top 8 הופעות

אמא שלי אמרה ../images/Emo58.gif

כשראינו את סיימון נעמד, "זהו, הנה האמריקן איידול של השנה". חחחחחחחחחח.

whatever4

New member
דווקא מעניין אותי לדעת

מה חשבת על ההופעה של אדם, בהתחשב בעובדה שתמיד אמרת שהוא לא מצליח לרגש אותך. כי גם אני הפעם לא הצלחתי להתרגש ודווקא השיר כביכול היה אמור לרגש אותי אבל ההופעה הזאת פשוט לא עשתה לי כלום.

Sweet Misery

New member
../images/Emo210.gif אני מתה על השיר הזה,

וזו ללא ספק הייתה ההופעה הטובה ביותר של אדם מבחינתי, אבל לא לגמרי הרגשתי את זה. זה כאילו היה כמעט שם, אבל זה לא היה. אני לא אוהבת לשמוע אותו שר שיר שלם בקול ראש. זה כאילו שם איזשהו מחסום רגשי כזה. אני לא יכולה להסביר את זה. זה נשמע טיפה מתאמץ מדי. הייתי מעדיפה לשמוע אותו שר את זה בסולם קצת נמוך יותר, או לפחות עם יותר שימוש בקול החזה שלו, כי בבית השני היו כמה רגעים שנשמעו מאוד חזקים. אני חושבת שזה היה עושה רושם חזק יותר. מה שכן, הוא נראה ממש טוב השבוע. הרבה יותר הולם אותו ככה.

naama59

New member
../images/Emo58.gif

מגניב שהראו לנו את התמונות ילדות של השופטים וראיין, זה היה משעשע
את דני לא ממש אהבתי, קצת הציק לי לשמוע אותו מידי פעם והעיבוד היה מוזר לי, אבל הוא שר בסדר. לא אחד מהטובים שלו בכל אופן. אהבתי את העניבה, אבל מה זה הצבע של החולצה? קריס
הוא כזה חמוד. מצחיק שהוא רצה להיות נהג מוניות
הגיטרה הייתה קצת יותר דומניננטית בשיר מאי פעם, אבל הוא באמת צריך שירים שהגיטרה לוקחת בהם חלק חשוב, כי בקושי שומעים את זה. הביצוע עצמו היה די נחמד, לא הבנתי למה קטלו אותו כל כך, אמנם די נשכח אבל היו ביצועים פחות טובים מזה. קצת באסה שהוא חזר שוב לנקודה ההיא - הוא שר בהתחלה שיר נשכח ושורד איכשהו. הייתי שמחה אם הוא היה עושה משהו בסגנון שבוע שעבר וממשיך את ההתלהבות שסוף סוף הייתה סביבו. בינתיים רק כשהוא עזב את הגיטרה יצאו לו ביצועים יותר טובים מבדרך כלל, אז שיעזוב את הגיטרה לבינתיים או שייקח שיר שהגיטרה באמת לוקחת בו חלק מרכזי ולא רק נבלעת בתזמורת. ליל בת 24? היא נראתה לי יותר מבוגרת
בכל מקרה אחד הביצועים החלשים שלה עד כה, היא משעממת. כן, יש לה קול אבל היא משתמשת בו לא נכון. אין יותר מה להגיד. מה היה הסיפור עם אנופ? שכחתי כבר
הוא נולד באותו יום של דיויד קוק
מגניב. הוא זמר מעולה וההופעה ווקאלית הייתה מעולה, אבל ההופעות שלו משעממות. ואני אוהבת את אנופ. הבעיה היא שמאז האודישנים זה רק "אוקיי פחות טוב מהאודישן, לא נורא שבוע הבא הוא יראה להם" וזה אף פעם לא קורה. כדאי לו ללכת על שירים קצביים יותר (נראה לי שהניסיון עם Beat It קצת מרתיע אותו) כי ההופעה שלו מאוד נשכחת וחבל. ולמה סיימון ממליץ לו להיות נורא אליהם?
כדי שזה ייהרוס לו את סיכויי גלגל ההצלה אם ייצא? סקוט.. היה לי קצת מוזר לראות אותו עם הגיטרה. כמו שמוטי אמר, זה נשמע לפעמים כמו סרט מפסקול של דיסני. היו חלקים שממש הציקו לי. "It wasn't THAT bad" "yes, it was"
הסיפור על אליסון ממש הצחיק אותי
ביצוע מעולה. סוף סוף נתנו לה קרדיט כמו שצריך. מאט חמוד. סוףסוף בלי הפסנתר. הופעה טובה.. אין הרבה מה להגיד
ואחרון חביב, אדם. בדרך כלל אני לא מתלהבת ממנו, כי משהו בו עצבן אותי בהתלהבות ובצרחות, אבל הפעם הוא נתן ביצוע מעולה והגיע לו.כמו שאמרתי בפעמים הקודמות, יש לו יכולות ווקאליות מצויינות, הוא פשוט צריך לדעת לנצל אותם בלי להיסחף. חבל שלא שמענו ביקורת מלאה, אבל עמידה מסיימון - לא זוכרת שזה קרה מתישהו. הרוויח את זה ביושר. אני די אוהבת אותו, אבל בעיקר את השקטים שלו. (טוב, גם את Black or White). יופי של ערב, קצר ונחמד.

אני מאוהבת!../images/Emo58.gif

במאט! הוא מדהים אותי כל פעם מחדש, פשוט מעולה. אדם ואליסון כרגיל היו מעולים. תוכנית חביבה בסך הכל.

הטופ 8 הייתה אחת מהתוכניות הטובות.

לליל יש שבוע גרוע אחר שבוע. אנחנו יודעים למה היא מסוגלת, וכנראה שהיא בדרך החוצה. כריס- אלוף. מאט- תן לו במה ומיקרופון והוא כבר יעשה את העבודה, סוף סוף הוא למד לסמוך על הקול שלו. אדם- SPEECHLESS. אנופ- סיימון אמר בדיוק מה שחשבתי, יש לו שבוע בינוני ושבוע שבו הוא טוב. השבוע הוא היה טוב.

Mr KokoLoko

New member
ביקורת

בהתחלה דני שיעמם אותי עד מוות. קריס סתם עשה לי נעים באוזן. מליל ירד לי לגמרי, היא יכולה ללכת הבייתה. אנופ צריך לרוץ הבייתה. סקוט צריך לטוס הבייתה כמה שיותר מהר. אליסון צריכה להגיע לגמר ואפילו לנצח. מאט גם סתם עשה לי נעים באוזן. אדם הדהים אותי, אבל רק בפעם הראשונה, וחבל. גמר של אדם+אליסון יהיה מושלם.

M o n t i

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo103.gif רציתי להגיד ש

שעשעת אותי,אבל נשלח לי באמצע.

frhx

New member
ביקורת - פעם שנייה :)

דני - נמאס שהוא מתחנף לקהל עם השירים שהוא בוחר, הוא לא מגדיר אלבום שהוא יעשה כאומן ואני כרגיל לא מבין ממה ההתלהבות... אנופ - שבוע טוב שבוע לא טוב, אבל גם בשבוע טוב הוא לא עובר את הממוצע קריס - הרצף של ההופעות הטובות חייב להישבר מתישהו... נראה לי הוא נלחץ מהמעריצות. אבל עדיין נעים בהרבה מרב המתחרים. ליל - קישטה! סקוט - יהיה לי סיוטים בלילה! מאט - סוף כל סוף! הופעה מצוינת השנייה שהחזרתי לאחור (את של כריס שבוע שעבר גם) שיתמיד בסגנון. אליסון - יותר טוב אבל נשכח והיא באמת קצת רחוקה. אדם - אני לא מחשיב אותו מתחרה, כל שיר הוא מקים מופע משלו, לא הוגן שהוא יתחרה עם האחרים... מצוין! טופ: אדם ומאט אמצע: קריס,דני ואליסון בוטום:סקוט, ליל, אנופ מקווה שיעוף: סקוט!!!!!!

חחחחח ../images/Emo58.gif

צריך לעשות את כל השאר בתור מתמודד אחד, ואת אדם בתור היריב שלהם. וככה לעשות את התחרות.

../images/Emo13.gif אבל

זה עדיין לא יהיה כוחות. לדעתי יש לו יותר כישרון מלכולם ביחד.

whatever4

New member
דעתי על הטופ 8

פרק סביר מינוס. פחות נהנתי משבוע שעבר. דני- הופעה סבירה של דני. אני לא חשבתי שהקול שלו נשמע טוב ונראה שהוא בכוח ניסה לבצע את השיר בצורה ייחודית והוא די התקשה בזה. אבל כל שבוע שבו דני לא מבצע בלדה מקנה לו נקודות זכות אצלי. אבל לא בין ההופעות הטובות שלו. (ושוב, השופטים מריירים כאילו אין מחר). קריס- כנראה שחוסר האובייקטיביות שלי משפיע אבל אני חשבתי שזו הייתה אחלה הופעה. הייתה לי כן בעיה עם איך שהוא בחר להופיע- לדעתי זה היה לא נכון להופיע שוב פעם עם הגיטרה ועוד בתוך הקהל שהוא ממש נבלע בתוכם. הוא היה צריך לנצל את ההזדמנות שמדובר בשיר קצבי ולזנוח את הגיטרה ולהופיע מול הקהל רק הוא והמיקרופון. מה שכן- הוא נפתח יותר ויותר ובאמת מתגלה כלייקאבל מאוד. השאלה היא אם זה יספיק לו כדי להימנע מהבוטום השבוע... ליל- אוי אישה תעופי כבר מהמסך שלי! אם גם הפעם היא לא בבוטום, באמת שאין אלוהים. אנופ- כפי שהיה צפוי, חזרנו לגרסה השקטה של אנופ אבל בניגוד לפעמים קודמות שלא אהבתי, הפעם דווקא חיבבתי פלוס. אף פעם לא שמעתי גרסה טובה של השיר הזה אבל הפעם אנופ הצליח לתת ביצוע שקט אבל לא משעמם. בראבו. סקוט- הקטע הוא שכל הופעה של סקוט נשמעת בדיוק אותו דבר. זה כאילו שהוא משכפל את עצמו אבל כל פעם השכפול יותר גרוע מהקודם. באמת שהגיע זמנו לעזוב. אליסון- לא התלהבתי במיוחד. ביצוע נחמד אבל די משעמם. אם בתחילת התחרות עוד אהבתי את אליסון עכשיו אני יכולה להגיד די בבטחה שאין לי בעיה שהיא תעוף. מאט- פשוט מעולה!!! הגעתי למסקנה שאני ממש ממש אוהבת את מאט. כלומר, ידעתי את זה קודם אבל עכשיו זה רשמי. הופעה כיפית, גרובית ופשוט מהנה. אני מאוד מקווה שהקהל ישאיר אותו עוד כמה שבועות. אדם- אני במיעוט כנראה אבל...לא מאוד אהבתי. אני לא יכולה להגיד שזו הייתה הופעה לא טובה. כי זאת כן הייתה הופעה יפה. אבל השיר הזה (בביצוע של גרי ג'ולס כמובן, לא המקורי) הוא אחד האהובים עליי. זה גרסה כל כך יפה ועצובה שאני לא ממש מסוגלת לשמוע גרסה אחרת. אדם והתיאטרליות שלו פשוט לא התאימו לי. לא ראיתי שום רגש מצד אדם (אולי בגלל האור הכחול שמנע כל אפשרות לזה) והקול שלו פשוט לא עשה לי את זה בשיר הספציפי הזה שאמור להיות מנימליסטי. הטופ3 שלי: אנופ, מאט וקריס. הבוטום3 שלי: ליל, סקוט ואליסון. הבוטום שיהיה: ליל, סקוט ולצערי קריס. אם לא יהיו הפתעות שעתו של סקוט תגיע.

frhx

New member
../images/Emo45.gif על קריס, מאט, ליל וסקוט ../images/Emo31.gif אדם

חייבת לפרוק את זה ../images/Emo58.gif

אני משתדלת לא לקרוא בפורום לפני שאני רואה את התוצאות בשבת, אבל הפעם הייתי חייבת להכנס רק בשביל לפרוק את רגשותי אחרי ההופעה המהממת של אדם: א י ז ו ש ל מ ו ת !!!!!! היו לי דמעות בעיניים מרוב שזה היה מושלם! אני צופה בזה שוב ושוב ושוב ושוב וזה פשוט כל כך יפה וכל כך מהמם שזה כואב! אוף!!!!!!!! א ד ם

../images/Emo58.gif מחשבות

מקום 1 - אדם - פשוט מדהים מה שהוא עושה, ונראה לי שכבר ברור מי לוקח את העונה הזו. מקום 2 - מאט - הפתיע אותי לטובה, היא הרביץ שם הופעה. מקום אחד לפני אחרון - ליל - איכסה פיחסה. אני לא סובל אותה, והביצוע היה על סף המבייש. מקום אחרון - גוקי - באמת שאין לי שום דבר נגד הבחור, אבל הפעם הוא לא עמד בקריטריונים שלי.

Lady in red2

New member
דעתי ../images/Emo26.gif

בסה"כ אחת התוכניות המוצלחות העונה, יחד עם ערב מייקל ג'קסון. ראיתם שריאן קרא לסיימון Hottie?
דני - סוף סוף הופעה שלו שאהבתי, זה לא קרה כבר המון זמן.
יש לו קול יפה ומיוחד, והוא צריך להשתמש בו כמו שצריך ולא לתת הופעות קריוקי/הופעות נשכחות ומשעממות. קריס - אולי ההופעה שבוע שעבר הייתה טובה יותר, ואולי הוא לא היה הכי חזק הפעם, אבל השופטים קטלו אותו יותר מדי... בסה"כ הופעה מהנה והוא היה חמוד כהרגלו.
ליל - היו רגעים שאהבתי יותר, היו רגעים שפחות... באופן כללי לא היה משהו, ובסה"כ היא עדיין לא מממשת את הפוטנציאל שראינו אצלה בהתחלה. לדעתי אחת המתמודדות החלשות. אנופ - אמרתי בעבר שהוא ממשיך לאכזב כל שבוע. למרות שהוא שוב שר בלדה כמו ששר הרבה בזמן האחרון, הפעם ממש אהבתי.
סקוט - כמו במקרה של ליל, היו רגעים שאהבתי יותר ואהבתי פחות. פחות טוב משבוע שעבר, ולא מספיק טוב כדי להמשיך... אליסון - אחרי שאכזבה קצת שבוע שעבר, היא חזרה לעצמה. מעולה
מאט - מסכימה עם מה ש-Theshe ו-Juliann אמרו. חבל שהשופטים קיבעו אותו בתוך מסגרת של סול, עד כמה שאני אוהבת את הסגנון (מאוד אפילו), דווקא נהניתי מההופעה שבוע שעבר שעשה רוק. עדיין אין ספק שההופעה שלו הפעם הייתה מעולה וכיפית.
אדם - אחחחחחח
כשהשיער שלו היה אסוף לאחור בקליפ ראו את העיניים היפות שלו.
אממממ סליחה, איפה היינו?
אה כן
הופעה מדהימה כרגיל, כמו ש-limors2 אמרה, בואו נכתיר אותו כבר עכשיו לאיידול.
טיפה הזכיר את ההופעה של The Tracks of My Tears, אבל עדיין שונה (הוא שינה שם טונים בצורה יפה מאוד). אני תוהה אם הוא קורא את ההודעות שלי? כתבתי בקישור בשירים שיכולים להתאים: Tears for Fears - Mad World.
אז אדם
אני אחשוב על שירים עבורך לנושא הבא, תבוא לבקר בחג והאם אתה בטוח שאתה גיי?

Juliann

New member
יתכן שהוא ימעד? ../images/Emo6.gif למשל כמו פה =>

אומנם אני בספק אבל אפשר לחלום חחח

למעלה