עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

sdavid1

New member
חחחחחחחחח איזה ישן זה גומי

הייתי מתה על זה כל פעם היה נאבד לי הגומי והייתי קונה חדש כל פעם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הייתי שממה על שתי כיסאות ומתחילה לקפוץ חחחחחחחחחחחחחחחחחח תמיד חלמתי להגיע לאשקלוןD: חחחחחחחחחחחח מי שמכיר: אשקלון זה ששמים את זה בין האוזניים

beep beep

New member
הלשון הארוכה של אינה

אינה הראתה ליוסי שהיא מסוגלת לגעת עם לשונה בקצה אפה. יוסי החל בסדרה של ניסויי לשון מצידו אך לא הצליח לגעת באפו. נראה לי שזה הולך להעסיק אותו בבקרים הקררובים...

shy6

New member
יש לו פנים רעות.לא נעים להסתכל. הוא גם ממש

מיותר שם בינתיים. גם חגית ממש אכזבה,חשבתי שבהחלה שיש בה איזה משהו פסיכי קצת, אבל מסתבר שהיא בנאדם רגיל ודי משעמם.

איתי בל

New member
היא מוכרת לי בטירוף זה משגע אותי

הגיוני גם שנינו באר שבעים... אני בטוח שראיתי אותה איפשהו אני לא זוכר רק איפה זה מטריף

בר 79

New member
נראה שהיא זורמת אז אולי...

אז אולי זרמה עם הרבה באר שבעים לך תדע ? אולי זרמת איתה ? ושכחת?

טלטוש

New member
יוסי קם לתחיה

איזה כיף הגיע החורף, הגיעה אינה ויוסי קם מתרדמת הקיץ שלו לתחייה. הוא חי, הוא מגיב, הוא פחות בדיכאון. כיף לראות את זה. אינה - תודה שאת מראה לנו שוב למה אנחנו אוהבים את יוסי

איתי בל

New member
האמת שזה ממש חמוד

איך שראיתי את צבר ושפרה משחקים עם הברד וחשבתי שאין חמוד מזה יוסי התחיל לשחק בגומי.... אין מתוק מזה

יNOT

New member
../images/Emo6.gif הפוסט הזה השארתם ואת שלי מחקתם ?

טוב נו , רק הדורבן יביא לשלום במזרח התיכון. (מרוצים?! ) בכלל אני מציע להכניס את כל דייריי הווילה לכנסת , ככה נראה פרצופה של המדינה,לא?! הרי זה מה התוכנית באה לייצג...

aשרון

New member
עוד תמונות........

הפגנהההההה, רוצים עוד תמונות , אין לי גישה לאתר התכנית, בבקשה עוד תמונות, אני כבר לא יכול, אתן לכם את הסנדוויץ שלי בתמורה לעוד תמונה........................... .............
............................................................................... ..................דורשים תמונות ועדכונים, ................................................... .............................................................
............................................ , עוד תמונות, עוד תמונות, עוד תמונות....................... ובעיקר של הבנים בלי חולצה. תודה.

למעלה