עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

eli7r

New member
אולי די עם הקביעות האלה....

ולא רק לגבי צבר אלא לגבי כולם והרי מה שנאמר בפורום על המתמודדים וכספם: יוסי -קבלן מצליח יש לו הרבה כסף קרן- ראיתם איפה היא גרה? איתי- גר בסביון מספיק עם זה כבר אנחנו לא מנהלי הבנק של אף אחד, ואנחנו לא יודעים מה קורה בחשבונות שלהם אז תרדו מהם....

eli7r

New member
הוא אשר אמרתי....

אנשים הכניסו לפה (לתוכנית לאו דווקא לפורום) רעיונות לגבי מצבם הכספי של המתמודדים או יותר נכטון של המשפחות שלהם כאשר לחלקם אין כל בסיס וכו'...

אור2221

New member
צבר אמר חד משמעית שאין לו כסף

הוא דיבר על המותגים די בהתחלת התוכנית, ואמר לשפרה שהוא לא מבין למה אנשים מגיעים לכאן, שלו אין כספים כאלה להוציא על בגדים, ושהוא מרוויח 5000 ש"ח בחודש. הוא גם מתחיל סטאז עכשיו, שם אין כסף, תאמיני לי.

jaycom

New member
די להראות את שפרה וצבר!!!!!!!!

די!!! די!!! די!!! ינעל אבוקקק כל הדיירים קיבלו מכתבים למה תמיד משדרים את הזוג יאבשים האלה??? באמא שלי נמאס!! מילא ההפקה הרסה את האמא של התוכנית הזאת כשאמרו שהם מנתקים קשר אבל עד עכשיו הדיירים קיבלו מכתבים לראש השנה, תמונות מכל המשפחות, רנין קיבלה מכתב מתייסיר, שפרה וצבר קיבלו שיחת טלפון ועכשיו כולם קיבלו עוד מכתבים.. סבבה... גמרו על החוקים של התוכנית הזאת.. אבל באמא שלכם תראו אנשים אחרים!!!!!!!!

beep beep

New member
הם נראים כמו פרודיה על סרט של אינגמר ברגמן

אם רק היו מדברים שבדית - אולי זה היה פחות מרדים..

לא היה כתוב משהו מיוחד ../images/Emo185.gif

בטח "אני אוהבת אותכם, מתגעגעת" וזה גרם לה לבכות. לא שאני ממעיט בערך המכתב כמובן. ונסה גם אמרה שיוסי בוכה והביאה לו חיבוקי אחרי זה, אבל לא הצלחתי לזהות דמעה. בנתיים, יוסי מוצא לו פרטנר עישון חדש (יוני, נכון?) אחרי שאשר הלך. לקח זמן, בסוף הביאו לו אחד חדש.

shy6

New member
לשיפרה בטוח יש קשרים בהפקה

היא השתתפה לפני התוכנית הזו בשעשועון בערוץ 2. היא קבלה שיחת טלפון מהמשפחה. היא קיבלה שער ברייטינג פלוס כתבה מחמיאה! את דברי הגזענות שלה מצנזרים בערוץ 2 מראים אותה יותר מכולם בערוץ 20, גם אם היא אוכלת או סורגת לבד. עכשיו מראים אותה ברגע המרגש של קראית המכתבים. זה יתן לה עוד נקודות.

למעלה