תרומות למסירה

gilar18

New member
דרז אוסה וכל מי שרוצה ויכול...

עמותת "הקו המאחד" פועלת רבות כל יום כל השנה למען הילדים נפגעי טרור והחולים התסמונות נדירות אנו נשמח לקבל כל תרומה ממסך מחשב טלויזיה "מיותרת" או כל אמצעי אחר אשר יכול לשמש את הילדים ונעבירם מידית לידיהם על מנת להחזיר את החיוך לפני הילדים ו"מי ייתן ונהיה תמיד בצד הנותן" ניתן ליצור עמנו קשר או כאן או במייל [email protected] בתודה ובברכה לכל הנותנים גיל

6 שקיות של ביגוד לקטנים באזור חולון למסירה

עשיתי סדר בארונות יש שם סוודרים-חולצות חורף וקיץ איסוף מאצלי

יש מידה 2 ויש 4- ממש מעורב

חלק בנים וחלק לבנות אם תגידי מידות שאת צריכה ומין אוכל למיין ולמסור יותר בפירוט

mamy4

New member
למסירה סנדלים לבנות מידה 24

של אלפנטן בצבע ורוד משנה שעברה אני גרה בפ"ת

שוקולתה

New member
יש משהו שמתאים לגיל שנה + לא יודעת מידות

ויש מידות 8-10 בנים . רוצה לעזור למישפחות . או עם יש בגד לתינוק שנולד שואלת אולי ????????

Digi Lista

New member
אולי במקרה יש למישהו למסור-

צעצועי תינוקות וצעצועים בכלל,פופים/כריות גדולות בצורות שונות(להורדת הילדים מכסאות הגלגלים),ספרי ילדים או הכי חשוב כרגע טייפ צבעוני לילדים עם רמקול בעל יכולת הקלטה(בחנויות עולה בסביבות ה90 ש"ח)עבור ילדה בת 9 בעלת סי.פי שהטייפ יעזור לקידומה האישי?כתבתי לא מזמן הודעה בנושא בשני הפורומים אבל בינתיים עוד לא הצלחתי להשיג לה...
מראש

Mגולדי

New member
יש לי בגדי נשים XL וגם סנדלים ונעליים 39 40

בגדי ילדים לחורף אמנם, את בגדי הקיץ נתתי כבר,ואולי אגלה עוד כל מיני... המון בהצלחה לעוסקים במלאכה...

Mגולדי

New member
שכחתי לציין אני מירושלים איך מעבירים ?

לצערי אני נטולת רכב ,או לשמחתי..

נועית10

New member
../images/Emo41.gifתרומות למסירה-פרסמו גם בפורום נתינה מהלב

אתם מוזמנים בשמחה לפרסם תרומות למסירה גם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. ראו קישור בצד שמאל בפורום.

pachuko

New member
מעוניין לתרום מסך מחשב.

שלום, אני מעוניין לתרום מסך מחשב במצב מצויין עבור ארגון שמטפל בילדים. נא ליצור איתי קשר בטלפון 054-2440209. תודה גל

נועית10

New member
ניתן להעביר את התרומה לעמותת הקו המאוחד

להלן הודעתם בפורום ומצויין בה כתובת אימל שלהם ליצירת קשר. תודה

בגדים למסירה - תינוקות, נשים וגברים

יש לי המון בגדים שאני מעוניינת לתרום ואני אשמח לדעת למי אפשר להעביר אותם באיזור כפ"ס

אוסה

New member
מעוניינת לתרום מסך מחשב

במצב מצויין! מי שמעוניין נא לפנות במסר

../images/Emo194.gifלמסירה למקלט נשים

או למוסד של נערות מגוון תיקים שנצברו במשך השנים, האיסוף מפתח תקווה. (לא לאנשים פרטיים-סורי)

למעלה