שרשור תמונות של הילדים

kitsi666

New member
../images/Emo12.gif

על מה ולמה?? תעריצו אותם על זה שהם חיים איתנו
הם פשוט גוש אחד גדול של אושר! אבל תודה בכל מקרה...

כוכי 1

New member
אוי קיצי../images/Emo70.gif היא הורסת../images/Emo70.gif

כולם הורסים...אוחחח, לאכול אותם. איזה מדהימים כולם, וכמה שרואים להם בעיניים שהם מאושרים...תענוג!

פשוט כיף לראות ../images/Emo24.gif

אנחנו פשטו מקסימים, כמה אנחנו אוהבים את הילדים שלנו!!! כמה טוב שיש עוד אנשים טובים בעולם שאוספים את כל המסכנים והמוכים כן יירבו

רציתי לספר לכם משהו בקשר לשרשור

המדהים הזה: חברתי הטובה ביותר, היא אישיות מופלאה: 25 שנה בצומת רעננה, מתנדבת למען החיילים כל החתולים העזובים באיזור השרון קרי-רעננה,כפר סבא, תל מונד - מכירים אותה ומחכים לה בוקר בוקר כשכבר בשש בבוקר היא מסתובבת ומחלקת להם אוכל החיות על שתיים אגב, מקשרים את זה דוקא לטירוף ולא לאהבה ולדאגה המדהימים שיש בה לבעלי חיים. בקיצור, אם עוד לא הבנתם, היא נשמה טובה ומיוחדת. ואתמול, היא קיבלה הודעה עצובה שהיא אחת משבע....ואוטוטו הקרנות וכו' אנא, שאו תפילה וירטואלית עבורה, שהיא תעבור את זה קצר ובשלום. מגיע לה כל הטוב שבעולם. באמת. אשה מופלאה שעסוקה מרגע הקימה ועד שהיא ישנה לעשות למען אחרים .

../images/Emo57.gif החלמה מהירה ../images/Emo57.gif

הלב
שלמרות שיש היא נותנת כ"כ הרבה מעצמה ודואגת לאחרים (אז מה אם זה לא רק לאנשים, אפילו יותר טוב) ובסוף היא צריכה להתמודד עם כזה דבר תתני לה
גדול ותאמרי לה שיש אנשים שמתפללים ומאחלים לה החלמה מהירה וקלה נעה

nishlup

New member
אמן ואמן שתחלים ....../images/Emo57.gif../images/Emo50.gif

אין לנו הרבה כמוה..... אנחנו צריכים אותה פה לפחות ל80 שנה הקרובות....

kitsi666

New member
אוי ../images/Emo10.gif למה הדברים הכי נוראיים

תמיד קורים דווקא לנשמות הכי טובות?? החלמה מהירה והמון בהצלחה

kitsi666

New member
ת'ור ../images/Emo99.gif

ת'ורצ'יק שלי מעורב בבוקסר ווימרנר אבל לא היה מפליא אותי אם הייתי מגלה שיש בו גם קצת דני ענק.

nishlup

New member
זהו! אני קופצת מהחלון!../images/Emo99.gif

אני מתה פה! הלו תפסיקי! אני רוצה לבוא אליך!!!!

למעלה