תרומות למסירה

לוליLuli

New member
../images/Emo124.gifלמסירה-קלטות וידאו לפעוטות../images/Emo140.gif

יש ברשותי קלטות וידאו לתינוקות/פעוטות אשר אני ישמח למסור למי שזקוק ורוצה בהן. אני מהוד השרון.

../images/Emo41.gifספרים למסירה../images/Emo41.gif../images/Emo63.gif

נמצאים ברשותי אנציקלופדיה בריטניקה ואנציקלופדיה גאוגרפית למסירה. נימצאת באזור המרכז, ללא ניידות. פרטים נוספים במסר רוזה

tal2swissa

New member
תרומה של ערכה ליצירת שעון.

יש לי ערכה ליצירת שעון שאני מעוניינת לתרום. עדיפות לילדים או ילדות במצוקה ובסיכון. כולל דבק שהוא רעיל כך שלא מתאים לילדים קטנים מדי. נועית, אם יש לך רעיון למי לתת את זה תכתבי לי ואני אשמח אם תגיעי אלי לאסוף את היצירה והחומרים . כל טוב, טל.

sobolina

New member
למסירה - תכולת דירה :)

בשעה טובה ומצלחת אנו עוברים דירה - ומעוניינים לתרום מספר דברים לטובת הזקוקים לכך. אני מעלה תמונה לדוגמא - של סט שלון 3 חלקים. הספה המרכזים נפתחת למיטה זוגית, וישנם עוד 2 חלקים של ספה דו משובית וספה יחידה. בנוסף, ישנה מכתבה , אופציה לספה נוספת ואולי עוד מספר דברים אם לא נצליח למכור את הכל בזמן. המעבר המתוכנן שלנו הוא ב 25.7 ואנו מעוניינים לפנות תכולה זו במהירות האפשרית (לפני ט' באב). אשמח מאוד לתת פרטים נוספים במידת הצורך. יישרח כח על עבודתכם המדהימה, הילה 050-6233-503 (ניתן להשאיר ביפר במידה ואינני זמינה)

למסירה : חדש לחלוטין - נעליים + זוג מכנסיים.

הי, יש לי למסירה זוג נעלי התעמלות לנשים צבע בורדו, מידה 39 - חדש לחלוטין וגם זוג מכנסי נשים צבע כתום גיזרה נמוכה מידה 40, חדשות, אשמח אם ייצרו עימי קשר במסר, בברכה בבוש.

psa

New member
שלום רב, אני זקוקה לשמות

של מוסדות אמינים בבאר-שבע שאפשר לתרום להם רהיטים , בגדים , אביזרים. התנאי הוא לבוא לקחת (אם יש גם כאלו שניתן לגשת אליהם , אשמח לדעת). תודה מראש.

FuryUri

New member
שלום, שאלה לי.

בס"ד. ביום שני האחרון סיימתי יב'. מכיוון שאני ילד אחרון, אף-אחד במשפחה לא יצטרך כבר את ספרי הלימוד שנאגרו כבר 24 שנה בביתנו. אני מודע לכך שישנם גמ"ח וכדומה שאוספים ספרי לימוד משומשים ודואגים לחלק אותם. הבעיה היא שאין לי מושג איפה למצוא אחד כזה. אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא אחד... אני גר ברחובות. תודה מראש.

שוקולתה

New member
למסירה אופני כושר ביתי פשוט

רוצה לתרום לפנימיה או מוסד מי שמעוניין יבוא ויקח בהקדם לי אין מקום בבית .

בגדים במידה גדולה ../images/Emo20.gif

יש לי המון בגדים במידות גדולות 50-54 למסור . ג'ינסים , מכנסיים אלגנט , חולצות . האיסוף מחולון כל הקודם זוכה

miakamidi

New member
למי אפשר להעביר תרומת ציוד ובגדים באזור ב"ש?

שלום! אני מקווה שמישהו יכול לעזור לי : אני מפנה דירה בבאר שבע, ויש לי כמה ארגזים של ציוד מיותר (בגדים, כלי מיטה, כלים למטבח, מכשירי חשמל קטנים וכל מיני "שונות"). חבל לי לזרוק הכל לפח, אז הייתי רוצה לתרום את זה למישהו. אולי משהו כאן יודע מה לעשות עם כל זה? אולי תוכלו להפנות אותי לאיזה עמותה או ארגון שמתעסק בדברים כאלה? (אני מוכנה לארוז הכל ולהביא לאן שצריך)

נתנאלה2

New member
כלים, מיקסר מצנם (חדש באריזה)

סכום ועוד למסירה, לרגל מעבר דירה נשמח לתת למי שיחפוץ. אנחנו גרים בפ"ת ובעוד שלושה שבועות נשמח לתת ספה 3- מעור בצבע נייוי-שחור.

נועית10

New member
אפשר לתרום ברעננה

לבית איזי שפירא או לבית לווינשטיין במחלקת ילדים. לדעתי הם ישמחו לקבל את הקלטות. שולחת לך במסר טלפון של משהי שמקשורה לבית לווינשטיין.

נועית10

New member
טל יקרה אפשר לתרום את השעון בנתניה

ביה"ס יהודה הלוי המיועד לילדים הסובלים מפיגור שכלי, ישמחו לקבל את התרומה. תוכלי ליצור קשר עם שרפית באימל שלה [email protected] המון תודה

sobolina

New member
שכחתי להוסיף - שיש לנו

גם הרבה בגדים!!! בלי עין הרע :) ואולי עוד מוצרי חשמל....

נועית10

New member
לדעתי ליצור קשר עם הרווחה בעיר

צור קשר בטלפון 9392620 - 08, פקס: 9392652 - 08 הרווחה בעיר יודעת בדיוק מי המשפחות במצוקה בעיר ולדעתי ישמחו לקחת ממך ולהעביר למי שצריך.

יש לי מספר משפחות "גדולות" שהבגדים יכולים

להתאים להן. בבקשה כתבי טלפון במסר, לאיסוף. דניאלה

נועית10

New member
אפשר לפרסם בפורום נתינה מהלב-למשפחות או

לפנות לרווחה בעיר הם בטוח ישמחו לקבל את זה למען משפחות במצוקה, או לתרום לארגון לתת. לתת- 1-700-50-40-33 או 03-6833388- יש להם סניפים בכל הארץ, עמותה ללא רווח כלכלי.

miakamidi

New member
תודה!

פירסמתי בפורום השני, ומשהו באמת פנה אלי כדי להעביר את הדברים למשפחה חד הורית. העניין הוא שאני לא בטוחה כמה מהדברים יתאימו (למשל, הבגדים הם בגדי אישה מבוגרת. מצד אחד - חבל לזרוק, מצד שני - לא בטוח שלמשפחה חד הורית יש מה לעשות עם זה... או כמויות של סכום וסדינים...) אז מה שנראה לי עדיף זה להעביר את זה לארגון, שעוזר למגוון נזקקים - כי ככה יש יותר סיכוי שמשהו ירצה את הדברים. אז תודה על הטלפון של לתת!

למעלה