באאאאנות...

lighter

New member
באאאאנות...

טופיק חדש...קצת בהשראת אורנית
כתבתן פעם משהו? שרשרו נא יצירותיכן
אווו וקניתי שני גולפים מהממים בטרוף מקסטרו, רק ב129 שחים
, ומשנס שווה בטירוף מTNT שעלה לי רק 139 שחים....

הדסייית

New member
אממממממ..

כתבתי פעם שיר על המצב...אבל זה היה מזמן ושכחתי איפה הוא
לא נורא.... וגם...אממממ...קניתי מכנס קפואירה!! כזה יפפפפפה!

BjiJiNaaA

New member
בצבע..../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

אני ביום חמישי קניתי ה-ר-ב-ה בגדים..אולי אח"כ אני אפרט

Mashina Girl

New member
אוי,מכירה! תתחדשי..../images/Emo28.gif

ראיתי ג´קט שכתוב עליו קופאירה כזה באינגליש
, הוא בלבן אדום [יש לי חולשה ל2 הצבעים האלה יחד
..אבל יותר לכחול כהה ותכלת
] והוא היה י-פ-ה!! 90 שקל,בדיזינגוף שמההההה
.

Ne§t£A GirL

New member
כן, גם לי יש!../images/Emo13.gif../images/Emo108.gif

הממנמנמנממ...תגידו, אני היחידה עם הגזרה הזו, או שזה מכנס תחת?! [מכנס עם תחת בחוץ
]

הדסייית

New member
את היחידה../images/Emo5.gif

בעעע אני שונאת מכנסיים שרואים את התחת!! בעעעעעעעעעעעעעעעעע

אממ ../images/Emo9.gif

Child War child, what do you know about me Tears in your eyes while you’re gazing at me Fake smile, forgotten laughter that fades away Who cares about you anyway? Hope child You are the only hope But everything’s so messed up that you can’t cope Try to keep your head up, keep mum and dad proud Love child, is there another way? Thoughts that run through your head every day You just want to run away Smile child Smile from the heart Smile like you never smiled before Smile behind the locked door You want to get out, you’re screaming for help But no one is there No one understands Dream child Someday this dream will come true Someday you’ll see the sun again What the future holds, nobody knows, But there’s always hope for a better day.​
ויש לי עוד מלא שירים כאלו. מטומטמים יותר, מטומטמים פחות. בלע. ותתחדשי!

lighter

New member
וואי זה מהמם...

אהבתי במיוחד את הקטע של Hope child You are the only hope But everything’s so messed up that you can’t cope Try to keep your head up, keep mum and dad proud זה שיר פשוט מהמם...ממש אהבתי אותו...

EVE Lights

New member
נמ... גם לי יש שירים...

הסבר - זה השיר הראשון שאי פעם כתבתי... וזה היה לפני שנתיים נראה לי... אבל עדיין אני מוצאת אותו בכל רגע בחיים שלי, בכל מצב, נכון ב100%. האמת של כולם מוקדש לאנשים הלא מושלמים אתה חי בבועה. ואתה לא יודע את זה. ילדי שמנת שהם כל כך מושלמים מבחוץ כל כך לא מבפנים. נמאס לי מכם, נמאס לי מהכל רוצה לקחת סמים להיות אנורקסית קשה לי להיות נחמדה בזמן האחרון אני רק מגעילה נמאס לי ללמוד לקבל ציונים טובים למה כולם חייבים לצפות ממני למשהו גדול? ולדבר על מה שיהיה באוניברסיטה ובצבא... ובהכל. ואותי הכל לא מעניין אני רק רוצה לחיות בשקט בלי שיתערבו לי בחיים אותי מעניינים רק החברים, שגם לפעמים מכניסים אותי לדכאונות סתמיים, הורסים לי ת´חיים "גיל ההתבגרות" ככה הם קוראים לזה, הם רק מכחישים אתה מתחיל להתרגל לעובדה שכל בוקר אתה קם על רגל שמאל ומתעצבן על כל שטות קטנה חוטף קריזות על ההורים צועק משתולל ובסוף... אתה רק רוצה להינעל בחדר ולבכות. רק לבכות. אלה ההנאות של החיים. ויש עוד כמה, אבל הם מהשירי האהבה המפגרים [לא קיטשיים!] האלה שרושמים על מיש´ו שאוהבים, אז לא נראה לי שזה יעניין אתכן הרבה

למעלה