עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

N o a m V

New member
מוזר ../images/Emo2.gif

עינב התישבה צמוד לצבר ואחר כל שיפרה קראה את המכתב של עינב .

a10a

New member
אלונה56..איפה את??חובה תמונה של צבר ועינב...

מחובקים...זה היה כל כך מרגש...ממש כמו תמונה של שלום...חחחח הוא אפילו ליטף אותה בגב!!!! זה ממש מצחיק כמה למרות כל המלחמות בין הקבוצות..היינו ממש שמחים אם הם היו מאוחדים !!! כנראה משבוע הבא הם יתחילו להתחבר יותר כי השבוע עדיין יש הדחה רגילה! העם דורש שלום!!! חחחחחחחחחחחחח

morann7

New member
זה הכל הצגה

היום בצהריים צבר החליט שכדי להעיף את החדשים חייבים לכרות ברית עם הותיקים השנואים מה אתם קונים את ההצגה הזו? עינב הפרייארית קונה את ההצגה

beep beep

New member
עינב לא קונה כלום

בשיחה שלה עם יוסי ויוני בפינת העישון ראו את זה היטב

a10a

New member
אנחנו ועינב לא קונים את ההצגות שלהם רק ש...

סתם נחמד לראות רגע של שלום בבית גם אם הוא מזוייף!!! לפעמיים כבר נמאס מכל המריבות העצבים והצביעות במשחק!

אלונה56

New member
תמונה של שלום

היתה גם תמונה מאחור, אבל לפעמים הצלמים כל כך טפשים. ברגע הקריטי הם בורחים למקום אחר. אז לא הספקתי...

אלונה56

New member
אני מקווה רק שהבנתם אותי נכון.

ההערה כוונה כמובן לצלמים בווילה. לא לאלה שמצלמים לפורום.

EMC1

New member
# הקבוצה של שיפרה חוששת מאד מהחדשים.

המשתתפים החדשים יודעים באיזה צד מרוחה החמאה. אם הם ילכו נגד יוסי ועינב - תהיה להם בעיה עם הרבה צופים וברור להם שברגע שיועמדו להדחה, מצבם ממש לא טוב. הם מעדיפים לחסות בצל של יוסי ולכן יצביעו נגד שיפרה וצבר. שיפרה וצבר מבינים את מצבם ומחפשים גם הם מחסה אצל יוסי ובמיוחד עינב שלא מסתפקת ב"קירבה" של ליאון. נראה שזה לא יעזור להם לפחות בשבוע הראשון וכנראה ששיפרה, צבר, עינב ויוסי יהיו מועמדים להדחה. שיפרה כנראה תוביל במספר המשתתפים שירצו להדיחה.

rebecca121

New member
אכן כן, והוא גם ליטף לה את הגב

היא מבואסת בגלל שלא הזכירו את באבי במכתב שלה

beep beep

New member
יכול להיות שהקופרמנים מחקו לעינב ד"ש מבאבי?

עינב קיבלה במכתב שכתבה אימה ד"ש ממספר חברים. שמו של באבי לא מופיע ונדמה לה ששורה או מספר מילים נמחקו. יכול להיות שזה עוד תעלול של ההפקה שנועד לדחוף אותה להרפתקאה רומנטית? לא נראה לי שמישהו יכול לבשל כזה תעלול נבזי... לא נראה לי שההפקה תבצע מניפולציות על מכתבי קרובי הדיירים - למשל לזרוק את אחד המכתבים עם אבן מעבר לחומה... לאאא............ממש לא יכול להיות....

beep beep

New member
צבר ליוסי: "יש לך אשה וילדים - לקנא בהם"

הגעת המכתבים ריככה את הלבבות, קרבה את הדיירים הותיקים זה לזה והפיקה מספר רגעי חסד. כמו שצבר שר: "כולנו רקמה אנושית אחת חיה" אז אולי באמת הגיע הזמן לחזור לפרופורציות ולזכור שמדובר בבני אדם כמונו. כמו כולם. רקמה אנושית אחת מילים: מוטי המר לחן: מוטי המר כשאמות, משהו ממני, משהו ממני ימות בך, ימות בך. כשתמות, משהו ממך בי, משהו ממך בי ימות איתך, ימות איתך. כי כולנו, כן כולנו כולנו רקמה אנושית אחת חיה ואם אחד מאיתנו הולך מעמנו משהו מת בנו - ומשהו, נשאר איתו אם נדע, איך להרגיע, איך להרגיע את האיבה, אם רק נדע. אם נדע, אם נדע להשקיט את זעמנו (אם נדע להשקיט) על אף עלבוננו, לומר סליחה. אם נדע להתחיל מהתחלה. כי כולנו, כן כולנו כולנו רקמה אנושית אחת חיה ואם אחד מאיתנו הולך מעמנו משהו מת בנו - ומשהו, נשאר איתו

למעלה