מחוויות המתבגר הלא כל כך ממוצע

luka

New member
ממממ... אוקיי

אתה רוצה להגיד את זה לרופאים שמטפלים לבן דודי היקר שמאושפז עכשיו בגהה? אס הסיפור הוא כזה: יש לי בן דוד בן 25 שהגראס ואך ורק הגראס גמר אותו, יש לו מחלת נפש עכשיו- קוראים אותה סכיזופרניה (או שאולי אני לא יודעת להגיד את זה?). הוא מאושפז בגהה מדיי פעם, אבל לרוב הוא בחוץ, יש לו את הדירה של סבא וסבתא שם הוא מתמסטל חופשי, השוטרים יודעים אך מעלימים עיין, למעשה הוא גמור- וכל זה בגלל הגראס. אזכן גלעד- אני יודעת קצת טיפה על מה אני מדברת. אני לא שקרנית- לא הבנתי אפילו איך זה מתקשרף שיהיה. גראס- אני יודעת מה זה- כמו שאמרתי אני לא תמימה גדולה- פעם ראשונה ואחרונה בפסח שנה שעברה- לא קרה לי כלום משום מה- אבל זה פאקינג שרף בגרון! בהודעה שלי לא ראיתי שום תקיפות כלפיך - אם הרגשת ככה קבל התנצלות. בחחים שלי לא הייתי באל-סם. ולדעתי מה שמספרים שם זה באמת בולשיט. לא אכפת לי שהעזת לשבור שיגרה גם לא אכפת לי שתהפוך את זה לשיגרה ממש לא, כמו שאמרתי, אני כאן רק להציב עובדות ולגבי הסכיזופרניה- אז לא לכולם זה קורה, יש כאלה שזה חבאוי אצלהם (כמעט לכולנו) וזה לא יוצא החוצה, הגראס עוזר למחלה לצאת. כנראה גנטיאו משהו, זה בטח אומר שגם אני מושגעת... סתם. אני לא שקרנית. אני לא שמעתי את כל זה באל-סם. פשוט לדעתי המשפט ההוא שאמרת אידיוטי לגמרי. זה הכל. תהנה... תעשן... תתמסטל... מה שתרצה. אני רק אומרת עובדות. וכמו שאמרו אחרים גדולים ורבים (וחכמים?) ממני: dont drink and drive smoke and fly... דיי כמה נדוש. יערה עם משפחה משוגעת. יש עוד סיפרוים על משפחה אבל זה לר קשור לסמים, אתם רוצים, אז בהזדמנות אחרת. להתראות יערה המתיימרת- וזה סופי, אני מקווה:)

PsiChO

New member
אאאאאאהההההההה

בדיוק שהתכוונתי ללחוץ על שלח משום מה זה מחק לי את ההודעה. קודם כל אני לא חושב שאת שקרנית, מה שנאמר נאמר ברגע של כעס וסתם פרקתי מתח ועצבים. המחלה של בן-דוד שלך לא נגרמה בגלל הסמים, היא הייתה חבויה אצלו והסמים רק היו טריגר. אם ללא הסמים המחלה לא הייתה מתפרצת לא נוכל לדעת. המחלה לא נגרמה כתוצאה מג´וינט אחד ויחד שהוא לקח. את בעצמך אמרת שהוא היה מסומם 24 שעות וכולם ידעו מזה. כמה שזה חסר רגשות וחסר טאקט אני חייב לומר זאת. הוא הביא את זה על עצמו. במקום לבקש עזרה וטיפול הוא שקע יותר ויותר בסמים. הוא יכל לצאת מזה בזמן, הוא פשוט בחר (לא במודע אולי) לא לעשות זאת. דבר כזה לא יכול לקרות לי בשום מצב. משני סיבות: א. אני לא ארשה לעצמי להתדרדר ככה ב. האנשים שמסביבי לא ירשו לי להתדרדר ככה פסיכי*בפעם האחרונה, אני יודע מה אני עושה!-!-!-!

luka

New member
אוקי אוקי הבנתי

רק אמרתי שזה יכול לגרום לזה- וברור שהוא הביא את זה לעצמו, אבל גם הוא התחיל כמו כולנו מג´וינט אחד קטן. ולמהרק אותך תוקפים פה?, כמעט כל הפורום הזה מסטול ורק את גלעד תוקפים? אתם לא בסיידר!!... שולם?

WC

New member
נמאס לך?!

נמאס לך לשמוע דברים שאתה לא אוהב. שלא הולכים בד בבד, עקב בצד אגודל עם מה שאתה חושב. נמאס לך לשמוע דברים שגורמים לך לחשוב קצת יותר לעומק על מה שעשית. והאסלה תתפרע ותרמז בעדינות על הסברה שאולי הדברים שנאמרים לרעת הגראס גורמים לך רגשי אשמה. נורא נחמד להתפנק במילות התמיכה של "מחקרים" אבל דו"חות בצד ומציאות בצד. ומענין שמי שאומר בעד קורא דו"חות ומי שנגד מביא ידע אישי.(נקודה למחשבה). תעשה מה שבראש שלך, אבל על תזרוק אצידה את הביקורת שזה גורר. WC שמנסה להשאיר את זה ברמה הכללית ולא האישית

flameable

New member
התמימות

אז מה, עכשיו אתה גדול? בוגר? מבוגר? מבין יותר טוב את החיים? אני מצטערת על הכוונה השלילית, אבל גלעד, אתה מדרדר לאסון! כן! להמליץ על נהיגה תחת השפעת סמים, באמת! ובכלל, להמליץ על סמים. "שברת את השיגרה" - yeah right -עשית משהו כדי להיות מגניב ושייך, (אל תתמם) וכדי להגיד שעשית את זה. עובדה, ישר רצת הנה לספר לנו. היו כאן עוד אנשים שעישנו, ולא כולם רצו הנה לספר על זה. למען האמת, רוב האנשים שיודעים מה זה סמים פה מזהירים אותך מפניהם. "העזתי לנסות משהו" אני לא רואה בעישון סמים העזה. לעשן סמים זה כמו להעיז להעלות על רכבת הרים, רק שרכבת ההרים שלך בסכנה להתרסק ככל שמשתמשים בה יותר. אתה אולי רואה את זה בתור הרפתקאה, או שזה סתם כיף להיות בפוזה של "אני כבר יודע, ניסיתי". עם סמים לא משחקים (אפשר להפוך את זה לסלוגן :)), ורכבת ההרים שלך צוברת מהירות בדרך להתנגשות בקרקע. יש לך עדיין אפשרות לעצור אותה, לרבת, השאלה היא אם תעשה את זה, או ש"אותי זה לא ממכר" "נמאס לי שאנשים מאמינים לשטויות שמספרים להם באל-סם, ואפילו לא טורחים לבדוק את האמת" - שטויות? איך אתה מעיז? אולי תצא החוצה ותכיר קצת אנשים שהתמכרו? אולי? יש כאן אנשים שיודעים מה זה סמים, תשאל אותם בנידון. ואל תבלבל לי את המוח - זה לא ממכר - זה הרגשה טובה, יש רצון לשחזר. יש התמכרות! לא, זה לא מוביל לסמים קשים, בכלל לא, תסתכך כמה אנשים התחילו בגראס, ורצו לנסות משהו אחר, כי זה לא ריגש אותם יותר, והנה - הם נשאבו למעגל המסחר בסמים. לדפוק את החיים בגיל צעיר, למען הרגשה שנמשכת כמה שעות, שאינה חוקית, שמשאירה טעם של עוד. לבדוק את האמת? _אתה_ בדקת את האמת? בדקת כמה אנשים שמכורים להירואין התחילו בקטן? וגם, הרי לבדוק את האמת פירושו לנסות את הסם, אולי כולנו "נבדוק את האמת"? "לי זה לא יקרה" - קל להגיד לא? אתה לא תאמין מה יכול לקרות לך, אתה לא תאמין כמה קל להתדרדר לדברים מסויימים, אתה לא תאמין כמה שהמוח שלנו מעוות ודפוק, ורוצה את מה שרע לו, כי זה "מגניב". באמת, אלמלא ה"ידידה" שלך (קשה לי לראות אנשים שמשפיעים על אנשים אחרים לקחת סמים, או מספקים לאחרים סמים (וזה בדיוק מה שהיא עשתה, סיפקה לך סם) באור חיובי, ובטח לא כידידים. אלה הרוצים בטובתך ירחיקו אותך מזה) היית מעשן? "אולי, בהזדמנות אחרת" - לחץ חברתי!!!!!!!!! רצון להשתייך!!!!!!!! אנחנו לא מתיימרים, אנחנו לא משקרים. אתה משקר לעצמך , וקשה לך לשמוע את האמת, אז אנחנו הופכים להיות השקרנים. תהיה גלוי עם עצמך, אתה יודע מה היה בתוך הגוינט? מה עם מישהו תקע שם קצת קראק? עוד כמה כאלה, ושלום לך, מה תבחר, האם זה יהיה מוסד גמילה או שמא יהיה זה מסחר בסמים כדי לממן את הסם? כן, אני מגזימה, כרגיל, אבל זו הדרך היחידה לעורר אנשים. למה לכם לנסות את זה? כן, זה מעניין, מסקרן, שונה, אבל עד כמה הרצון להיות מקובל, לבגיד "עשיתי אצ זה", נמצא פה? "תמיד רציתי לנסות" - זה בהישג יד, זה פיתוי גדול, עד כמה אתם מספיק חזקים כדי להגיד לא? flame שמצטערת על הטון השלילי של ההודעה, וחוששת שהיא הפכה את זה לדיון מגעיל. איתכם הסליחה

MERD!

New member
וואו ואוו תרגעי קצת ילדה...

אני אתחיל בהגנה כי אני חייב אין מה לעשות.... הגוף לא מפתח עמידת כלפי גראס, אז לא משנה עכשיו אוע וד 400 שנה תמיד זה ירגש.... עכשיו נתחיל לעניין הערבוב... אולי ישימו LSD שמעתי על זה לא יודע כמה זה נכון כי אם אני זוכר נכון אי אפשר לעשן LSD.. למרות שזה דיי יהיה טפשי ואומרים אם זה מעורב. אבל אף אחד לא ישים קראק זה בטוח ולא משנה למה.. יכולים לערבב אופיום אבל עדיין זה סתם יהיה בזבוז. נעזוב גם את זה. לי זה לא יקרה זה באמת אמרה נדושה לגמרי אבל בדיוק כמו סם זה רע. את יודעת כמה סמים מצילים חיים ועוזרים לאנשים? הקנביס היה תרופה מקובלת 8000 שנה.. עזר עם מגרנות, כאבים, היה בספר תרופות של מרפא סיני לפני כמה אלפי שנה. נעזוב את זה, לא כל המקרים זה מקרים של בריחה מהמציאות, או לחץ חברתי... אולי הוא פשוט באמת רצה כבר הרבה זמן וחברה שלו עזרה לו להשיג את זה. תגידי עוד מקרים.. את הבאת פה רק מקרה של לחץ חברתי אבל זה ממש לא הדיון העקרי בעניין. אני לא מסכים אבל עם פסיכו שהתווכח עם דשא.. בגלל שדשא בחר את הבחירה שלו מנסיון ולא רק מחוסר ידע או בורות בנושא. גם לאסלה יש עמדה מסויימת אבל הוא משלב הרבה דברים שהם רק תעמולה ולא נכון......

fluppster

New member
אני מתנגדת לסמים

בדיוק כמו שאני מתנגדת לסיגריות, לפירסינג, ולקעקועים. אגב, גם קצת לאלכוהול, אבל ברור לי שאת זה אני אנסה יום אחד. זה לא שאני באה ומטיפה לאנשים לא לעשות את זה ולא לעשות את זה, אני פשוט בחיים לא אעשה את כל הדברים האלה. ואל תקראו לי מתחסדת או מרובעת, זו הדעה שלי. אני לא מאמינה בלברוח (כמו עם סמים). אני מאמינה בלהתמודד. היום למשל נכנסתי לדיכאון קל, אין לי מושג למה. אז נשכבתי לי על הספה מול הטלויזיה והכרזתי שאני בדיכאון. ויתרתי אפילו על נסיעה לבריכה בגלל הדיכאון. אבל אז בערב הייתי אמורה לצאת עם חברות שלי, אז לקחתי את עצמי בידיים ויצאתי איתן. עכשיו אני כבר לא בדיכאון. אנשים! אל תהרסו לכם את החיים בגלל דכאונות או סתם רצון להרגיש קולים ומקובלים! החיים קצרים מדי! תהנו, תבלו, אבל בטבעיות! דוגמא: לפני כמה חודשים הלכתי עם חברות שלי למועדון אחד. קיבלנו בכניסה פתק של שתייה חריפה חינם. החברות שלי (בנות 16) נורא רצו לשתות טקילה, אז הן הלכו מייד לבר. למרות שהיה שם שלט "מכירת משקאות.... אסורה מתחת לגיל 18...", הברמן לא ביקש בכלל תעודת זהות. הן שתו איזה 5 או 6 טקילות, ואני לא. הן הציעו לי לטעום, אבל לא רציתי. אחר כך רקדנו, ונורא נהניתי, בחיים שלי לא נהניתי ככה. היתה מוזיקה מעולה, ופשוט רקדתי וקפצתי ושכחתי מהכול. גם הן נהנו, אבל בעזרת האלכוהול. לאחת מהן היתה אפילו סחרחורת. מסקנה- למה ליהנות בעזרת אמצעים מלאכותיים כשאפשר ליהנות בטבעיות (ובהכרה)? ותחשבו על זה. חן נ.ב אולי יש סיבה שבגללה אסור לשתות מתחת לגיל 18?

למעלה