top 8 הופעות

ספויילרים לשירים../images/Emo58.gif

Danny - “Stand By Me” Kris - “All She Wants To do is Dance” Lil - “What’s Love Got to Do with It” Anoop - “True Colors” Scott - “The Search is Over” Played guitar Allison - “I Can’t Make You Love Me” Matt - “Part Time Lover” Adam - “Mad World” by Tears for Fears

Juliann

New member
../images/Emo58.gif מסתבר ש...

זה גם הסדר. חח אני לא מאמינה שאדם שוב בסוף. כל כך PIMPED
למישהו יש אתר שמראה את התוכנית באנטרנט? היום אני יכולה להישאר ערה :) טנקס!

t r e c o o l

New member
../images/Emo58.gif טוב אז..

ראיתי את התכנית, (וממש תודה ללידי אין רד2).. סיכום שלי: דני: אני מסכימה אם זה שיש לו קול יפה, אבל (כמו שאמר הכתב מוואלה) הוא ממש משעמםםםם ואולי זה רק אני , אבל תמיד שהוא שר, הוא ממש נשמה צרוד וממש בא לי שהוא ישתעל.. ובסוף אני משתעלת בלי סוף..(מכירים את זה?..) קריס: משעמםםם, היה מעולה שבוע שעבר..אבל זהו, הביתה! ליל: שמתם לב שהיא רזתה משו כמו 10 קילו? היא נראתה ממש רזה, לא אהבתי בכלל.. והיא גם כ"כ שחצנית! למה??!! אנופ: אני כ"כ לא אוהבת אותו ואת הקול שלו! לבחור יש כריזמה של חציל! שנאתי אך שהוא שר, נקווה שיעוף..(נכון שהוא דומה לבחור מנער החידות..) סקוט: טוב, הוא זייף בצורה מטורפת! ובכללי, הוא פחות טוב מכולם, אבל אני רוצה שהוא יעוף רק אחרי קריס אנופ וליל, כי לפחות לו יש תרוץ למה הוא מופיעה ככה! אליסון: אף פעם לא אהבתי, וגם עכשיו.. מעצבנת. מאט: היה מעולה, והפתיע אותי ממש! (די שנאתי אותו עד עשיו..) טוב ועכשיו -תופים- אדם: ואוו! היה מעולה! אהבתי הכול! שיר מעולה, אהבתי איך כשהוא קם, הוא שר יותר גבוה ואז חזר לשיר נמוך והוא סגר את השיר בכמו צרחה שקטה כזו..-נחת- ואיך שבסוף הוא נכנס לאטרף של תודות..הוא לא הפסיק להודות לשופטים, הוא ממש התרגש! השיר הזה הוא תשובה לכול מי שלא אהב אותו, או אמר שהוא צורח, כאילו אדם בא להגיד לאלה שמבקרים אותו, שהוא יכול לשיר הכול! ולהיות יותר טוב מכולם! בכול סגנון! (מענין מה הם יגידו עכשיו..) אגב זה ממש חוצפה שלא השאירו זמן לסוף! למה הם לא מחשבים את הדברים האלו! רציתי השתפכויות על אדם! למרות שלראות את סימון עומד ומוחה כפים, היה מאוד נחמד..

Theshe

New member
../images/Emo58.gif אוח, איזה שיפור משבוע שעבר.

זה לא שלא סבלתי פה ושם, כי כן, אבל איזה כיף של ערב היה. פתח את הערב האוברייטד שלנו דני גוקי עם “Stand By Me” שוב, ואני נשבעת בהן צדק, שלא הבנתי למה השופטים כל-כך אוהבים אותו. מאז שבוע הוליווד ו- I hope you dance הוא היה גרוע לרוב ובינוני במקרה הטוב. הפעם הוא היה בינוני, לא משהו שמצדיק את ההשתפכות שלהם. בפעם הבאה אני צופה בגוקי במיוט, לא רוצה לסבול יותר. הפימפספוטר החולף, קריס אלן שר את All She Wants To do is Dance של Don Henley. ידעתי ששוב אני אחזור לעמדה שלי, שמה לעשות, אבל קריס לא מרגש אותי ומה שקרה שבוע שעבר כנראה היה חד-פעמי. לא סבלתי בעיקרון, אבל זו ממש לא הופעה שאצפה בה שוב כולל בשידור החוזר והמתורגם ביום שישי. נקסט. שוב ליל ראונדס התעסקה עם שיר שגדול ממידותיה והפעם What’s Love Got to Do with It של טינה טרנר. מה שקרה בהופעה, חוץ מאללה יוסתור ולהקת שבא, זה שכבר בא לי להקיא עליה. היא לא דיווה והיא אפילו לא זמרת בינונית. והכי מעצבן אותי, שהיא מבטיחה פעם אחת פעם, לאחר שהשופטים מפקפקים בה, שבשבוע הבא היא תשתפר. מלים כמו חול ואין מה לאכול! אנופ -כפרעליו ביצע את אחד השירים האהובים עליי אבר True Colors של סנדי לאופר. טוב, אני משוחדת גם כשהוא גרוע וכשהוא טוב, אני מתעלפת. זה היה ביצוע נפלא, הקול שלו בתשעים וחמישה אחוז מהביצוע היה ללא רבב. סיימון העיר לו שתי הערות: אל תתנצל אם ענית לשופט (יה-רייט, תגיד את זה למייגן!) והשניה, שהוא איכשהו תמיד מפספס בשבוע אחד ומתעלה בשבוע שלאחריו. העיקר שהוא התעלה ובעיקר, תודה לאנופ שהוא סתם את הפה לאורך כל הביקורת. אחרי ההתרגשות חייבת להיות נפילה, נכון? לכן סדרו לי את סקוט עם The Search is Over של Survivor. הוא זייף, הוא ניסה לדחוף את עצמו לעוד שבוע ולטעמי, הלילה גם אמריקה הרימה ידיים. בלי נדר נפרד ממנו לשלום, שבעה שבועות באיחור, אבל העיקר שזה יקרה. הילדה האדומה אליסון עלתה לשיר את I Can’t Make You Love Me של בוני רייט. לאליסון יש עוצמה בקול אבל אין לה תווים גבוהים, מצד שני, זה אחד השירים הכי רכים, אישיים ונשיים שאני מכירה. התבאסתי ממנה כי היא נסתה קצת לצעוק אותו ולא ללחוש אותו ברכות כמו שמגיע לשיר הזה. (חבל שהיא לא צפתה בסרט "דואט" שם בצעה את השיר הנפלא הזה השחקנית מריה בלו שאינה זמרת, אבל היא נהדרת). אני לא אהבתי, גם לא סבלתי מאידך. השופטים, לשם שינוי, נקטו בעמדה של לחזק את הילדה כי הם הבינו שאמריקה לא מתה עליה. מאט עלה לשיר עם Part Time Lover של סטיבי וונדר. הדבר הראשון שחלף לי בראש שמאט נקט בטקטיקה של ריצוי השופטים הלילה. הם החליטו עבורו בתחילת התוכנית שהוא זמר סול וכל פעם שניסה לזוז מהמשבצת הזאת הם הצליפו בו. אז מאט אכן ריצה את כולם, קארה עמדה כל השיר וראו עליה שהיא תכף מקבלת אורגזמה וברור שמאט קבל את כל הקרדיט שהגיע לו, כי הוא באמת היה טוב. מאט, בדיוק כמו אליסון, לא חביב הקהל, אני מקווה שיעשו עמו צדק ויצביעו לו. הוא תותח, הוא תותח, הוא תותח. אדם עלה עם עוד שיר אייטיז אהוב של דמעות לפחדים (איזה תרגום מעפן, נכון?) עם Mad World. קודם כל, אני שמחה לראות את אדם הישן והטוב, עם הלק והלוק הטבעי שלו. שנית, אין לי מלים לתאר את האושר שחלחל לכל נים ונים בגופי למשמע הביצוע שלו. אני מהמרת שאפילו הדר שלא מאמינה בו מעבר למיוזיקלס הולכת לפרגן לו (הדר, לא לשבור לי את המלה, כן? :) אני לא יודעת אם סיימון אי פעם נעמד כשאחד המתמודדים נתן ביצוע שהפעים אותו, אבל הפעם הוא עמד! האמת, אין מישהו שמגיע לו יותר מאדם שנתן הלילה את הביצוע הטוב ביותר בעונה 8. סחתיין. הכי הכי טוב: אדם. הכי טוב: אנופ. טוב: מאט. כל השאר הם כרגיל כל השאר. אינשאללה, סקוט יילך מחר הביתה ואמן שהייתה הדחה כפולה וליל הייתה מצטרפת אליו. לילה טוב וחג שמח לתושבי הפורום.

Juliann

New member
../images/Emo58.gif ממש בקצרה...

דני - חשבתי שזה נחמד אבל יותר מדי SAFE לשלב הזה של התחרות. קריס- אני דווקא חיבבתי אותו. לא הבנתי למה השופטים הצליפו. ליל - ראיתי כמה שניות ואז המחשב נתקע אז אין לי מושג. אנופ - אותה ביקורת כמו לדני, נחמד אבל יותר מדי SAFE. סקוט - חשבתי שזה היה די טוב! אני לא יודעת מה קורה לי אני אהבתי כמעט את כל ההופעות... והשופטים שנאו כמעט הכל
אליסון - שוב המחשב נתקע. פאק. מאט - היה ממש טוב אבל אני דווקא אוהבת אותו ברוק.. שאני מניחה שלא נראה יותר לעולם כי הוא הבין טוב מאוד שעדיף לעשות מה שהשופטים רוצים... השיר חרוש מבחינתי אבל הוא עשה אותו מעניין. אדם-
4 סטנדינג אוביישיינז. האם דבר כזה קרה אי פעם בתוכנית????.......סיימון??? WOW. אני לא רוצה להשתפך יותר מדי אז אני רק אציין שהוא ממש נגע לי ב
... שיר מקסים. ביצוע מרגש ומה שבטוח זה שהאמנתי לכל מילה שהוא שר. לכל אלה שחושבים שהוא מחזמר או הצגות... כל מה שיש לי להגיד זה WHATEVER אחד גדול.

AgAm S

New member
באמת חבל שמאט לא יעשה רוק ..

אני חורשת על הסטודיו משבוע שעבר !

ההופעות ../images/Emo58.gif

דני- נפלא. ההתחלה של השיר היתהרק סבירה, אבל מהאמצע לסוף-וואו.איזה תותח, איזה קול, ואיזה יופי של ביצוע. קריס-לא ההופעה הגדולה בתולדות IDOL, אבל לא רע. ליל- יש לה אחלה קול.ואתמול היא הפגינה את כל מגוון הדברים שהיא יודעת לעשות בו, לפעמים זה היחה נשמע קצת לא קשור לסולם ולשיר כך שזה היה לא מדהים, אבל טוב יחסית למה שהיא עשתה עד עכשיו. אנופ-פ'סדר. אני צריכה לחכות למוצ"ש, זה התחיל טוב, המשיך רע, ונגמר בינוני. סקוט- יש לו קול יפה, אבל לא קשור לשיר.לא משהו בכלל(ואני עדינה...) .(קישטא, יאללה הביתה) אליסון- אני אוהבת את הקול של הילדה הזו. לא ההופעה הכי מרשימה שלה, אבל הופעה טובה. מאט- לא סובלת את הגבוהים בשירה שלו- והכי מבאס זה שהוא בכלל לא צמריך אותם, יש לו אחלה קול. אז ההופעה היתה טובה,והייתי מוכנה להתעלםמהגבוהים בהתחלה, אבל כשהוא התחיל לחקות את אדם לקראת סוף השיר
(ופאולה חייבת לקחת ריטלין.) אדם- האם זו תהיה ההופעה הראשונה של אדם שאני אוהב? כנראה שכן. כל ההופעה חיכיתי שהוא יתחיל לצרוח את התווים בלי קשר כדי להראות את הווקאל שלו, אבל הוא לא, וסוף סוף אני מבינה את הפוטנציאל שבו.(לפעמים פחות זה יותר.במקרה שלו- בטוח) אז אחרי ההופעות- בוטום- אנופ, אליסון וסקוט. טופ- דני, אדם, מאט .(עונה של בנים, כבר אמרנו?) ואם יש קצת צדק בעולם (וחוש השמיעה של אמריקה עדיין מתפקד) סקוט הולך הביתה.

heart1soul

New member
../images/Emo58.gif ראיתי רק את אדם בנתיים

כמה מוכשר אפשר להיות? זה כבר לא הגיוני....אי אפשר ככה כבר !!!! השיר טוב כמובן אבל אדם עשה אותו עוד יותר טוב

AgAm S

New member
מאטטטט ואדם ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

limors2

Active member
אני בעד../images/Emo58.gif

לדלג ישר לגמר ולהכתיב את אדם. הוא גאון
.

limors2

Active member
*להכתיר../images/Emo6.gif

אפשר גם להכתיב, אבל זה יהיה פחות דרמטי

Anat L

New member
אמממ..מישהו

מישהו יכול לשלוח לי במסר איפה ראיתם את התוכנית?:) טנקס!

קליספרה

New member
../images/Emo58.gif

סה"כ ערב לא רע בכלל - אדם אין לי מילים , המחווה של סיימון היתה מוצדקת לגמרי כל השאר - כהרגלי אהבתי את אליסון - הבנתי שאני פשוט אוהבת אותה לא משנה מה היא עושה יש בה משהו שמחבר לי כהרגלי תיעבתי את ליל - לא נראה לי שהיא תמריא לשום מקום כריס ביצוע שהכי הזכיר לי כריס, יפה קצת שבלוני, קצר מתמזג, אבל ללא כל ספק ילד אהההה ביצוע - יפה דני- מה אגיד לכם - השלמתי עם העובדה שמבחינתי הוא הבטחה בלתי ממומשת - אבל היו לו כמה רגעים יפים בעיקר הסוף. אנופ - סתם, התחלה לא הבנתי למה הוא שם. סקוט - בכנות לא הבנתי את תגובת השופטים - על מה בדיוק היתה הקטילה, הוא נשמע לי יופי - דיסני משהו - אבל יופי (לא מכירה את השיר) לעומת זאת מאט - בכנות לא הבנתי את תגובת השופטים
- את מה שאני שמעתי ממש לא אהבתי. קקפוניה מבולגנת אחת גדולה ולא נעימה באוזניים.אבל מכיוון שהוא מאט אני מוכנה לתת לו צ'אנס נוסף ולשמוע אותו שוב. בוטום: ליל, אנופ ומאט - ליל בבקשה הביתה - מספיק, ברצינות שום דבר טוב לא יצא מזה.

למעלה