מחוויות המתבגר הלא כל כך ממוצע

MERD!

New member
כנראה שלא.....

קצת חומר קריאה......

WC

New member
תגובתם של שתי הודעות

רגע רגע- נאמר שהמחקר מראה על כך שקאנביס (טהור- סוכם שמדובר על טהור) אינו מדרדר לסמים קשים. לא דובר על עד כמה הוא ממכר בפני עצמו. זה שהוא לא ממכר כמו דברים אחרים האסלה יודעת- אבל מדרדר? כאן תבוע הקאטש (מון פיס). זה שבאמסטרדם אחוז הנרקומנים (אפשר כבר לומר נרקומנים בפה מלא) ירד יכול להשתמע לשתי פנים כמו כל נתון סטטיסטי. או שבגלל שמריחואנה חוקית אז מסתפקים בזה- ואין את הקישורים האפרים לסוחרים בעלי שמות שניים המקושרים עם ארטילריה (והאסלה הדרדרה לסטריאוטיפים). או שהממשל והמשטרה החליטו שאצבע זה מספיק ואת כל היד (עם הזרוע למען החדרת המזרק) לא תקבל האומה- ואוכפים את חוקי האנטי סמים קשים בכפידה. זה כמו על אחוזי האפרו-אמריקנים (פוליטיקלי-קורקט, איכס) בבתי סוהר באר"הב. זה מראה על חוסר שוויון במערכת או על תוצאות של בידוד של שנים על בסיס אתני. כל נתון אפשר לפרש איך שלא רוצים. החיים הם לא סטטיסטיקה. האסלה מוכרחה לנקות בגישה אישית לרגע (עמכם הסליחה). מחקרים זה הכל טוב ויפה ומאמרים יש מפה ועד סין. והאסלה תתודע שחיל עשית והרהורים לגבי עמדתהגרמת לרגעים קלים (ורבים ניסו ונכשלו)- הנה קיבלת חןחן. אבל האסלה לא מסוגלת להתנתק ממה שהיא רואה ביום יום ובסופי שבוע, בימי חול ובמוצאי חג. כי מה לעשות והמציאות היא לא סטטיסטיקה ולא מחקר. האסלה לא דיברה על בסיס מחקרים או מלומדים (ואולי בגלל שאין כיום כאלה שיתמחו בעמדתה) היא דברה ממה שהיא רואה. מזה היא לא מסוגלת להתנתק. מהמצבים המוגזמים משהו של נטילת סמים. עד כמה שהכל נשמע מרתק ומפתה- זה חיסן אותה לכל החיים. ואולי המציאות היא כזאת כי זה לא חוקי וכי היום חייבים לקחת בסימטאות אפלוליות. אבל ככה זה כרגע. ומה שראתה האסלה חיסן אותה מהרצון או הכמיהה המסוקרנת של לקחת. התלות שמפתחים על זה, העובדה שהיום כולו סובב סביב העלה הנשגב (*הרמת גבה ספקנית*) הזה והמצוד אחריו. זה נראה לאסלהתי ועצוב. כשצריכים את זה בשביל לתפקד. משהו אהאסלה מסופקת אם יפתר ע"י הפיכתו לחוקי. (הרי ינסו למכור מזה וכמה שיותר, בדיוק כמו היום, ההבדל הוא מי וכמה מס תשלם. היום כאמור 0%). האסלה מחוסנת. והיא רוצה לסיים את הויכוח מהסיבה הפשוטה שMERD לא ישכנע אותה לנסות (ע"ע חיסון) והאסלה לא תשכנע את MERD להפסיק (לפחות כל הרושם.)והויכוח נהיה סתם תקליט שבור שחוזר על עצמו. וגם לא נראה לאסלה שיש עוד מקום תחת שרשור זה. WC דיון רלוונטי שגרף יותר תגובות מאשר הדיון על בתולי בר רפאלי! אז עם חצי מהן שלי

luka

New member
אאממ... פסיכי צודק!!!!!!!!

הסימני קריאה זה בשביל שההודעה תבלוט בכל ההמון. אז כמו שאמרתי גלעד צודק, אני לא רואה שום סיבה לכך שמריחואנה לא תיהיה חוקית, לדעתי זה לא יותר גרוע מאלהכוהול (מי אמר גרוע?). שניהם אותה השפעה. אז אם אלכוהול למה לא מריחואנה? ואם מריחואנה תיהיה חוקית אז יוציאו חוק שאסור לנהוג תחת השפעה, כמו שיש חוק שאסור לנהוג תחת השפעת אלכוהול. מדינות אוסורת מריחואנה וסמים קלים רק בשביל להראות טוב בעולם. ואולי המילה סמים מפחידה אותן. מריחואנה וסמים קלים אחרים צריכים להיות חוקיים! זהו. יערה

MERD!

New member
נו טוב אני מניח שזה תיקו......

שאלתי כמה אנשים שאני מכיר והם אמרו ששני הדברים שאמרנו זה קססה

Beethoven

New member
סוכריות

לא ממסטלות בגרוש גם לא שוקולד או שהייתי מסטולה מכדיי לשים לב

Super giRl

New member
ביום שגיליתי

שגם ההורים שלי לקחו סמים מפעם לפעם בצעירותם, הבנתי שאני חייבת לנסות גם. ומאז כל היועצות שבעולם וכל ההרצאות לא ישנו את זה כי חייבים לנסות. עדיין לא ניסיתי, אבל הודעה כמו של פסיכו בהחלט מחזקת את דעתי, נראה שזו הייתה חוויה מדהימה.

PsiChO

New member
חוויה מדהימה בהחלט

על זה איו מה להוסיף פשוט בגלל שקשה לתאר במילים את התחושה. אגב, גיליתי שההורים שלי עישנו כש... אמא שלי הייתה בהריון איתי. יותר נכון אבא שלי עישן היא רק לקחה כמה שאכטות ונגעלה (אולי בגלל זה יצאתי כזה דפוק?). אחי ואחותי הגדולים היו אצל סבתא... גם אני הייתי בדעה שלך, שלא משנה מה אני חייב לנסות. ואכן ניסיתי. עכשיו נשארה רק השאלה שאני חושב עליה כל היום: האם זה היה דבר חד פעמי ("לא לא...")? או שאני אעשה זאת שוב ("כן כן...")? התשובה ברורה. פסיכי*"I´m like a bird...(תארו לכם מתאבד על אדן החלון שר את זה...
)

MERD!

New member
לא זה לא...

אין שם שום דבר שיגרום בעיות התפתחות. בעצם החומר שגורם למאנצ´יז זה החומר שיש אם אני זוכר זה חומר שיש בזמן ההריון בגוף שגורם לרעב אצל נשים בהריון אבל זה לא בטוח אני לא בדיוק מרגיש טוב היום

Super giRl

New member
אווו... זה מה שלא בא לי שיקרה...

סבבה לנסות, ולקחת מדי פעם אבל, אני לא רוצה שיווצר מצב שבו אני אחשוב על זה כל הזמן, ועל מתי תהיה הפעם הבאה. אני מעדיפה שזה יצא כשיזדמן לי, בלי תכנונים מראש.

קיצור תולדות הסוציולוגיה.

יש מחקר מפורסם של בקר, אם אינני טועה, שמדבר על עישון מריחואנה בקרב בני נוער. אחד מהדברים שהוא הוכיח במחקר, הוא שאנשים שמשתמשים פעם ראשונה, ע"ע אתה, כלל לא מרגישים את ההשפעה, אלא מתנהגים כפי שהם למדו מחבריהם המנוסים יותר, ע"ע ידידתך הטובה. יוב, שמקווה שהוא לא נכשל בבגרות הזו. נ.ב, בעוד 48 שעות אני אהיה במטוס לבירת הגראס האירופאית. איפה שגראס קונים מתפריט, ומי שיוצא מהארון נרצח ע"י הנאצים. ויוה לה אמסטרדם.

MERD!

New member
נחמד...

אבל אם הוא עישן לבד 3 ג´וינטים שזה בסביבות ה6 גרם זה מספיק בשבילו גם לקבל קצת לפחות מההרגשה.....

PsiChO

New member
כפי שהסברתי...

זו לא הייתה הפעם הראשונה שעישנתי מהחומר כמו כן גם עישנתי כמות די נכבדה אז ההשפעה הייתה אמיתית. אני לא זייפתי (מה זה אורגזמה?!). כבר עישנתי ראש אחד בבאנג, ובררה מעורבב עם סיגריה (השפיע לדקה וחצי בערך). גם אני שמעתי על המחקר הזה, והוא צודק. לדעתי לפחות. פסיכי*מתעצבן שאנשים מסיקים מסקנות בלי לדעת את הנסיבות (אני שואף להיות ראפר נשי כמו שהראו בגיא פינס ועל כן החרוזים).

Levinzone

New member
נושא.

גלעד... אין לי מה להגיד חוץ מ: אוווווווף... אני ממש מקנאה בך, באמת... אני כבר המון זמן רוצה לנסות, וזה לא שאין לי עם מי, השאלה היא אם אני רוצה לעשות את זה איתו... לא משנה. ידיד שלי מציק לי על זה שאני רוצה לנסות ("מה אם תאהבי את זה?") כל הזמן, וכולם משגעים אותי על זה שאני רוצה, אבל אני חושבת שאני צריכה לנסות, מתוך סקרנות... כמה שההודעה שלך היתה מפורטת היא לא יכולה להעביר לי אפילו חלק מהתחושה שאני יכולה לקבל רק בעצמי, וזה מ-ב-א-ס... אני רוצה גם!!!!! והודעות כאלה רק גורמות לי לרצות יותר
גרררר... בהצלחה...? -יעל-

jjjjjjjjjj

New member
אויש באמת.

לפי דעתי אתה די דפוק וזה שאתה בכלל נותן לגיטימציה לעישון ג´וינט, זה בכלל גרוע מאוד. מה אתה מנסה להוכיח? שאמריקה, אמ טי וי, ואנשים טיפשים, באמת משפיעים עליך? חבל, פשוט חבל. דבר שנקרא אישיות, וכוח רצון - מתחיל להעלם אצל אנשים מסוימים...

Dark White

New member
איזה בולשיט!!

זה היה הכוח רצון שלו, זה מה שהוא רצה לעשות! זה לא שהיה פה לחץ חברתי שאתה יכול לקרוא לו "חסר אישיות". הוא רצה לעשן אז הוא עישן...הוא שיתף את כולם...לא מכוונה של להסיט את כולם בעד העישון של הסמים, אלא בשביל לספר מה עבר עליו בלבד. אני בטוחה שאם הוא לא היה רוצה לעשות את זה הוא לא היה עושה כי אחרי הכל יש לו את הכבוד שלו ללכת לפי עקרונות. זה כיף לו, זה מה שהוא רוצה לעשות, זה מה שהוא עשה!! פשוט ביותר...!

PsiChO

New member
אני פסיכי לא דפוק! ../images/Emo8.gif

יש הבדל. יש אומה שלמה של אנשים דפוקים עכשיו שיושבים בבית ונעלבים! את מדביקה תוויות!!! ואחרי הפתיחה הזו אני אתפנה להגיב להודעתך (הדי ילדותית אם יורשה לי לומר). מה אני מנסה להוכיח שאלת? שאני מתלהב, זה הכל. אני משוויץ שאני גבר ואני שייך לחבורה של "המגניבים" בגלל שאני עישנתי ג´וינט (ואת לא! נה נה נה נה נה). רק אנשים טיפשים מעשנים גראס? יש משפט, שאני אישית מאוד אוהב שלדעתי יענה לך: "עדיף לסתום את הפה ושאנשים יחשבו שאתה חכם מאשר לפתוח אותו ולהוכיח את זה" מעין גירסה קצת יותר תקיפה של "סייג לחוכמה שתיקה". לפי סקר (אנונימי מן הסתם) שנערך שנה שעברה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב עולה ש 66% (!!!) מן הסטודנטים מעשנים גראס. המספר האמיתי, לידיעתך הוא הרבה יותר גבוה. אמ טי וי משפיע עליי? LOL, שונא את הערוץ הזה וכל מה שהוא מייצג. אישיות? תזכירי לי מה זה שוב?... ועכשיו ברצינות. יש לי מספיק כוח רצון בשביל להגיד לעצמי שעיותר אני לא אעשן גראס, ואם אני באמת לא ירצה זה מה שאני אעשה. את לא מכירה אותי, אנא אל תתיימרי להכיר אותי. מעולם לא ראיתי אותך בפורום הזה ועל כן ניתן לומר שגם אני אינני מכיר אותך. אם את חושבת שאני דפוק תמשיכי לחשוב ככה. אבל את באמת חושבת שזה ישפיע לי על שאר החיים? הן מבחינת העתיד והן מבחינת התפקוד. פסיכי*יש אנשים מעצבנים בעולם אה?

Dark White

New member
התגובה הזאת פונה אלי?!?!?!

אני הצדקתי אותך!! משהו פה לא מובן לי....הממממ....

PsiChO

New member
למה לעזאזל

את חשבת שאני מדבר אלייך? הפסיכי אוהב את מי שאוהב אותו אבל שונא את מי ששונא אותו. אין לי מושג למה אמרתי את זה... ההודעה לא פנתה אלייך. בכלל לא. פסיכי*מבהיר אי הבנה

למעלה