עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

אלונה56

New member
זה אחרי שלאון

שרט את עצמו תוך כדי המשחק. אפשר להסתכל גם יותר למעלה בשרשור, ולראות תמונות נוספות.

עינת י

New member
אינה לשפרה: בואי תקפצי בגומי זה שורף יותר

קלוריות מריצה שפרה: אני לא רצה בשביל לשרוף קלוריות
תמשיכי אינה

matankzr

New member
חחחחחח... כל הכבוד לאינה!

ואם היא לא רצה בשביל לשרוף קלוריות בשביל מה היא רצה?

טלטוש

New member
מה שפרה ולאון תיאמו עכשיו?

הם קבעו קוד "האם הזמנת כרוב סגול" כסימן למשהוא, אבל לא הצלחתי להבין למה.. האם מישהו שמע

איתי בל

New member
לאון לא אוהב את אינה

קלטתי את זה עוד אתמול כשהוא שיחק לה בשיער במיטה מבקש משפרה שכל פעם שיגיד כרוב סגול היא תציל אותו ממנה

טלטוש

New member
הגיוני בהקשר לסיטואציה

חבל, נראה לי שאינה עם כל הקול שלה והצחקקנות המעצבנת שלה. כשהיא קצת תרגע מההתרגשות ותתרגל לבית יכולה להכניס המון פלפל ושמחת חיים.

זברה17

New member
איתי כנס

לאון דווקא כן אוהב את החדשה אינה הוא רק פוחד מהתגובה של שיפרע הוא יודע מה היא מצפה ממנו ופוחד לאכזב אותה.לכן הוא אומר לה את מה שהוא יודע שהיא תרצה לשמוע ממנו. ליאון בטיפוס שלו , מאוד פתוח וחברותי. הוא לפות "באהבה" של שיפרע. כשהיא אוהבת מישו היא חונקת אותו ולופתת אותו כמו קורי עכביש. שמתם לב שכל פעם שאינה באה להיות לידה, שיפרע קמה בהפגנתיות.

morann7

New member
אתם חושבים שאחרי התוכנית

שפרה תשים ללאון רצועה של כלב ותטייל איתו ברחוב? יש לי הרגשה שכן

morann7

New member
אתם חושבים שאחרי התוכנית

שפרה תשים ללאון רצועה של כלב ותטייל איתו ברחוב? יש לי הרגשה שכן

עינת י

New member
לאון הפך ממש לזקנה רכלנית

כל הזמן הוא בא לשפרה ולוחש לה בקול המאנפף המעצבן שלו כל מיני ריכולים זה כבר ממש מגעיל.כמובן ששפרה משתפת פעולה, מצא מין את מינו. שפרה בהלם "כזה כאילו" שהדיירים לא התחנפו אליה ולא הביאו לה דברים, לאון מסכים איתה כמובן. מי שפרה: לא הכניסו אנשים חכמים בכלל. כן שפרה מי שלא מתחנף אליך הוא לא חכם, מי את חושבת את עצמך בדיוק? ושוב הם לוחשים. הקנס יהיה גבוה השבוע בגללם.

למעלה