שרשור תמונות של הילדים

ronit ronit 1

New member
יצא לי פעמים- חשבתי שלא נשלח

בכל מקרה, דבש החתול בן שנה. כמו שאתם שמים לב לחיות שלנו יש שמות של סוכריות:דבש וטופי.

dragonia

New member
ממש דומה לילדה המשותפת שלנו

וזאת שנף. אימצנו אותה בגיל 4 שבועות מיד כשעברנו לגור יחד.

pantherit

New member
והתינוקת השמנמנה שלי..

שמה פשושית אבל היא מכונה חתולית היא בת 3 ואני מתה עלייה...

roni yooo

New member
הכלבות שלנו

יש לנו שתים. אז בתמונה הזו תותי שהיא לברדורית בת שלושה וחצי חודשים

roni yooo

New member
והשנייה....

פיצית שלה אין סוג כי היא דיי מעורבת..... והיא בת שנה וקצת

אוליב5

New member
שרשור מדהים, איזה כיף!!!

הייתי חייבת גם להוסיף את החתולה גרפילד. כן אני עושה לה קצת פיצול אישיות והיום אנחנו הולכות לקבל חיסון. מסכנה שלי

והנה שלי

לי יש שניים לפחות כי לצ'וצ'ה בבטן יש עוד כמה ובעוד שבועיים נדע כמה נא להכיר: צ'וצ'ה, בת שנה ושבעה חודשים

וצ'יקו בן שמונה חודשים

שהחליט לעצמו שהוא גבר גבר ולא מוכן להכניס שום גבר זר הביתה והוא האבא של הגורים העתידיים של צ'וצ'ה

אלו באמת כלבי חלומות

לפני כמעט שנתיים, חזרתי מפראג. בפראג למי שלא יודע יש כבוד גדול מאוד להולכים על ארבע אין מסעדה שלא יפנו מקום לכלבים, ידאגו וישרתו אותם בדיוק כמו בני אדם. אני חזרתי משם עם צורך אדיר לכלב. ובדיוק כשחזרתי, אחת הכלות בפורום פירסמה כאן את תמונות הכלבים שלה והגורים באותו הרגע ידעתי כי לכבוד יום הולדתי ה-40 אני קונה לי כלב. אלא מה? שלא ידעתי ששיצו הולך הכי טוב עם עוד שיצו. הכלבים האלה עם תכונות שלא מהעולם הזה המון שיער שלא נושר, מיועדים לאנשים אסמטיים ואלרגיים, משעשעים את עצמם שעות רבות עם צעצועים קטנטנים, לא הורסים את הבית בחיים, ז"א לא מכרסמים רהיטים,נעליים וכו' פשוט כלבי שעשוע זעירים, שעירים ומקסימים ובשנתיים כמעט שיש לי את צ'וצה לכל החברים שלי כבר יש שיצו. ובפעם האחרונה שחברים ביקשו שאעזור להם לבחור גור משגר וכשראיתי את צ'יקו לא יכולתי להתאפק פשוט לקחתי לי עוד אחד. ואני אוהבת אותם, שאלוהים ישמור כמה שאפשר לאהוב כלבים. ביום שישי הסתובבתי איתם בקניון ערים בכ"ס, את צריכה לראות איך ילדים מתיישבים ומלטפים וצ'יקו נמרח כמו שטיח ועושה כבוד ענקי לליטוף שלא לדבר על זה ששניהם הסתובבו בקניון עם סרטים כחול לבן קשורים להם בצוואר.. אח......אני מטורפת...

למעלה