אין זמן טוב כמו ההוה

הילהיל

New member
לעמית....

מצטערת שפתחתי הודעה חדשה.....אני עדיין לא יודעת איך להוסיף תגובה במקום...אבל...אני קוראת את הפורום הזה מזה זמן רב,למרות שאני לא משתתפת בו לעולם הייתי חייבת לאחל לך מזל טוב..שיהיה לך הריון בריא וקל.. נשיקות

עמית@

New member
הילהיל ברוכה הבאה

בשביל להוסיף תגובה את פותחת את ההודעה הרצויה ולוחצת על "הוסף תגובה" (בתחתית באדום) אבל איכשלא יהיה- תודה על כך שמייד ברכת אותי, ואני מברכת אותך בברוכה הבאה ושלא תשהי פה הרבה- ותלכי לך מייד למחוזות ההריון

טלי2

New member
וואו

עמית יקרה רגישה וחכמה, רק עכשיו ראיתי את ההודעה והרגשתי מיד תערובת מוזרה של התרגשות על ההריון וכאב על הכאב שלך. לפני יותר משנה כתבתי לך שאם אל ההריונות שומע אותי שידע שמגיע לך,ושירשום אותך בפנקס... אני שמחה שהוא שמע אותי
, אפילו שלקח לו קצת זמן... קשה להתייחס לכל מה שכתבת ביחד, אבל אני מקווה שרצף התגובות השמחות והאוהבות, עזרו לך להשכיח מעט את האלמונימיות הפוגעות. נתת כל כך הרבה כאן, ומגיעה לך על כך כל התודה והאהבה. מאחלת לך שההריון הזה ימשיך ויפעם ויגדל, ובאמת רק טוב.
טלי2

עמית@

New member
טלי- אולי הוא רשם אותי (אבל מהסוף )

בכל מקרה אני מקווה שאיפה שזה לא יהיה הוא רשם גם אותך- בקווים בטוחים- בדיו כחולה עמידה במים
תודה טלי- על כל המילים במשך כל השנה הזו- תמיד טובות ומעודדות. מתפללת איתך שזה ימשיך- אצלי גם יקרה אצלך מההתחלה ועד הסוף

עמיתי - הילדה היפה בגן

ראשית נתחיל בחלק הרשמי שהוא שלב הברכות מהנשים בחיי, מהחתולות בחיי, מהדגים בחיי וממני כמה זמן אנחנו מכירים ? שנתיים ? ואוו, זה המון זמן והיו אלו השנתיים הכי מסיביות שיכלו להיות לך אז עכשיו נגמרו השנתיים הרזות ומתחילה השנה השמנה ולאחריה כל איחולי לעשרות שנים של אושר צרוף יש בפורום הרבה אנשים כל אחד עולם ומלואו כל אחד עם המאפיינים שלו כל אחד והסגנון שלו ולך ? לך יש את הסגנון עם המון רגש, המון כנות, המון רוך והמון נתינה אני חושב שעד שגיליתי והפנמתי את גילך האמיתי לא ניחשתי שזה סגנון כתיבה של בחורה צעירה המון תובנות המון עומק אז עכשיו, עם כל מה שצברת רוצי וקטפי את כל הפרחים תהני מכל הניחוחות שלהם התקשטי בכל הצבעים שלהם ושתי המון מים !!!! כמו שנחמן שי נהג להגיד אוהבים כל בני זכרון

עמית@

New member
ליאורי מתוק- וחנה - ושיר

בדיוק היום דיברתי עם יוסי על כל מה שהשתנה מאז שבועות לפני שנתיים- הכל השתנה ובעצם השנתיים הללו שעברו היו הדחוסות וההפוכות והמטורפות בחיי- אבל באמת- הכרתי בהן גם המון טוב- המון כוח והמון אנשים- חלקם יחרת אצלי לנצח אני מניחה. ליאור וחה בתור ה"זוג הראשון של הפוריות" (אאוץ´ נשמע רע
) אבל ככה זה היה עבורי אני זוכרת את ההודעה שלכם ואת חוסר האמונה- והנה- תראה אותכם- עם תינוקת ביד- לא ייאמן שככה זה אמור להסתיים- עם תינוק. אוהבת אותכם נורא- וחייבת לכם הרבה.

לי חן

New member
עמית

עכשיו הדלקתי את המחשב, ואני רואה הודעה משמחת על ההתחלה!!!!!!! המון המון
ו
ות והמשך הריון קל ומהנה. אל תשימי לב לכל ההודעות השטניות ששלחו לך, הם לא שווים את זה, מה שגדל לך עכשיו בבטן, הכי הכי חשוב!!! לי חן

עמית@

New member
היי לי-חן- תודה על הברכה

אני מנסה להתמקד בעיקר- באמת מנסה
בהצלחה בהמשך הדרך- שתהיה הרבה יותר טובה ומשודרגת

עמית@

New member
תודה יאלה- ואל תרגישי אשמה

שכל ה
נצמד להודעה שלך- זו לא אשמתך. בהצלחה בכל דרך שתלכי בה

שמולה

New member
עמיתוש ../images/Emo24.gif

ראשית כל - מ ז ל ט ו ב ענק!!!!! האמת היא שהיום שראיתי את ההודעה שלך - קפצתי מהתרגשות!!! כ"כ כייף לשמוע! רק חבל באמת שאת ההודעה המנוסחת למשעי גנזת... אבל העיקר הנקודה הסופית: את בהריון! אוטוטו אמא נפלאה! אז לד"ר עמית, שתמיד מסבירה כל תופעה בשפה כ"כ רפואית ומקצועית - תדעי לך שאני קוראת את הודעותייך בשקיקה ונעזרת בהן המון!! מאחלת לך מכל ה
הריון בריא ומשעמם, תתפחי ותהני - והעיקר שהזאטוט/ה/ים (וכו´ וכו´) ירוצו לך בבית וימלאו אותו באושר עילאי. נשיקות
שמולה

עמית@

New member
תודה על המחמאות ../images/Emo9.gif

לא נורא- אני אכתוב הודעה מנוסחת כשחברותיי המופלאות יכנסו להריון- אני מאחלת לך כל טוב והמון הצלחה- ותודה שוב.

לך עמית

עכשיו תופסים ירח,תודים על כל האור הזורח מנשקים וזוחלים לצד האפל, הרדום כל הידיים שנשלחות,הרכבות מרכבות רכובים חנופים להתקצר אל הירחץ שיקח את הבנות בשערות שחורות ונעלי לכה,למשרת אירוח, כוכבינו-מסע שווא מושבות של פיסחים,ממלחמות ממונומנטים של בושה,מסכין ממהרת מאירגוני יד ביד ואהבה ושלום. הורדנו את המכנסיים קבורים בכייפ פנינו לירח שיקח את ארוכות הצוואר בשקיות שקט ובצעקות קריסטליות מתעשיות המזרח התיכון יעלו וישמרו על התחזוקה הירחית ולא יוציאו הגה. נלך בשיירה נוגעים בפיות הרי הגעש בעזרת השם יתברך אם ירצה נמצא מלוא אויר לחיות דומי יקומית,דומו דומו ממלכות רעש. דומו דומו בני חפץ.מקמו את הראש אחורנית. ואת, תחפשי קדימה פנים ותגידי טוב,רע,טוב,רע,טוב רע,טוב ,רע וברע תצעקי רע ובטוב תצעקי טוב. צעקות מגיעות לשמיים,נבלעות שמה יש מעלה יש מטה. מטרים של בד דרך צמרות האלונים להתלות על וו בשמיים מרחק נחוץ בין אתמול להיום. לב יקר,לב קצוב,לב שלי יחה באומץ ישחה בדם שלי נקי ומסובב כל אצבעות ידיים רגליים צוהלות ממפלי הדם המחיות אותי עוד יום. מכל הלב אינשם

salpter

New member
לעמית.

ניסחתי אין ספור תגובות, שחלקן מורכבות מנושא התקשורת, האינטנט כמקור הסוואה וכו´, אבל היום אחרי שראיתי את ההודעה (יותר נכון חברה ספרה לי )הבנתי שברכות כך אני מקווה עשו את שלהם והינך רואה איך את האהובה פה בקדרה שלפעמיים קצת יוצאת מגדרה, אז כל מה שנותר לי לאחל לצעירה החייכנית בחולצת הפסים הכחולה (זה מה שלבשת אצל מרב) והבעל המקסים והמופנם, שיעבור בשלום בשלמות ובמהירות. ביי דפנה.

עמית@

New member
הבעל המקסים והמופנם היה בשוק

מכמות המלל- הוא אומר שהפורום הזה הוא הדבר הכי פורה בסביבה (ממ. מה פרויד היה אומר על זה- מילים כתחליף ל..) בכל צקרהתודה על כל המחשבות שעברו לך בראש בהקשר הזה- ותודה על הברכה, מחזירה אלייך את כל המחשבה והרצון הטוב-

עמית@

New member
אינשם

אמנית המילים- איך אני אוהבת לקרוא את מה שאת כותבת- אי אפילו לא קוראת מילה במילה בסדר הנכון הכל הופך למקצב, למן שרשרת שמעלה אסוציאציות קבורות ומוליכה אותי בדרך אחרת למרי מכל מילה כתובה אחרת. ואני אוהבת את התחושה הזו אוהבת אוהבת אוהבת

לעמית../images/Emo124.gif../images/Emo49.gif

עמית יקרה, קודם כל לא בדיוק עקבתי מה קרה בשבוע האחרון אבל אני רק יכולה להגיד לך דבר אחד, מרגע זה, תתחילי להתעלם מדברים שוליים כאלו ותתרכזי רק בדבר החשוב באמת ה ה ר י ו ן שלך!!! אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושיהיה לך הריון קל ושיעבור מהר ואוטוטו תהיי בחדר לידה!!! אני מאוד מתרגשת בשבילך, לא נותרו לי מילים אז אני אשלח לך
כלשם

עמית@

New member
כל שם (שם גדול אני חייבת לציין..)

תודה על הערוגה הצבעונית (לקראת הקיץ זה טוב- אם כי השנה האביב מפתיע ונמשך יותר מה-2 ייום הרגילים שלו..) אני שולחת לך הכל חזרה והמון ברכות הצלחה

למעלה