סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

KallaGLP

New member
אולי היא שיקרה, אבל קוואנה בטוח שיקר גם.

לי אין בעיות שיחקרו אותה, אבל אז גם אותו צריך לחקור על השקרים שלו. למנות שופט שקרן לעליון זו בושה גדולה.

danakama10

New member
שקר זה שקר?

לשקר שלא שתית לפני שהיית בן 18 (נניח לא זכר ששינו את החוק בשנה בה היה סניור), זה כמו לשקר ולהמציא דברים שלא היו ולא נבראו במטרה לפגוע באדם מסויים כי הוא לא מוצא חן בעינייך?
אגב, אני גם לא בטוחה ששיקר. הוא אמר ששתה כשהיה בן 18 כשזה היה חוקי, לא זכור לי שמישהו שאל אותו אם שתה לפני גיל 17. נראה לי שאם היו שואלים אותו את זה היה עונה שהוא לא בטוח או לא זוכר.

אגב, ואמנם לא הכי קשור, כשהשקרנית טוענת שב- 2012 היא הזכירה בפעם הראשונה שקוואנה תקף אותה (ועוד אין לזה הוכחות, כי היא מסרבת להביא לסנאט את הרישומים מהפסיכולוג שלה, אבל זה גם מה שבעלה טוען, שב-2012 הזכירה זאת לראשונה), זה היה כשהיו דיבורים שאם רומני נבחר, קוואנה מועמד לעליון.
https://www.cnn.com/2012/09/30/politics/court-romney-list/index.html

הצפע הזו מתעוררת לחיים כל פעם כשהוא מועמד או יש דיבורים שהוא מועמד לעליון. אין לה בעיה שהוא שופט ב- U.S. Court of Appeals, D.C. Circuit. אבל היא תהפוך עולמות כדי שלא יהיה שופט עליון.

vinney

Well-known member
הוא לא שיקר שהוא לא שתה

הוא חזר על זה שהוא ״אהב בירה״ הרבה פעמים.
&nbsp
״הוא אמר ששתה כשהיה בן 18 כשזה היה חוקי״ - זה השקר. לא היה לו חוקי לשתות בגיל 18.
&nbsp
לגבי מה המתלוננת מסרבת או לא מסרבת להביא - הFBI קבע שזה לא רלוונטי, כי הרי הם בכלל לא טרחו לדבר איתה.

KallaGLP

New member
היא לא מועמדת להיות שופטת בעליון. הוא כן.

מבחינתי אם שיקרה - שיחקרו אותה וגם יכניסו לכלא, זה רק צודק. אבל היא בטח לא אחראית על השקרים שלו בחקירה.
הוא אמר שזה היה חוקי ב-18, אבל זה היה שקר כי כשהוא היה בן 18 זה היה חוקי רק בגיל 21, כך שזה בכלל לא משנה אם הוא שתה ב-17 או 18, זה לא היה חוקי בכל מקרה.
את מפרשת את דבריי לא נכון. אני לא חושבת שזה קביל בחברה מתוקנת שייבחר שופט לבית משפט העליון שבפירוש משקר תחת שבועה. זה לא אומר שצריך לשפוט אותו או להכניס אותו לכלא (זה צריך לקרות רק אם אכן ביצע את המיוחס לו, וזה לא הוכח) בשביל זה, אך כשמראש ברור שאין טוהר מידות, התפקיד הזה פשוט לא מתאים. אבל אדם ששיקר תחת שבועה מול האומה ולפני הסנאט לא צריך לקדם את הקריירה שלו למעמד הכי ייצוגי מבחינה מוסרית שיש.

danakama10

New member
יש הבדל בן שקר

לבין לא לדעת בגיל 18 ששינו את החוק ו/או לזכור זאת 36 שנה אחר כך. הוא גם לא שיקר - הוא אמר ששתה בגיל 18 כשזה היה חוקי (פה לא זכר ששינו את החוק), והוא לא טען מעולם שלא שתה בגיל 17. את מסיקה את זה. ואם לדעתך זה שקר, אין לך מושג בעולם החוק והמשפט.
ואת טוהר המידות שאת מחפשת ממנו - "שתיתי אלכוהול עוד לפני שהייתי בגיל החוקי" - לא תמצאי אצל אף שופט עליון או אחר לפני שהוא ממונה לתפקיד. גם הנשיאים המהוללים שלך הודו בסמים ושתיה כבדה של אלכוהול רק לאחר שנבחרו לתפקיד הרם ביותר בעולם. תודי לפחות שהשטות שבאיזה גיל שתה, זה הכל פוליטי. לא עבד עם פורד, אבל מזה גילינו שהוא שתה בגיל 17! בוננזה!
ובאמת מיצינו.

KallaGLP

New member
כן, זה שקר.

שופט שלא יודע את החוק במדינה שלו? שלא טורח לבדוק לפני שחוקרים אותו. נו, באמת, לא נולדתי אתמול. אם אכן הוא עד כדי כך בור בתחום המקצועי שלו עצמו, מה יש לו בכלל לחפש בתור שופט? אבל זו לא הבעיה, הבעיה שהוא שיקר.

danakama10

New member
לכבודך הלכתי ובדקתי - הוא לא שיקר כלל

הוא אמר בעדות כך:

“My friends and I sometimes got together and had parties on weekends. The drinking age was 18 in Maryland for most of my time in high school, and was 18 in D.C. for all of my time in high school. I drank beer with my friends.”

הוא לא אמר כלל בן כמה הוא היה כששתה ואם שתה כשזה היה חוקי. הוא הודה שהוא שתה הרבה, ולא אמר דבר לגבי אם זה היה חוקי או לא, והוא גם לא נשאל אם הוא שתה בזמן שהוא היה חוקי.

נו, למה עכשיו אסור למנות אותו?

KallaGLP

New member
זה ממש מחמיא לי, רק כנראה בכל זאת לא עשית עבודה מספיק יסודית

במקום אחר, בתשובה על שאלה הוא אומר:
We drank beer. The drinking age, as I noted, was 18, so the seniors were legal, senior year in high school, people were legal to drink

danakama10

New member
שימי לב שהוא לא אומר I

הוא מדבר על סניורס בני 18, וכנראה כשהוא היה גוניור, כי הוא מסתבר ידע שבהיותו סניור החוק שונה.

vinney

Well-known member
איזה עולם מופלא את חיה בו...

הוא לא היה ג׳וניור. הוא גם אמר ״we״, דהיינו הוא במפורש החשיב את עצמו לאחד מאלה שהיה מותר להם לשתות.
&nbsp
בשאלה הספציפית הזאת - הוא טען שהיה מותר לו לשתות, הוא היה אחד מאלה שהיה מותר להם לשתות (״we״), וזה היה שקר וסתירה למה שהוא אמר קודם (כי הוא אכן הזכיר שהוא בעצם היה בן 17 קודם).
&nbsp
אני שוב חוזר ואומר שזה היה שקר לחלוטין מיותר. זה שהוא שתה בגיל 17 זאת עובדה מוגמרת שהוא עצמו לא מערער עליה. בשביל מה הוא היה צריך בכלל להכניס את עצמו לפינה הזאת ממש לא ברור לי.
&nbsp
&nbsp
between my junior and senior years of high school...
...
We drank beer. The drinking age, as I noted, was 18, so the seniors were legal, senior year in high school, people were legal to drink, and we — yeah, we drank beer, and I said sometimes — sometimes probably had too many beers, and sometimes other people had too many beers.
&nbsp​
&nbsp
&nbsp

KallaGLP

New member
סלחי לי, אבל, נו באמת...

את תפקיד בת היענה אין לי כל עניין לשחק, אך אם הוא עד כדי כך קוסם למישהו אחר - שיהיה לו לבריאות.
אני מציעה ללכת למקור ולקרוא שוב את ההשאלה והתשובה. למי שלא רוצה להיות בת יענה, כמובן. אחרת באמת שאין כל טעם.

danakama10

New member
אני מבינה שזה מרגיז שאפילו התירוץ הקלוש הזה

נשמט. באמת מרגיז שאפילו לגבי השטות עם הבירה הוא לא שיקר!
לך זה נשמע כמו בת יענה, אבל הוא דיבר בכלליות ולא עליו עצמו.
מה שאותי מעניין, בהנחה שקוואנה מתמנה היום לשופט עליון, האם השקרנית פורד תתקין דלת שלישית בבית?

KallaGLP

New member
לא, זה ממש לא מרגיז

ראשית, כי מה שאת אומרת לא משנה את האמת.
שנית, כי לא את מועמדת למשרה בבית המשפט העליון, אז מצדי את יכולה לטעון גם שהשמיים ירוקים עם נקודות חומות, וזה רק ישעשע אותי.
הדבר היחיד שמצער בסיפור הזה ששקרן עלוב וטיפש הולך להתמנות לבית המשפט העליון במדינה שבה אני חיה.

vinney

Well-known member
שופט שלא יודע את החוק זה לא יותר טוב משופט שקרן.

זה לא שמדובר באיזה חוק איזוטרי מתקופת המנדט שלא הופעל אף פעם. זה חוק שהיה רלוונטי לגביו ישירות ובאופן אישי אז, והיה סביר לחלוטין לצפות שישאל על כך עכשיו. איזה מין שופט (או עורך דין) לא מתכונן לפני דיון על החוקים הרלוונטיים לדיון? נראה לך באמת?

Fellowship

New member
לסיכום

1. החקירה הזו היתה מיותרת, כפי שהיה צפוי מראש.
2. סביר להניח שימונה שופט עם עננה מעל ראשו.
3. נראה שרוב השקרים המיוחסים לו הם לא שקרים.
4. כנראה שבנושא הגיל הוא שיקר, אם אמצא ממצאים מרעישים אז אעדכן.
5. יש גולשת אחת לפחות שאין לה בעיה עם שופט עליון ששיקר תחת שבועה.
6. למדנו הגדרות חדשות ל"ידיעה" (לעומת השערה) וגם ל"הוכחה", עולם המדע כולו נרעש

&nbsp

vinney

Well-known member
אתה מפרט עובדות או דעות? אלה דברים שאתה יודע או "נראה לך"?

העולם מחכה בקוצר רוח לדעת אם זה סיכום עובדתי או דיווח מארץ הלהלה-לנד של בתך ביסודי.

John the Savage

New member
נמאס לי כבר לחלוטין כל פסטיבל הקבאנוס הזה

פוליטיקה זה דבר מיאש. לרגע, לאחר העדות שלה, כבר הייתה לי תקווה שזהו, אולי לפחות כמה פוליטיקאים שפויים לא יצביעו בשבילו. אלא שהתכתיבים הפוליטיים בסופו של דבר מנצחים את הכל ורומסים כל עקרון אחר.

אז עכשיו ימונה לבית המשפט העליון מועמד שהוא חלאה. ואני לא משתמש במילה הזו בקלות. ובייחוד לא לגבי אף שופט עליון אחר, מכל צד של המפה הפוליטית. אלא שמתן העדות שלו בקונגרס שכנעה אותי שאפילו בלי שום קשר לאישומים נגדו, או לתפיסת העולם הפוליטית שלו, הוא פשוט חלאה של בן אדם. והוא לחלוטין לא ראוי להבחר כשופט בשום מקום, ולא כל שכן בבית המשפט העליון.

אבל מה לעשות, נראה שניתקע איתו לעוד שלושים שנה או יותר. וזו תהיה מכה לדמוקרטיה, ולאמון הציבור בבית המשפט העליון.

KallaGLP

New member
רק לא ברור לי על סמך מה אתה מסכים שהוא חלאה.

אם אתה לא משוכנע שהוא שיקר תחת שבועה, מה הופך אותו לחלאה?

למעלה