מחוויות המתבגר הלא כל כך ממוצע

Panther

New member
מזל טוב על הודעה נבחרת

מה אומרים לפנטר שבזכותו יצא לך שם ותהילת עולם?

PsiChO

New member
I would like to thank the academy

זה ממש כבוד. ברצוני להודות להוריי שהביאוני עד הלום. הגעתי למסקנה שהודעת נבחרת זה כמו ג´וינט, נותנים לך אחד, ואתה מייד רוצה עוד!!!
פסיכי*הולך עכשיו לעשות סיבוב בארים ולחגוג כל הלילה

Hell is beige

New member
אתם דפוקים לגמרי!!!

אתם חושבים שסתם מטיפים נגד זה? אתם חושבים שאין סיבה לכל המחאה? תאמינו לי שיש אני רואה מה זה עושה לחברים שלי אני ראיתי מה זה עשה לי אתם לא מבינים שזה יכול להגמר באלפי דרכים שונות וכואבות יותר ופחות? אתם לא מבינים שזה יכול להסתיים במוות? אלוהים אדירים! אני רואה מסביבי אנשים שמעשנים גראס מגיל 13, אני רואה מה שזה עושה להם. זה לא טוב.

PsiChO

New member
פיספסת את הפואנטה...

ברור שילדים בני 13 יתמכרו לגראס! הם לא מספיק בוגרים בכדי לשלוט בעצמם ובמעשיהם! אני כן! אני יכול לשלוט במעשים שלי ואף בתוצאות של המעשים הללו. זה הכל עניין של שליטה עצמית. או שיש לך את זה, או שלא. זה הכל. פסיכי*מעניין אם הוא קרא את כל השירשור...

kit k@t

New member
די !

גלעד יש גבול . אתה רוצה להתמסטל ? תהנה , באמת , אני לא אעצור בפניך . אבל אל תגיד שזה כזה נהדר ונפלא . ועוד משהו אני לא מבינה איך אתה יכול לכתוב דבר סתום כזה ? ברור שהם יתמכרו הם בני 13 , מה ???? אתה מקשיב לעצמך ? אתה בסך הכל בן 16 זה שאתה מבוגר מהם בכמה שנים לא אומר שאתה יותר טוב . ואני כן קראתי את כל הת´רד ואני רק רוצה להגיד לך שלפי דעתי כל הדיון הזה צריך להימחק , תקראו לי ילדה טובה , תקראו לי מתחסדת אבל אני באמת שלא חושבת שאתה צריך לעשן את החרא הזה . יש סיבה לחוקים . ואה וגלעד תקשיב לאנשים שיודעים על זה קצת יותר ממך , אתה אולי קראת מחקרים וכתבות אבל תזכור שרוב הכתבות האלו נכתבו במטרה ללהלל את הסם , יש אנשים שיש להם קצת יותר ניסיון עם זה ממך , תקשיב להם . קאט

PsiChO

New member
ארררררררגגגגגג! אין לי כותרת

דבר ראשון אני בן 17... ולדבר השני. הכוונה שלי לא הייתה לגיל הביולוגי והפיזיולוגי של הבן אדם. הכוונה לבגרות שלו. בן אדם בן 13 לא בוגר מספיק בשביל להתמודד עם סם! גם לא בן אדם בן 17! גם לא בן אדם בן 30! הכל תלוי בבן אדם עצמו! אני *יודע* שאני מסוגל להתמודד עם זה. אחרת לא הייתי מכניס עת עצמי לזה. וגם במקרה הכי גרוע שאני לא אוכל, יש מסביבי (כמו שהבהרתי בהודעה המקורית שלא נראה לי שקראת אותה בכלל בגלל כל השאלות שלך) מנגנון שלם של אנשים שיגנו עליי מפני זה! יש סיבה לחוקים? יש לך מושג למה יש חוקים נגד גראס וחשיש? ביררת פעם למה באמת יש חוקים נגד זה? ולא תא הלוקשים שמוכרים לך באל-סם. אני יודע, פעם התנדבתי שם! וכמעט כל מי שהתנדב איתי ניסה או שהוא מת לנסות. אני הקשבתי למספיק אנשים. דיברתי עם אנשים שמעשנים מדי פעם, באופן קבוע, ואפילו דיברתי עם נרקומנים! אני יודע למה אני מכניס את עצמי!!! (כמה פעמים אפשר כבר לומר את זה). אני קראתי כתבות ומחקרים של שני הצדדים. אני לא אידיוט! יש פה אידיוט אבל הוא לא אני! לא ידוע אם קראת את השירשור. תקראי שוב את ההודעה שלי טוב טוב (חא משנה שהיא נכתבה שהייתי בהיי). וגם את כל הקטע שMERD! וWC כתבו. אני בטוח שאם תתעמקי בקריאה תראי שהבן אדם היותר צודק הוא MERD!. מבחינת ההוכחות. פסיכי*באמת יש הרבה טיפשים בעולם!

Panther

New member
נכון

אני יודע שעשיתי את זה רק פעם אחת כדי לנסות ושאני יכול להפסיק מתי שאני רוצה, נכון?

kit k@t

New member
תתפלא

אבל לקרא למדתי מזמן . ובהבנת הנקרא יש לי 100 . ומתי שאני אומרת שקראתי הכל , אני מתכוונת לזה ! ואני עדיין חושבת שאתה אידיוט שאין לו מושג מה הוא עושה . אבל זאת דעתי , אתה מוזמן לחלוק על דעתי . אבל כמו שאמרתי קודם אל תעשה את זה , לא לעצמך ולא לסובבים אותך . אין לך מושג עד כמה זה מסוכן . אה ואני כן יודעת למה זה לא חוקי , וזה עדיין לא מרשים אותי . חבל לי עלייך , אבל כבר מהכינוי שלך אפשר להבין שאתה פסיכי . קאט אני מקווה שהויכוח וכל הדיון הזה יסתיים כאן !

PsiChO

New member
יש הבדל

בין לקרוא משהו לבין לקרוא ולהבין. עובדה שלא הבנת כי חצי ממה שאת כתבת לגביו אני כתבתי בהודעה הראשית. את חושבת שאין לי מושג מה שאני עושה? את טועה. אני לא הייתי מתקרב לזה בכלל אם לא הייתי יודע בדיוק למה אני נכנס (עוד דבר שהבהרתי בערך במיליון הודעות). אני רוצה עכשיו שאת, קטי הגדולה, החכמה ושיודעת הכל תסביר לי בדיוק למה זה מסוכן? הכוונה להשפעות פיזיולוגיות, לא התמכרות, שאגב, אי אפשר להתמכר פיזית לגראס ההתמכרות היא נפשית והיא נגרמת כתוצאה משימוש ממושך ועקבי. אני באמת רוצה שתעני לי. אמרת שחקרת את הנושא לא?... פסיכי*מרים את הכפפה

luka

New member
טוב לא כמו שקטי

בלי להעליב (למה שזה יעליב אותך?, זה לא) לא ממשאכפת לי למה אתה מכניס את עצמיך, לא ממש אכפת לי אם תיהיה מכור או לא. זה גם לא כזה נורא. זה עובר מתישהו... זה רק שלב שיעבור אחרי שנה שנתיים. אני פה רק להציב עובדה ורק להגיד שמה שאמרת זה שטויות. שום דבר מעבר מצידי, תתמסטל חופשי מקווה שאתה באמת בן-אדם חזק, כי באמת יש כאלה, אבל בודדים הם. יערה

WC

New member
האסלה חנכה מילה חדשה בפי הפורום

לוקשים. והמילה תזכר לימים- איזה כיף לאסלה. ובכדי להיות עיניניים- 1) סתרת את עצמך כשאמרת שזה לא מתאים לילדים בגיל 13 והודעה אחרי שזה תלוי בגיל. 2)הלוקש הכי גדול זה האמירה הנונשלננטית- אני יודע מה אני עושה ומתי אני מגזים (ואל-סם מוכר לוקשים?) לפחות יש לך מנגנון שיגיד לך מתי די (די!!!) שמור עליו קרוב ותשמע בעצתו. 3)לראות מי צודק בין האסלה ומרד זה עינין של דעה. תלוי עם איזה עמדה באתה קודם . ואולי האובייקטיבי שיבוא ויקרא את זה מאוד ישתכנע מהמחקרים המלומדים. אבל האסלה כבר אמרה - החיים הם לא סטטיסטיקה. והיא ראתה איך זה במציאות לא בד"וח יפה על שולחן של פרופסור מעונב. והיא ראתה את זה מהנקודה האובייקטיבית נטולת ההשפעות למיניהם. 4)קראת לאסלה טיפשה בשורה האחרונה?שהאסלה תבין.(אולי היא באמת טיפשה, נו שוין) WC מי הוא האידיוט המדובר עליו?

PsiChO

New member
אני קראתי לאסלה אידיוט?

חס וחלילה! אני מכחיש בתוקף!!!! אני יודע שקצת סתרתי את עצמי, אבל אני הבהרתי את זה. הכוונה היא לבגרות נפשית, לא פיזית. ונער בן 13 לא משנה כמה שהוא בוגר לא יכול להתמודד עם זה, נער בן 17 לעומת זה יכול להתמודד עם זה יותר טוב ממנו (אמנם לא תמיד לגמרי לבד). אל-סם מוכר פולללל לוקשים (מאכל חדש כנראה...), אפילו אחד הבכירים שם הודה בזה. עברתי קורסים שלהם שניסו לשטוף לי את המוח ואמרו לי ש"ג´וינט אחד יכול לגרום לעקרות תמידית" או ש"ג´וינט אחד יכול לגרום לסכיזופרניה (אולי מפה היא לקחה את זה - פסיכי)" והשיא היה "ג´וינט יכול לגרום לפלאשבקים ויכול להרוג אותך". מיותר לציין שכל זה הוא לא נכון. אני מודע לכך שיכולה להיווצר תלות מסויימת (לא התמכרות) במקרה שאני לא אוכל לשמור על עצמי, דבר שכמעט בטוח לא יקרה. אך יש לי מנגנון חזק מאוד שימנע ממני גישה לזה (ואפילו יריבץ לי, בעצם הם עושים את זה כל יום). אתה צודק בקשר לויכוח בינך לבין מרד, זה באמת עניין של פרספקטיבה. I stand corrected... פסיכי*לפחות אתה יודע על מה לעזאזל אתה מדבר...

WC

New member
גו קאטי, גו קאטי

יו גו גירל WC לא היה לי כח לאנגלית

luka

New member
בולשיט

הכי שטויות ששמעתי בחיים. עוד פעמיים שלוש, אתה תיהיה מכור, ולא מבחינה שלא תוכל לחיות בלי זה ותתחיל להזיל ריר ולהזיע ודברים כאלה- אז לא. המח שלך יהיה מכור לחוויה- כל זמן פנוי אתה רק תחשוב על איך להשיג ומתי אתה יכול לעשן. והסם הזה אומנם סם קל אבל יש לו השפעות, כמו גרימת מחלות נפש - סכיזורפרניה. זה ממכר. ומה שאתה אומר זה שטויות. אני בעצמי לא תמימה גדולה- אבל זה גרוע. פעם אחת לדעתי- לגטימי. פעם שנייה- זו התמכרות למצב. יערה. וכן אני יודעת שאתה רוצה שאני אמות כרגע. יותר מדיי קטילות ליום אחד, אבל ההודעה באמת לא נבחרה בגלל שהיא יפה (והיא יפה, באמת, היא כתובה טוב, טוב מאוד) אלא בגלל שגררה אחריה מלאן תגובות. זו האמת לאמיתה חברים ("לא רוצה להיות שחקן קולנוע... רק חבר שלכם ולא יותר"). יערה- וזה סופי.

PsiChO

New member
שונא Wannabis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחד הדברים שאני הכי שונא, זה מתיימרים, אני שונא אותם כמעט כמו שאני שונא שקרנים! אל תתיימרי להיות משהו שאת לא! זה רק יוביל אותך לצער בחיים, או לפאדיחות כמו במקרה הזה. מה הקשר לסכיזופרניה??!?!?!!?!? זה כל כך לא נכון! את בכלל יודעת מה זה סכיזופרניה? את בכלל יודעת מה זה גראס? (הירוק הזה...). שקראתי את ההודעה שלך לא ידעתי אם לצחוק או לבכות... אני עדיין לא יודע. נמאס לי שאנשים תוקפים אותי רק בגלל שהעזתי לנסות משהו ולשבור את השגרה. נמאס לי לתקוף אותם חזרה. נמאס לי שאנשים מתיימרים להיות משהו שהם לא. נמאס לי שאנשים מאמינים לשטויות שמספרים להם באל-סם, ואפילו לא טורחים לבדוק את האמת. נמאס לי משקרנים. נמאס לי מאנשים שלוקחים דברים ללב. נמאס לי שאנשים משחקים אותה מבינים גדולים (תוצר לוואי של תרבות ה"סמוך"). פשוט נמאס לי! פסיכי*מציע לך לבקש מנעל למחוק את ההודעה שלך. גראס גורם לסכיזופרניה? LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kit k@t

New member
אל !

אל תתנשא מעל לאנשים ! אל תעיז אפילו ! אתה מנסה סמים , אוווו , גיבור גדול . אתה לא יותר חכם מכולם ! תתמודד עם זה . ואפילו אם היא אומרת שטויות ( אני לא אומרת שהיא אומרת שטויות ) זאת לא סיבה לקלטו אותה . אתה חושב שאם תקטול ואחרי זה תתנצל בצ´אט זה ישפר את זה ? די ! מספיק ! קאט

PsiChO

New member
אני לא חושב שאני חכם מכולם

אני יודע שאני יותר חכם מכולם...
אני לא חושב שאני גיבור גדול בגלל שניסיתי פעם אחת! (תכניסו את זה לראש שלכם, פעם אחת!!!). כפי שהבהרתי בהודעה, שנכתבה ברגע של כעס, נמאס לי שאת ולוקה תוקפות אותי. לא תקפתם אותי על פי מה שעשיתי אלא על פי מי אני, או שניהם מעורבב. בכל מקרה, אני לא קטלתי ראשון אם תקראי את השרשור טוב טוב (שוב אני ממליץ לך). פסיכי*דיי כבר עם ההשמצות!

kit k@t

New member
אני מצטערת .

אכפת לי מאנשים , אולי בזה אני טועה . אתה את הכבוד שלי איבדת מזמן ומאז זה רק הולך ונהיה רגוע יותר . קצת לא קשור אבל זה משהו שרציתי לכתוב . תשמור על עצמך , זה כל מה שנשאר לי להגיד לך . קאט

Panther

New member
פעם אחת

בקשר לפעם אחת, אני לא חושב שאתה מסוגל לשלוט על עצמך בזה שלא תעשה את זה שוב. אתה בעצמך אמרת שאתה מתכוון לעשות את זה שוב, אז למה אתה אומר כאן "פעם אחת!!!"?

למעלה