שרשור תמונות של הילדים

גביבית

New member
מדהימה! איזה רצינית היא נראית...

כמו אישה זקנה וחכמה...כל כך הרבה אופי בעיניים...

b o b i k

New member
תודה תודה (את מתכוונת לשלי?נכון..)

היא מדהימה, והאופי כנראה כי היא עברה כ"כ הרבה, היא נדרסה בצעירותה והיו צריכים לכרות לה את הזנב.

גביבית

New member
כמובן לשלך...למרות

שכל בעלי החיים המשתתפים בשרשור הזה הם משו משו!

nishlup

New member
איזה יפה....../images/Emo45.gif

היא בדיוק הסגנון של כלבה שאני אוהבת.... אלו עם העיניים של בן אדם....

b o b i k

New member
אני הייתי ממשיכה לשלישי, אבל זה

כבר יותר מתאים לפורום משפחה (הכוונה לבן המדהים שלי)..

kitsi666

New member
../images/Emo12.gifמה זה??????../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

יום 1 אני לא נכנסת וזה מה שקורה פה??? ועוד אף אחד לא קרא לי???? איזה שרשור מדהים של בובולונים!!!! חבל שאני לא יכולה להתחיל גם להפציץ עכשיו :( אבל אם תחכו לי בסבלנות אני מבטיחה שקצת יותר מאוחר אני אצטרף לשרשור המדהים הזה!

וזו בלאקי שלנו ../images/Emo54.gif

אני (ליאת) קיבלתי נדוניה מאוד כבדה, בערך 6 קילו. קשה לחינוך, בתקווה שילדינו יהיו יותר ממושמעים. ויוני תמיד אומר שהתיאור המדויק זה "האו חתולה", חתולה עם פיצול אישיות כי היא מתנהגת כמו כלב - מלקקת ונושכת בעיקר, אבל גם הולכת אחרינו לפארק או למכולת.

שומדית

New member
איזה שירשור מדהיםםםםםםםם ../images/Emo24.gif

לא הפסקתי לחייך לרגע איזה יצורנים מתוקים מתוקים

shnashit

New member
היי, מה איתנו??? הנה הפז"ית שלי

תכירו - רוקית, או בשמה היותר נפוץ - רוקה. בת שנתיים וחצי, נמצאת אצלנו מגיל 0 (הייתה חלק מעדר החתולים שלנו עד גיל חצי שנה ואז הפכה לפרטית הביתית שלנו). מתנהגת כמו ארנב יותר מחתול, פחדנית נורא, מתה על רסק עגבניות והמיץ של התירס (מקופסאות שימורים), חולה על המסרק הוורוד שלה ומאוד אוהבת להיות בת יחידה (לא לעוד זמן רב).

shnashit

New member
וזו אחת מהתמונות הראשונות שלה

מתכוננת לעלות על המתקן שלה (שהחצי בנה לה) כדי להשיג את הצעצועים שלה. איזה רזה היא הייתה פעם...

למעלה