אורנה בנאי

זה לא יפה לעשות לה את זה../images/Emo4.gif

חוץ מזה,ששמעתי אותה מדברת על העגלים ועל התנאים הנוראים שלהם,אז היא פועלת למען חיות המשק גם ולא רק לכלבתולים. ולפחות היא עושה משהו! יש צימחונים שלא מזיזים אצבע למען חיות סביבם אז היא עדיפה.

One Echoe

New member
עדיף

מי שאחראי להרג בעלי-חיים, ועוזר להם, או מי שלא אחראי, ולא עושה כלום? אורנה בנאי שותפה למפלגת הירוקים, למפלגת הירוקים יש סעיף במצע שמתיר רצח בעלי-חיים. היא בעצם מסכימה עם זה. אורנה בנאי היא לא פעילת זב"ח, היא פשוט אוהבת כלבים וחתולים. לא עושה עלי ממש רושם. לא יפה לעשות לה את זה? נראה לי שהיא צריכה מישהו שיפקח לה את העיניים. (אישעם, אל תגיב לי בבקשה)

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאויש די אתם והשטויות שלכם...

המפורסמת היחידה שמזיזה את התחת שלה בשביל בעלי החיים וגם זה לא מוצא חן בעיניכם.. אם תמשיכו ללכת עם הראש בקיר כמו עכשיו לא תגיעו רחוק, תאמינו לי לא יגיע היום שיהיה רוב צימחוני בארץ או בעולם, בואו נשאף קודם לרוב של אנשים שפועלים להגנה על בעלי החיים ממהתעללות והזנחה, אחר כך לצמחונות. לפחות היא עושה משהו, חצי מכם סתם מדברים פקה פקה ולא מזיזים את ה*** למען בעלי חיים..

One Echoe

New member
מאיפה את יודעת

מה אנחנו עושים למען בעלי-חיים או מה אנחנו לא עושים? וזה שהיא מפורסמת לא עושה אותה *יותר* או משהו כזה. להיפך. אם היא מפורסמת היא צריכה לנצל את הכוח העצום שיש לה.

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאני לא יודעת

אבל אני בטוחה שחצי מכם סתם מבלבלים את הביצים במקום לאכול אותם. תתפלא, זה שהיא מפורסמת כן עושה אותה *יותר*, יש לה יותר השפעה על בני אדם (בעיקר ילדים), ואם היא מחליטה להשקיע מהזמן הפנוי שלה ומהכוח שיש לה לטובת בעלי החיים שישתבח שמה, במקום לקלל ולצחוק קחו את עצמכם בידיים, קבלו שכל קצת ותתמכו באותו צד שעובד עם העקרונות שלכם, גם אם זה לא כל העקרונות.. אל תתיחסו כך לאדם ששואף למנוע התעללות בבעלי חיים ופגיעה ככלית באיכות הסביבה. שיהיה לכולם יום נעים

One Echoe

New member
תגובה.

אז את לא יודעת. זה שאת בטוחה לא הופך את מה שאת חושבת לנכון. ורמז קטן:אל תניחי דברים שאין לך מושג עליהם. נכון, זה שהיא מפורסמת נותן לה יותר כוח. אך זה לא הופך אותה ליותר. היא בנאדם בדיוק כמוני וכמוך. יותר קל לה להשפיע על אנשים...בשביל שאני אשפיע כמוהה אני אצטרך לעבוד קשות. לכן אולי זה ההיפך ממה שאמרת. בעניין המשך ההודעה, אם תרצי שנמשיך את הדיון, תכתבי בצורה תרבותית ולא משפטים כמו " תמצאו שכל ". והעקרונות, שלי לפחות, הם זכויות בעלי-חיים.(ולא רווחה)

lions queen

New member
../images/Emo23.gif...

אם לא הייתי יודעת לא הייתי כותבת, אני רוצה לשמוע ממך בדיוק מה כל אחד בפורום הזה עשה ותראה שהרבה סתם מבלבלים את השכל מאחורי מסך. (סליחה, הם נותנים הרבה "
" להודעות , קבלו ח"ח על העבודה הקשה) אורנה בנאי אישה מקסימה וזה שהיא לא צימחונית לא הופך אותה לנוראית, אם זה מה שאתה חושב אז מה תגיד על כל שאר אנשים העולם שאוכלים בשר? כולם נוראים חוץ מהצימחונים? נו באמת.. זה שהיא מפורסמת כן עושה אותה יותר, לא מבחינת בן אדם אלה מבחינת כוח והשפעה, וזה שהיא מוכנה להשקיע מעצמה למען בעלי החיים זה דבר מקסים לעשות, מעטים האנשים שעושים את זה ושלא לדבר על מפורסמים שזמנם הפנוי לא רב והפלצנות והשחצנות לא עלתה להם לראש. אם אתה שואל אותי, ואני יודעת שלא, אם אתם רוצים באמת לקום להיות בעלי משמעות, כוח, עמדה, ויכולת שינוי בעיקר בפוליטיקה, כדאי שתתחילו לאחד כוחות עם כל מי שפועל למען בעלי חיים, ולא רק עם הצימחונים, כי רק לצימחונים אין מספיק יכולת, אבל לכל בעלי הלב הרחב יש.

לאחד כוחות. בדיוק מה שאמרתי../images/Emo45.gif

צריעך לאחד כוחות ולא לצאת זה נגד זה,במיוחד כשהמאבק הזה גם ככה לא מזיז ליותר מדי אנשים במדינה שלנו!

One Echoe

New member
תגובה.

אז בוקר טוב, כי את כנראה לא יודעת. רוב האנשים כאן הם אקטיביסטים להפליא ועושים המון לבעלי-חיים. אם את רוצה לשבח את אורנה בנאי, אל תעשי את זה על חשבון אנשים אחרים. וגם אם יש כאן צמחוניים שלא עושים כלום, הם גם לא מתיימרים לעשות(בניגוד לאורנה בנאי?) אני אף פעם לא אמרתי שהיא נוראית, או שאוכלי בשר הם נוראיים.(למעשה:אני תמיד אומר את ההיפך) אני אומר משהו כזה:אם היא כ"כ דואגת לבעלי-חיים, והיא הייתה בקשרים עם אנונימוס, איך היא לא צמחונית? לא מנקודת שיפוט, אלא מנקודת שאלה. אני פשוט לא מבין..היא צפתה בסרטונים, ראתה את התמונות, קראה את החומרים, קראה את התצפיות... משהו כאן תמוה... נכון..יש לה יותר כוח והשפעה, ומצוין שהיא משתמשת בו...רק שלדעתי היא לא משתמשת בו לנתיב הנכון. ושוב, זו רק נתינת דיעה ולא שיפוט. אורנה בנאי אכן נפלאה בפן הזה, ועושה הרבה למען בעלי-החיים המבויתים...אבל גם לנו יש זכות לתת עליה ביקורת בלי שיצעקו עלינו בפנים ללא הרף. אני תמיד בעד שכל אדם, אפילו קרניבור, יעזור לבעלי-החיים, ולשתף פעולה כי בעתיד אני מאמין שאנשים יצטמחנו. אני מאמין שגם אורנה בנאי תצטמחן בעתיד, או לפחות מקווה.

One Echoe

New member
וד"א..

נראה לי שכדאי לזכור שמפורסמים לא יזיזו את הפזה בצורה גדולה במיוחד. המלחמה הגדולה היא ברחוב...אנחנו צריכים לשכנע אנשים. מפורסמים זה רק טרנד...שחולף, לצערינו בהקשר הזה. לא צריכים להסתמך על סלבריטאים. זה נחמד ומעולה שיש סלבריטאים לצידנו, אבל יש לזכור כי המלחמה האמיתית היא ברחוב מול אנשים פשוטים.

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאין ספק,

אף אחד לא מושלם, והלוואי שאורנה היתה צימחונית, אבל אתה קצת סותר את עצמך.. מצד אחד אתה אומר שאתה בעד שכל אחד יפעל למען בעלי חיים, ומצד שני אתה רוצה להיכנס בה, למה? אז היא פועלת (נגיד ו..) רק לזכויות של כלבים וחתולים.. בסדר, גם זה מכובד לא? למה להיכנס בה? למה לא לעזור? מה כלבים וחתולים לא צריכים עזרה? כולם צריכים..

One Echoe

New member
לא נכנסתי בה..../images/Emo3.gif

חשבתי שההודעה תעזור, אבל הבנתי שלא. בכל אופן...כמובן שחתולים וכלבים צריכים עזרה, אבל במבחן של יעילות הפעילות הכי יעילה היא להתעסק בתעשיות המזון.

למעלה