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? שאלה קשה, אחשוב ואולי עם אחזור עם תשובה אינטליגנטית.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? פעם פחדתי מכלבים, במיוחד קטנים.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שיער רטוב ובמיוחד אצל נשים.
🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? אני אודח ראשון. דיפדף תזכה, ואין לי נימוק טוב למה.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? הלוטוס הלבן.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? מוילאנל.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מדילן.
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיהגרו לאלסקה, אולי?
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן. האופציה השנייה זה מוות.
🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? כשהייתי באוניברסיטה ומישהי סיפרה לי שהיא התחתנה, שאלתי במקום להגיד מזל טוב: "איך זה קרה, אני רוצה לשמוע את כל הפרטים?".
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לגמר מונדיאל 2002, בו ברזיל ניצחה גרמניה משערים של רונאלדו המקורי.
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? פחות משקל.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? אותו דבר.

lemon lyman

Well-known member

Hurricane​

עוד שיר אחד 😼😼😼😼😼
אם כבר יש לך רעיון חדש? ואם שמרת את השיר האהוב עליך מהמילטון לסוף?

במהלך החודש נפתחו 34 שרשורים חדשים

נמשיך בצפיות חוזרות של שולחן לחמישה
נעלה הרבה גיפים
שני הדברים הכי חשובים |לב|
נשים לב לחג ההודיה של האמריקאים
נתחיל לחגוג את חנוכה מוקדם מהרגיל
גם בפורום?;-#
דייויד שווימר (חברים), רוזאן בר (רוזאן),רבקה רומיין, ג'ייסון לונדון ג'רמי לונדון (שולחן לחמישה)|מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב| רוברט דייויד הול (CSI) ,סטיב זאן (הלוטוס הלבן) ג'וש דוהמל, פול מקגאן (דוקטור הו, לות'ר), שון מאריי (NCIS), ג'וני לי מילר (אלמנטרי)פיט דייוידסון (SNL) אליסון טולמן (פארגו, למה נשים רוצחות), קלואי סביני , ג'ואל מקהייל קולין הנקס (Life in Pieces, כריסטינה אפלגייט (נשואים פלוס, קייטי קסידי (החץ), ג'ואל קינמן הקילינג קיילי קווקו (המפץ הגדול)
כל אלו(+ריד סקוט וג'ובאני רוסו) האהובים עליי☝️ חלקם רק בדמות שלהם בסדרה
אגב מדהים שגם מהבית הלבן וגם מחדר החדשות וגם מNCIS היו דווקא כאלה שאני לא אוהבת

אבל לבנתיים: אש או מים?

נערך לאחרונה ב:

lemon lyman

Well-known member
אז אני קצת ההפך בקטע הזה. בשיר שלנו הוא היה חתיך, אבל הצטייר לי יותר כיפיוף גנרי כזה ולא כזה מעניין, אבל בתקופה האחרונה, מאז שחזר לארץ והיה פעיל, ראיתי כמה ראיונות איתו והתאהבתי בו לגמרי באישיות. כמובן שזה שהוא יצא מהארון גורם לי לחבב אותו יותר (מה לא בסדר איתי?), ואני יותר אוהבת את השירים החדשים והיותר מוזרים/מעניינים שלו. לאידעת, אני אוהבת אנשים שיש בהם משהו מוזר. ובעיני, לא שהוא השתנה הרבה אבל איכשהו הוא מרגיש לי הרבבההההההה יותר חתיך עכשיו.
michael-scott-the-office.gif

didalf

Well-known member
[Waze] בהחלט גם לי שמות הרחובות והכבישים עוזר מאוד, ואני גם ממש אוהבת שהוסיפו הוראות על הנתיבים שאפשר לפנות מהם "בעוד... פני שמאלה באמצעות 2 הנתיבים השמאליים".
וואו כן זה מאד שימושי!

כמובן שזה שהוא יצא מהארון גורם לי לחבב אותו יותר (מה לא בסדר איתי?),
חחחח לגיטימי לחלוטין.
כשהוא יצא מהארון לא ידעתי אם להתבאס שהתוכניות שלי להתחתן עם רן דנקר התקלקלו או לשמוח כי וול, את מכירה אותי:-D

מה הכוחות של סופר פייסבוק?
אממ לדעת הכל על כולם אני מניחה?

(על סירטוני הפיצוץ חצ'קונים) חחח... זה באמת אולי הכי קיצוני שלי, אבל מה אני אעשה? אבל אם מעלים את הדברים האלה ליוטיוב יש עוד אנשים שאוהבים לראות את זה, אני לא הפסיכית היחידה בעולם. חוץ מזה אני גם מתה על סרטונים של ניקוי. יש קומפליישן של כל מיני קטעים קטנים של ניקוי מטיקטוק, ויש גם ערוצים של אנשים שמנקים מכוניות, ויש שם לפעמים מכוניות מזעזעות, שישבו איזה 10 שנים בלי לגעת בהם ויש בהם מלא עובש, ולפעמים ג'וקים ועכברים. אוח אני מתה על זה! במיוחד על הקטע הזה שהם עושים עם מכונה כזאת שמזריקה חומר ניקוי לתוך השטיח ואז שואבת את זה החוצה עם מים. זה כזה מספק. הייתי רואה סרטונים כאלה שעות ופשוט מתהפנטת מהם. זה היה קצת מדיטטיבי כזה. טוב אני אפסיק להיות מוזרה... :-P:
כולנו מוזרים כאן אבל נראה לי שניצחת:-D

🎆מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? אני אודח ראשון. דיפדף תזכה, ואין לי נימוק טוב למה.
הוו תודה:-D

🎆מה הדבר הכי מטופש ששאלתם בקול רם? כשהייתי באוניברסיטה ומישהי סיפרה לי שהיא התחתנה, שאלתי במקום להגיד מזל טוב: "איך זה קרה, אני רוצה לשמוע את כל הפרטים?".
:-D:-D

🪅שירי החודש: בוא יבוא למטה. [אד שירן - שיבר]
ווואי כמה טוחנים את השיר הזה|בוקס| אין נסיעה שאני לא שומעת אותו. אפילו יום אחד הוא היה באיזה תחנה ואז נגמר ואז העברתי תחנה והתחיל שוב.
אבל האמת לרוב אני לא אוהבת את אד שירן בטח לא כשטוחנים אותו למוות אבל השיר הזה דווקא ממש חמוד.

אם כבר יש לך רעיון חדש? ואם שמרת את השיר האהוב עליך מהמילטון לסוף?
לדעתי אם דצמבר זה האחרון אז זה צריך להיות השיר האחרון בהצגה.

Lhuna3

Well-known member
אתה שם אותם במקפיא?
זה אמור להיות הפוך, שהם מבקשים ממך ממתקים.
ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שיער רטוב ובמיוחד אצל נשים.
😲 זה מקורי.
כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיהגרו לאלסקה, אולי?
|כן|

Lion_Heart

Well-known member
שאלון!! עונה באיחור היסטרי והיסטורי, עקב עומס עבודה ובכלל

🪀שם:דורי
🪀באיזה גיל הייתם רוצים למות: 800

🪅סדרות החודש: הלוטוס הלבן
🪅סרטי החודש: סוכנת במלכוד, מלכות הקופונים, שומר הראש ואשת המתנקש, ת"א על האש
🪅שירי החודש: בוא יבוא למטה.
🪅ספר החודש:עבור
🪅דמויות החודש: ארמונד מהלוטוס הלבן
🪅שחקני החודש: השחקן שלו, מוראיי ברטלט
🪅ציטוט חודשי: "את רוצה עצה חכמה? נגמרו לי", מתוך הלוטוס הלבן.
🪅למה אתם מצפים בחודש נובמבר:לים של מרקי חורף ושתפסיק לכאוב לי השן מטיפול שורש

🎆איזה ריח מזכיר לכם סתיו? מרק עגבניות.
🎆ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? גויאבה.
🎆מהי סדרת הסתיו (סדרה שעלתה בעונת השידורים של הסתיו – בדר"כ סוף ספטמבר) שהכי אהבתם השנה (אם לא התחלתם שום סדרת סתיו השנה, אפשר לבחור של שנה שעברה)?
🎆מה הדבר ההיסטורי הכי מרגש שקרה בחודש נובמבר? שאלה קשה, אחשוב ואולי עם אחזור עם תשובה אינטליגנטית.
🎆בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? פעם פחדתי מכלבים, במיוחד קטנים.
🎆ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)? שיער רטוב ובמיוחד אצל נשים.
🎆איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? הלוטוס הלבן.
🎆רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? מוילאנל.
🎆אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? מדילן.
🎆כולם מדברים על כמה שהנוער של היום דפוק. ציינו דבר אחד שהייתם רוצים שהם יעשו (או יפסקו לעשות) כדי להפוך אותם לקצת יותר נסבלים? שיהגרו לאלסקה, אולי?
🎆ערב קיץ חמים. אתם נוסעים באוטו – מזגן או חלון פתוח? מזגן. האופציה השנייה זה מוות.
🎆אם הייתה לכם מכונת זמן שיכולה לחזור אחורה בזמן פעם אחת בלבד ולמשך שעה אחת בלבד. לאיזו נקודת זמן הייתם חוזרים ומה הייתם עושים בשעה הזאת? לגמר מונדיאל 2002, בו ברזיל ניצחה גרמניה משערים של רונאלדו המקורי.
🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? פחות משקל.
🎆איך חייכם עומדים להשתנות בעקבות זה שפייסבוק שינתה את שמה לכפרה אני מתההה? אותו דבר.

מרק עגבניות זה נפלא!
גיל 800...ספציפי,
אז אתה רוצה ש כל הנוער יהגר לאלסקה...ומי ישלם על זה? יהיה משעמם מאוד בלי דור עתיד וכל זה

lemon lyman

Well-known member
סדרות החודש, דמויות החודש,שחקני החודש:
שולחן לחמישה - צ'רלי (מת'יו <שם שהולך לחזור על עצמו:-P:>) ביילי(סקוט) ג'וליה (נב) וג'סטין(מייקל)
חתונמי -איתמר, ניצן, מנו, עומרי, מעיין ,ושני
היורשים עונה 1-2 -טום (מת'יו מקפדיין) לוגאן (בריאן קוקס) קונור (אלן ראק)
קנדל (ג'רמי סטרונג< לראות את הסצנות איתו אחרי שיודעים שהוא זכה באמי עליהם זה ממש כיף:-]>)
והנסיך מכולם: רומן (קירן קולקין) |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
תרגיע -לארי דיוויד(גם הדמות וגם השחקן) וסוזי
ייסורי אפרים - זה ממש מזכיר את תרגיע (לא מצחיקה כמוה כמובן)
למה נשים רוצחות 2- אלמה (אליסון טולמן ) ריטה (לאנה פרייה) סקטור (מת'יו דדאריו איך למישהו כל כך חמוד יכולה להיות אחות כל כך מעצבנת}-]) דידרה(ב.ק. קאנון) ו-ורן לומיס (ג'ורדן כריסטי)
בחשיכה 3- מרפי, פליקס, טריי, ג'וש, מקס (קייסי דיידריק)
שחקני החודש שלא ציינתי כדמויות החודש- (באופן חד פעמי כנראה יש לי כמה)
ריד סקוט, ג'ון האם, ג'ק דוונפורט, וג'וני ויטוורת'.

שירי החודש:
נעימת הפתיחה של היורשים
blank space-taylor swift
As I Lay Me Down- Sophie B. Hawkins
ordinary world- duran duran

ספר החודש: את שלושת הספרים הראשונים בסדרה משפחה וכבוד של ג'יי. ג'יי. מקאבוי
וגם את הספר הבית ליד הים

ציטוט חודשי:
אוף שתתאהב בו כבררר!!!
:-D |לב|

ועוד כמה מהיורשים
Romulus, when you laugh, please do it at the same volume as everyone else. We didn't get you from a hyena farm

ואחד של איש (Reshef Shay) הכי מצחיק בטוויטר
"העגלה הריקה מלאה בממתקים עכשיו"

למה אתם מצפים בחודש נובמבר :
שנגיע לפרקים מסוימים בשולחן לחמישה, שיי-טאון, הגולדברגים ושיהיו עונות טובות לסדרות שאני אשלים/אתחיל(אם ייצא לי) סוף סוף החודש

איזה ריח מזכיר לכם סתיו? הריח של פירות הדר ושל גשם
ריח שאתם שונאים (בלי קשר לסתיו)? של בישול של עוף ( ועוד כמה מאותה משפחה)

בהמשך לשאלה של ניק מהחודש הקודם- מהו משהו שאתם מפחדים ממנו ואחרים לא? גם כלבים
ובהמשך לשאלה הקודמת- משהו שמגעיל אתכם אבל את אחרים לא (אפשר גם להיפך [משהו שמגעיל אחרים ואתכם לא] או גם וגם אם יש לכם תשובות לשתי האפשרויות)?לא בטוחה שזה מה שהתכוונת אבל שאנשים לא יודעים לדפדף בעיתונים בלי להשתמש ברוק שלהם ושנכנסים לשירותים עם ספרים\דברים

מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? לא יודעת אבל אני יודעת את מי אני אבחר להדיח ראשונים,את אלו שלא משרשרים . יזכו-או את (דילן) או ניק ן. מילי תזכה בתואר השורדת האהובה (בגלל זה היא גם לא תנצח)
איזה סדרה הייתה רוצים שכל מי שאתם מכירים יראה? שולחן לחמישה (אבל לא מי שאני מכירה כי אף אחד שאני מכירה לא מכין סרטוני מעריצים וגיפים B-| :-P:)
רצחתם מישהו שניסה להרוג אתכם (הגנה עצמית וזה. אבל סביר להניח שתכנסו לכלא כי לייק, בכל זאת הרגתם מישהו) מאיזה דמות טלוויזיונית תבקשו לעזור לכם להחביא את הגופה? לינה (ריי דונובן)
אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? עדי נחש
כי היא רואה הרבה סדרות משטרה שזה יכול להיות מועיל .
וגם כי אפשר להשתמש בספרים שלה כהסחה כי אף אחד לא חושד בקוראי ספר

🎆מה הדבר שאם היה לכם יותר ממנו או פחות ממנו הייתם מאושרים יותר עכשיו? חוץ מזה שאנשים יראו שולחן לחמישה כן ?:-D
ותשובה רצינית יותר שקט נפשי
ובשביל משהו יותר ריאלי אני מצטרפת לתשובה של עדי נחש|ספר|

לא יודעת מה יותר אדורבול:-] התמונות או התגובה שלו (גם עצם זה שהוא בכלל הגיב)|מאוהב||לב||מאוהב||לב||מאוהב||לב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
blank space-taylor swift
כל הכבוד|כן|

מלהקים את כולנו לעונה של הישרדות. מי מודח ראשון ולמה ומי זוכה במיליון ולמה? לא יודעת אבל אני יודעת את מי אני אבחר להדיח ראשונים,את אלו שלא משרשרים .
|כן||!|B-|

אותה השאלה, אבל הפעם- מאיזה חבר פורום תבקשו עזרה בהעלמת הגופה? עדי נחש
כי היא רואה הרבה סדרות משטרה שזה יכול להיות מועיל .
וגם כי אפשר להשתמש בספרים שלה כהסחה כי אף אחד לא חושד בקוראי ספר
רעיון טוב:-D

למעלה