תרומות למסירה

מירנטו

New member
יה-יה שלום.

שלחתי מסר אך אין תגובה לכן מנסה גם כאן.אשמח לקבל את הבגדים למשפחות מנוה שרת בתל אביב.במידה ועדיין רלבנטי אנא צור קשר במסרים.

S A R A H 2 0

New member
למסירה - שקית מלאה בבגדי נשים לחורף !!!

שלום לכולם, ברשותי שקית גדולה מלאה בבגדים חמים לנשים לעונת החורף (סוודרים, מעילים וחולצות ארוכות) שאני מעוניינת לתרום. הבגדים במידות 38 עד 42 והם במצב מצויין!!! מי שמעוניין, אשמח אם ישלח לי הודעה בהקדם, דרך אגב, אני מאיזור תל אביב ותיקחו בחשבון שאין לי אפשרות לשנע בעצמי מפני שאני לא ניידת ולא תמיד הרכב ברשותי, שבוע טוב, שרה

נועית10

New member
תרומות ניתן לפרסם גם בפורום "נתינה מהלב"

פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות הפורום השני שלנו "נתינה מהלב" מסייע למשפחות ובודדים. מזמינה אתכם לפרסם תרומות למסירה גם בפורום נתינה מהלב. ראו קישור בצד שמאל אצלנו כאן בפורום. תודה

באבלו

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo212.gifלמסירה - עוגות לשבת../images/Emo212.gif../images/Emo41.gif

יש אצלי (ת"א) עוגות שוקולד למסירה. מדובר על 4 עוגות קוטר 26 (מה שרובנו אופות בבית) ועוד 20 עוגות קטנות קוטר 16. הן כולן שוקולד, טעימות, כשרות למהדרין אבל לא כולן יפות חיצונית. כלומר - קצת נמעכו בצד וכד'. פגמים אסטטים בלבד - אין פגיעה בטעם! עם רוטב שוקולד וסוכריות צבעוניות - אני בטוחה שהן תשמחנה ילדים ו'או משפחות לשבת (או אולי אפילו תהוונה בסיס לפעילות קישוט עוגות). אם יש קונים - אני אשמח למסור.

נועית10

New member
../images/Emo88.gifיש קונים אנחנו פה

בת"א יש את רשת הקומפלקס "מקום אחר", דיור מוגן לנוער במצוקה. לדעתי הם ישמחו לקבל את העוגות. הם נמצאים בבזל 16 ת"א 03-5449092 תודה את נהדרת

איזו אורחת ../images/Emo24.gif

כפי שנועית כתבה, נשמח אם תמסרי את העוגות להוסטל לחסרי בית, ברחוב בזל 16 בתל-אביב, שנקרא "מקום אחר". אם זה לא יטריח אותך, אז אפשר למסור להם 2 עוגות, ואת ה-2 הנוספות למעון לנשים מוכות בתל אביב (אתן לך כתובת במסר). תודה רבה ושבת שלום (ונועית כל הכבוד לך על שאת מרימה את הפורום גבוה גבוה
)

K A R I N

New member
בגדים לתרומה

יש לי בגדים של גבר במצב מצויין לתרומה מיד 42+- אני מחיפה. יש איזו עמותה שאוכל לתרום לה או אנשים פרטיים?

למסירה מערכת צלחות

יש לי מערכת צלחות יפה כחדשה למסירה (צלחות לעוגה, מרק, בינוניות וגדולות) שאשמח למסור- אנחנו מהמרכז.

osnatyD

New member
למסירה שידת החתלה

סנדלים חדשות לילדים ( לא לבשו אותן ) מידה 21 ( בנות.) הפריטים נמצאים ביקנעם. את הסנדלים אין לי בעיה לשנעה, אבל... את השידה אני צריכה משהו אם טנדר או משהו כזה לשינוע. אסנת

a nnat

New member
ספרי נוער (גם ללימוד אנגלית), משחקי מחשב,בגדי

נשים/נערות וגברים, תיקים - עשינו סדר בבית ויש לנו הרבה למסור, בגבעתיים. אפשר ליצור קשר במסר (אני לא מסתובבת כאן בד"כ)

מייכלוש

New member
למסירה מיטה

למסירה מיטת ילדים ישנה העשויה מעץ, במצב טוב. המיטה נפתחת למיטה נוספת שמתחתיו ארגז מצעים. כולל 2 מזרונים. צריכה להמסר באופן מיידי. המיטה נמצאת בבאר שבע.

למסירה: מיטת תינוק, עגלה, סלקל, עריסה

משטחי פעילות המסירה צריכה להתבצע במהירות.. אני עוברת דירה אשמח לתת הכול עמית: 054-7567036

איסוף עודפים משוק קחתן

אשמח להפניה לעמותה שיכולה לשלוח אלי רכב כדי לאסוף שקיות של חפצים מסוגים שונים (בגדים, ספרים, כלי בית ועוד). אני נמצאת באזור רחובות.

נועית10

New member
../images/Emo73.gifלהתקשר למשאית שלנו או ל"מאיר פנים"

המשאית שלנו אוספת ציוד למען משפחות במצוקה- ראי טלפון בצד שמאל בפורום. או להתקשר לעמותת מאיר פנים 1.877.736.6283

עדי 5

New member
למסירה סלון , בחיפה, רק עד הצהריים

מעוניינת לתת סלון הכולל ספה לשניים וספה ל3. הסלון בצבע כחול. הסלון במצב טוב. אני חייבת לפנות אותו מהדירה עד שעות הצהריים המאוחרות. פרטים במסרים

נעמי 17

New member
למסירה מיטת יחיד.

מיטת יחיד למסירה מיידית. במצב טוב, עם ארגז מצעים מתרומם בקלות. מזרון "ספרינג בוקס" מזרון ותחתית.המיטה איננה מתאימה לילדים שזקוקים למעקה. מאיזור השרון, נא לשלוח מסר. לצערינו אין לנו אפשרות להוביל.

למעלה