אורנה בנאי

I love Nsync

New member
וואלה? לאיזה עוד נזקים גרמתי בעבר?

אתה מתכוון לנזקים במכתבים שאני שולחת לשרים, בכסף שאני תורמת לאנונימוס או אולי דווקא לאלה שאני עושה בדוכני מחאה??

מה המצב אחי ?

שמע, התגובה שלך ששם לא נכונה. אתה מתבלבל עם פורום שמירת הטבע. הירוקים לא מעוניינים בהשמדת חתול הרחוב או כלבים. אנשים רעים מפורום שמירת הטבע נכנסים לפורום הירוקים כדי להסיט אותם למטרתם, כדי להצביע בשביל יענו מפלגה ירוקה. אבל הירוקים הם לא שומרי טבע, רק רוצים שטחים ללא בניה. אני בהחלט לא בעדם, אבל אני בעד אורנה. הנה השירשור שלך ששם, שגדל, שומרי הטבע הם זן פולש גם בפורום הירוקים. הנה הארוח של פאר ויסנר שבו השתתפנו והוא נגד השמדת חתולים נגד קרבות כלבים, ובעניין הזנים המסוכנים הוא בעייתי כמו השכנים שלי.

ROCKandROLL

New member
ראיתי ראיון עם ראש המפלגה

והוא טען שיש לדלל את חתולי הרחוב בכל אמצעי קיים וגם הוא בעד חוק הכלבים המסוכנים

אתה מדבר על האירוח ?

הבאתי קישור לארוח. הוא בהחלט נגד דילול בהשמדה, הוא קרה לזה חוק פרימיטיבי או משהו כזה אם אני לא מדייק. צרפתי את הראיון למעלה . הוא בעד דילול בעיקורים ובסרוסים, כמו כולנו. לא בהשמדה. בעד חוק כלבים מסוכנים, אתה צודק. הוא אכן אמר את זה ואכ"ח כל השיחה התבלבלה לכלבים קשורים או משוחררים ונגד קרבות כלבים, הוא לא הכי מבין בנושא והשיחה התבלבלה. אבל זה נכון שהוא אמר שהוא בעד חוק כלבים מסוכנים. טוב, אני לא בעד הירוקים אבל לאורנה מגיע כבוד.

yoel555

New member
חברים

רצוי שכמה אנשים מאיתנו יגיבו תגובות מעודדות ולא רק תגובות תוקפניות

אורנה נגד קרקסים,פרוות,פיטום אווזים

הנה כאן . עובדת עם אנונימוס נגד הקרקסים כאן . עובדת עם האגודה נגד ניסויים בבע"ח . היא אחת התורמות הכי גדולות שיש לנו בארץ למען בע"ח אם לא הגדולה מכולם, בעזרת פרסומיפ ופעילות אמיתית. אני בהחלט לא בעד הירוקים אבל אני בעד אורנה. אנחנו לא דת פנאטית, יש לה את כל המידע וזה כבר נשאר למצפון שלה אם היא תצתמחן או שלא. ואני מאמין שזה רק עניין של זמן, אם היא לא הפסיקה לאכול בשר, אז אין לי ספק שהיא צמצמה את הצריכה, יש לה אופי ויש לה מצפון.

made in love

New member
../images/Emo45.gifהגבתי

הלכתי על דרך האמצע

קחו לדוגמא את אילנה ברקוביץ' ...

קחו לדוגמא את אילנה ברקוביץ הצמחונית או את משה איבגי הצמחוני- את מי מהם ראיתם מדבר בכלי תקשורת כלשהוא על זכויות בעלי חיים?? המקרה היחיד שזכור לי זה שהם התראיינו למגזין הזה בערוץ המקומי . ובקושי אנשים צופים בזה מן הסתם,אז מה עדיף זה או אורנה בנאי בראיון אצל יאיר לפיד בפריים טיים בערוץ 2 \אצל דודו טופז (בזמנו ,ביום הזדהות עם בע"ח במעבדות)??? אני מבינה את האמפתיה הגדולה שלכם לחיות המשק,ואת הבחירה בצמחונות\טבעונות ,אבל מה לעשות שכאן במדינה בקושי יש כבוד לכלב וחתול,אז לצפות שאורנה תרצה על סבל תרנגולים-דגים-פרות-כבשים בטלויזיה ואנשים יזדהו? מצטערת,אנשים במדינה הזאת לא יוותרו על השאוורמה שלהם בגלל זה,מקסימום,הם יצתמחנו ליום אחד ,ישכחו מזה ויחזרו לאכול בשר ביצים וכו. זה עצוב אבל צריך להיות ראלים ,קודם צריך לגרום לאנשים להרגיש אמפתיה לחיות שהם נגישים אליהם ולמצוקה שלהם-כמו חתולי רחוב,קרבות כלבים,התעללויות,ניסויים,קרקסים,מכלאות עירוניות,נטישות...,ולהחמיר עונשים נגד מתעללים,ולהגביר מודעות במערכת החינוך וכו. קודם שנראה שיש שיפור ולא נקרא כל יום על חלאת אדם שזרק כלב מחלון,ירה בכלב או מרעיל חתולים! הרי זה כן מעורר הזדהות!,אנשים מתחילים לחשוב על הכלב או החתול שהם מגדלים בבית ואם מישהו יפגע בהם,וזה מקומם אותם כמו שאותנו. תחשבו כמה כוח היה לנו אם היינו מאוחדים,אם כל העמותות היו פועלות יחד ולא זו נגד זו,המאבק היה הרבה יותר אפקטיבי. ברגע שאנחנו אחד נגד השני ומשחקים באגו או לא יודעת מה-זה צעד אחורה שמחזק את כל מה שאנחנו פועלים נגדו. סוף נאום :)

מוסיף משהו חשוב

כל מי שעושה יותר ממה שהוא פוגע הוא/היא שותפים למאבק. אפילו צמחוניים רדומים כמו למשל, דתיים שלא אוכלים בשר בגלל שלא בא להם להתעסק בכשרות במטבח. או צמחוניים מטעמים בריאותיים וכו'. אבל אם הצמחוניים הרדומים יטיפו לפגיעה בבע"ח זה כבר משהו אחר. לסיכום, אננו לא שונים מאורנה, בעיקרון. היא עושה יותר ממה שהיא מזיקה לבע"ח. גם אנחנו פחות מזיקים, אבל תמיד אפשר לעשות יותר. הפסקנו לפגוע באופן אקטיבי ע"י אכילה. אמנם אין לנו כמעט שליטה עם הנזק הפאסיבי, אבל אפשר לנסוע פחות ולהשתמש במים ובחשמל פחות או למשל לא לצרוך יותר ויותר חומרים ומוצרים שפוגעים בעקיפין. גם הנזק הפאסיבי , שאנחנו לא שולטים בו, ניתן לצמצמו, זה לא יפתור את בעית הנזק אבל אם אנחנו מטיפים לצמצום אז יש עוד מה לצמצם. אנחנו בדיוק כמו אורנה, גם אנחנו פוגעים בבע"ח, אבל התרומה החיובית גדולה מהנזק.

רציתי להוסיף עוד משהו

אני זוכרת את אורנה כאחת הראשונות דיברה,בתכנית בידור-בגיא פינס, על ניסויים בחיות בקוסמטיקה,ואמרה את מי היא מחרימה בגלל זה. ואפילו הדבר הקטן הזה עוזר כי תחשבו שהיא פתחה לאנשים תעיניים ובגלל משפט אחד שהיא אמרה-הם גם יחרימו מוצרים שנוסו .

הבאתי לזה קישורים למעלה

נגד קרקסים נגד ניסויים, נגד פרוות, נגד פיטום. הלוואי ורק ירבו אנשים כמוה.

veganghi

New member
אתה צודק יש להצביע לירוקים!!!

אתה צודק ! אורנה בנאי מצויינת יש להצביע לירוקים !!! בנוסף הנזק שאני ואתה בתור טבעונים גורמים לעולם הוא בערך אחוזים בודדים ביחס לנזק שעושים שפוטי-הבשר. למעשה לאחרונה הוחל בייבוא של אורז ופול ממצרים וכנראה שבעתיד יגדל המבחר ממצרים לארץ,הווה אומר אין יותר תלות ימית בין המזרח הרחוק לישראל,מה שאומר שאין הוצאות אנרגטיות משמעותיות. תחשוב על זה שמייבאים בשר מארגנטינה במכולות מאד גדולים וממרחק עצום בעוד שאת הירקות והפירות אנו מקבלים מחבל הבשור.חלק ניכר מהטבעונים לידיעתך גם אוכלים מזון אורגני כך שאפילו בחרקים הם לא פוגעים-תחשוב על זה! אפילו כשמדובר בבשר המגודל באירופה מעבירים את הכבשים בחיים, גורמים להם במשך הנסיעה של ארבעת-הימים מליטא ועד איטליה לסבול סבל בל-יתואר הכולל הצמאה,תנאי חום מזוויעים וכל זה עם הוצאה אדירה של דלק של משאיות,כאשר ידוע שדיזל מזהם בצורה החמורה ביותר.כך שבתור טבעוני אתה צריך לתת יותר קרדיט לעצמך,כי בדיוק ככה מפיצים את שמועה שהלא נכונה שהיטלר היה צמחוני.

לצערי אני טרום טבעוני בגלל הטבעול

אני לא יודע למי להצביע אבל בכל זאת יש צביעות בירוקים. אני יכול לפוליטיקה כרגע. 2 דברים קטנים ולא ממש חשובים: אורגניות, זה סילוף האמת, זה לא מקל על סבלם של החיות, ולא ניתן שלא לרסס בכלל, או שמדבירים בתוך החממה או שמדבירים מחוץ לחממה. כך שלצמחוניים ולטבעוניים האורגניות לא ממש חשובה. שנית בקשר לשמועות זדוניות, אכן זו בעיה, אבל בגלל זה אני נגד השתלחות באנשים טובים כמו אורנה בנאי, שלא תצא שמועה שזה הכל או כלום. נראה לי שאחרתי לגבי השמועה, כי יש מלא כאלה שנגד רווחה. קשה לי להאמין שזה יכול להתנפח למימדים של הפרוטוקולים של זיקני ציון, אבל אתה צודק שצריך להזהר. בנוגע להיטלר, יש באנונימוס את המאמר על סיפרו של שוורץ, כתוב שם בפירוש שהוא היה צמחוני בעיצת רופאו של הזעת יתר וגאזים, לתקופה קצרה. זה בפרק השמיני בספר. אכן שמועות זדוניות, צריך להזהר.

veganghi

New member
להיזהר מהירוקים !?!?!?!?

הרי לפני רגע טענתה שאתה בעד אורנה בנאי,הגיע הזמן שתחליט, אתה כן בעד הירוקים ,או נגד הירוקים,כל מה שתעז לעשות יהיה על אחריותך,כך שבבקשה תבהיר את דבריך. חוץ מזה פתחתה עכשיו פה על החקלאים האורגנים.לידיעתך, צמח הטגטס מרחיק כמעט כל חרק שהוא כך שישנן דרכים מאד ברוכות על מנת להתמודד עם תופעות של חרקים.חוץ מזה גם לחרקים מגיע לאכול.חוץ מזה סיפר לי פעם מישהו שנסע לספרד וטעם אצל חקלאי מקומי תאנה שלא כונתה אורגנית , משום שלא הייתה אצלם הדברה והוא אמר שהם מוציאים את התולעת בזמן האכילה, הם מכנים אותה בשם "אפרודיטה", מחזירים אותה ואוכלים את התאנה. כמובן שזה לא כשר,אבל גם זו דרך המיושמת בספרד. והבהרה קטנה לגבי היטלר אם זה לא ברור למה התכוונתי, הוא לא היה צמחוני מעולם מטעמי זכויות בעלי-חיים ולהיות צמחוני לחודשיים שקול ללומר שאני צם בין ארוחות ביום כיפור.

למעלה