תרומות למסירה

zipidipi

New member
מחפשת בית לתנור חימום

עובד ותקין מעוניינת למסור אותו כיוון שיש בבית ילד קטן והדבר מפחיד אותי איני בטוחה מי היצרן אך הוא נראה כזה: http://www.chiko.co.il/ProductsImages/s250/P542916.jpg עדיף ליצור קשר במסרים בנוסף, אני גרה בנתניה ואיני יכולה להתנייד. האם יש מישהו שצריך בסביבה או מישהו שיכול לאסוף לאדם אחר? ציפי

מעונינת לתרום המון שקיות של ביגוד לנשים

מבוגרות מידה גדולה אולי לאיזה בית אבות או משהו כזה....

נועית10

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif את יכולה לתרום לכמה מקומות

לויצו באזור מגורייך או לפנות למחלקת הרווחה באזור מגורייך ולברר היכן יש בית אבות בקרבתך שניתן להעביר לשם את התרומה. אפשרות נוספת זה לפרסם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. תודה

לימור1976

New member
יש חברות שבאות לקחת מהבית שלי תרומות לנזקקים?

מעוניינים לתרום בגדים, כלי מטבח, ריהוט קל - הרוב במצב מעולה, מעט מאוד חדשים בקופסא ולא השתמשו בהם מעולם (סירים של סולתם, כלי מיטה, מגבות וכו') אני יודעת שיש חברות כאלה שמוכנות לבוא עד לבית שלי ולקחת. מישהו מכיר ?

נועית10

New member
לימור להלן הצעות למי להעביר

המשאית שלנו אוספת ציוד למען משפחות במצוקה- ראי טלפון בצד שמאל בפורום. או להתקשר לעמותת מאיר פנים 1.877.736.6283 את מוזמנת לפרסם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות נזקקות ובודדים והמשפחות ישמחו להגיע ולקחת ממך את התרומות. תודה

מותר לי

New member
גליונות של "לאשה"

יש לי מספר גליונות של "לאשה" (לא של השנה), והייתי מעוניינת לדעת האם יש למישהו משהו לעשות איתם. אני עוברת דירה בקרוב, כך שהאפשרות השניה היא שהם יזרקו כי לא נגעתי בהם כבר יותר מחצי שנה... הגליונות (ואני...) בחיפה. ערב טוב!

מותר לי

New member
8 גליונות מ-2006...

22.5 26.6 31.7 14.8 17.9 16.10 23.10 25.12 וגיליון סטילטו אחד סתיו-חורף

rainbow5

New member
רוצים לתרום בשל מעבר דירה

שלום רב יש לנו מספר דברים שאנו מעוניינים לתרום בשל מעבר לדירה אחרת. מדובר בריהוט בעיקר ולכן יש צורך לבוא לקחת אותו ולהוריד אותו למטה. הציוד במצב טוב מאוד, מקסימום צריך טיפה ניקוי.
סלון מ-5 יחידות (כלומר 5 קוביות יחיד שמתחברות יחד, כולל שתי פינות) בצבע כחול. יש טיפה נזק מציפורני החתולים אבל אנחנו משתמשים בו ונהנים ממנו מאוד.
ארונית לתנור כולל מגירה.
ספריה עם גב, בצבע עץ בהיר, 5 מדפים (מדף עליון פתוח). ניתן ליצור קשר במסרים.

Y 7 7

New member
למסירה לאגודה/ עמותה

יש לנו במשרד ציוד משרדי (מדפסת, סורק וכאלה) והבוס שלי רוצה לתרום לעמותה/ אגודה ולא לאדם פרטי. אנחנו נמצאים באיזור ר"ג וצריך שזה יהיה מישהו שיבוא לקחת

נועית10

New member
מרכז חירום לילדים או מעון לנוער בסיכון ישמחו

שולחת במסר טלפון של אשת הקשר במוסדות הנ"ל. תודה

sharonisme

New member
אנא שילחי גם אלי את הטלפון של אשת הקשר

אנא שילחי במסר גם אלי את הטלפון של אשת הקשר הנ"ל. תודה.

הילה301

New member
מעוניינת לתרום מכונת כביסה

בת 5 שנים. בעיה קלה בלאגרים שהתיקון שלה לא בשמיים. מעבר לזה היא מצויינת, עם 15 תוכניות ונראית חדשה לגמרי. שווה לקחת אותה , לעשות את התיקון הקל והיא יכולה לשמש עוד שנים רבות וטובות מיקום- רמת השרון

קלימארו

New member
למסירה מכתבה לתלמיד

שלוחן שרגלי מתכת מחברים בינו לבין 3 מדפים ובנוסף 3 מגירות שניתנות להזזה (על גלגלים, אצלי היו מתחת לשולחן)

ליאורה39

New member
ספרים למסירה

רשימת ספרים למסירה: מזל בתולה ספר טיול על ספרד+מפה/מדריך מישלן המורדים טרניטי/ליאון יוריס מה יפית עמק נוי/ריצרד לוולין בנים וזרים/לואיזה דוקינס אריק נאבק על חיו/דוריס לנד קציר מאוחר/מגי

בגדים ראשוניים לתינוק בב"ש

למעלה מ-10 זוגות של רגליות וחזיות לתינוקות במידה 0-3 חודשים.

למעלה