סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

John the Savage

New member
עוד כמה אופציות קצת פחות מוכרות

ה-Palace of the fine arts, מבנה שהוקם במקור עבור תערוכה ב-1915 (והיה אמור להשאר לצורך אותה תערוכה בלבד, אבל שופץ וחוזק כך ששרד עד היום). מדובר במבנה בסגנון היכל רומאי לצד אגם מלאכותי. אחד המראות המרהיבים ביותר בעיר.

ומהצד השני של הכביש, מול ה-palace of the fine arts, נמצא חוף Crissy Field. רצועת חוף חולית שמשתרעת כמעט עד לגשר הזהב: ים, חול, וגשר הזהב קרוב ברקע. מה צריך יותר מזה?

ג'פן טאון, והקניון היפני, הם גם אזור קצת פחות מתוייר, אבל עבורנו לפחות זה היה מקום נחמד לגיחה קצרה לעיר בסופ"ש. קצת כמו קפיצה קצרה ליפן.

הגולדן-גייט פארק הוא ענקי, וגם אם היית שם, די בטוח שיש פינות חמד בפארק שעדיין לא ראית. לדוגמה, יצא לך להסתובב ב- Stow Lake?

ולגיחה קצרה מחוץ לעיר, אם כבר היית פעם-פעמיים בסאוסוליטו ואת רוצה לגוון, אפשר במקום לבקר ב-Tiburon, שהיא גם עיירה חמודה.

liat1271

New member
תודה לכולם

בחלק מהמקומות כבר היינו, ואני אבדוק את שאר הרעיונות. לגבי מסעדות, אנחנו אוכלים כשר, וכנראה נאלץ לאכול במסעדה הכשרה שנמצאת בכניסה לציינה טאון, אלא אם כן יש משהו חדש באיזור.

corrigenda

New member
אל תבני עליה...

עברתי שם כמה פעמים בחודשים האחרונים באמצע יום העבודה, תמיד היה סגור. יש מצב שזה היה במקרה, אבל במקומך הייתי מכין plan B.

liat1271

New member
תודה

ננסה לבדוק, ואם סגור נערך בצורה אחרת

John the Savage

New member
הם בהחלט מומלצים

ממש כמו לקנות מאפים טריים ממאפיה (טובה) בארץ. חוץ מהמחיר כמובן, אבל אין מה לעשות ...

liat1271

New member
למחירים התרגלנו

חוץ ממאפים, יש להם עוד דברים, בעלי לא אוכל מאפים ועוד הרבה דברים

פנייה לקהילה היהודית - אשמח לעצה

הי לכולם
אני מחפשת דרך לפנות לקהילה היהודית בארצות הברית, כדי לעדכן אותם על מותג ישראלי אהוב שמתחיל למכור גלובלי דרך האינטרנט.
איך הכי טוב למצוא את האנשים? האם יש איזשהו עיתון או אתר שאתם מכירים שיש בו פנייה לישראלים בארצות הברית? גם ישראלים בחו"ל באופן כללי, גם אוכלוסייה חרדית, הכל הולך
אשמח לכל עצה בנושא! תודה מראש :)

Fellowship

New member
כרטיס אשראי נוסף

כחודשיים לאחר המעבר לארה"ב הוצאנו כרטיס Secured של Discover,
המתנו שנה (בהמלצתכם) והוצאנו כרטיס נוסף (MasterCard Cash Rewards דרך BofA).
כל כרטיס הכניס לנו כמה מאות דולרים כל אחד כבונוסים (כל כרטיס והתנאים שלו) רק על כך שהצטרפנו,
אני מניח שהנושא מוכר ויש גם אמנים המתמחים במקסום הטבות וצבירת כרטיסים

אנחנו לא באמת צריכים עוד כרטיסים או קווי אשראי, אבל הבונוסים הללו נחמדים, אז מדוע לא?

1. את הכרטיס השני הוצאנו לפני כחודשיים, האם אפשר להגיש בקשה לכרטיס נוסף, או שכדאי להמתין?
ואם להמתין, כמה זמן?

2. האם יש המלצה לכרטיס? חובה שהוא יהיה ללא דמי מנוי שנתיים (בכלל, לא רק פטור לשנה הראשונה),
אין שום צורך בצבירת מיילים, הטבות טיסה וכו', אלא בונוסים כספיים/Cashback

תודה.

Fellowship

New member
מבחינת הזמן

הכוונה היא המתנה נוספת(?) לאחר שהציון יעלה חזרה לאור הירידה הקלה לאחר הנפקת הכרטיס האחרון.

John the Savage

New member
יש לכם אמזון פריים?

אם יש לכם אמזון פריים ואתם עושים לפעמים קניות באמזון, שווה לעשות את הכרטיס של אמזון שנותן 5% קאשבק על קניות באמזון. רק הקאשבק הזה מכסה לי כמה פעמים את העלות של המנוי לאמזון פריים (ואגב, אם מפסיקים את אמזון פריים, הכרטיס לא מתבטל, אבל במקום 5% מקבלים 3% קאשבק).

Fellowship

New member
כן, עושים קניות (לא הרבה), נשמע כמו מועמד טוב, מתי?

הציון ירד מ 770 ל 730 לאחר הנפקת הכרטיס החדש, פשוט לחכות כשהוא יחזור לקדמותו?

John the Savage

New member
מחר באחת וחצי בשידור החוזר

כעקרון, גם ציון האשראי שלך כרגע מספיק טוב בשביל הכרטיס. העניין הוא שהגשת בקשה למספר כרטיסי אשראי בזמן קצר יכול להדליק נורה אדומה אצל חברת האשראי, כך שבכל מקרה עדיף לחכות כמה חודשים בין בקשות לכרטיסי אשראי.

יש כאלו שממליצים לחכות חצי שנה. לדעתי האישית, אם יש לך דירוג אשראי טוב והוצאת רק כרטיס אשראי אחד חדש בשנה האחרונה, גם 3 חודשים יספיק.

debby12

New member
מנהל
אני, רק שאלה

אם הח"מ ביקשה מבעלה שיחיה שיוסיף אותה כ"משתמשת נוספת" על כרטיס האמזון פריים שכבר יש לו (כלומר - שלחו לי בדואר כרטיס חדש עם השם שלי, אבל זה "דרכו"). האם זה נספר כ"הוצאת כרטיס אשראי חדש"?

מי מכיר? מי יודע?

John the Savage

New member
לא, זה לא כרטיס חדש

זה עדיין אותו כרטיס, ובעלה שיחיה עדיין זה שאחראי לעמידה בתשלומים בכרטיס. הם לא עושים hard inquiry במקרה הזה. במידה ומסרת להם את ה-SSN שלך, הם כן ידווחו על הכרטיס גם עבורך, כך שתהיה לזה השפעה על דירוג האשראי. אבל זה לא יראה כמו הוצאת כרטיס חדש.

vinney

Well-known member
תלוי לאיזו מטרה

זה יכול להופיע בקרדיט רפורט, אבל לא בדיוק על אותו משקל כמי שאחראי על החוב ישירות. לכן היעילות בזה לבניית היסטוריית אשראי פחותה (אם כי זה עדיין עוזר).
&nbsp
למניין מספר הכרטיסים שהוצאת בעיניי הבנק כשהם חושבים אם לתת לך עוד אחד או לא זה כן יכול להחשב, במיוחד בChase (שזה הבנק שמוציא הרבה מאוד כרטיסים עבור מותגים, כולל זה של אמזון).

debby12

New member
מנהל
תודה. התכוונתי למטרה השניה

של מניין הכרטיסים, לא של בניית היסטוריית אשראי.

למעלה