סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

KallaGLP

New member
מה דנהקמה קשורה?

ואם היא תכתוב שזה לא שקר ולא היה ולא נברא, זה מה שיקבע עבורך? ואחרי זה אתה עוד אומר שלא צריך מצפן מוסרי. אני ראיתי ושמעתי במו אוזניי מה הוא אמר. אתה גם יכול להקשיב עוד פעם אם אתה כל כך לא בטוח. זה ממש תמוה לטעון שאתה לא זוכר שהוא אמר את זה ולכן לא בטוח כששיקר, לא להיות מוכן להאמין כשאנשים אומרים לך שהוא כן במפורש אמר את זה (אלא אם כן תשמע את זה מהסמכות העליונה דנהקמה, כמובן), אבל גם לא מוכן ללכת לבדוק בעצמך, כשכל כך פשוט לעשות זאת. לנו אתה לא מוכן להאמין, אבל גם לא בודק בעצמך, אז איך נוכיח לך שאין לנו אחות? זו התנהלות מאוד תמוהה בעיניי, וגם מאוד לא נעימה לי.

Fellowship

New member
מאוד פשוט.

זכור לי אחרת, יתכן ואני טועה, אין לי זמן כרגע לבדוק זאת לעומק,
אני מניח שהיא בדקה ולכן אם כן אשאיר לה להגיב כדי לחסוך לי עבודה, יעילות.
כמובן שגם היא תזכה לחיצי הביקורת שלי אם הם יגיעו לה

KallaGLP

New member
תגיד, אתה רציני?

אני אומרת לך שמשמעתי אותו אומר את זה במו אוזניי מפורשות, ואתה כותב לי שרק מדברי דנהקמה אפשר לדעת בוודאות אם כן או לא אמר את זה? כלומר, אם דנהקמה תכתוב לך כך או אחרת, אתה תאמין לה ללא עוררין, אך לי אי אפשר להאמין? ולך אין זמן לבדוק בעצמך, אז ליתר ביטחון אתה טוען שמה שאני אומרת לא מספיק לך? אם בעיניך אי אפשר לסמוך עליי, אז אל תנהל איתי דיונים, אבל זה לא שיא הנימוס והטאקט, בלשון המעטה, לרמוז שאני סתם אומרת והיחידה שעל דבריה אפשר לסמוך היא דנהקמה. אם זו דעתך עליי, באמת שאין לי כל עניין לנהל איתך שום דיון מעתה ואילך.

Fellowship

New member
מאוד, חבל על רגשי הנחיתות המיותרים שאת מעלה.

אף אחד לא מפקפק בך, מכיוון שזכרתי אחרת, השארתי את הבמה למי שיש לה גם אינטרס להוכיח שהיא צודקת מהצד השני של המתרס

אמרתי שאאמין לה ללא עוררין? לך אי אפשר להאמין? לא יודע מהיכן רגשי הנחיתות הללו, לא חושב שהם רלוונטים.

כפי שכתבתי, זה מאוד פשוט, אם היא היתה אומרת שזה נכון, אז לא הייתי טורח לבדוק,
לא מכיוון שהיא יותר אמינה ממך, אלא מכיוון שיש לה אינטרס להוכיח שאת טועה,
אם היא לא תעשה זאת, כנראה שזה אכן נכון, אם לא, אז אקרא את מה שהיא תעלה ו/או אבדוק בעצמי.

מה גם שהוא התייחס לנושא הזה בשימוע מספר פעמים.

לא צריך להעלב, כבר ראינו שאנשים כותבים כאן גם דיעות בתור עובדות,
ע"ע "שיכור עד כדי איבוד שליטה עצמית".

KallaGLP

New member
מה זה קשור לרגשי נחיתות?

אלה פשוט תרגילים מהסוג שאני שונאת, פשוט כי הם מאוד מפוקפקים ברמה האנושית. אם אתה לא מבין, אני לא יודעת אפילו איך להסביר.
אגב, כשתקפו את דנהקנה אישית כאן, אני התקוממתי נגד זה לא פחות, כי אני שונאת יחס אישי לא מכבד, לא מנומס מעל דפי הפורום, ולא משנה כלפי מי הוא מופנה. כל פעם שיש לי תחושה של חוסר צדק, ולא משנה באיזה עניין, זה מקומם אותי. עצם הגישה חורה לי, תאמין לי שממש לא מעניין אותי מה אתה באמת חושב עליי.
יש גם משהו מאוד לא נעים בכל הניסיון הזה להעמיד פה "שחקנים" זה מול זה, אבל אין לי ספק שאפילו לא תבין על מה אני מדברת.
בקיצור, יש משהו בהתנהלות הכללית שלך בשרשור הזה, לא רק כלפיי, שפשוט מוציא ממני את החשק להשתתף במשחקים האלה שלך, מצטערת.

Fellowship

New member
זה בדיוק מה שאת לא מבינה

אין כאן שום תרגילים ואין כאן שום יחס אישי לא מכבד (פרט לכך שכינו אותי טרול, אבל ניחא), אלא פשוט רצון להצמד לעובדות.
&nbsp
ברור שיש כאן "שחקנים" זה מול זה, אבל זה לא אישי, אלא דיעות פוליטיות שונות,
לא צריך להיות גאון הדור כדי לדעת מה הדיעה הפוליטית של כל אחד,
ואני לא רואה שום פסול לקרוא תיגר לצד השני ולהזמין אותו לחלוק על "עובדה" שהוצגה,
במיוחד כשהבנו מה רמת ה"עובדות" המוצגות כאן בד"כ.
&nbsp

KallaGLP

New member
לא, אני מבינה הכול מצוין.

לדעתי יש טעם רע, טעם לפגם באופן שבו אתה מעמיד גולשים זה מול זה כאילו הם איזה שחקנים במשחק שאתה משחק, כדי להשיג את המטרות שלך. אני מבינה שזה לשם השעשוע (אולי מרוב שעמום) ומאוד מבדר בעיניך (ועל כך יעידו הפרצופים הצוחקים שאתה שם), אבל לי יש דעה קצת אחרת על כל העניין.
בקיצור, הגישה שלנו להתנהגות אנושית ראויה היא כנראה קצת שונה. לא נורא, קורה.

Fellowship

New member
לא רואה בזה טעם לפגם, רואה בזה יעילות

את טענת טענה מסויימת, יש מישהי שאני מניח שטוענת להיפך,
לא רואה כל פסול בלקרוא לה להביע את דעתה ובכך לחסוך לי זמן של בירורים.
&nbsp
מכאן לקחת את זה אישי, רחוק ואפילו קצת מעוות לדעתי,
אבל נראה לי שמיצינו.

KallaGLP

New member
אז עכשיו פתאום אתה סומך על דעה?

דעה תחסוך לך זמן של בירורים?
ואתה עוד טוען שאחרים לא מבינים את ההבדל בין דעות לעובדות.
בקיצור, אתה תישאר בדעתך ואני בדעתי.

Fellowship

New member
ניסיון אחרון

אם מישהו עם דיעה הפוכה משלך היתה כותבת שאת צודקת, זה היה מספיק לי בשלב זה,
לא כי זו היא וזו את, אלא מכיוון ששתיכן להוטות, כל אחת מכיוון אחר, אם זה היה להיפך בינכן, היינו הך.

KallaGLP

New member
האמן לי שהבנתי את כוונתך היטב בפעם הראשונה.

אך דעתי עליה לא השתנתה.

Fellowship

New member
שאלת "פתאום אתה סומך על דיעה", מכך ברור שלא באמת הבנת

שהחלק הרלוונטי הוא מצרף הדיעות, ובהמשך אותה הודעה גם תהית כיצד היא תחסוך לי בירורים, למרות שכבר כתבתי זאת שוב ושוב.

אבל אם הבנת אז הבנת, אחלה.

KallaGLP

New member
זה היה להפנות את תשומת בלך לחוסר דיוק בהתבטאויות שלך.

לך מותר לך לצחוק ולי מותר להיות סרקסטית.

Fellowship

New member
כאשר מהותית אין מה לטעון, כל שנותר הוא להצמד לחוסר דיוקים

חסרי משמעות, בדיוק כמו נושא אלסקה, בדיוק כמו ההצמדות לדיעה פוליטית לעומת "עם הדמוקרטים" לעומת התנגדות למינוי.
בד"כ אני זה שמעייף אחרים, אבל באמת שעייפת אותי

KallaGLP

New member
News flash

אם משהו לא מהותי בעיניך, זה עוד לא הופך אותו ללא מהותי בעיני מישהו אחר.
אני מניחה שאתה מודע לזה היטב, כמו שאתה עצמך כתבת, מהיחס של חלק מהגולשים לשאלות ולפרטים שאתה לפעמים שואל בשרשוריך.

danakama10

New member
אני רואה שלא למדת מהעבר...

בעבר היללת את בוסטון שהתווכח איתי ובסוף הבנת שאני צדקתי ולא הוא, וההודת שלא בדקת נתונים. מציעה לך לבדוק תמיד נתונים בעצמך, אם הנושא חשוב לך.

KallaGLP

New member
ועל סמך מה אתה מייחס לי דעות פוליטיות כאלה או אחרות?

אני ממש לא שייכת לצד הדמוקרטי של המפה, להפך - אמרתי שלדעתי הם מנצלים את כל העניין בצורה צינית ומכוערת, אבל זה לא קשור לזה שתפסתי את קוואנה משקר ומתחמק בעדותו. אין לזה שום קשר בכלל לדעות פוליטיות, אלא לרמה האישית של המועמד.

KallaGLP

New member
אתה כתבת במפורש

"דעות פוליטיות שונות".
או שאולי גם זה עניין לפרשנות?

למעלה