מחוויות המתבגר הלא כל כך ממוצע

PsiChO

New member
מחוויות המתבגר הלא כל כך ממוצע

"אז אתה בא אליי היום בערב?" -"כן" "סבבה, אני עכשיו נכנסת למקלחת, אה, רציתי להגיד לך שיש "מצב" טוב מאוד היום." -"מצב? (אמרתי בתמיהה מופתעת), סבבה." כך הסתיימה שיחתי עם ידידה טובה מאוד שלי. התקלחתי, התגנדרתי ויצאתי לכיוונה, מרגיש כמו ילד שעומד לעלות לתורה בפעם הראשונה אך ככל הנראה לא האחרונה בחייו. הגענו אליה, הבית היה ריק, עלינו אליה לחדר והתיישבנו על השטיח. היא הוציאה את זה מהתיק, מכמה תיקים ליתר דיוק, אחד לכל אביזר. תוך כדי שהיא הכינה שניים מהדבר הנפלא הזה, היא נתנה לי הרצאה מפורטת על תולדותיו וכמו כן צורות השימוש השונותואף וואריאציות של צורות השימוש אלו. זו לא הייתה הפעם הראשונה שנחשפתי לדבר, אותה ידידה גם ישבה איתי בהזדמנות קודמת אך לא היה מספיק מהדבר הנפלא הזה על מנת שאצא למסע החלומי בארץ עוץ (דימוי גרוע אני יודע - אל תאשימו אותי...). יצאנו אליה לגינה. היא נתנה לי את הכבוד להתחיל. בפעם הראשונה, מזה עידנים, הרגשתי חופשי באמת. חוקי המדינה לא חלים עליי יותר, אני מפר אותם ביודעין ובכוונה תחילה! !I´m a free bird! a free spirit, צעק קול בראשי באותו רגע ששיפשפתי את הגפרור והדלקתי אותו. הסתכלתי על הגפרור מספר שניות, חשבתי על מה שכל זה יכול להכניס לחיי. בפעם הראשונה התעוררו אצלי מספר ספקות. אולי לא כדאי לי לעשות את זה, אולי באמת היועצת שלי מחטיבה צדקה ואני מחר אפתח סימפטומים של חולה נפש, וייאלצו להכניס אותי למוסד סגור למשך חיי. ספקות אלו נעלמו לאחר מספר שניות, ולא חזרו עוד. שאפתי את השאיפה הראשונה. הנשיפה הייתה קלה בהרבה ממה שציפיתי, ועל כן לקחתי כמות נכבדה אל תוך ריאותיי הצעירות אך הכה שחורות. היא אמרה לי להשאיר את זה בריאותיי כמה שיותר. עצרתי את נשימתי והתחלתי להרגיש מין סחרחורת נעימה שכזאת, מהסוג שאתה פשוט לא רוצה שתיגמר. לאט לאט נעלמה העצבות מחיי, כאילו שכחתי מהכל. שכחתי ממשפחתי, מחבריי, מכולם. העולם שלי כלל רק אותי, את ידידתי ואת ההולנדי שלי. לפתע איבדתי את עצמי בעינייה של ידידתי, שום דבר לא היה קיים חוץ מזה, הרגשה נפלאה לכל מי שלא התנסה. אמנם הרגשתי בעננים, מין מצב כפית מתמשך שכזה אך חוש השיפוט שלי לא נפגע - אפילו דיברתי עם אמא שלה מספר דקות בזמן שהיא התארגנה, לפני יציאתנו- ידעתי מה אני עושה ולמה. אחרי שהייה של מספר דקות החלטנו להשתמש גם בדבר השני, הירושלמי, למרות שקבענו שנשמור אותו להזדמנות אחרת. במהלך החוויה אמא שלה חזרה הביתה, ואנחנו מיהרנו לסדר הכל ועלינו לחדרה. שכבנו על מיטת המים שלה והסתכלנו אחד לשני בעיניים. האישונים מורחבים, העיניים אדומות, אבל ההרגשה היא נפלאה! משוררים ניסו לתאר הרגשה הזו, אני כותב ניסו משום שאף אחד מהם לא הצליח לדעתי באמת לתאר את האושר שמציף אותך. צחקנו בגלל מילים מצחיקות שהשני אמר. היא סיפרה איך היא נפרדה מחבר שלה ובאמצע אמא שלה אותנו מלמטה אם בא לנו קפה, כמובן שענינו לא, לקח לנו כמעט חמש דקות להיזכר על מה לעזאזל דיברנו. נסענו אחרי זה ונפגשנו עם מספר חברות שלה. הן ישבו ארבע בנות בחדר, ודיברו, לא ידעתי על מה הם דיברו ולמען האמת גם לא היה ממש איכפת לי, I was in my own Happey Place. לאט לאט ההרגשה התחילה לפוג, אך היא התעצמה לעתים כאשר עישנתי סיגריה. התעוררה בביטני הרגשת רעב קלה, שהתעצמה עם הזמן עד שלא יכולתי לסבול את זה יותר. למזלי בדיוק בנקודה הזאת החלטנו לחזור הביתה. חזרתי הביתה, לרוע מזלי אבי עדיין היה ער. פתחתי את המקרר ונזכרתי בארוחת הצהריים הטעימה שאימי הכינה היום. אכלתי כמעט סיר שלם של אורז וחצי סיר של קציצות ברוטב. וזה לא הספיק. הרעב לא היה רעב מציק שמודיע לך להכניס אוכל לבטן, אלא רעב קל, שאומר לך שאתה רעב. אך הבעיה ברעב הזה היא, שהוא לא נעלם כאשר אתה אוכל ולא משנה כמה שאתה אוכל תמיד תרצה עוד, ולאחר שאתה גומר את הצלחת אתה מחפש עוד דברים לאכול. רוקנתי חצי מקרר. אכלתי כל מה שהיה שם שנע מפיתה וחומוס ועד ספגטי שאלוהים רק יודע כמה זמן הוא שכב במקרר. החלטתי לכתוב בפורום על הרגשתי. מעולם לא הייתי נגד סמים -קלים- ואני לא אתחיל עכשיו, בייחוד לא עכשיו. התחושה עדיין לא נפוגה לגמרי, טיפה של סחרחורת, מצב רוח טוב והרגשת רעב מציקה למדי. אני מרגיש את הדם זורם לחלק האחורי של הראש שלי אך במיוחד לעיניים ולכל האזור שמקיף אותם. זו הרגשה נעימה למדי של חמימות מעורבת עם מצב רוח טוב. למען האמת אין ממש פואנטה להודעה הזו. אין לה תכלית מסויימת. היא לא נועדה לגרום לכם לחשוב על משמעות העולם ( התשובה היא 42 למי שלא יודע) והיא בהחלט לא באה להרצות לך בעד או נגד סמים. היא באה לתאר לכם חוויה! פשוטו כמשמעו. את היום הזה בחיים שלי אני לא אשכח מעולם. היום שבו אני, נער ממוצע לכל הדעות מעיר ממוצעת לכל הדעות עישן ג´וינט בפעם הראשונה בחיים שלו וסביר להניח שגם לא האחרונה. רק שתבינו, אני לא נער מופרע או ששובר את המוסכמות, יש לי ממוצע ציונים מעל הממוצע ואני בהחלט לא מסתובב בחברה שמדברת בגלוי על הסם (למרות שמאחורי הקלעים המצב שונה לגמרי אך לא ניכנס לזה עכשיו). זו ההודעה הראשונה שאני כותב תחת השפעת הירוקת על חושיי, אך אני אישית מקווה שהיא אינה האחרונה. אינני עומד להתמכר (אני כבר רואה את התגובות שיבואו בקשר לזה), אני מסוגל לשלוט בעצמי, וגם במקרה שלא אוכל, יש לי מנגנון שלם שישמור עליי. אסיים במילותיו הגאוניות של בוב דילן: "Hey Mr. Tambuorine man, play a song for me, i´m not sleepy..." הייתי כותב עוד אבל משום מה אני לא מצליח להיזכר כרגע בשאר המילים (זה משפיע מאוד על זיכרון לטווח קצר כפי שנוכחתם לדעת בתחילת ההודעה). אני לא יודע בדיוק איך לסיים את ההודעה הזו, אולי בגלל שההרגשה לא נעלמה או שאני עדיין לא עיכלתי את מה שעשיתי היום. אני מצטער על ההודעה הארוכה, פשוט רציתי להוריד את כל זה מהלב שלי. אני הולך לאכול עוד משהו, המאנצ´יס הזה רצחני. פסיכי*One small step for man. One giant leap for mankind

MERD!

New member
חזק ואמץ! :)

העלית חיוך לשפתי... כל זה מג´וינט אחד? מרתק בהחלט.... בהתחלה חשבתי דיברת על מין :) עצה קטנה שאתה עדיין בהרגשה תצייר או תכתוב סיפורים וכו, זה עוזר לדמיון..
(הסמל שאני רוצה שיהיה הסימן היכר שלי.. רק שאני שוכח לשים אותו)

PsiChO

New member
שניים וחצי...

לא אחד. אני למען האמת יושב עם דפדפת וכותב שירים. דרך האגב, אתה יודע מה הדגל הזה מסמל בכלל? לפני כמה זמן מישהו טען שסטטיסטית צריך להיות כמה פה. יש פה אחת. עכישו מסתבר יש עוד אחד... פסיכי*Go West (שוב)

MERD!

New member
מצויין אני מת על שירים...

ויש לי גם כשרון ציור מוגבל במקצת. לפחות אני מסוגל לצייר תמונות גסות של דמויות מפוקימון ופרה ותרנגול ברמה מאוד דומה. ו2 וחצי זה יותר טוב

MERD!

New member
הא רגע....עכשיו הבנתי..

ירדתי עלי..? :) כי אני לא מחשיב את זה ירידה.(ומי אמר שירידה זה דבר רעה..[מיכל - קיצי קיצי? ככה זה?]) אני יודע בדיוק מה זה מסמל ואני מת על הדבר הזה חבל שאני לא מוצא אחד ענק לעשות בתור רקע או ציור קיר בעצם זה אחלה רעיון אני אעשה ציור קיר של זה!! כל מקרה לא אבל אני תומך נלהב של קהילת ההומוסקסואלים(ומפלגת עלה ירוק) ואני 100 אחוז במצעד הגאווה שנה הבאה(לעזאזל הזיכרון שלי וששכחתי מתי המצעד השנה) ומי יודע אולי גם בדראג :) כמה פעמים תראו מרוקאי בדראג?

rastotman

New member
עשרה אחוז-

שזה אומר בערך ארבעה פחות אחת שיש מוכרזת- זה הכל תלוי את מי אתה מגדיר חלק מהפורום, ההגדרה שלי הייתה מאוד פלורליסטית ומחפשת מיספר כמה שיותר גדול. ועוד הישתעשעויות- אם יש כאן ארבעים אנשים, ארבעה מהם גאים, ושמונה חיו בתור ילדים עד גיל שתים עשרה מתחת לקו העוני, מיספר זהה של אנשים מכה את המחשב שלו, חמש מבנות הפורום (בהנחה שאנחנו מהוות חצי) לא שולטת על ההשתנה שלנו (דידי הררי), וארבעה מאיתנו היו חולים בסרטן אם הם היו גרים באזור חיפה ולא חולים בזה אם הם היו גרים בכל מקום אחר בארץ. ענבל. חיפאית שיודעת שכמות הדרכים למות שווה לכמות הדרכים לחיות, שעישון פסיבי מסוכן יותר, ושגזר לא באמת עוזר לראייה.

kurkevan

New member
אז בכל זאת זוכרים אותי!!

וכבר שבכל ה...חודשים האלה בפורום שאף אחד לא זכר אותי (ע"ע גלעד) פתאום אני מקבלת קצת הכרה, יש!!! הצלחתי להיכנס למעגל הסגור. אני מתרגשת וגאה (dubble meaning)לשים את הסמל

MERD!

New member
ג´וינט.....

זה היה אירגון צדקה יהודי אמריקאי לא היה לך בגרות בהסטוריה?? הא כן ושכחתי זה סמל הגאווה של ההומואים והלסביות

WC

New member
חומד, יש גבול לבורות

ג´וינט או ג´יי- בצורה מאד (מאד!!!) פשטנית הוא סיגריה שבמקום טבק יש בה... משהו אחר. מה? מוצרי לוואי של קאנביס (האסלה לא תדרדר לזנות של להסביר מה זה קטנביס). ואולי את לא יודעת כי במעוזות תל אביב לא קוראים לזה ג´וינט- האמת היא שג´וינט זה פאסה. קחו אקסטות, קריסטלים, סמיליז, הרו(אין), קוקה(אין) וכו´. גם היום האריזות באות הרבה יותר טוב- גם חשיש ומרי(חואנה או סוויט מרי ג´יין), היום אפשר לקבל אותם בתוך שוקולד עם קרמל (עלית- הנה המוצר הבא שלכם).השלב הבא בתוך במבה. ובנוגע למאנצ´יז אין דבר יותר טוב מלאפה או שווארמה- לאסלה מקורותיה. WC כלכך הרבה ידע- ולחשוב שבחייה לא נגע בזה. רק מראה לכם עוד אספקט של הגולה- לומדים דברים (שלא בהכרח רציתם לילמוד).

MERD!

New member
כן אבל לפחות זה עזר לך לעזור

לאדם אחר.... אז הכל היה שווה את זה, ולומדים את כל זה מהאינטרנט גם. ויש גם קססה שזה קנביס מעורב עם טבק..שעוזר בשריפה. ורואה גם לי כמעט ואין ידע בנושא. עניין הבא שאני הולך לחקור זה, פיזיקה גרעינית באינטרנט, וכמה מדוייק המידע שם.

PsiChO

New member
זה לא קססה...

קססה זה הפרח של הקנביס גרוס לחתיכות מאוד מאוד דקות. אולי התכוונת בכלל לבררה? זה טבק של סיגריה מעורב עם עלה מיובש וגרוס של קנאביס. משתמשים בזה שאין הרבה חומר. פסיכי*מתחיל לדבר כמו נרקומן

WC

New member
הופה (היי?)

בתור מי שהיה בתול בנושא עד לפני כמספר שעות ידע יש לילד. אבל מי האסלה שתדבר- כי ידע יש לה וניסיון(ב"ש- האסלה לא מאמינה כי השתמשה בביטוי הזה!) אין. והאסלה שכחה לציין שיש גם ג´וינטים של גראס או מאוי מאוי (בדבריו של עלי ג´י (או אלי ג´י- לא חשוב) WC ידע זה כוח- בתחת שלי!!!!!

MERD!

New member
עלי ג´י ענק......

וכן.... קססה זה החומר המעורבב...(קנביס, טבק) בררה זה הפרורים והזרעים שנשארים בסוף השקית. אבל נרד מהנושא.

PsiChO

New member
מדריך הסאטלן בגלקסיה

כפי שידוע גם חשיש וגם גראס מופקים מצמח הקנביס. ההבדל ביניהם הוא שהגראס מיוצר מהעלים ומהפרחים וחשיש הוא מהשרף שמופרש מהצמח (או הפרח לא זוכר...). גוש החשיש נראה כמו גוש דונג ירוק בצורת נקניקיה שמעשנים. לגראס ישנו הרבה יותר צורות שימוש. ניתן לעשן אותו בבאנג, לגלגל אותו בג´וינט (הסבר יבוא בהמשך), ניתן להכין ממנו עוגיות בראוניס (Space Brownies בעגה המקצועית) ואף ניתן לרכוש (רק באמסטרדם לרוע מזלנו) סוכריות על מקל בטעם גראס (לא קונים את זה בשביל הטעם). הבאנג: הבאנג מורכב משני חלקים עיקריים שמשלבים אותם יחד; המבחנה והבקבוק. את המבחנה מכניסים לחור (שהוכן מראש) קצת מתחת לאמצע הבקבוק אשר מולא בערך בשליש מים. למבחנה דוחסים חומר שאותו שורפים ותוך כדי כך שואפים מהפקק של הבקבוק את העשן. צורה זו היא העדיפה ביותר בקרב הסאטלנים עקב השפעותיה המתמשכות והחזקות יותר מצורת השימוש השנייה בפופולאריות שלה: הג´וינט. הג´וינט הוא למעה נייר גילגול מיוחד, שגילגלו אותו ביחד עם החומר וכמובן עם פילטר שבדרך כלל מורכב מפיסת קרטון דק. ישנם מספר סוגי גלגול. בארץ נהוגה יותר שיטת "הירושלמי", שבה מכניסים את החומר ישירות אל תוך הג´וינט אשר גולגל מראש. שיטה נוספת היא "ההולנדי", שמשמעותה גלגול הנייר עם החומר והפילטר. שיטה זו עדיפה מ"הירושלמי". ועכשיו לכמה מושגים שיעזרו לכם להיבן את העולם הסאטלני והמסטול של ימינו: אבק כוכבים: כינוי לסוף הג´וינט, החלק הכי טוב בו והכי ממסטל. בררה: הבררה היא עלה מיובש שפוררו אותו, או חומר גרוע שעורבב עם זרעים שהורסים את הסאטלה ומכניסים אותך לסרטים רעים (זה מה שקורה שקונים מערבים). קססה: קססה היא לא גראס מעורבב עם טבק של סיגריות כפי שנזכר לעיל אלא החומר המפורר (על מנת להשתמש בגראס צריך לפורר אותו קודם - זה כמובן אם קנית חומר לא מפורר שזה כמובן עדיף הרבה יותר). צינגלה: כינוי לג´וינט. אצבע: כינוי לגוש חשיש. אני מבטיח לכם שבהכנת הודעה זו לא נערך שום מחקר מדעי או עיתונאי. הכל מבוסס על ידע שנמצא בראשי שנקלט במהלך אלפי שיחות עם משתמשים (ואח שלי...). אני מקווה שעזרתי לך, מיכל, להבין מה הוא הג´וינט שאותו אנו כל כך אוהבים ומעריכים. הוא יכול להיות ראש ממשלה יותר טוב מאריק שרון. פסיכי*דאגלאס אדאמס קטן עליי

MERD!

New member
חחח מרתק :)

הכל כמעט נכון חוץ מהצורה שבא בא החשיש שזה לא חייב להיות בצורת מקל או נקנקיה כמו שאמרת, יש גם לבנה שזה המרוקאי לרוב, וגם הנפאלי שבא בצורת כדור או נקנקיה כמו שאמרת.. עדיף הכדור. מממ יש עוד הרבה אבל זה לא כל כך משנה.. טוב עם הג´וינט ושיטות גלגול לגמרי אני לא יכול להתווכח, מכיר את שניהם רק שאני יודע שקוראים לשיטה שהג´וינט מוכן מראש קונוס או משהו כזה אם אני זוכר נכון. בקשר לעניין הבאנג זה לא בדיוק נכון כי אפשר לבנות הרבה באנגים מאולתרים ושונים בצורות מגוונות.(מבחינת המיקום של החור וכו...) ובעניין הבררה, וקססה זה כנראה סלנג שהשתנה ממקום למקום בצורה קטנה. הרשה לי לשלוח אותך לאתרים חביבים בעברית, ואם איי פעם תהיה יותר רציני בנושא אני גם מוכן בהחלט לשלוח לך את אחד הספרים הכי טובים שיש בנושא "the marijuana growers guide" עם היסטוריה מלאה של הצמח, שימושים מידע ושיטות גידול מאוד מאוד מפורטות לגידול ביתי ובחוץ www.grow.co.il(שיטות שאני חייב לנסות לגלגול ג´וינטים - אדיבות הספר "the joint rolling handbook") www.joint.co.il(עם מילון..)

PsiChO

New member
אני חושב על לגדל באמת...

לידידה שלי יש כמה זרעים והיא רוצה לתת לי כמה מהם.אני אשמח אם תוכל לשלוח לי את הספר. יש לי גם מלא אתרים בפייבוריטס, אני חקרתי את נושא הגידול. 45740079- כנס לי לאיסייקיו נחליף חוויות, אתרים וסתם נדבר על עניינים שברומו של עולם. פסיכי*נאפפפפפוו יא בן זוווונההההה (לאף אחד אין מושג מה זה אומר בטח...)

למעלה