תרומות למסירה

בגדים ומצעים באזור תל-אביב. למי למסור?

יש לי הרבה בגדים, מצעים, מגבות ועוד כל מיני ציוד שהיה שייך לבחורה צעירה שנפטרה (אחותי). האם יש מישהו שיכול לקחת אותם מאזור תל-אביב ולהעביר אותם למקומות שיעשו בהם שימוש? אני לא בעלת רכב (וגם לא מתגוררת בתל-אביב, אלא מגיעה רק כדי לפנות את הדירה).

נועית10

New member
פנימית ניצנים- ישמחו לקבל

שולחת לך במסר טלפון של פנימית ניצנים- פנימיה פוסט אישפוזית. הם בדיוק מארגנים חדר כושר לילדים. תודה

tal2swissa

New member
התרומה נמסרה לבית ספר יהודה הלוי.

הגעתי היום לבית ספר יהודה הלוי בנתניה ומסרתי את התרומה למנהלת יהודית. תודה לשרפית אור על התיווך. כל טוב, טל.

amphd

New member
למסירה

שלום מיטת נוער, מתפרקת לשתי מיטות. למי שמעוניין, באיזור ראשל"צ. תודה

Galladriel

New member
מיטת נוער למסירה

באזור צפון תל אביב פשוט תכתבו לי הודעה תודה

מירנטו

New member
ערב טוב .אני מתעניינת לגבי המיטה

עבור משפחה מנוה שרת ת``א .אם יש באפשרותך למסור יותר פרטים?מאיפה השינוע?מה מצב המיטה?האם מתאימה לילד קטן?מעץ?נפתחת?עם ארגז מצעים?.סליחה על כל השאלות פשוט אני רוצה לדעת שמתאים.תודה רבה מראש.

תרומת מזון (להיום, יום שישי)

אתמול בערב (חמישי) היינו בחתונה קטנה של חברים. נשארו סלטים שונים שאירגנו בחבילה ואנחנו מעוניינים למסור לבית שישמח לקבל. באפשרותי להגיע למסור אותם (באיזור ת"א, אני מתנייעת על דו גלגלי) אשמח לקבל כתובת, טלפון או ליצור קשר עם מישהו שיכול לכוון אותי ניתן כמובן ליצור איתי קשר במסרים. תודה :)

נועית10

New member
נשמח אם תפרסמי בפורום "נתינה מהלב"

יש שם מלא משפחות שישמחו לקבל. תודה

נועית10

New member
../images/Emo26.gifהמשפחות שלנו זקוקות לתרומות מזון

פורום נתינה מהלב המסייע למשפחות ובודדים זקוק לתרומות מזון למען משפחות במצוקה ובודדים ברחבי הארץ. נשאר לכם אוכל מהאירוע? יש לכם אוכל מיותר בבית שקניתם ולא אוכלים? רוצים לתרום מזון? כנסו לפורום "נתינה מהלב" ותוכלו לפרסם תרומות מזון למסירה.

יה-יה

New member
4 שקים של בגדים לנשים קטנות/נערות וגברים

במצב טוב מאד! אנחנו גרים באיזור השרון ונשמח להגיע לאן שצריך באיזור או בגוש דן. באהבה, יה-יה

orna123

New member
עדין למסירה ברשימה הבאה

מדיח סימנס שינוע מליד חיפה בגוד לבנים חרף קיץ מס 12-20 בגוד נשים קיץ חורף מספר מידות מכשיר אדים כלי אוכל ומטבח קומקום מיטת תינוק. חסר חלק שקיים במפעל וינתן למי שיפנה. קרש גהוץ ועוד...

למעלה