באאאאנות...

../images/Emo41.gif../images/Emo23.gif../images/Emo9.gifדולבית!../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif../images/Emo41.gif

זה כ-ז-ה יפה
!!! סורי שלא הקשבתי לך וכן קראתי.. אבל לא התאפקתי
והוא מהמם! (ובאייצי כתבתי לך לילה טוב
אבל כבר יצאת...)
יו בובה!

../images/Emo4.gif..../images/Emo42.gif

שוכבת חושבת לא יודעת מה יקרה שכחתי מה קרה הכל נגמר אין כבר תקווה אי שפיות במציאות לא הגיונית אלימות... זה כבר ´דרך חיים´ מוות בכי כאב ולאף אחת לא איכפת ילדים מתים כל יום... אז מה? אני שואלת את אמא... "תהיה מלחמה" אמא עונה "לא יודעת..אף אחד לא יודע" תמיד אני אומרת לעצמי שעם הייתה לי את האפשרות... לשנות אז הייתי משנה...כדי שיהיה לי(!) טוב אז אני אגואיסטית...אז מה! אני לא שונה משאר העולם..זה שלא שם עלינו זין! למה אני צריכה לקום בבוקר ולהתפלל שקו 27 לא התפוצץ? די,זה נמאס! רוצה להוציא הכל !לצרוח... ומצד שני להתפלל בשקט..שיהיה טוב.. או אלוהים שיהיה טוב! אמן...

BliNk 1 8 2

New member
רונע!

ממש אהבתי. מקסים. זה נשמע כמו ראפ מהיר ועצבני כזה...
אבל ראסמי, זה יפה!

איזה יפה../images/Emo23.gif!!!

ראסמי זה בהתחלה נראה כמו ראפ!! עד לקטע של "אני שואלת את אמא"
יפה יפה!!

אפשר לשנות ל...../images/Emo42.gif

שוכבת חושבת לא יודעת מה יקרה שכחתי מה קרה הכל נגמר אין כבר תקווה אי שפיות במציאות לא הגיונית אלימות... זה כבר ´דרך חיים´ מוות בכי כאב ולאף אחת לא איכפת ילדים מתים כל יום... אז מה? וילדה קטנה שואלת " אמא... תהיה מלחמה" אמא עונה "לא יודעת..אף אחד לא יודע" תמיד אני אומרת לעצמי שעם הייתה לי את האפשרות... לשנות אז הייתי משנה...כדי שיהיה לי(!) טוב אז אני אגואיסטית...אז מה! אני לא שונה משאר העולם..זה שלא שם עלינו זין! למה אני צריכה לקום בבוקר ולהתפלל שקו 27 לא התפוצץ? די,זה נמאס! רוצה להוציא הכל !לצרוח... ומצד שני להתפלל בשקט..שיהיה טוב.. או אלוהים שיהיה טוב! אמן...

BliNk 1 8 2

New member
זה הולך להיות אינפנטילי... ../images/Emo3.gif

כתבתי את זה על מארק בפעם הראשונה שממש ראיתי אותו ושמתי לב אליו... הייתי פשוט חייבת לכתוב עליו. ומאז, העניינים התגלגלו...
לשיר אין שם. *** הסתכלתי היום מהחלון לא יודעת שאני אראה אותך פתאום. רק רציתי לנשום אויר של בוקר, להביט על הסביבה לא תיארתי לעצמי שאני הולכת לראות אותך. ואז ראיתי אותך, את הפנים המתוקות שלך. בהתחלה זה לא הייתי בטוחה שזה אתה - ואז קלטתי: ´זה מארק, מהכיתה המקבילה!´ לרגע שכחתי מרוי, ומגל - ומכל האחרים. כל היום חשבתי רק עליך, לא על אף אחד אחר - רציתי רק אותך. זה אולי יהיה סיפור קצר, סתם ´קראש´ מוזר. אולי אני אפילו לא אראה אותך שוב, אולי לא ניפגש. אבל תדבר איתי, אל תתבייש. אתה מוצא חן בעיניי מאוד, וזה מוזר. אני לא יודעת מה הולך לקרות, אני רוצה רק אותך לראות. דבר איתי, מארק. תעשה משהו. אני אוהבת אותך. אני רוצה להיות רק איתך. *** דפוק...
ולחשוב שאנחנו חברים עכשיו!

EVE Lights

New member
זה כל כך לא אינפנטילי...

זה דווקא כל כך יפה... הרגשות שמובעים כאן, זה מה שאהבתי
טוב, אני לא מתאפקת... קבלו 2 דברים נוראיים שאני כתבתי, בתקופה הCRUSH שלי
-------- יושבת בחדר. הראש כואב. הגוף כואב. הנפש כואבת. הלב פצוע, יורד לו דם לשים לו פלסטר? לא יעזור. כל הפלסטרים שכבר שמתי נפלו, או נקרעו, או ירדו במקלחת ואני? אני כאן... חצי לא. חצי מעופפת. אולי... אולי שמישהו יתן לי משהו משהו חזק, שישכיח ממני ת´כל את כל הצרות את כל הבעיות שיש לי ינתק אותי לגמריי... בקושי רואה בקושי חושבת בקושי זזה לישון. לישון. לישון. והדמעות... הן מגיעות. כשחושבים עליו ממש חזק הן באות. וזורמות. והגעגועים? הם כואבים כ"כ. להזכר בו... כל כך מכאיב. אולי אני אעשה משהו שיגרום תשומת לב? אולי... ___________ לא מסוגלת לכתוב את זה. הכוונה שלי היא אותה כוונה. מעניין איך הוא יגיב. זה נשמע חולני? זה נשמע עד כדי כך נוראי? אני לא חושבת. זה רע לאהוב מישהו? זה רע להקריב חיים בשביל מישהו? זה רע לכתוב במכתב האחרון שמתתי בשבילו? זה רע?... גאד, למה אני כזאת? מה קרה לי? למה כל דבר קטן מזכיר לי אותו? ואין... אין סיכוי... גם אם היה, הייתי מסרבת. אז למה אני ממשיכה להתחבט בשאלה למה אנחנו לא ביחד? כוס אמק. אידיוט. אני אוהבת אותך. למה אני צריכה לסבול למענך? למה? "כל עוד תהיי שלי – אני אהיה שלך" משפט מוכר... מוכר מדי. :((( אוהבת. ומתגעגעת. הילדה עם הפלסטרים. ------ רגשות רוצה לברוח אבל אין לי לאן. רוצה לצרוח אבל אין לי על מי. רוצה לבכות אבל אין לי על מה. רוצה לאהוב אבל כבר סבלתי מספיק. רוצה לדבר אבל אין לי עם מי. רוצה להשתנות אבל לא מצליחה. רוצה לאהוב את עצמי אבל לא יודעת איך. רוצה ליפול למטה אבל כל הזמן עוצרים אותי. זה ברור שזה סתם דיכאון חולף ושהוא יעבור במהרה אבל רק שאלה אחת יש לי אליכם... להלוויה שלי... אתם תגיעו? ------- נממ... תגובות יתקבלו בברכה!

SuGaRBabe1

New member
הממ...

אהבתי, את שניהם
במיוחד את השני... יש לך כשרון, ילדה
אל תבזבזי אותו... וד"א, השיר השני הזכיר לי עוד שיר... שלא אני כתבתי, אבל אני מוצאת אותו ממש יפה...
לחיות או למות ------------- לא יודע אם לחיות או למות מהלך על הסף בין שגעון לשפיות רוצה למות, ללכת מכאן אבל בינתיים סגור בחדרי הקטן להתאבד? לא להתאבד? להתאבד! עומד על גגו של בניין שחור רואה שם למטה עוד הומלס שיכור האם לקפוץ ולגמור את הכל? או להשאר כאן ולהמשיך לסבול? לקפוץ? לא לקפוץ? לקפוץ! רוצה למות אבל כאן עוד נשאר לחיצה על ההדק והכל נגמר מתרסק אל הרצפה בזעקה של כאב שלום לך עולם, אני עוזב... למות? לא למות? למות! למות... למות...

SuGaRBabe1

New member
מישהו מהשכבה שלי....

יש עוד אחד שלו שאהבתי... (וואי, התלהבתי
חפיף) בריחה מהמציאות ---------------- הנשמה שלי כבר מתה אבל הגוף שלי עוד חי ההוא שם למעלה לקח לי הכל אז שייקח אותי ודי רק באהבה שלי אין שמחה רק אכזבה רק במדינה שלי אין שלום ואין תקווה רק בלילות שלי אין חלומות רק סיוטים ורק במציאות שלי כל האהובים מתים הדברים שנאמרו לקחו לי את הכוח החלומות שנחלמו שטפו לי את המוח ועכשיו אני בוכה כאן כותב שירים בלי משמעות לוקח איתי רק עט ונייר ובורח מן המציאות אבל לפעמים היא מגיה אותי ואז היא בעוצמה תופסת ואז זה כל כך קשה שהמציאות פוגעת והורסת...

EVE Lights

New member
גם זה יפה...

וואי, זה ממש דורש הלחנה!! ד"א, זה אותו אחד ששמת סיפור שלו מ"במה חדשה"? כי אני זוכרת סיפור של מישהו מהשכבה שלך ששמת [שפרסם אותו ב"במה חדשה"] ונראה לי שזה אותו אחד, כי זה אותו סגנון כתיבה

SuGaRBabe1

New member
זה בכלל לא אותו סגנון כתיבה...

ההוא היה יותר בסגנון הומוריסטי, למרות שהסיפור עצמו יותר רציני, עדיין הוא כתוב בצורה הומוריסטית... והשירים האלה ממש לא...

The Charmd One

New member
ממש אהבתי את השני......./images/Emo99.gif

כי אני חושבת על זה מלא, חחח איך ומי ומה יהיה בהלוויה שלי... ומי יבוא לשבעה, ומה יעשו...חח...אבל לא איך המשפחה והאנשים הקרובים יגיבו..זה עצוב מדי

דיייייייייי אתן חייבות להכנס!!!../images/Emo41.gif

אני והדס פעם השתעמנו ותראו מה כתבנו: שיר בהשראת: אצלי הכל בסדר אצלי הכל פישטונה השבוע אכלתי רק טונה עם העיניים והזימים והגזים כבר לא יוצאים... השבוע כבר מצאתי פסיכיאטר מתאים הוא אמר לי לקחת כדורים בשביל הגזים שלא יוצאים ובסוף התברר לי שזה ממש לא עוזר לי ואני צריכה רק את הבנים בשבילי!!! פזמון חוזר מה דעתכן?
מצפה לתגובות!!!

למעלה