XXX במד"ב ופנטזיה.

• פותח הנושא avivs
  • פורסם בתאריך

avivs

New member
../images/Emo41.gifXXX במד"ב ופנטזיה.

אונס, יחסים הומוסקסואלים, פדופיליה, וסתם סצינת סקס נורמאלית... את כל אלה אפשר למצוא בספרים שונים מהג'אנר. -מה אתם חושבים על השימוש בדברים כאלה בספרים? -איזה ספרים קראתם שהדברים האלה ממש מוסיפים לעלילה ולאווירה, ובאיזה ספרים אתם חושבים שהקטעים האלה סתם תקועים, ורק נועדו לעורר פרובוקציה? -מי האומן של שילוב קטעים כאלה בספרים שלו, ומי פשוט לא יודע איך עושים את זה? -איך אתם מרגישים כשאתם נתקלים בקטע מהסוג הזה? -זה עלול להפריע מספיק בשביל להרוס את חווית הקריאה? *כמובן שלא חייבים לענות על כל השאלות, אבל הבנתם פחות או יותר למה להתייחס.

Boojie

New member
אם יותר לי להתקרצץ,

זה שתקעת את "יחסים הומוסקסואליים" בין אונס לפדופיליה לא מוסיף לך כבוד. ואם כבר מדברים, גם לא זה שצירפת אליהם את "סקס נורמלי". אונס ופדופיליה אינם סקס, הם קטגוריה נפרדת לחלוטין שקשורה הרבה יותר לאלימות מאשר לסקס, והצירוף שלהם ביחד הוא ממש לא לעניין.

לא לכל דבר חייבת להיות סיבה

הבחור בחר סדר אקראי לחלוטין ולא במכוון, והוא דיבר על דברים שאולי לא כל כך מקובל שיהיו בספרי מד'ב, אשמח אם תתני לי דוגמא לספר מד'ב בו מדובר במפורש על יחסים הומוסקסואלים, כאשר מדובר על ספר משנות 30,40,50,60.

Boojie

New member
לא לכל דבר חייבת להיות סיבה?

מה דעתכם, יש ספרי מד"ב שבהם יש מגיפות, קרציות, מחלות, אסונות טבע וגברים. גם לכם זה מפריע? לא, זה לחלוטין אקראי ולא מכוון שערבבתי מגיפות ושאר מרעין בישין עם גברים. זה לא שאני מנסה לרמוז משהו. (שנאמר: תעשה לי טובה). לגבי מד"ב הומוסקסואלי מוקדם, הייתי מפנה אותך לאחד מחמש מאות מיליון האתרים שעוסקים ב-gay science fiction, אבל לא בזין שלי כרגע. תחפש לבד. יש הרבה - אתה יכול להתחיל באתרים של פרסי למדא וטיפטרי, יש שם קצת היסטוריה. אתה יודע מה, קח מאמר בוויקיפדיה, שיהיה. הספר הראשון שמוזכר שם, אגב, הוא משנת 35. אה, עוד שם שאולי כדאי לך לחפש: רוברט היינליין. שמעת עליו פעם? "גר בארץ נוכריה" הוא משנות השישים. אולי יצא לך לקרוא. בימינו, כמובן, יש טונות.

avivs

New member
הכול היה בסדר אקראי

ונכתב אחרי יום קשה בצבא. ולשפוט אנשים לפי סדר המילים בהודעה שלהם, לא מוסיף לך כבוד.

Boojie

New member
ולשפוט אנשים על סמך זה

שהם מערבבים פדופיליה, אונס והומוסקסואליות, זה כן בסדר? זה מה שעשית. וזה לא משנה עד כמה קשה היה היום שלך, זה רק מעיד על כך שבמחשבה שלך, הם קשורים ביחד.

avivs

New member
ומה כל כך אכפת לך

מה קורה בראש שלי? אנחנו חברים? מסתובבים ביחד? לא. מה מזיז לך מה יש לי בתת מודע? כולה ניסיתי לפתוח שרשור שלא נראה לי שהיה כמוהו בעבר. עבר בקושי יום, ונראה שאנשים מגיבים ויש להם מה להגיד בנושא. אז למה להתעסק בנוסח של ההודעה שלי, ובמה שעובר לי בראש?

הייזל

New member
אביב, אני חושבת שהבעיה

נובעת מכך שאתה מנהל פורום וככזה אתה לא יכול להביע דיעה כלשהי מבלי שיחסו לה חשיבות ובנושא רגיש כהומוסקסואליות רצוי שתחשוב היטב על מה שאתה כותב. במקומך הייתי מוחקת את ההודעה הראשית שלך וכותבת חדשה בניסוח מוצלח יותר. כעת בכל מקרה הפתרון הזה מאוחר מדי. אולי כדאי שתחשוב טוב מה לעשות עכשיו.

mysterious V

New member
טוב. עשה בנאדם טעות

אני לא ממש חושב שהוא התכוון להשוות אונס לסקס למשל. סתם יצא לא במכוון.

avivs

New member
אין מה לעשות

נכתב, נכתב. אני לא מתכוון להיכנס פה לנושאים שלא קשורים לפורום. אני רק אגיד שאין לי בעיה עם הומוסקסואליות, שמי שמכיר אותי טוב, יודע למה. מי שרצה למצוא דברים פוגעים במה שכתבתי, מצא, ומי שרצה להתייחס לנושא של השרשור, ולא לאופן בו הוא נכתב, בחר להתייחס אל זה כבחירה לא טובה של מילים, וזה הכול. מכל עכבר אפשר לעשות פיל. השאלה היא מה יצא מזה בסוף? אני מתנצל אם פגעתי במישהו.

Boojie

New member
כי בפורום הזה קוראים גם אנשים שהם

הומוסקסואלים, וזה פוגע שאתה מכליל אותם ביחד עם דברים כמו אונס ופדופיליה? כי למישהי פמיניסטית כמוני, הכללה של אונס ופדופיליה ביחד עם סקס רגיל נראית כמו דבר מחריד עם מסר ממש מחורבן? תגיד לי, אתה באמת לא מבין, או שאתה סתם מיתמם?

הייזל

New member
../images/Emo19.gifכאן נמחק פתיל!

העניין הסתיים! וזה מכוון לכל מי שהצטרף לחגיגה. הבנאדם עשה טעות, התנצל אליה ומבחינתי זה הסתיים. מי שמעוניין להמשיך לריב שיעשה את זה בפרטי ואתם יודעים מה אני לא רק אמחוק את מי שימשיך להגיב אני גם אחסום!

preacher

New member
וישם גם הטרוסקסואלים

והוא כלל ברשימה גם "סתם יחסי מין נורמליים". ככה שהוא העליב את כל האנושות, אם כבר. חוץ מנזירים קתוליים ובתולים, זותומרת. ואני לא בטוח לגבי הנזירים.

למעלה