עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

MyVelouria

New member
הכי אבסורד...

שפרה החזיקה את ספר החוקים של האח הגדול בזמן השיחה הנ"ל עם לאון... כשהם ליחששו כל הזמן ודיברו בקודים.

eli7r

New member
2 הערות....

1) אח גדול אולי תלמד אותם לאכול בשקט נמאס לי לשמוע את רעש הלעיסות שלהם או שתתן להם אישור לאכול בלי רמקול. 2) מה הקטע של שיפרה לקרוא לעצמה שיפי?

הדיירים קיבלו לידם את ספר החוקים מהאח הגדול

ואחרי קריאה בספר, גם עינב וגם שפרה הצביעו על סעיפים רשומים לטובת הדיירים שאינם מיושמים בפועל.

a10a

New member
חח ימשועמם- "דורבן שקולע בזמן"....

תגיד למה בחרת את הכינוי הזה???

Tapudy

New member
לאון ושפרה מלכלכים על החדשים אחד אחד

איזה כיף לשמוע את התרעלה שלהם
אינה: פרחה קלולס יוני: רק מחפש סיגריות ובלה בלה שחר: אוכל בלי סוף חגית: החליטה שהיא בחופשה ולא עושה כלום בבית

Tapudy

New member
אה כן, וגם שהם לא טיפשים אבל גם לא חכמים

אני נאלץ לחלוק עם שפרה על זה. שחר הוא אידיוט מושלם.

איתי בל

New member
למה שחר הוא אידיוט

לא יצא לי יותר מידי לראות אותו בעיקר בגלל זה אני שואל אבל האמת שנראה כמו בחור טוב מחושב ראיתי שהוא באמת היחיד עד עכשיו ששם את עינב במקום ולא מקבל תירוצים שלה כמו ככה אני דמבר ככה אני צועקת תמודדו קצת מחנך אותה... איפה ראית בו סימן לאידיוט חוץ מהשריר?

Tapudy

New member
אוקיי, אולי יש לי קצת דעות קדומות עליו

גם אין לי דוגמה ספציפית שעולה לי לראש. אבל מהסתכלות בתוך הסוויטה ושמיעה ממה שהם אומרים, זה הווייב שקיבלתי ממנו. חוץ מזה, הוא אוכל לדיירים את כל האוכל. כולם דיי בשוק מזה והוא במקום להתמודד עם זה ולדבר איתם על זה פשוט הכין לעצמו עוד דברים. הוא גם יכל להיות קצת יותר דיפלומט ופשוט לאכול פחות, אבל נראה שהוא לא מפנים את גודל הבעיה. הוא גם נכנס לדירה שהוא יודע שיהיו לו מגבלות תקציב חמורות אבל לא נראה שזה מזיז לו. מעניין מה יקרה שיגמר לו האוכל עוד יומיים בערך.

"איפה ראיתם בו סימן לאידיוט חוץ מהשריר"?

ממתי השריר הוא סמל לטיפשות? כל מי שמפתח גוף בצורה קיצונית מהממוצע ויש לו רצון לטפח מאוד את הגוף שלו עד כדי מקצוע, הוא אידיוט? גם ארנולד שוורצינגר אידיוט? ואם כן, איך הפך האידיוט להיות מושל קליפורניה? לא צריך תמיד להמשיך ולטפח סטיגמות שכבר ידועות לכולם כרחוקות מהמציאות...

איתי בל

New member
איך הפך אידיוט להיות מושל קליפורניה

לא יודע איך הפך אולמרט לראש ממשלה קורה... כסטיגמה בלונדיניות נחשבות לטיפשות המקבילה אצל הגברים זה שרירים... גברים שנראים ככה חושבים עליהם שבגלל שהם מעתסקים כל כך הרבה זמן בגופם אין להם זמן להתעסק במשהו אחר כן זה סטיגמה שאם לא שמת לב דווקא ניסיתי להפריח...

למעלה