אורנה בנאי

Green Day O

New member
../images/Emo31.gif

כמה שטויות את כותבת. "אבל אני בטוחה שחצי מכם סתם מבלבלים את הביצים במקום לאכול אותם." אני מבינה שבעינייך אכילת ביצים זה משהו בסדר לגמרי, שאנחנו הקיצוניים לא עושים, כן? אם את לוקחת בכזאת קלות אפרוחים שנזרקים לפח, כליאה סבל ורצח של תרנגולות עבור ביצים אולי רמת השיפוט שלך לא כזאת מי יודע מה... כמו שגיל כתב מקודם, עדיף שלא תעזור לבע"ח ולא תפגע בהם. אם אף אחת לא הייתה פוגעת בבעלי חיים, כמעט ולא היינו צריכים-ות לעזור להם. יפה שאת קובעת מה כל אחת עושה, דווקא אלה ש"תוקפות" את אלה שאוכלות בשר בדר"כ פועלות הרבה יותר. אני רק יכולה להגיד שאני עשיתי הרבה יותר מאורנה בנאי, ויש פה כאלה שעשו הרבה יותר משתינו ביחד, אז לתפוס ממנה מלכה בגלל כמה מילים שהיא אומרת או כותבת זה די מיותר. לא יגיע היום בו יהיו רוב צמחונים??? מאיפה את קובעת את זה? אני רואה הרבה פעמיים איך פעילים משפיעים על א/נשים בדוכנים, או סתם א/נשים שהם מכירים, וגורמים להם להפסיק לאכול בשר ביצים וחלב. אני יודעת שהמאבק שלנו שווה הרבה, ואם הוא לא היה קיים גם אני לא הייתי טבעונית. זה ברור שעוד כמה מאות שנים הכל יהיה אחרת. ד"א, אחרי שאת מעבירה עלינו ביקורת, אשמח אם תשתפי אותנו, את אוכלת בשר, צמחונית או טבעונית?

lions queen

New member
../images/Emo23.gifצמחונית שלא אוכלת ביצים ודגים

מזה את יכוהל להבין למה אני אתעלם מהפיסקה הראשונה שלך (כן, זה נכתב בהומות עניין הביצים) אין לי ספק שיש שעשו יותר משתינו, אבל יש הרבה שלא, כי עם כמות הדיבורים בפורום הזה כל המדינה כבר היתה אמורה להיראות הרבה יותר טוב. ברור שאם לא היו פוגעים הכל היה נפלא יותר, אבל תמיד יהיה מי שיפגע, ובשביל זה אנחנו פה לא? כדי לעזור כמה שיותר ולא להיכנס במי שמנסה לעיזור. אני אומרת לך את האמת קשה לי להאמין שיהיה רוב צימחוני, כי עם הזמן יש יותר ויותר אנשים בעולם, וזה שיש עוד אחד צמחוני נולדו עוד 100 שהם לא, אני בכלל לא נגד אנשים שלא צימחונים, אני מצליחה להבין אותם. ויש לך טעות, אני לא מעבירה ביקורת, אני מנסה להסביר לכם כמה נקודות שאתם עוצמים עיניים ולא רואים אותם (כנראה שזה השפעת הפורום) אני מנסה, יעבוד יעבוד.. לא יעבוד לא יעבוד..

Green Day O

New member
תגובה

את מצליחה להבין אנשים שאוכלים בשר? איך ולמה? ברור לי שאין סיבה להתעצבן על כל האנשים שאוכלים בשר כי יש כאלה שלא חשבו אף פעם על מה שהם עושים וכשהם יהיו מודעים משהו ישתנה אצלם... אבל יש חלק גדול מאוד שתמיד יחפשו תירוצים חדשים לא משנה מה יהיה... גם אותם את מצליחה להבין? ומה עם אלה שרואים שחיטה ומתים מצחוק? גם אותם את מצליחה להבין?? וגם אנסים את תצליחי להבין? ומה עם הורים שמתעללים בילדים שלהם? גם אותם את מבינה? אה סליחה, שכחתי לעשות הפרדה בין פגיעה כלפי בני אדם לפגיעה כלפי בע"ח. את אומרת שתמיד יהיה מי שיפגע... וזה הקטע, אורנה בנאי פוגעת בבעלי חיים, היא עוזרת לבע"ח כשנוח לה, לא מתוך אכפתיות, רק מתוך אהבה לכלבים וחתולים. על שאר בע"ח היא זורקת שורה או שתיים בטח כדי להרגיש קצת טוב עם עצמה. סבבה, קשה לך להאמין, אל תאמיני. זכותך, לא? אבל אין שום סיבה שבגללך בעלי חיים יסבלו. תראי, אם את מתנגדת לרצח, את אמורה גם להתנגד לתעשיית החלב, שזאת תעשיית רצח, ואין הבדל בינה לבין תעשיית הבשר. הפרות נשלחות לשחיטה אחרי מספר שנים. בתעשיית הבשר שולחים אותם לשחיטה מוקדם יותר.. אז תחשבי על זה ככה, שבתעשיית החלב, גורמים להם לסבל הרבה יותר זמן ולמרות שהשחיטה כואבת זה מה שאיכשהו גורם לסבל להפסק... ובתעשיית החלב למוות לוקח הרבה יותר זמן להגיע. חוץ מזה, שמפרידים את העגלים מאמא שלהם, מעוותים את הפרות גנטית, גודעים להם את הקרניים, ממספרים אותם בכוויה קרה או חמה, גורמים להם לחלות בהמון מחלות, מרביצים להם ויש עוד כמה דברים ששכחתי. תסתכלי על זה ככה, למרות שאולי התווכחת איתי עכשיו ואולי את שונאת אותי קצת, בתור צמחונית, אני מניחה שאכפת לך מבע"ח. להפסיק לאכול מוצרי חלב זה הדבר הכי פשוט שיש (לכל משהו חלבי יש תחליף מסויה או טופו, שמנת טופו, חלב סויה, שוקו סויה, מעדני סויה...) ואת לא אמורה לקשר את זה לויכוח שלנו, את אמורה לעשות את זה בשבילם. יש מיליון תירוצים בהם אפשר להשתמש כדי להצדיק את זה, אבל את בטח יודעת ששום תירוץ לא משנה או משפיע על החיים שלהם, הם לא מבינים למה פוגעים בהם, למה גורמים להם לסבל כזה קיצוני. הסיבה שאת אוכלת מוצרי חלב לא משנה בכלל, הסיבה הזאת כל כך קטנה ליד החיים הנוראיים שלהם.

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאל תנסי

לגרום לי לא לאכול מוצרי חלב בנוסף לכל.. אני מתקיימת בזכותם ולא מעוניית לחיות בסבל..

צודקת, אין שום סיבה לחיות בסבל

העניין הוא שאי צריכת מוצרי חלב אינה גורמת סבל כלל וכלל. כן, זה "סוויץ'" שצריך לעבור, בהוצאה מהתפריט של סדרה שלמה של מוצרים שכולנו גדלנו עליהם. עם זאת, נכנסים לתפריט מוצרים חדשים בלי סוף. פתאום תגלי שעולם חדש נפתח בפניך. תנסי ותראי. אני סמוך ובטוח שהפורום הזה, ו(בעיקר) פורום צמחונות וטבעונות השכן, יעזרו לך במציאת המון מאכלים שתוכלי להפיק מהם הנאה. אין סיבה לחיות בסבל, אבל גם אין סיבה לתת יש לגרימת סבל לבעלי-חיים... תקראי, ותחליטי אם את מוכנה לחיות עם העובדה שהמוצרים שאת נהנית מהם גורמים כל כך הרבה סבל לבעלי-חיים, כשבפניך האופציה להימנע מהם פתוחה לרווחה.

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאני אקרא, ואשקול../images/Emo13.gif

אבל יש בעיה אחת גדולה, אני מתגייסת בעוד 10 ימים, 4 שעות ו 25 דקות (
) מה אעשה בצבא?

../images/Emo140.gif בהצלחה

בקישור המצורף יש מידע כללי על צמחונות וטבעונות בצבא. תוכלי לחפש בפורום הזה, ובפורום צמחונות וטבעונות, שרשורים נוספים שעוסקים בנושא. יש טבעונים/ות שמשרתים/ות היום בסדיר, והם/ן יוכלו לעזור לך יותר ממני (|זקן|).

lions queen

New member
../images/Emo23.gifאין דבר כזה זקן

זה הכל תלוי איך מסתכלים על החיים
תודה רבה
מפה כבר נראה איך הכל יתגלגל לי..

lions queen

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo13.gif

זה יפה שאת מגדילה ראש, כן ירבו כמוך בפורום..
שיהיה לך סוף שבוע נעים..

שיר וגיל, אתם חוצפנים

תגובה זו יכולה בקלות להיות מופנת גם להדס, מההכרות שלי איתה, למרות שהיא לא הגיבה שם. אם אפשר להגיד על אורנה בנאי ש"העולם היה יותר טוב לבעל"ח אם היו יותר אנשים כאלה" אז יש לעשות לה כבוד. תתפלאו, אבל אורנה בנאי עושה יותר למען בע"ח, מספרית או איך שתרצו, יותר מהרוב המוחלט של הפורום, אם לא כולו. ואח"כ עוד יש לכם את החוצפה להטיף לה כאילו שאתם עושים יותר ממנה ? גם אם בע"ח נהרגים בצלחת שלה היא עדין עושה יותר מכם. אני לא מתחסד, גם אני תוקף, אבל בתוך הפורום בשיחה ולא בפניה אישית (למרות שנראה לי שהתקפתם בתוך כרטיס של מישהו וזה לא יגיע לאורנה). ועדין אם אתם מתקיפים אז איך אתם מטיפים לאי התקפה ? אם אתם נגד תדמית קיצונית, אז איך אתם מעיזים להתקיף אחת כמו אורנה בנאי ? רק תקלידו "אורנה בנאי" בגוגל ותראו כמה כתבות יצאו בשמה כפניה לציבור לגבי כל בע"ח, גם במשקים וגם בסין. בתוך הפורום אני יכול לעשות עליה ביקורת כחלק משיחה, יש הבדל ויש הסברים מסביב. פגיעה באנשים שעוזרים לבע"ח היא פגיעה ישירה בבע"ח, אני בספק אם אתם מבינים את מטרות קידום הזב"ח. שיהיה ברור שאתם לא תהפכו את העולם, המטרה אינה להראות לאנשים את האור. המטרה היא בפירוש לטפטף מידע, מגיע שלב שזה כבר מלחמת מצפון, ולמי שיש את המצפון להמשיך לנצל בע"ח לאכילה או לכל מטרה, אז הרי שאין מצב שהוא/היא ישתנו בגללנו. זה כבר לשיקול מצפונו / מצפונה. לפגוע בפעילים שמו אורנה = לפגוע בבע"ח. אני מיואש מכך שלא מבינים את זה.

yoel555

New member
בתור צמחוני

אני מסיר בפני אורנה בנאי את הכובע. היא עושה הרבה יותר ממני למען בעלי החיים. נכון היא לא צמחונית אבל יש מה שנקרא תגובת שרשרת. היא מעוררת מודעות למען בעלי החיים וחלק מהאנשים שהיא מעוררת אצלם מודעות מתחילים להיות פתוחים לנושא של אכפתיות מבעלי החיים וחלקם יום אחד נתקלים בדוכן של שב"י או אנונימוס והופכים לצמחוניים וחלק הופכים להיות פעילים למען בעלי חיים ואולי אם היא תגרום לבן שלה אהבה לבעלי חיים הוא עצמו יהפוך צמחוני. אז גם אם היא לא צמחונית בעצמה אני בטוח שבדרך עקיפה היא לא מעט אנשים לצמחוניים. אז בבקשה לא ללעוג לה

One Echoe

New member
היא עושה הרבה למען בעלי-החיים.

אין ספק. מי אמר שלא? אבל למה תמיד כשאתם משבחים אותה, אתם אומרים " ומה אתם עושים למען בעלי-חיים? ", כאילו..איך אתם יודעים מה כל אחד עושה פה? טוב, במחשבה שנייה לתקוף באמת לא היה ממש יעיל.

yoel555

New member
דווקא את/ה השתמשת בשאלה

בשאלה למה תמיד כשאתם משבחים אותה אתם אומרים "מה אתם עושים למען בע"ח" ואני לא שאלתי "מה אתם עושים למען בע"ח" כי אני לא יודע מה אתם עושים ולא חושב שאני עושה יותר

One Echoe

New member
צודק! טעות שלי..

כתבת" היא עושה הרבה יותר ממני ", חשבתי שכתבת ממכם

adash20

New member
מתוך היכרות איתי?! אתה לא מכיר אותי

בכלל! אני חושבת שהמינימום שבמינימום זה להיות צמחוני. לא טענתי שהיא לא עוזרת, אני יודעת שהיא פועלת מתוך אכפתיות אמיתית- אבל אם כך, כמה קשה זה כבר להיות צמחוני?!

למעלה