top 8 הופעות

../images/Emo58.gif

דני-אני באמת לא מבינה מה מי שעדיין אוהב אותו מוצא בו! הוא לא זז לשום מקום ואפילו אנופ מעניין יותר ממנו כריס-הבעיה הגדולה של כריס זה שיש יותר מדי בנים השנה.. הוא מתוק ויש לו קול טוב וממש ממש אהבתי אותו בתחילת התחרות אבל אני בקושי זוכרת שירים שלו עכשיו
ליל-מזעזעת כרגיל וסוף סוף קיבלה מה שמגיע לה מהשופטים (למרות שאם הייתי במקומם גם הייתי מוסיפה שהיא נראתה זוועה.. מה עבר על מי ששם לה תתוספות שיער הנוראיות האלה?) אנופ-אנופ שוב מפתיע
אהבתי את השיר ואני אפילו מתכוונת להוריד את הגרסאת סטודיו סקוט-טוב אני לא חושבת שיש מישהו שלא הבין עדיין שסקוט ממש לא מתאים לתחרות הזו.. אבל סחטיין שהוא מנגן על גיטרה
אליסון-שיר משעמם אבל ביצוע מעולה מאט-ממש אהבתי
השיר מדהים והוא נראה מושלם! אדם-הוא עבר ממישהו שלא יכולתי לסבול בתחילת העונה לדי פייבוריט! אני חושבת שבהחלט אפשר להעניק להופעה הזאת את ההופעה הטובה של העונה בינתיים בסה"כ ערב טוב מאוד לשם שינוי טופ:אדם, מאט ואליסון בוטום:ליל, סקוט ודני

jess r

New member
../images/Emo58.gif ערב ממש טוב ../images/Emo13.gif

סוף סוף אהבתי את כל בחירת השירים. דני - הביצוע הראשון שלו אי פעם שאהבתי. ההתחלה היתה גרועה מאוד. הקול שלו נשמע נורא. בפיזמון זה השתפר, אבל החלק שאחרי הפיזמון - היה מצויין. מדהים אפילו. יש לו קול שמתאים בדיוק לדברים האלו. אז שליש מהשיר הוא עשה טוב. זה כבר שיפור. ודווקא אהבתי את העיבוד. אני ממש מחכה לסטודיו. כריס - בחירה מצויינת של שיר, אבל אבוי איזו טעות עם ההופעה. זה שיר קצבי. ככזה, במקום לנגן בגיטרה שגם ככה לא שומעים (בפעם המיליון!!! תפסיק לנגן על כלים שלא תופסים חלק משמעותי בעיבוד רק כי לא נוח לך מספיק לעמוד ורק לשיר!) - כריס היה צריך לתת הופעה קצבית ואולי קצת לרקוד. זה שיר על ריקודים, אחרי הכל. הקהל הפריע לי בעיניים והוציא אותי מריכוז ולא היתה לו הזדמנות להפציץ בשיר. חבל, סך הכל הוא שר אותו יפה. ליל - סחטיין על הריקוד עם העקבים האלו. הופעה ראשונה שלה מאז הסמי פיינלס שאני אוהבת. הווקאלס לא היו במיטבם, אבל השיר התאים לה והיו חלקים ממש טובים. היא גם נראתה טוב. אני מחכה לסטודיו. אנופ - בדרך כלל אני שונאת אותו בבלדות, אבל זו היתה נחמדה. קשה לי לקרוא לה יותר מזה. אני עדיין חושבת שהוא לא מכניס מספיק נשמה ואנגיה להופעות שלו, אז הרגשתי כאילו חסר שם משהו אבל סך הכל זה היה טוב. סקוט - פחות טוב משבוע שעבר, אבל השיר נחמד וזה הרבה פחות גרוע משאר השבועות. אליסון - הו! בחירה מצויינת! בדיוק בסגנון שרציתי שתשיר. אהממ... היו רגעים של נפילות עם הקול, זאת אומרת כמה תווים שחבל שהיא לא משכה עוד קצת, אבל סך הכל הופעה טובה שלה. התחושה הכללית שלי היא שהיא יכלה לתת עוד. מאט - הכובע היה מכוער והג'קט צמוד מידי. אבל השיר היה בדיוק בשבילו ואהבתי את ההופעה והוא יצא מגניב וכריזמטי וממש נהנתי. אדם - וואו. כמה שלא אהבתי. מדובר באחד מהשירים האהובים עלי. שיר ממש ממש מרגש. אבל הכל היה פשוט לא נכון בהופעה הזאת: העיבוד היה מחורבן לחלוטין, פשוט עיבוד גרוע גרוע גרוע. היה חלק בשיר שהמעבר כל כך קפץ מחלק לחלק שאני לא מאמינה שמקצוענים כאלו נתנו לזה לקרות. הוא גם היה מהיר מידי, וזה חבל כי המילים כל כך חזקות והעיבוד המהיר לא נותן להן לשקוע. ההופעה עצמה פשוט לא התאימה לשיר. זה אמור לרגש, ואני לא ממש מתרגשת מהצל הזה על הפרצוף שלו - אני רוצה -לראות- את הבנאדם כשהוא שר, בייחוד שיר כזה. התאורה והצילום רק זרקו אותי עוד קצת החוצה. אם היה עליו ספוט לייט נורמאלי זה היה משפר את העסק משמעותית. אבל מה שהכי הטריד אותי לאורך כל השיר, וזה כניראה בהשפעת שאר הדברים, זה שהרגשתי 0 חיבור רגשי מצדו של אדם. הכל נראה לי מזוייף. זה חתיכת שיר מרגש אבל לא הצלחתי לקלוט שום רגש ממנו. ציפיתי להופעה מופשטת מהכל וקיבלתי משהו הזוי לחלוטין. את השופטים לא ראיתי, אני מקווה שקארה לא ניסתה שוב לספור עד 8. בוטום 3: הימרתי על אנופ סקוט ומאט. סקוט ואנופ יכולים בהחלט למצוא את עצמם שם. מאט... לא יודעת. ליל לא היתה מדהימה אז ייתכן והיא תחליף אותו, ואליסון לא היתה מדהימה כמו שהיא יכולה להיות אז גם היא עלולה לקבל חדשות רעות. אני נוטה יותר לכיוון אליסון גם כי האמריקאים הוכיחו שאין להם טעם, אבל מקווה מאוד שזו תהיה ליל.

whatever4

New member
וואו.

רשמתי כמעט מילה במילה מה שרשמת על קריס ואדם. ווירד לגמרי.

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo88.gifכאן נמחקו הודעות

להזכירכם, אין לפרסם על גבי הפורום לינקים להורדות פיראטיות ולכן הודעות המכילות לינקים כאלה ימחקו.

omrimayo

New member
יש בכלל מה להוסיף אחרי ההופעה האחרונה? |S|

אדם אדם אדם ו... אדם? שר את הגירסא של גארי ג'ולס, אחד השירים שאני הכי אוהב אי פעם, גירסא מדהימה, היחידי שממש שווה התייחסות העונה הזו ואני שמח שהוא הופך לפייבוריט משבוע לשבוע ולא דני הטמבל שהוא פשוט ממוצע, שיא הזמר הממוצע פשוט וכזה שחצן שבא לי למות ממנו. מאט גם היה חמוד, קריס עם הופעה חלשה לצערי, אליסון מותק, סקוט כרגיל -ג-ר-ו-ע, והוא לא יעוף גם הפעם הבייתה לדעתי. אנופ וליל - פשוט לא מעניינים אותי.

פטל 11

New member
../images/Emo58.gifואצלי ../images/Emo26.gif

ראיתי 3 הופעות עד כה (רובן בלי השופטים)- קריס- מאד חמוד, מדוייק, מאד לייקאבל. להיות בין הבנות המנפנפות שם נראה לי מלחיץ. נלחצתי בשבילו... זה קצת הסיח את דעתי. לא מכירה את השיר וגם לא זוכרת ממנו הרבה כרגע. אהבתי את העובדה שבחר משהו קצבי שוב. אדם- ההופעה נראית לי מאד דומה למה שהיה לפני שבועיים. ומשהו שכנראה מאד מטה את דעתי- אני מתעבת את השיר שהוא בחר. באמת. עד כדי חוסר יכולת לצפות שוב. עם זאת, אתן לו קרדיט על הופעה מצויינת ועדינה, למרות שהסטנדינג אוביישן של סיימון נראה לי מאד מאד מוגזם באותו הרגע. אהבתי שהוא אמר שהוא שיחק דרס אפ ולא אהב כדורגל. זה היה אדיר. והגעתי למסקנה שאני גם מחבבת אותו באופן אישי, מעבר להופעות. עם זאת הפריע לי שלא ראיתי את הפנים שלו, רק רעמת פרווה שחורה קסדתית.
(אני תוהה למה הוא הופיע שוב אחרון, והאם באמת יש צורך שכל ענין הפמפום יהיה כל כך שקוף). מאט- אהבתי, אהבתי, אהבתי! והכובע שקסי
, לא'כפת לי. שליטה מצויינת בקול, וגם זז מגניב. בכלל, הוא נראה לי כל כך נותן מעצמו בהופעה הזו. אני חושבת שהוא ממש רוצה להצליח, וזה לא כל כך עובד, בטח בגלל שיש הרבה תחרות בין הבנים השנה. יש "הרבה משבצות תפוסות". אבל אותי, בכל אופן, הוא קנה. גם אותו אגב, אני אוהבת באופן אישי. הוא נראה בחור מצחיק וכיפי, וחבל שלא מראים את זה יותר, כי אחרי ההופעות הוא נראה לחוץ ומאופק.

פטל 11

New member
../images/Emo58.gifומוסיפה../images/Emo182.gif

את אליסון- נהדרת. מאד אהבתי את בחירת השיר, ואת החספוס שהיא הוסיפה לו. פעם ראשונה שבאמת חזרתי וצפיתי שוב. לדעתי יש פה בעיית אישיות רצינית, או חוסר בה. וזה נורא חבל. כי היא באמת היתה מצויינת היום ואני לא רוצה שתלך לפני אחרים. אהההמ..שיעול...אהההמ.. סקוט-אנופ-ליל.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo58.gif

ראיתי רק את אליסון ואדם (היחידים שמעניינים אותי כרגע. האחרים יאלצו לחכות למתי שיהיה לי זמן, רצון ו\או כוח אליהם) אליסון הייתה מלכה כהרגלה. אני שמחה שהיא בחרה את אחד השירים הטובים של השנה שלה ואדם שר את אחד השירים הכי יפים שיש והיה מבריק! הופעות מעולות שקשה לי להאמין ששאר המתמודדים יצליחו להתעלות עליהם ככה שבכלל לא בא לי לראות אותם><

NP16

New member
spoiler

agree!!! and no i will not listen to the others.. alison deserve runner up :( too bad shes not even going to be 3th.

LeAnnDylan

Well-known member
היי היי ../images/Emo58.gif

מה קרה לכוחה של מחשבה חיובית? ואני מניחה שכבר הגעת ליעדך מעבר לים. מקווה שאתה עושה חיים

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo58.gif

דני היה נסבל יותר מבדרך כלל היום ונשמע ממש סבבה. הופעה חביבה, לא מדהימה אבל אהבתי את העיבוד, אהבתי את ההופעה והיה חביב. קריס לקח שיר קצת שטוח והנה הבעיה שלו. מסתבר שכשהוא לוקח שירים כאלה ולא בלדות או עיבודים מיוחדים למיניהם כמו בשבוע שעבר, הוא הופך לקצת נשכח יותר. עד סוף התוכנית כבר שכחתי מה הוא שר. אני מקווה שהמעריצות מבינות את זה ויצביעו לו כי הוא באמת מוכשר ויכול הרבה יותר טוב. מה אנופ לובש? ומה הוא לובש בתמונת ילדות לידו? הקטע שלו שיעשע אותי "ובגללך אמא, אני לא אוהב להצטלם"
. ההופעה הייתה מדהימה בעייני. הוא ריגש, נשמע מעולה ואהבתי. כנראה שאנופ צריך להתלבש ממש רע בשביל להופיע טוב
ליל הייתה מחרידה. היא נראתה טוב והשיער אפילו היה נסבל יותר מבדרך כלל, איפרו אותה יפה אבל זהו. ההופעה שלה הייתה ממש גרועה. סקוט היה מפתיע מבחינת הגיטרה חשמלית והתשובות שלו תמיד משעשעות אותי אבל פה בערך נגמר העניין החיובי. כבר לא זוכרת את השיר שהוא שר, הוא זייף לא מעט ובגדול חבל שאחרי השבוע המעולה שלו בשבוע שעבר הוא כל כך ירד בהופעה. אליסון הייתה מדהימה! היא נשמעה מעולה, ריגשה וממש שימח אותי שהיא הופיעה כל כך טוב. עוד מישהי שחייבת להישאר עוד. מאט בחר שיר קצת הזוי אבל העיבוד היה נחמד, איטי משהו ולא כל כך ברור בחלקים אבל אחלה וואקל, הופיע טוב ואני אוהבת אותו עם כובע. אדם היה מדהים. אני לא אגזים אם אומר שבעייני ההופעה הזאת היא אחת הטובות בהיסטוריית איידול. שמונה עונות והבן אדם הצליח לתת הופעה מדהימה שהפתיעה, חידשה וריגשה. הוא פשוט היה מדהים. אהבתי את הקול שלו, אהבתי את ההופעה עצמה והכל היה פשוט מושלם. גאון!!!
הטופ 3 שלי: אדם
, אחריו בהפרש לא קטן אנופ ואליסון. הבוטום 3 שצריך להיות: ליל, סקוט וקריס?
אני חושבת שמחר הולך להיות מיני שוקר בבוטום 3 פשוט כי אין דרך אחרת. קשה לי להאמין שהאמריקאים באמת יובילו את ליל ואת סקוט באותו השבוע לבוטום, גם אם ממש מגיע להם. סקוט צריך ללכת. אחלה תוכנית, נהניתי מאוד.

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif אז ככה../images/Emo58.gif

כבר שבוע שני שאני לא פותחת שרשור בעצמי, שזה ביחס ישיר לכמות ההתלהבות שיש לי מזה שיש פרק חדש. לא מצליחה להתרגש מכלום בעונה הזו, ובאמת שאני רוצה, אבל זה פשוט לא עובד. בכל מקרה - ההופעות. דני - הוא תמיד משעמם אותי, ואין שום סיבה שהפעם יהיה אחרת, ואכן, גם הפעם אני מתה משעמום ומחכה שייגמר. די. קריס - למרות שחיבתי אליו גברה בשבועות האחרונים זה לא עשה לי את זה, בינוני מינוס, במקרה הטוב, ותסלחו לי על השטחיות אבל משבוע לשבוע הוא נראה לי גם קצת פחות יפה ממה שחשבתי שהוא בהתחלה. ליל - יו, איזו בחורה מיותרת. מדהים שמישהי שנכשלת בלהביא קבלות למה שמצופה ממנה פעם אחר פעם ובאופן כללי להיות לא מעניינת בעליל עדיין מצליחה להביא מספיק אנשים שיצביעו לה. תודח הליל, וטובה תכנית הדחה אחת קודם. אנופ - טוב, נו, אז אני קצת משוחדת, לא רק שאני אוהבת אותו גם ככה, ברגע שהוא פצח בוידוי נרגש (כלומר, ריאן התוודה בשבילו) שהוא הזיל דמעות על נצחונה של מכללתו האהובה נורת' קרוליינה באליפות המכללות בכדורסל, נדרתי נדר לאהוב אותו היום ולא משנה מה הוא יעשה. למזלי נפלתי על יום טוב של אנופ ככה שלא הייתי צריכה להיות בחילוקי דעות עם עצמי. סקוט - למה אתה עדיין כאן? ברצינות. אתה לא יודע לשיר. אתה לא כריזמטי. אתה בעיקר עיוור. ואני לא אומרת את זה בזלזול או בעלבון, אבל אני באמת לא רואה שום סיבה אחרת לזה שהוא שם מלכתחילה ובטח לא לזה שהוא עדיין שם חוץ מהעובדה המצערת שהאמריקאים מטומטמים ונורא קל למכור להם סיפורים סוחטי דמעות. זה מאד נחמד שאתה יודע גם לנגן בגיטרה, אבל אתה יודע מה היה יכול להיות באמת נחמד? אם היית יודע לשיר, ואם מדי פעם היית שר את המלודיה במיקומה המקורי, תודה. אליסון - לא סגורה על בחירת השיר הזו, ועוד פחות סגורה על מה שהיא לבשה, אבל כן יש לה קול גדול והיא בדיוק הדוגמא למה שסיימון תמיד אמר על איידול כתחרות פופולריות, כי הדירוגים הנמוכים של אליסון לא קשורים לכשרונה המוזיקלי. אדם - אני עדיין לא ממש מסוגלת להסתכל עליו, ואני עדיין חושבת שהוא שר גבוה מדי ודרמטי מדי, אבל אולי בגלל שזה אחד השירים שאני הכי אוהבת בעולם ואחד השירים שהכי קשה לשיר, אני השבוע כן מלאת הערכה אליו. זה הביצוע שאני הכי אוהבת ממנו בינתיים.

Mikey Weiss

New member
../images/Emo58.gif אה, משום מה לא העתקתי לפה את

מאט. אז מאט בחר שיר שאני דווקא מאד מחבבת, אבל הסיח את דעתי על ידי כך שהוא נראה ונשמע כמו נציג ליטא לאירוויזיון. (ואני לא אומרת את זה בציניות: http://www.youtube.com/watch?v=AvvEXDUpDhY) מה שכן, מאד נהניתי ממנו למרות שאני לא חושבת שזה היה ביצוע חזק כמו שהשופטים החזיקו ממנו.

always be me mc

New member
מגיבה../images/Emo58.gif

כן כן מגיבה כי בפעם הראשונה צפיתי בפרק אונליין ולא חיכיתי ליום שישי כמו טמבלית(עם פוקפורן שלא אוכל בקרוב
) דני : ההתחלה אהבתי כי זה היה עדיין, יפה ומיוחד כזה אבל כשהוא התחיל להפציץ עם השיר דווקא פחות אהבתי
קריס : מוזר מאוד מוזר.. דיי ממוצע וחבל ליל : היא לא שרה רע אבל היא גם לא עשתה משהו מעבר לזה ובאשר למראה אז אני פשוט לא סובלת שכל שבוע היא באה בתור מישהי אחרת ואף פעם לא באמת נראית כמו עצמה(בקיצור היא וואנבי וכבר אני מעדיפה את מלינדה על פניה) אנופ :
אתם יודעים בדרך כלל כשאנופ שר בלדה אז הוא קצת נהיה משעמם עם ההופעה שלו אבל הפעם הוא שר מהלב ובאמת הופיע יפה
אז כבוד אנופי!
סקוט : אוקי דבר ראשון הפרצופים שהוא עושה כשהוא שר ממש מפחידים אותי וה-היי נוט היה עוד יותר מפחיד XD אבל חוץ מזה דווקא היה בסדר *דיי מסכימה עם קארה* אליסון : בואנה הסיפור על זה שהיא לא סותמת ולקחו אותה לרופא ממש אבל ממש הרג אותי
אניוואי ההופעה שלה פשוט הייתה מדהימה
ואם אחרי כל זה היא לא מגיעה לגמר אז אמריקה מטומטמת
מאט : הזכיר לי את ג'סטין עם הכובע ויודעים מה? הוא אולי שר טוב(והפעם הוא באמת שר טוב) אבל כמו במקרה של ג'סטין גם פה אני פשוט לא מתחברת
אדם : שר יפה מאוד אבל לא חושבת שסיימון היה צריך לקום בגלל ההופעה הזאת, היו הופעות טובות ומרשימות מזה באיידול(כן אני חושבת על דיוויד קוק לצערי) הו כן וההחלטה שהוא יקבל את הפימפ ספוט? החלטה מאוד מאוד מאוד מעצבנת! סכה"כ איך שהוא יצא פרק לא רע ולשם שינוי גם השופטים לא היו רעים או טיפשים במיוחד
(למרות שפאולה צריכה להרגיע עם הריקודים שלה
) ההופעות הטובות של הפרק: אדם(נו מה נעשה), מאט, אליסון ואנופ בבוטום 3 נראה לי יהיו : קריס, סקוט וליל(כי דני הזה פופולרי מדי)

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif ההופעות ../images/Emo58.gif

רק אציין שראיתי את התוכנית בלי תגובותיהם של הפאנל הנכבד.אז אם חזרתי על דברים שנאמרו מפיהם או בתוכנית,מחילה. דני- פעם ראשונה שממש שנאתי הופעה שלו. אני עוזב לרגע את הארגון הגרוע של השיר,שאני חושב ואפילו בטוח שהוא היה צריך לקחת את הארגון המקורי עם הטוויסט של החידוש החדש ביותר.ושמתי את זה בצד,אבל פעם ראשונה שהקול שלו כ"כ צרם לי באוזן ועוד שניה הייתי הולך בדרכו של ואן גוך. אם השיר היה מתחיל וממשיך כמו הסוף זה כבר היה סיפור אחר לגמרי.אבל הוא לא,חבל. קריס- אהובי
כזה מתוק. ואומנם זו לא הייתה ההופעה הכי טובה שלו וגם לא ווקאלית מושלמת,אבל האווירה בהופעות שלו היא כ"כ שונה וכיפית שכל הופעה שלו היא מצוינת בעיניי. וקארה הסתומה הזו לא עוקבת.קריס כבר עשה את זה עם RTT [לא יודע אם השופטים העירו לה על זה,כי ראיתי רק את ההערה שלה] ליל-עדיין לא הבנתי מה כ"כ שונה בליל *-8 ולמה אלוהים לעזאזל האשים אותי בשמיעתו המלאה של השיר הזה?! ממש המכה האחת העשרה ביציאת מצריים ומסתבר שאנחנו ממשיכים לשלם על חטאינו. ושוב,בדומה לדני,אם היא מהלך השיר היה נכון והיא הייתה שרה אותו טוב כמו בסוף,אולי הייתי אוהב את זה. בכ"א הגרסא הנוראית ביותר ששמעתי לשיר הזה. אנופ- חחחחחחחחחחחחחחחחח מצטער,אני עדיין מעולף מצחוק מהקול של אמא שלו. ושוב אנופ מפתיע אותי עם שיר שקט שאני מאוד אוהב וזה בהחלט הביצוע הכי טוב עד עכשיו. אבל בכללי זה מפתיע אותי,כי הייתי בטוח שאנופ הוא הזמר שיעשה כיף בתחרות ויהיה מעולה בשירים מודרניים וקצביים.חבל שזה לא ככה,אבל עדין הופעה מעולה. סקוט-שנאתי ואהבתי בו זמנית. למה שנאתי?כי הוא לא חידש לי שום דבר.טוב נו,חוץ מהגיטרה.והיו קטעים בקול שלו שממש לא התחברתי. למה אהבתי?כי גם היו רגעים בקול שפתאום ממש אהבתי והכי בגדול כי זה היה נשמע לי כמו חלק מהפסקול של אלאדין או כל סרט דיסני אחר
.ואם זה היה בקטגוריה כזו בתחרות,אולי הייתי אוהב יותר.אבל לא מספיק. אליסון- התפללתי שהיא לא תיקח את השיר הזה.כי הוא מאוס וחרוש ומה כבר יש לחדש בו?!?!אני שונא שבוחרים את השיר הזה. אז כן,עוד גרסא נחמדה ונעימה,אבל עדיין לא שיר מספיק חזק לתחרות. אני עדיין אוהב את אליסון והעליה לקראת הסוף שהיא נתנה הייתה מעולה. מאט-מדהים מדהים מדהים! ומה שעוד יותר מדהים זה שזו כ"כ הופעת ג'סטין טימברלייק ואני בד"כ לא אוהב אותו,אבל מאט מצליח להיות מעולה ומדהים אפילו שהוא מאוד מאוד מזכיר מישהו שאני לא כ"כ מתחבר אליו. דני וליל צריכים ללמוד ממאט איך בונים הופעה.מתחילים אותה מדהים,ממשיכים אותה מעולה ומסיימים אותה ב-ו-מ-ב-ה! אדם-ואוו.אדם מבין במה ואין ספק בכך.אם זה מבחינת איך שהוא מגיש את השיר ואם זה מבחינת הבנייה שלו ועד לתאורה אפילו. פשוט יש לו את זה כמשדובר בבמה.המבחן האמיתי שלו ללא ספק יהיה בעולם האמיתי זה האם הוא מבין את עולם הרדיו והמצעדים טוב כ"כ. בכ"א,הופעה עוצרת נשימה.ככה אני קורא לזה. אני לא אשקר,כן הופתעתי שסיימון קם,כי לא ציפיתי. הטופ 3 שלי: אדם,מאט ואנופ. הבוטום 3: ליל,דני וסקוט [וסקוט לא היה כזה גרוע,אבל אין הרבה ברירה]

whatever4

New member
איך אפשר לא לאהוב את ג'סטין?!

תותח על בכל קנה מידה. מסכימה לגביי מאט שהוא היה מדהים.

למעלה