באאאאנות...

../images/Emo6.gif

איזה חמוּד

taltal girl

New member
סיפור באוטובוס. ../images/Emo25.gif

צירוף מקרים מוזר. היום כתבתי סיפו ורציתי לפתוח הודעה בשבילו, אבל אז ראיתי את השרשור
לפעמים באים לי ליינס שיכולי םלהיות קטעים מסרטים, ואת זה החלטתי לפתח לסיפור קצר. אז הנה
---------------------------- סיפור באוטובוס. לקו 8 עולה בחורה כבת 20, בחורה רגילה לגמרי-שיער חום אסוף בקוקו, טרנינג, ג´ינס ונעלי ספורט. היא מתיישת במרום פנוי והאוטובוס ממשיך בנסיעה. בתחנה הבאה עולה בחור עם ראסטות, שרוואל וחולצה קרועה. עולה, ומתיישב לידה. במשך כמה דקות יש שקט, ולפתע היא פונה אליו ושואלת:"אז, מה הסיפור שלך?" "שם סיפור, סתם, אני." "לכל אחד יש סיפור" היא משיבה לו. "לא," ענה "אני סתם בחור רגיל שמחפש להיות טיפה שנה מהאחרים. מה הסיפור שלך?" "אממממ........" הרהרה "זה סיפור ארוך, ובתחנה הבאה אני יורדת." כמה רגעים הייתה ביניהם שתיקה ואז אמרה:"אני רק אגיד לך שאנחנו די דומים." האוטובוס עצר, היא שלחה אליו חיוך מקסים. וירדה. -------------------------------- זה הסיפור הראשון שכתבתי אי פעם, ומאוד חשוב לי לקבל עליו ביקורת

taltal girl

New member
תיקונים!../images/Emo9.gif ../images/Emo25.gif

היום כתבתי סיפור שיכולים להיות היא מתיישב במקיום פנוי

EVE Lights

New member
*הערות*

צליל, בובה. זה אמנם יפה, אבל זה לא סיפור. זה נורא קצר. זו התחלה דיי טובה, אבל רק התחלה. לא סיפור שלם. לדעתי אם תפתחי את הרעיון קצת, זה יצא ממש טוב.
ושוב, בלי לפגוע, כן? הכל לטובתך.

taltal girl

New member
תודה../images/Emo13.gif ../images/Emo25.gif

אני אנסה לפתח את זה יותר, אני לא בטוחה לאיזה כיוון לפתח את זה. את יכולה לעזור לי?? אפשר גם באייסיקיו או במסנג´ר, אולי בכיוון של הבחורה

BliNk 1 8 2

New member
כתבתי עכשיו מש´ו.

הכל נכון, לגבי החברוּת שלי ושל מארק - חוץ מהקטע של BIGGER THEN ME. הכל. אבל זה יעבור...

Wint£r Gi®L

New member
../images/Emo12.gif וואו ילדה...

יש לך את זה!
ממש יפה!
ולמה הכוונה ב-הכל נכון?!

BliNk 1 8 2

New member
טודע, אחות!../images/Emo9.gif

הכוונה היא ש... אני אוהפ´ת את מארק, והכל - ופתאום נכנס מישהו חדש לחיים שלי. לא מדובר כאן על גל [BLOND HAIR AND BLUE EYES]. GIRLS, MEET THE NEW GUY - BEN...
והוא הכי אחלה שבעולם.

Wint£r Gi®L

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo140.gif

אמממפ...שתצליחי לסדר הכל מתוקה!
ואם את רוצה משו או סתם לדבר - רק תגידי, טופ?

כנסו....

טוב....אז אני לא יתחיל להסביר את הסיפור שלי עכשיו כי אין לי כוח!!! אבל אם זה יענין אותכן אז בכייף וככה גם נוכל להכיר! בכל מקרה, קניתימכנס מהמם מקסטרו, כזה פסים לאורץ אם כיסים מג´ינס וכיאילו חגורה שמחוברת גם מג´ינס. חוץ מזה קניתי גם קורדרוי תכלת מפוקס...

כתבתי שיר......

כשכתבתי את זה חשבתי על סגנון ראפ אבל תקראו את זה איך שבא לכן..... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ המצב על הפנים אין לי חברים זה החיים קשים קשים אבל חיים כל אחד רוצה שחייו יהיו שקטים ונינוחים אבל כמובן זה ממש לא החיים הם קשים נוקשים ועוד הרבה יותר מקשים כן זה החיים ובכל זאת אנשים ממשיכים לחיות כמו מטורפים חיים מתהלכים על פני האדמה האנשים וכל מה שהם עושים זה מתלוננים על החיים אז אני לא מתלוננת אני רק מציינת שאנחנו לא חיים בסרט אז קשה לא מוותרים,מתאמצים לשרוד ולהיות חזקים נכון שהמצב בירידה מתמדת כמו רכבת הרים נופלת ונופלת וכמו אחרי תאונה שרואים את החריקה לפני העצירה ככה אנחנו תקועים בחריקה אבל זה ברור שנגיע יחד עם המדינה לתוך התאונה ואולי אנחנו כבר בתוך התאונה כי כל הזמן שומעים בום ברחובות וכמה צעקות יש טעויות שאפשר לתקן אבל בתאונה אי אפשר לחזור אחורה אז כדאי לנו לסוע רברס ולחזור בזמן לפני שהעתיד מגיע ואז יגיע לנו עתיד טוב יותר ולא יהיו עוד תאונות והמדינה תינצל ואנחנו נתחיל לחיות ואולי אפילו יהיו לנו חיים נורמלים כמו שה´ התכוון שנחייה.חיים נורמלים חיים לא מטורפים חיים אנושים אני לא יודעת לנקד בבקשה אל תהרגו אותי אני אף פעם לא הבנתי איך מנקדים ולא נראה לי שאני יבין ניסיתי לשים נקודות וכאלה במקומות שזה דורש מקווה שהצלחתן להבין משהו.......

פאק תקראו פה ../images/Emo26.gif

כשכתבתי את זה חשבתי על סגנון ראפ אבל תקראו את זה איך שבא לכן..... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ המצב על הפנים אין לי חברים זה החיים קשים קשים אבל חיים כל אחד רוצה שחייו יהיו שקטים ונינוחים אבל כמובן זה ממש לא החיים הם קשים נוקשים ועוד הרבה יותר מקשים כן זה החיים ובכל זאת אנשים ממשיכים לחיות כמו מטורפים חיים מתהלכים על פני האדמה האנשים וכל מה שהם עושים זה מתלוננים על החיים אז אני לא מתלוננת אני רק מציינת שאנחנו לא חיים בסרט אז קשה לא מוותרים,מתאמצים לשרוד ולהיות חזקים נכון שהמצב בירידה מתמדת כמו רכבת הרים נופלת ונופלת וכמו אחרי תאונה שרואים את החריקה לפני העצירה ככה אנחנו תקועים בחריקה אבל זה ברור שנגיע יחד עם המדינה לתוך התאונה ואולי אנחנו כבר בתוך התאונה כי כל הזמן שומעים בום ברחובות וכמה צעקות יש טעויות שאפשר לתקן אבל בתאונה אי אפשר לחזור אחורה אז כדאי לנו לסוע רברס ולחזור בזמן לפני שהעתיד מגיע ואז יגיע לנו עתיד טוב יותר ולא יהיו עוד תאונות והמדינה תינצל ואנחנו נתחיל לחיות ואולי אפילו יהיו לנו חיים נורמלים כמו שה´ התכוון שנחייה.חיים נורמלים חיים לא מטורפים חיים אנושים אני לא יודעת לנקד בבקשה אל תהרגו אותי אני אף פעם לא הבנתי איך מנקדים ולא נראה לי שאני יבין ניסיתי לשים נקודות וכאלה במקומות שזה דורש מקווה שהצלחתן להבין משהו....... נ.ב כתבתי את זה לפני דיי הרבה זמן זה קצת ילדותי אבל אני אוהבת את הבסיס של זה.......

......................../images/Emo104.gif

היא יושבת במקומה הקבוע ליד החלון, בספסל השניים-לפני-אחרון. עיניה החומות מקובעות על החלון המטונף, מנסה לקלוט משהו מהרחובות העוד יותר מטונפים שנגלים לה. הנסיעה עוד ארוכה, הם רק יצאו מהתחנה המרכזית. האוטובוס עוצר בתחנה שאחרי התחנה המרכזית, קבוצה גדולה של אנשים עולים לאוטובוס. משעמם לה, היא מוציאה את הפלאפון הכסוף מהתיק הקטן שלה ומחייגת את המספר של חברתה הטובה ביותר. היא לא בבית, היא משאירה לה הודעה ומנתקת בחוסר רצון. האוטובוס עוצר בעוד תחנה, הנהג מנהל ויכוח מייגע עם זקנה שמתעקשת להכניס את כלב הפינצ´ר שלה לאוטובוס. לבסוף הזקנה והכלב נכנסים, והכלב לא מפסיק ליילל ולנבוח. היא מוציאה פנקס קטן מהתיק שלה, מסמנת וי ליד השורה "להתקשר לרויטל". מאז שהיא זוכרת את עצמה הייתה מסודרת ומאורגנת בצורה מפחידה לפעמים. האוטובוס עוצר בעוד תחנה, הכלב ממשיך לנבוח, שני ילדים מרעישים במושב שלפניה, זוג מנהל ויכוח באמצע האוטובוס. האוטובוס מחניק ומלא ברעש, בקושי שומעת את עצמה מזמזמת את השיר האחרון שנקלט לה בראש. האוטובוס מגיע לתחנה הלפני אחרונה. גבר צעיר, בערך בגילה, עולה לאוטובוס. הוא מתיישב לידה- המקום הפנוי היחיד באוטובוס. היא פונה לבחון אותו ונתקלת בחיוך מושלם של שיניים צחורות. עיניו השחורות, החודרות, ניבטות אליה מתוך פרצוף שזוף שתואם אותן. הוא מניח את תיקו על ברכיו ומחפש בתוכו משהו. היא ממשיכה להביט בפניו היפות, לא אכפת לה שהוא שם לב ויודע שהיא מסתכלת עליו. היא נהנית לגרום לו מבוכה. הוא מסב את פניו אליה, מחייך לה שוב, ולוחש שלוש מילים שלא הצליחה להבין אותן. ואז שקט.

תודה בובה ../images/Emo24.gif ../images/Emo104.gif

יש לי משהו כמו 3-4 דפים בבמה, ואני מאבדת את הסיסמאות של כולם
וכל פעם שאני באה לעדכן אז "אפשרויות העריכה חסומות" או משהו כזה...
והבנתם את הפואנטה, רייט?

......................../images/Emo104.gif

היא יושבת במקומה הקבוע ליד החלון, בספסל השניים-לפני-אחרון. עיניה החומות מקובעות על החלון המטונף, מנסה לקלוט משהו מהרחובות העוד יותר מטונפים שנגלים לה. הנסיעה עוד ארוכה, הם רק יצאו מהתחנה המרכזית. האוטובוס עוצר בתחנה שאחרי התחנה המרכזית, קבוצה גדולה של אנשים עולים לאוטובוס. משעמם לה, היא מוציאה את הפלאפון הכסוף מהתיק הקטן שלה ומחייגת את המספר של חברתה הטובה ביותר. היא לא בבית, היא משאירה לה הודעה ומנתקת בחוסר רצון. האוטובוס עוצר בעוד תחנה, הנהג מנהל ויכוח מייגע עם זקנה שמתעקשת להכניס את כלב הפינצ´ר שלה לאוטובוס. לבסוף הזקנה והכלב נכנסים, והכלב לא מפסיק ליילל ולנבוח. היא מוציאה פנקס קטן מהתיק שלה, מסמנת וי ליד השורה "להתקשר לרויטל". מאז שהיא זוכרת את עצמה הייתה מסודרת ומאורגנת בצורה מפחידה לפעמים. האוטובוס עוצר בעוד תחנה, הכלב ממשיך לנבוח, שני ילדים מרעישים במושב שלפניה, זוג מנהל ויכוח באמצע האוטובוס. האוטובוס מחניק ומלא ברעש, בקושי שומעת את עצמה מזמזמת את השיר האחרון שנקלט לה בראש. האוטובוס מגיע לתחנה הלפני אחרונה. גבר צעיר, בערך בגילה, עולה לאוטובוס. הוא מתיישב לידה- המקום הפנוי היחיד באוטובוס. היא פונה לבחון אותו ונתקלת בחיוך מושלם של שיניים צחורות. עיניו השחורות, החודרות, ניבטות אליה מתוך פרצוף שזוף שתואם אותן. הוא מניח את תיקו על ברכיו ומחפש בתוכו משהו. היא ממשיכה להביט בפניו היפות, לא אכפת לה שהוא שם לב ויודע שהיא מסתכלת עליו. היא נהנית לגרום לו מבוכה. הוא מסב את פניו אליה, מחייך לה שוב, ולוחש שלוש מילים שלא הצליחה להבין אותן. ואז שקט.

Ne§t£A GirL

New member
נממנמנמנממממ...../images/Emo108.gif

פרסמתי את זה כבר כאן, לפני החופש הגדול...אבל תיקנתי את זה, ועכשיו זה הרבה יותר נחמד... אני חושבת על המשך

למעלה