שרשור תמונות של הילדים

r e d o n e

New member
איזה שרשור מדהים הילדים של

כולן פשוט מהממים אני יותר מגאה להציג את שתי הבונבוניות שלי אז זו שוקו המהממת

r e d o n e

New member
וזו ג'ולי הנסיכה הזהובה שלי

ג'ולי היא הנדוניה שלי ואת שוקו הבאנו ביחד

אני חייבת להוסיף ...

זה ריי - הכלב של איתי שלצערי הרב הרדמנו לא מזמן והיינו מאוד מאוד מאוד עצובים שהוא לא היה איתנו בחתונה... הוא היה פשוט כלב ענק - כמו ילד גדול בבית והוא גם התנהג כמו ילד..

וזה התינוק החדש...

קוראים לו פולי אני קוראת לו חומי... כלב שובב שאני לא מבינה מאיפה יש לו כל כך הרבה אנרגיות. משוגע בקיצור... פה בתמונה הוא אומר לכם שלום... ויש גם את סבסטיאן החתול המכוער שלנו שהוא כל כך מכוער שאף פעם לא צילמתי אותו - אני אנסה לארגן משהו עוד היום... אבל שלא תטעו אני אוהבת אותו. הוא פשוט באמת מכוער...ורשע.

ועוד אחת...

יש לפולי איזו סטייה עם מים... הוא מת על מים והוא ימצא מים להרטב בהם בכל מחיר ( גם אז אלה המים שבדיוק שטפו איתם את הרפת... ) כאן בתמונה הוא רק " בודק " כמה רטובים המים בכלי שתייה בחוץ... בודק עם הרגל אחר כך עם הראש אחר כך הוא שוכב בפנים וקופץ עלינו... פיתחתי שיטה לצאת מהבית עטופה במגבת לעבודה עד לאוטו כי הוא קופץ ומלכלך...

גם לצ'יקו יש סטיה עם מים

הוא נורא נורא אוהב להתרחץ ובכל פעם הוא מתגנב לי למקלחת ומתיישב מתחת למים. וכשאני רוחצת את צ'וצ'ה הוא צורח ונכנס לאמבטיה גם.

r e d o n e

New member
באמת חיכיתי לתמונות של הפרנב../images/Emo3.gif

ואיזזה מקסימים ככה שניהם מזכירים לי את ימות החורף של שתי הנסיכות שלי

T i k t a k i t

New member
../images/Emo99.gif איזה חיוך מלא אושר../images/Emo13.gif

[למה יש לי הרגשה שהחתולים שלי היו מפרשים את החיוך שלה כחשיפת שינים...
]

ronchikit

New member
אם החתולים שלך היו מתקרבים

היא היתה מייד עוברת למצב הכן (פה אגב היא קלטה זבוב!)
אגב היא לא לגמרי מבינה את הקונספט הזה של חתול, זה נראה לה כלב שלא מתפקד, החתולים פה בשכונה ערסים חבלז לא שמים ז*ן על הכלבים בשכונה. והיא כזאת מותק מנסה לשחק איתם, לקשקש בזנב, לדרבן אותם לרוץ איתה והם רק יושבים ומסתכלים עליה בחצי עין, עוד שניה מתים משעמום

T i k t a k i t

New member
אה,שני החתולים שלנו כלביים מספיק../images/Emo6.gif

בואי נראה...באים בריצה כשאנחנו מגיעים הביתה וקופצים עלינו באושר/נשכבים על הרצפה בתנוחת "טוב שבאתם עכשיו לטפו אותי בבטן" וגם סוחבים צעצועים בשיניהם ולאחרונה הקטן יותר חושב שלהוציא לשון יגרום לו להרגשה קרירה יותר...

ronchikit

New member
../images/Emo6.gif טוב במקרה שלכם זה לא מפליא אותי

יש לכם חתול שהוא ארנב ועוד חתול שהוא בעצם כלבתול ישר כח

T i k t a k i t

New member
לא לא לא ...

יש לנו חתול אחד שהוא ארנבתול/פרנבתול/פרנב ,וכו'
ועוד אחד שהוא נמר ננסי/פומה גמדית. שניהם בעלי נטיות התנהגות כלביות עכשיו זה עוד פחות מובן ,נכון?

nishlup

New member
אוחחחחח כולם פה הורגים אותו....../images/Emo13.gif

אני לא יכולה איזה קולות מוזרים יוצאים לי מהפה.....

ronchikit

New member
נישלופית קבלי אותה ../images/Emo9.gif

ננה נוגסת בהנאה ב"התנתקות"

למעלה