סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

danakama10

New member
למעשה

לא צריך אפילו שקוונה יתבע אותה, היא שיקרה כל כך הרבה פעמים בסנאט שאפשר על זה לתבוע אותה. כפי שהחבר שלה לשעבר העיד שהיא הדריכה חברה שלה איך לעבור פוליגרף, ובסנאט הא טענה שמעולם לא הדריכה.
יהיה גם מעניין לשמוע אותה מדברת ביום יום. יש לי הרגשה שאין לה את הקול המתיילד הזה.

placid1

New member
בתור נציגת תומכי קאבנו פה בפורום ובתור מי

שנראה שיש לה הרבה מידע שלא מופיע ברשתות הרגילות, אולי את יכולה להסביר למה לא חקרו אותה? וגם למה לא חקרו אותו? על פניו זה צריך להיות אחד הדברים הבסיסיים, לחקור את המאשימה והנאשם, אבל משום מה זה לא קרה, מה שמוביל למחשבה שאולי ניתנה הוראה מגבוה שלא באמת לחקור?

Fellowship

New member
מי יחקור אותו?

זו השאלה ששאלתי כאן בעבר, הסבירו לי שה FBI לא יכול לחקור אלא רק לבצע את העבודה המיותרת שביצע,
מי שיכול לחקור זו משטרת מרילנד, אבל גם הסבירו לי מדוע זה לא פרקטי על סף הלא רלוונטי.
&nbsp
הסבירו היטב מדוע לא, אני לא הבנתי מדוע בנושא כה חשוב לא ניתן למצוא את הדרך מדוע כן.

vinney

Well-known member
FBI וודאי שיכול לחקור אותו, מי הסביר לך שלא?

FBI יכול לחקור כל דבר שמשרד המשפטים מורה לו לחקור.
&nbsp
רק שמשרד המשפטים לא נתן הוראה לחקור את קבנה. כי משרד המשפטים לא רוצה לחקור את קבנה.

דנה, עזבי כרגע את ההאשמות באונס

את מסכימה עם האחרים כאן בשירשור, שלפחות בנושא האלכוהול הוא כן שיקר?

את באמת לא רואה את הקשר בין המינוי הזה לבין הבעת עמדתו שלא צריך להעמיד לדין נשיא מכהן?

עם יד על הלב, נראה לך שהוא האדם הכי מתאים בארה"ב להתמנות לשופט בבית משפט העליון?

Fellowship

New member
גם אני סבור שלא צריך להעמיד לדין נשיא מכהן.

מסיבות של טובת המדינה, למעט מקרים חריגים כפי שפירטתי בעבר, לדחות את הנושא לסיום הכהונה.

אולי אקבל שיחת טלפון מראש הגזר במידה והמינוי של קבאנו יבוטל?

vinney

Well-known member
יש "סבור" ויש "החוק אומר"

אני סבור שלא צריך להגיד לאנשים מה מותר ומה אסור להם לעשן בתוך ביתם. החוק הפדראלי אומר אחרת. אני גם סבור שזה לחלוטין לא משנה מי יושב איפה באוטובוס, אבל גם לזה היו צריכים ללכת עד בית המשפט העליון במדינה הזאת.

אין שום דבר לא בחוק ולא בחוקה ששם את הנשיא מעל החוק, לכן אין שום מניעה מלהעמיד נשיא מכהן לדין. בסופו של דבר זה יוכרע על ידי בית המשפט העליון, ולשים לשם שופט שימציא דברים יש מאין לטובת הנשיא המכהן זה כמובן אינטרס ראשי לנשיא המכהן.

הדבר היחיד שהחוקה אומרת זה שעצם ההרשעה זאת לא עילה להדיח את הנשיא והוא צריך לעבור תהליך של אימפיצ'מנט (ז"א הרשעה פלילית לא פוסלת המשך כהונה וטכנית הוא יכול להיות נשיא גם אם ישב בכלא - אלא אם יחון את עצמו, שגם זה מותר לפי החוקה).

Fellowship

New member
אם הוא סבור שנשיא מכהן לא אמור לעמוד לדין

והוא יכול למצוא לכך צידוקים משפטיים ולקבל תמיכה של שופטים עליונים נוספים,
אני מניח שזה יהיה משמעותי יותר מאשר דעתך על הנושא.
זכותו להחזיק בדיעה הזו, אם הוא יכול גם לאשרר אותה משפטית, זה כבר משהו אחר.

vinney

Well-known member
כן, זכותו. אבל למנות אותו לבית משפט עליון בשל כך - זה שוחד.

אבל גם זה הרי נתון לפרשנות

Fellowship

New member
שכחת לכתוב "לדעתי".

אלא אם כמובן ידוע לך שזו הסיבה שרוצים למנות אותו וכמובן שזה יהיה עיקר תכליתו בבית המשפט העליון.
&nbsp
שים לב שיש הבדל בין "ידוע לך" לבין "נראה לך"

vinney

Well-known member
עיקר תכליתו עבור טראמפ? אין לי בכלל ספק. כן, ידוע לי.

vinney

Well-known member
וודאי.

יש 25 מועמדים שמהם טראמפ בחר, והיחיד שהוא בחר בו מבין ה25 שטען שאסור להעמיד נשיא מכהן לדין. מה עוד מייחד את קבנה בצורה יוצאת דופן משאר ה24?

Fellowship

New member
ברצינות?

1. בתור התחלה, זו עדיין דיעה אישית שלך ולא ידיעה/עובדה.
&nbsp
2. אם יש פרמטר מסויים שונה עבור פרט אחד בתוך קבוצה, אתה מייד מסיק מכך שזו הסיבה,
שאין הסברים אלטרנטיבים, שאין אופציות אחרות, שאין פרמטרים אחרים שגרמו לכך?
תגיד, אם כל השופטים היו בעלי שיער שחור והוא היה בלונדיני, היית מסיק שהסיבה לבחירתו הוא צבע שערו?

&nbsp

vinney

Well-known member
המם... איך אמרת קודם? ״נתון לפרשנות״?

אני אדייק - על סמך הנתונים שיש בפניי אני מסיק מעל לכל ספק סביר בעיניי שזאת הסיבה היחידה שטראמפ בחר דווקא בו.
&nbsp
אין לי שום סיבה לחשוב אחרת, לכן אני מגדיר את זה כ״ידע״.
&nbsp
תן סיבה. אתה לא נותן סיבה. רוצה לתת הסברים אלטרנטיביים? תן. בשרשור הקודם הראת שלך אין שום מושג איך התהליך הזה עובד בכלל, אז מתוך איזו עמדה אתה בא לתקוף את הידיעה שלי?

Fellowship

New member
יפה שחזרת בך

אני בכלל לא דן בנושא הזה, הטענה שלך שזו ידיעה היא לא פחות מהזויה,
אבל כעת כאשר דייקת, סייגת וכתבת שזה בעינך, זה קיבל תפנית חדה.
&nbsp
או כמו שאמרתי מלכתחילה: שים לב שיש הבדל בין "ידוע לך" לבין "נראה לך"
&nbsp
אבל אוקיי, למדנו שאתה מגדיר גם הנחות והסקה אישית שלך כ"ידע",
אולי תכתוב על זה ערך בויקיפדיה, חבל שה"ידע" הזה לא יהיה נחלת הכלל

vinney

Well-known member
חזרתי בי? באמת שיש לך עולם של מושגים אלטרנטיביים....

אני יודע שזה כך. אין לי שום ספק בעניין.
&nbsp
זה שאתה מתייחס לידיעה שלי כ״דעה״ זאת החלטה שלך, לא שלי.

Fellowship

New member
אז זה עוד יותר חמור

נתתי לך הנחה כאשר עזרתי לך עם ההבדל בין "ידוע לך" לבין "נראה לך",
אבל כנראה שנחמד יותר לחיות בעולם שבו אתה "יודע" דברים שאין להם שום הוכחה.
&nbsp
כאשר אני אומר שאני יודע משהו, אז גם יש לי דרך להוכיח זאת, אחרת אני אומר שזו דעתי,
אבל כל אחד וסף הדרישות שלו.

למעלה